Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
26. máj 2010

marianka nealko ale to je asi jedno .a čo sa ti stalo.aj ja som mala zvlaštny den

marianka79
26. máj 2010

my si tam dáme linetku 😀 😀 😀

linette
26. máj 2010

stanili zeby sekta? .. vela siekt je .. vravia to aj na to, comu mi verime ale to neni sekta.. oni to tak pomenovali, pretoze inak to nevedeli pomenovat a potrebuju sa nejako prezentovat, branit sa, a ludi davat na inu stranu a nie na pravdivu ..

marianka79
26. máj 2010

dostala som skvelú ponuku v práci nemusím davat výpoveď splnilo sa mi to že idem pracovat na 4 smeny a budem mat viac volna suuuuupeeeeer sa teším a dakujem dakujem dakujem 😵 😵 😵

miruska15
26. máj 2010

ja by som si dala mandarinku Darinku kde je?

linette
26. máj 2010

ja som pila raz jahodove mojito to bolo mnamky 😉

marianka79
26. máj 2010

aká sekta lin?

miruska15
26. máj 2010

gratulujem Marianka 😀

linette
26. máj 2010

no zdovolenim ma tu chcete pit? 😝 😀 😀 vam hned nap_ _ _ _ _ 😝 😀 😀 😀 😀
si sem hodim limetkovu foto 😉 😅

miruska15
26. máj 2010

milujem miešane napoje marianka si mi narobila chute.

linette
26. máj 2010

marianka to je aka smena, ze na styri?

stanili
26. máj 2010

marianka - to je super, takze budes mat viac casu? su to kratsie smeny?
mojito by som si aj ja dala, ja rum moc nemusim, ale takto namiesane, to nie je zle

marianka79
26. máj 2010

jahodové
Strawberry Mojito

Světlý rum (Bacardi Carta Blanca 4 cl)
limetka 1 ks
jahoda střední 4 ks
máta peprná 10 lístků
cukr třtinový 3 lžičky
soda na dolití

postup:
Do připravené sklenice vložíme nakrájenou limetku, čerstvou mátu, třtinový cukr a nakrájené jahody. Rozmačkáme. Po okraj sklence nasypeme drcený led. Nalijeme světlý rum a vše dolijeme sodou

linette
26. máj 2010
linette
26. máj 2010

mne najviacej chutila tropicana 😉 🙂 asi preto, ze je najsladsia .. 😀

jery51
26. máj 2010

áá tak biely rum ja že čo to tam ide... čochvila budem mať menky, veru urobím... 😎
teším sa s tebou marianka

marianka79
26. máj 2010

aha už si to tu dávnejšie spomínala sme to preberali to sú tí čo sa samouzdravujú či čo?

stanili
26. máj 2010

lin - idem to pozriet, pre mna ti co sa zaoberaju duchovnom nie su sekta, pre mna su sekty, ti co sa zacnu zhlukovat a vyberu si nejakeho duchovneho vodcu, ktoreho posluchaju, zacnu im vymyvat hlavy atd. tento chlapik napr. dobre pise, ale v kazdom pribehu je nieco s tym Eckankar a to ma znervoznuje. Ja akonahle sa zacne nieco institucionalizovat tak davam ruky prec, clovek si sam upletie na seba bic, vymsli pravidla a este tvrdi,z e to vymyslele pan Boh.

marianka79
26. máj 2010

na 4 smeny to je ranná nočná a dva dni volno ale stále 12tky zo všetkých vybrala majstrová len mna 😉 takže s nimi už robit nebudem a aj robotka je to kludnejšia nebudem sa tak stresovat 😔

jery51
26. máj 2010

stanili správny názor

marianka79
26. máj 2010

lin premena 😵

stanili
26. máj 2010

mi to nejde nejak otvorit - to akoze tam pisu,z e New age je sekta?

linette
26. máj 2010

stanili ja sektu poznam len jehovistov .. ak je to vobec sekta..
veruze vela siekt je uz v tomto svete .. a tieto knihy na duchovno je strasne vela a ja som sa veruze stretla na tu istu vec s rozdielnym tvrdenim .. tak teraz si uz len vybrat, alebo .. proste treba si dat pozor .. ja veru nemam nos na sekty ..

stanili
26. máj 2010

fuu, tak to je marianka stale dost makacka, tie 12 tky

linette
26. máj 2010

marianka gratulujem ti k tvojmu postupu 😵 dolezite je aby si sa dobre citila a natrafila na super kolektiv 😉 drzim palce 😵
plat ti ostal ten isty alebo zvysili? ..

marianka79
26. máj 2010

pre mna je aj cirkev sekta sorry veriace 😉

marianka79
26. máj 2010

aj plat sa zvýši 😉

marianka79
26. máj 2010

teda mal by 😖