Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
25. máj 2010

ty brdo Lin, to je ina slaha, tolko by som za kocik nedala, radsej by som dieta v satke nosila, ako take prachy vyhodit

linette
25. máj 2010

jery a nemas adobe reader?

jery51
25. máj 2010

ani nie že zapalene len nam zubaky nechcu stale vyjst a má to hrozné... a je z toho nerv

stanili
25. máj 2010

tak to uz vobec nie - drahy a este aj skaredy, brr

jery51
25. máj 2010

stanili niektorí ludia su trafeni by si sa cudovala, kolko dokážu dať za kočík 😝

jery51
25. máj 2010

lin neviem kuknem

linette
25. máj 2010

stanili ten druhy sa mi vobec nelubi a za tie peniaze by som sa sla niekam slnit a clupkat k moricku .. 😝

stanili
25. máj 2010

chudatko, tak to ho musi boliet, neskusala si tie klasiky, neviem ako sa to na Slovensku vola, je to taky gelik, ktory dasno umrtvy

jery51
25. máj 2010

skusla len to o ničom, škoda penazi

stanili
25. máj 2010

jeri, ja viem, zvlast na Slovensku som si vsimla, ze sa ludia priam pretekaju,kto ma drahsi, znackovejsi kocik, znackove oblecko pre mimino, topanocky, z toho mi je az zle, tu to nastastie nie

linette
25. máj 2010

jery ty myslis tps, ze? ... ten mam preskenovany aj ako obrazok .. ti to mozem este tak poslat.. len to mi strasne dlho pripaja a mozem max 10 mb cez hotmail poslat ..

stanili
25. máj 2010

skusala si homeopatika? tie mojmu synovi zabrali

linette
25. máj 2010

jery a skusila si zajst k zubarovi? .. pre nejaku detsku vodicku ..

jery51
25. máj 2010

len nechaj tak...
dakujem 😉
tak tak len značkove veci ich zaujimaju a prázdno v hlave a v duši nepokoj 😔

jery51
25. máj 2010

nie neskusala som nič, čakám kedy vylezu

linette
25. máj 2010

veduca bola na sluzobke na cypre a tam, ze riaditelka zakladnej skoly zaraba 6 000 euro, dochodky od 1400 zalezi od poctu odrobenych rokov a pri vstupe do dochodku zevraj stat da 200 000 euro .. sa mi to ani verit nechcelo.. jej to rozpravala delegatka, ktora tam zije 31 rokov .. a ceny v obchodoch su ako u nas.. veduca kupila absolut vodku liter za 10 euro ..
co poviete na ten rozdiel?? ..

v kanade je tiez lepsi financny system ako tu .. hlavne, ze sme v eu, vsetko zvysuju sme na urovni ostatnych krajin len nie platovo .. 😒 😠

linette
25. máj 2010

som odbocila od temy 😅 😝 🙄 🤐

jery51
25. máj 2010

fuu ideme na Cyprus

stanili
25. máj 2010

som nasla tie homeopatika, su od boiron, ten sa predava aj na SLovensku http://www.nationalnutrition.ca/detail.aspx?ID=...
takto to vyzera, su to take umelohmotne 1 ml flasticky otvoris a das malemu

jery51
25. máj 2010

babule inak tá kniha Poslovia svetla je super...od Dorenky

shupolienka
25. máj 2010

jo jo jery my sme na tom s Kubkom tak isto...ked uz moc place ze nemoze hajat tak som nutena mu dat na noc panadol baby sirup, to jedine mu zaberie ze kludnejsie haja. ☹
No co musime vydrzat kym vylezu vsetky. Keby sa dalo aby vysli vsetky naraz a bol by pokoj 😅

jery51
25. máj 2010

stanili tie tuším mám

linette
25. máj 2010

jery a mas adobe?? .. ak nemas mozes skusit stiahnut..
http://www.stahuj.centrum.cz/?g[s]=adobe+reader

stanili
25. máj 2010

Lin - tu mame velke danove zatazenie a este k tomu nemame rovnu dan, takze su urcite danove hranice a ked vela zarobis, tak nechci vidiet tie dane, ceny potravin su tu mnohe porovnatelne so slovenskymi, ale mnohe veci su to ovela drahsie, dnes som bola s dcerou u zubara, bude potrebovat strojcek a cena $7000, az mi zle prislo

jery51
25. máj 2010

7000 dolárov, pre boha!!!

stanili
25. máj 2010

jeri - tak ked ani to nezabera, tak uz fakt len nieco od bolesti, chudatko malicke, u nas to nastastie bola vzdy len niekolko dnova zalezitost a homeopat. pomohlo, teraz mal trosku problem s 5kami, ale uz som homeo nemala doma tak som mu tiez par dni davala od bolesti, nastastie uz mu vsetky 4 vyliezli

linette
25. máj 2010

tak zrovna lekari su drahy a zubari .. to som pocula ... do zamkov chodia k mojmu zubarovi aj z anglicka a z nemecka, lebo u nich je to nehorazne .. keby si bola na sr by som ti odporucila mojho zubarka... ja sa inak velmi bojim lekarov ale u tohoto vydrzim aj injekciu .. ale to len preto, lebo mi to este lidocalinom umrtvy ..
stanili a to ste u sukromneho boli, ze az 7000 😕 😕 😕 😕 😕

stanili
25. máj 2010

jeri - to je ta druha strana zivota v cudzine, za mnohe veci sa tu platia ine peniaze, bohuzial dcerke rastu 7micky zuby do 6tiek, tak sa nemaju ako prerezat, takze jedine strojcek, takze na vyber nemame, len to zaplatit, ked si predstavim,ze za tie peniaze mam 2x dovolenku pre celu rodinu v karibiku ... ale zdravie je prvorade

jery51
25. máj 2010

jaaj babule idem do perín, bo synátor má budíček 5:30
bruuu

linette
25. máj 2010

vidno, ze vsetko ma svoje plusy aj minusy ..