Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
26. máj 2010

stanili mozes to skusit stiahnut 😉

linette
26. máj 2010
stanili
26. máj 2010

lin - Jezis bol pravdepodobne velmi duchovne vyspely clovek, hlavne na tu dobu, synom Boha bol urcite, vsak to sme asi vsetci nie, bohuzial mozeme vychadzat len z toho, co nam vravi biblia a aj to tolkokrat prepisana, tazko po 2000 rokoch povedat, co je pravda, a co bolo casom dokreslene, nehlasal nic ine, len duchovnu pravdu, ukazoval ludom cestu k bohu, to ze mal nasledovnikov a ti z toho potom vytvorili mohli by sme povedat, ze sektu, ktora bola prenasledovana a potom sa stala nabozenstvom to podla mna nie je nieco co planoval, i ked na druhej strane zo zaciatku to podla mna bolo uzasne, ze sa nasli ludia, ktory ho pocuvali a povedali si aaa, ten clovek ma pravdu, aj ja to tak citim, to sa deje aj v dnesnej dobe, akurat tych "osvietenych" ludi je coraz viac, ako ludia napredujeme, stavame sa duchovnejsimi....
e

stanili
26. máj 2010

tak ja odidem prebalit maleho a vy tu hned menite temu, nononno 😀

marianka79
26. máj 2010

jáájha nahajme cirkev aj náboženstvo tak lebo nás tu ukamenujú 🙂 náhodou sem kliknú baby s viery nádej láska a potom budú zase rozbroje ako s depkou 😖

stanili
26. máj 2010

to je pekne marianka (to oblecko) ako pozeram tak vsade idu do mody overaly

linette
26. máj 2010

stanili si to pekne napisala 😉 🙂
som bola dvakrat na krizovej ceste viackrat som nemohla.. vsak som sa tam skoro rozrevala ... nemam rada take mucenia a tak .. som si to vsetko predstavovala .. som mala cudny cely tyzden .. to nevplyvalo na mna dobre .. 😖

stanili
26. máj 2010

zeby som klikla ja do viery nadej laska? to by ma mohli adimi asi potom uplne zablokovat 😉

stanili
26. máj 2010

admini (jaj neviem kde mi prsty chodia)

marianka79
26. máj 2010

😀 😀 😀 andel a diabol 😅 😅 😅 😝

linette
26. máj 2010

marianka len neprivolavaj .. 😒 my sme si len nazor povedali medzi recou .. to neni zle .. ja neodsudzujem vieru ... ale ked sa modlim raz za cas v kostole, ze verim v Boha vsemohuceho tak to co ide za tym (svatu cirkev katolicku), vzdy vynecham .. pretoze tam som si uz neni ista .. zaujimave, ze este aj do modlidby k Bohu strcili cirkev .. ale ked to tak ma byt ..
inak modlit sa je dobre pretoze ked sa ludia modlia je to pre dobro 😉 🙂

marianka79
26. máj 2010

baby ja už idem bo ráno skoro do robotky jedu papa a dobrú noc 😵

linette
26. máj 2010

marianka to odkial mas take parochne? 😅 😉

marianka79
26. máj 2010

vidíš a volakedy to bolo verím v svetú cirkev všeobecnú my evanjelici to tak máme stále 😉

marianka79
26. máj 2010

neprivolávam 😨 ja zo srandy 😉

linette
26. máj 2010

marianka dobru nocku 😵 .. idem uz aj ja do perin .. je najvyssi cas .. si dam budik na pol siedmu .. a dobre sa mi s vami babenky pisali (dudam, ze to neboli ohovaracky.. to len nazory .. )..

marianka79
26. máj 2010

z jarmoku 😉 a tú žltú z obchodu

marianka79
26. máj 2010

a ja budík na 4 15 už vstávam o 5 min skorej 😒

linette
26. máj 2010

ja mam take vlasy doma, ze na celenke.. su dost huste ale celenka .. takze mi hnede vlasy trcia.. 😝

marianka79
26. máj 2010

papa a dobrú noc 😔

linette
26. máj 2010

4:15 uz... vtedy sa dobre spi .. ja som minule sama od seba vstala o 4:03 ..

