Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
10. máj 2010

inak lin mna dnes budili anjelikovia lebo zas som si zle nastavila budík a skoro sme zaspali do školy večer som si povedala že musím ráno íst pre pečivo a chleba do obchodu lebo sme nemali a ráno sa mi to zosnívalo že som kupovala pečivo ale bolo staré tak som ho vrátila a predavačka mi poradila ktoré je čerstvé tak som išla ku pokladni zaplatit a vtedy som sa prebudila
no teda nestihla som zaplatit 😀

marianka79
10. máj 2010

Kama Gayatri je jedna z najsilnejších gayatri mantier a má okamžitý vplyv na spievajúceho. Ak trpíte nedostatkom lásky, ak márne hľadáte partnera, ak váš milostný život zatuchol – spievajte Kama Gayatri! Zvyšuje lásku medzi manželmi. Robí nás zmyselnými a žiadúcimi. Náš pohľad sa stáva magnetický a naše telo pútavé a príťažlivé. Pôsobí z nášho vnútra a vytvára okolo nás auru žiadúcnosti, ktorej opačné pohlavie neodolá.

Spieva sa 108x denne po dobu 40 dní. Video obsahuje 9 opakovaní.

A ak nám to nevyjde a vzťah sa naopak rozbije: niekde som čítala “Rejection is the almighty’s way of providing protection when we can’t let go of someone that isn’t good for us.”, teda: Odvrhnutie je spôsob, akým nám Všemohúci poskytuje ochranu, keď sa nedokážeme odpútať od niekoho, kto pre nás nie je vhodný.

shupolienka
10. máj 2010

no ahojte babule...no idem vas najprv docitat ste sa snazili teeeda 😅

Jakubko uz od vcera bojuje s 39 teplotami... ☹ som prosila v noci anjelikov nech mu pomozu lebo som sa uz bala mal 39,5 take doteraz este nemal.

stanili
10. máj 2010

ahojte baby,
lin - si ma zle pochopila, ja som pisala, naco sa s tym stresovat, ze to je zbytocne, ja sa tym tiez rada zaoberam a nemyslim, si ze je to zbytocne 😉 a co sa tyka tvojho strachu vyzera, ze si idelany kandidat na liecenie cez hypnozu, to ti ta psychologicka nenavrhla? ci nestihla? 😀

jery51
10. máj 2010

ahojte
shupolienka aj moj Jakubko mal včera teploty, no našťastie prešli, tak som rada, aj som anjelikom poďakovala 😉
budem na tvojho malého myslieť...

stanili
10. máj 2010

lin v tom linku co si dala o mantrach je aj mantra na afty v ustach - to by sa mala na to terez mrknut 😉

stanili
10. máj 2010

baby drzte sa, ja neznasam ked su deti chore, clovek sa citi taky bezmocny

stanili
10. máj 2010

marianka - to co si pisala o tom odmietnuti, je pekne vysvetlenie, treba na to mysliet

stanili
10. máj 2010

ach jaj, zase si tu sama pisem, to uz vsetky spite?

stanili
10. máj 2010

tak dobru noc a nech su do rana vsetky deticky zdrave 🙂

linette
11. máj 2010

dobre ranko vsetkym 😉
ja chodim teraz skorej spavat lebo to ranne vstavanie ma nici.. 😝 zaujimave je, ze ako sa dokazem naprogramovat.. poviem si ze vstanem o siestej a vstanem o 10-15 minut skorej a do siestej este lezim 😅
stanili to bola vychyrena psychologicka ako jednu dokazala zbavit zo strachu od soferovania a atd.. bola som u nej dvakrat .. som jej este aj platila ako blba.. zbytocne vyhodene peniaze.. akoze ked ma chcela liecit tak, ze si mam sama ihlu prikladat k ruke a skamaratit sa s nou, preco to hovorila hned.. nemala s tym pockat? ked som aj horko tazko vydrzala odber krvi tak som sa tam nikdy nepozerala .. bola som otocena a mala som zavrete oci.. uz by som ziadnemu psychologovi nesla ked uz tak radsej parapsychologovi .. mne stacilo toto.. nespominala ziadnu hypnozu.. to neni jej odbor.. inak ja by som si dovolila hypnozu ale len taku bezpecnu 😉 😕 u vas v kanade je urcite na vyber hypnotizerov a parapsycholov.. ze?

linette
11. máj 2010

marianka na spev mantier sa pouzivaju take koralky.. vyzera to ako naramok... a tam je presne cez 40 asi koralok a potom sa to opakuje..
vidis ten rozdiel? krestania maju ruzenec a hindi ten koralkovy naramok 🙂 to o niecom svedci.. mojimi slovami - vsetky cesty vedu do rima (samozrejme len prirovnanie, ktore vysvetluje, ze bez ohladu na vieru, kultru, narod, tradicie, rasu sa dostaname vsetcia na jedno a to iste miesto)

linette
11. máj 2010

shup a jery vase deticky su silne, ich telicka su imunne a ta teplota je len jav, ze ich telo s niecim bojuje .. budu v poriadku uvidite 😉 🙂 😵 totizto bez liekov to liecenie trva dlhsie ale sa da vyliecit a to je dolezite.. lieky pchat az ked uz naozaj nic ine nezostava a je to uz fakt nevyhnutne 🙄 a nezabudajte si zavolat anjelickov k detickam, dovolit im v dobrom zasiahnut a pozvite ich aby celu noc liecili ich telicka - to naozaj funguje dalinka ma s tym aj skusenosti dokonca, ze horucka na dalsi den aj zmizne 🙂 😵 😵

