Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
14. sep 2009

no veru....

ness
14. sep 2009

ale mali by otvarat v pn kurz pre zaciatocnikov, tak to by bolo super 😵

denisocka
14. sep 2009

kus mi trvalo ibula kým som pochopila slovo " doreenine... " 😝

tak baby,ja som sa zalubila , do kariet - http://www.pknihy.cz/knihy/S00437/Karmicke-kart... mala som ich v ruke,najprv som sa ich zlakla - že nie,tieto nie , ale potom mi ich pani predviedla a teraz len nad nimi uvažujem

j.a.n.u.s.
14. sep 2009

pismo podle nalady-ukazkovy priklad me 😀

denisocka
14. sep 2009

ja sa chcem opýtať,aku auru maju stromy ?

bibula
14. sep 2009

roznu-ale vacsinou silnu cistu jasnu,rychlo vibrujucu - este som nevidela napr.ruzovu,ine som myslim uz na rastlinach videla 😅

denisocka
14. sep 2009

ja len,čo mám čakať - ja som videla raz a bola taka bielo/fialovkasta - tak neviem

bibula
14. sep 2009

prekvapenie.....ja radsej pozeram na prirodu ako na ludi .... 😅

denisocka
15. sep 2009

22:44 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle,

to, co si namlouváte, není.

Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.
😅 😀 😝

dobre ranko

j.a.n.u.s.
15. sep 2009

no dobre ranko 😉

jestli se to teda rika po probdele noci....uz to vypadalo, ze se mala uzdravila a ono ne. Sedlo ji to na prudusky 😔 ...tak suchy zabal s olivovym olejem...a ja jsem taky odolavala-odolavala a uz se to o me pokousi...

Deni-co karty? Dostala ses k nim?

denisocka
15. sep 2009

janus dostala,su božské !!!!

bibula
15. sep 2009

denis,mali byt anjelske.... 🙂
prec ruzove? no este to tak,ruzova mi ohromne sekne 😀

viem jeden krasny pribeh
-ucenie zen-u
- idu dvaja mnisi a stretnu krasne dievca na brehu potoka,nevie prejst lebo si nechce zamocit saty,jeden mnich ju chytoi do narucia a prenesie a idu dalej-asi po hodine sa ten druhy pyta- preco si zobral tu dievcinu,ved my sa nesmieme dotykat zien a ten co ju preniesol vravi - vidis,ja uz som na nu aj zabudol,ale preco ju ty stale nosis v hlave?

mywiel
15. sep 2009

No tak vcera som si pozrela po dlhej dobe zas Celestinske proroctvo a normalne som bulila pri nom.... 😀 😅 no som absolutny fan, ten film je krasny. 😵

linette
15. sep 2009

dobre ranko prajem 😉

zasa som snivala s tou osobou, ktora mi ublizila 😠 ja to uz nechapem. v tomto sne cakala dieta a mala sa vydavat. prosim vas co to znamena? moze naozaj cakat dieta???

linette
15. sep 2009

denisocka su nahderne tie karty 😉 to su neni ako vestecke, cize by som si ich vedela vykladat aj ked nemam vestecke schopnosti?

denisocka
15. sep 2009

samozrejme , ja tiež niesom veštica - akurat tak možno bosorka 😅

j.a.n.u.s.
15. sep 2009

bosorka a kolik si za ne dala? 😀

linette
15. sep 2009

to je super (teda nie to, ze si neni vestica a nie to, ze bosorka) ale to, zeby som si ich vedela aj ja vylozit 😎
a vychadza ti vsetko co si si zatial vyvestila?
ja teraz uvazujem nad kyvadlom. casom si ho chcem kupit a uvidim, ci povie spravne.
ozaj nevies co mohol znamenat moj sen?

bibula
15. sep 2009

dieta neznamena len dieta-skor by som to nazvala prirastok.....caka ,ze uchmatne tvojho muza pre svoju vec?

denisocka
15. sep 2009

janus , u nás 500skk / 16,50€

linette
15. sep 2009

bibula som ti poslala postu. a co ta svadba, ze sa mala vydavat? to co znamena?
ja som tak vedela, ze ked niekto sniva s rybami a potkanom znamena to dieta vtedy

bibula
15. sep 2009

ja mam tieto- http://www.violet.sk/katalog/detail/17/poslove-...
nejaku fotecku doplnim do albumu... 🙂

linette
15. sep 2009

aha tam maju aj kyvadlo 😉

linette
15. sep 2009

teda knihy o kyvadle.

teodorka
15. sep 2009

babenky ,dakujem za Vase odpovede a rady az teraz som ich citala pretoze vcera som uz bola v robote az do vecera.Vecer som mala debatu s mm o tomto vsetkom-on si Vas precital .Je to nneskutocny dobrak a mysli si ze kazdemu treba dat druhu sancu .Na tom este nie je nic ale on da aj tretiu ,stvrtu a taky co ho dobre poznaju to aj vedia . No Vase prispevky mu pomohli vidiet aj druhu stranu mince . On ju aj vedel a videl ale ju nechcel akceptovat kym som to tvrdila len ja .Paradox je v tom ze ona nevolala nas ako celu rodinu ...iba jeho ...sameho .

teodorka
15. sep 2009

ada32...my sa pozname ?pises akoby za mna ,som ostala pafnuta po precitani Tvojho prispevku .Bud sa rovnake veci deju v rodinach vsade alebo si s nami zila.... 🙂 Napisem ip

linette
15. sep 2009

teodorka
ukaz prst a schmatnu ti celu ruku - sa tak hovori. no ja by som ho sameho nepustila. ktovie co vsetko mu natara.

denisocka
15. sep 2009

mne sas tiež predvčrom snívalo o svadbe,ale už neviem čiej

linette
15. sep 2009

denisocka a bral sa niekto z tvojej rodiny alebo znamich? nevies co to znamena?