Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
21. máj 2010

blbe, to je taky otvor v stene, zatvara sa takymi skladacimi dverami a dnu v tom otvore je namontovana len jedna taka polica z drotu na ktoru si mozes ulozit veci a ostatne si zavesis na ramienka, ak najdem nieco na internete pridam, uplne nevyuziti priestor a este k tomu mas to na vopred urcenej strane, takze podla toho musis prisposobit celu izbu

linette
21. máj 2010

ja by som len par dni vydrzala stanovat.. nejaku jednu max dve noci.. tiez potrebujem k svojej existencii zachod a sprchu .. v jazere sa mi nestaci oplachnut .. vypisat este zvladnem v prirode ale to druhe 😀 😀 uz nie 😝

linette
21. máj 2010

mama spi a cely byt sa ozyva .. waaa .. vo mne sa uz nervy dvihaju .. zasa chrape.. ja to tak nemusim .. asi ju idem zobudit.. toto sa neda pocuvat .. snazim sa to vydrzat ale to neeeejde.. 😠
marianka co sme to minule skusali.. tlieskanie? 😀 😝

stanili
21. máj 2010

lin - ja si ani len neviem predstavit ist na nejaky cunder - a robit "one" v prirode a este sa k tomu niekolko dni neumyvat (to by chcelo nejakeho grc. smajlika)

stanili
21. máj 2010

lin tu dostat take pasiky na nos, si to prilepis, to nejak roztiahne nosne dierky a ludia potom nechrapu

linette
21. máj 2010

stanili ja si ale ine "one" viem predstavit ale na to nepotrebujem stan .. 😀
aj u nas dostat.. len neviem ci sa tomu da verit.. a neviem si predstavit mamu zeby si nieco take dala.. 😝

linette
21. máj 2010

som zatlieskala a pomohlo to 😀 😀 dobre hlasno som zatlieskala.. nezobudila sa ale prestala chrapat.. 😝

linette
21. máj 2010

error mi vypisuje

marianka79
21. máj 2010

lin ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

stanili
21. máj 2010

som si dnes pozicala v kniznici knizku 1001 druhov jedla, ktore musis okostovat kym zomries, su k tomu aj fotky, kniha ma skoro 1000 stran, mnam idem sa zacitat

stanili
21. máj 2010

one - som myslela potreby (mala, velka) a co sa tyka oneho - tak to sa da aj bez stanu, ale predstava, ze to vsetko robime nejaky ten tyzdnik a neumyvame sa ....

linette
21. máj 2010

marianka ale to k nej musim ist.. takto to nepocuje.. nieze si bude mysliet ze to komar a nieze ma pricapi 😀 😝

linette
21. máj 2010

a su tam aj chrobaci? .. 🙄 tych by som nevedela ochutnat aj kebyze neviem co ..

stanili
21. máj 2010

neviem, este som len zacala listovat

stanili
21. máj 2010

vidim tam rozne druhy zeleniny, ovocia, ryb, syra

linette
21. máj 2010

ano viem, ze potrebu si myslela.. ja k tomu druhemu onemu musim byt aspon osprchovana vtedy sa mi najlepsie onezuje.. 😉 veru tyzden by som nevydrzala na stanovacke spat na zemi v malom priestore.. na to som moc fajnova.. noc to ano ale tyzden je na mna uz vela.. to uz radsej pathviezdickovy hotel all inclusice 😀

marianka79
21. máj 2010

moja skrynisko 😅

stanili
21. máj 2010

asi nie, vsetko vyzera ako normalne jedlo - rozne ryze, koreniny masa

linette
21. máj 2010

mňamky ovocie zelenina a syry .. 🙂 🙂 🙂

linette
21. máj 2010

marianka je nadherna ta skrina 😵 😵 😵

stanili
21. máj 2010

paradicka, sa mas 😉 a kde bude to zrkadlo? v strede?

linette
21. máj 2010

vyzivas sa v tych dverach v tom presuvani? .. klzu lahko? 🙂

marianka79
21. máj 2010

ano v strede velililikánske bude teda sa tešíííím 😅

stanili
21. máj 2010

to mi pripomenulo nasu dovolenku, tam boli na skrini tiez take posuvne dvere, ale to bolo take dost masivne drevo a nejak to uz nezapadalo poriadne do drazky, ja som musela celou silou tlacit, aby som to otvorila a vzdy som sa bala, ze mmi to odtial vyleti

marianka79
21. máj 2010

lin stále ich otváram a zatváram 😀 😀 😀 ano idú lahučko len steny a podlahu mám krivú 😖

stanili
21. máj 2010

mne take velko zrkadlo chyba, vkupelni mame sice take obrovske na dlzku, ale zase je kratke a vidno len do pol pasa, tak ked chcem vidiet celu postavu musim vyskocit na WC a dcera ma v izbe uz par mesiacov namontovane dlhe, ale na to vzdy zabudnem tak pravidelne vyskakujem na W\cko

stanili
21. máj 2010

ludia v tej knizke je normalne slovenska parenica

linette
21. máj 2010

marianka z toho si nerob hlavu .. to su tymi cinziakmi ked ich stavali este.. aj my mame krivu kupelku.. keby si videla ako nam idu kachlicky .. no co uz.. ten ktory nam ich robil ani sa neunuval ich vyrovnat.. 😠 dolezite je, ze skrinu mas dobre spravenu 😉

linette
21. máj 2010

stanili mozes byt zlata ako stojis na wecku 😅
a bryndzove halusky su tam? ..