linette
11. máj 2010
alica111
11. máj 2010

Ahojte, dufam, že nevadí ak sa sem pripletiem. Snažím sa zdokonaľovať v tomto smere, páčia sa mi odkazy, ktoré ste sem dali. Aj Vaše fórum. 🙂

miruska15
11. máj 2010

Ahojte☼.Tak knižku mam dočitanu a idem sa vrhnut na Tajomstvo.Babeny vedeli by ste mi poradit,čoskoro sa budeme stahovat do bytu po rodičoch a chcela by som ho niako očistit.Rozmyšlala so nad Fararkom ale ak by to šlo niako inak.Nieže by som sa tam bala nastahovat to nie ja sa tam tešim ale predsa naši tam žili 25r. a všeličo sa tam udialo a vela ludi premlelo.Tak ak by ste vedeli ako na to popripade niaky pekny obrazok na ochranu tak poradte.Dik pa

alica111
11. máj 2010

napr. horiace sviečky očisťujú.

depecko
11. máj 2010

mirusja15,daj si vysvatiť byt,alebo ty vezmi svatenú vodu a vysvat si každú izbu. 🙂 Mne tak kázali náš byt teraz keď ho predávame,aby som pritiahla dobrých ľudí. 🙂

dali4
autor
11. máj 2010

Ahojte babulky 😵 ... zvlášt zdravím alicu a depecko 🙂 . Pribúda nás 🙂 🙂 🙂 to je len dobre 😵 .
Prišla som vás len pozdravit, mám doma roboty až nad hlavu. Dlho som nerobila vačšie upratovanie...
miruska, presne tak, je dobré vyčistit byt svatenou vodou, každú miestnost zvlášt a zapálit biele sviečky.
lin, tak ta psychologička 🙄 to je teda sila.

marianka79
11. máj 2010

ahojte anjelinky vìtam novè anjelinky alica mas tri jednotky to je super 😉
Nasa lin nam tu zakazdym hodi nejake zaujimave linky 😵 a potom sa od niektorych co mi nieco vravia nemozem odtrhnut 😉

marianka79
11. máj 2010

inak podotykam patko dostal s tej vlastivedy 3 😒 ale aspon to 😔 zato dnes..... 😠 hnevam sa ale hlavne na seba nemam naneho koli praci cas ☹ ale riesim to!!!
Prajem uzdravenie obom Kubkom nech anjelikovia stoja nad nimi a pomahaju im a aj vsetkym chorym detom 😔

jery51
11. máj 2010

ahojte moj Kubko je zdravučký... dakujem, že ste na neho mysleli 😉
a k tomu očisteniu ja si byt očisťujem , tak pri každý roh prídem so sviečkou a akoby rukou sťahujem zlú energiu, a to 7krát , potom ruku ponad sviečku ...

jery51
11. máj 2010

áá zabudla som prišla mi konečne kniha Liečenie s anjelmi...super sa číta 😵

stanili
11. máj 2010

lin - hypnoterapia patri k psychoterapeutickym postupom a pouziva sa okrem ineho aj na liecbu (odstranovanie) fobii. Kedze psychologovia maju patricne skolenia a vedia, co robia, tych by som sa obavala menej ako nejakych hypnoterapeutov, ktory mozno ani nevedia co robia, pretoze nemaju patricne teoreticke vedomosti, takze ja osobne by som sa radsej zverila skusenemu psychologovi a co sa tyka tej tvojej psychologicky, mne ako odbornicka teda nevyznieva, ked isla na to tak zhurta, ale ja nie som psycholog, tak je to len moj nazor. Robila som aupair u jednej pani, ktora bola psychologicka a zaoberala sa prave fobiami, bohuzial v tom case som mala ine zaujmy (napr. ist do krcmy s kamosmi a dat si dobre pivko 😉) ako sa jej vypytovat, ale co, to mi povedala, takze viem, ze sa to pouziva, taktiez sa pouziva aj auto - hypnoza, viem ze ludom pustala kazety napr. s pavukmi ak sa bali pavukov, ale ta postupnost, co najpr, co potom a kedy zmenit metodu, to uz take detaily neviem, dobry psycholog musi vediet aku psychoterapeuticku metodu ma zvolit, aby bola uspesna.

stanili
11. máj 2010

co sa tyka ocistenia domu od negativnych emocii, energii a pod. okrem sv. vody sa pouziva tu v severnej amerike aj sage (salvia?) je to taka salviova tu to volaju palicka, ale je to skor taky trs, ktory sa zapali a potom zhasne, tak ze dymi a tym sa vydymia vsetky steny, rohy, okna, dvere, nakoniec sa obvodove mury, kuty posolia najlepsie morskou solou, neviem, ale ci sa take palicky daju zohnat na Sk, ta sv. voda je asi jednoduchsie 😉 tu som nasla stranku kde sa tie stage sticks predavaju, aby ste mali predstavu, ako to vyzera http://www.alleghenycandles.com/sage-smudge-sti...

stanili
11. máj 2010

este na margo info z linku ktory sem dala lin, v ktorom sa hovori, ze anjeli nam maju pomahat zvysovat nase vybracie, da sa to aj ked jeme maso? Ja som teda masozravec a podla vsetkeho maso nas drzi prave pri tych nizsich vybraciach ☹ tam asi ani anjeli nepomozu...