linette
26. máj 2010

dobru nocku marianka a dobre sa vyspinkaj .. ved nakoniec nezalezi na tom ako dlho spis ale ako kvalitne .. 😉

linette
26. máj 2010

idem off ... dobru noc babulky a stanili tebe krasny zbytok dna a potom tiez dobru noc 😉 😵

stanili
26. máj 2010

sorry som musela odbehnut kamoska volala, dobru nocku prajem

linette
27. máj 2010

dobre rano devušky 😵
som mala na ranajky grecky salat 😀 😀 som sa zasa napratala .. a dalsie kilo mi nejde pribrat .. 🙄
v poslednom case vidavam nejak casto trojky .. ci uz samotnu ale dvoj trojcislie ..

dali4
autor
27. máj 2010

Dobré ránko kočky... ale ste toho popísali včeraaaa 😅 . Ja som už potom nedošla sem, lebo ma malý hneval 😒 tak som to musela riešit a tak ma to vyčerpalo že som len prišla, vypla pc a išla spat. No velmi som chcela s vami pokecat... v poslednom čase som nejako mimo 😝 .
Dočítam vás a poodpisujem 😉 ...
Ale najprv ... @linette 😅 dneska si bola so mnou celú noc 😵 . Snívalo sa mi s tebou, ale nie že len volačo, ale normálne sme spolu prežili jeden celý deň. Bola sobota ráno, ja som ešte spala ale prebrala som sa na zvonček, Janko išiel otvorit a zaviedol ta za mnou do spálne 😅 , ja som ešte v polospánku na teba kukala a hovorím "linet, si to ty ?" , ty si sa len usmiala že ano, to som ja. Povedala som Kristínka ahooooj, čo tu robíš? A ty, že si ma prišla navštívit. Bolo to pre mna prekvapko ako hrom. Jankovi hovorím toto je Kristínka a podali ste si ruku. Rýchlo som vstala a začali sme plánovat den, že kam pojdeme, čo budeme robit a tak. Pýtala som sa ta že či si bola aj s ostatnými babami s koníka, a ty si povedala že ano a vyslovila si 3 mená... ale vobec neviem aké to boli 😕 ...
Kočky priznajte sa, ktoré ste to boli 😅 ?????
No, a potom som išla volačo nakúpit, že musím uvarit obed. Medzi tým sa stalo niečo zvláštne v obchode, kde som bola nakupovat, bolo to nejaké nákupné centrum, strašne pekné, nové... nakúpila som, Janko bol so mnou, ty neviem kde si bola... možno si čakala u nás doma s Marečkom a Mišelkou 😅 ... a po ceste som si spomenula na niečo, čo som zabudla kúpit, vrátili sme sa do toho centra a ten obchod kde sme nakupovali bol úplne vyrabovaný, zničený, dlažba povytrhávaná a motalo sa tam plno ludí, ktorý sa tomu tiež čudovali. ☹
Vrátili sme sa domov, ja som začala volačo varit a popri tom sme sa rozprávali... ale nie vela, skor sme na seba len pozerali a akokeby sme telepaticky komunikovali. Boli sme aj na prechádzke, zobrala som ta k Váhu. Na koniec sme sa lúčili, ja som sa ta spýtala či ta možem objat, ty že ano 😉 ... tak som ta vystískala ale... 😀 ty si bola taká malá, možno 130 cm si mohla mat... taká drobučká, zlatá, ako dieta 😅 To bol celý sen, mala som pocit že fakt trval možno 12 hodín... a super pocit som z neho mala.

dali4
autor
27. máj 2010

Idem dat malej jest a prídem kuknút čo ste písali včera 🙂 ...