Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
16. jún 2010

toto sú vymazané veci s filmu the secret nechapem prečo vravia tam o energii vlastne všetko je energia

https://www.youtube.com/watch?v=MlheD4tS6qw
marianka79
16. jún 2010
marianka79
16. jún 2010

@mia.k tu máš tajomstvo film po častiach http://www.mojevideo.sk/video/58c2/tajomstvo_th...

dali4
autor
16. jún 2010

Ahoj @marianka 79 😵

linette
16. jún 2010

ahojte devusky a chlapec 😉 😵

linette
16. jún 2010

sem dojdem po case a tu same zmeny 😕 😅

linette
16. jún 2010

@ivanko8 dakujem za odpoved 😉 priznam sa, ze ja som si myslela, ze preto sa nema vestit tehotnym ze to nejake zle energie naskacu a take ..
sa tesim, ze si k nam pribudol, je tu fajn mat aj chlapa 😉 a precitat si aj nazory z "opacneho" uhla pohladu .. 😉 🙂
vidim, ze mas plno plno skusenosti, zazitkov .. 😵

linette
16. jún 2010

@kessina ono sa to mozno nezda ale ja ta uplne, ze chapem, pretoze prezivam este stale nieco podobne 🙄 ☹ neviem ci si citala diskusiu od zaciatku ale na zaciatkoch som sa pytala presne to co ty a poviem ti, ze este ani po x mesiacoch som to este nedokazala a je to stale horsie .. ono to vies, clovek sam od seba musi na to prist a pokym to tak neciti tak nech to nerobi .. treba odpustat fakt so srdca a uprimne .. ja sa snazim a nejde mi to .. a cim viac sa snazim na problem nemysliet tym viac na neho myslim .. jedine co im sem tam ide je odputanie pozornosti .. niekedy mi to ide fakt super a inokedy nejde vobec .. 🙄
moj nazor je ten, ze tym musime prejst, bud si to pretrpiet, prehodnotit, pochopit alebo odpustit a zabudnut.. potom sa aj problem vytrati .. asi ..

linette
16. jún 2010

k nam sa ziadne auto nechysta pre ludi postihnutych povodnou nechysta .. 😒 aspon neviem o tom .. pritom mam plno siat ktore su mi male

terez34
16. jún 2010

ahojte kocky idem vas pozriet co mudre ste napisali 😉

vidim ze su tu same novoty ze kto na teba mysli pozeram dva odkazi kliknem a to marianka no super aspon niekto 😀 😀

linette
16. jún 2010

ahoj terez 😵
aj ty si tu uz davno bola ..
ano marianka mysli na mna 😵 ja myslim na vsetky 😵 😵

ja vcera predvcerom v zahrade .. som dostipana od komarov a moje nohy vyzeraju ako nebo posiate hviezdami .. 😀 😝 😒 v zahrade sme ale mali buriny... a to toooolko vela... samec nam dosiel pokosit a cely den sme kosili ... a sused sa dosiel opytat ci sme novy majitelia 😀 .. uz si robili zalusk o nasu zahradku .. 😠

terez34
16. jún 2010

@linette nie ze marianka mysli na teba aj ked urcite ANO ale v kolonke "kto na teba mysli" som mala odkaz od marianky 😀 😀

tvoj boy? supeeeer 🙂

terez34
16. jún 2010

@linette nie mysli ale kto ma spomina

normalne nestiham ako menis foto 🙂 a nerob chute lebo mam muzicka na nocnej 😀 😀

linette
16. jún 2010

@terez34 ja som dneska trocha pomimo .. mam zvlastny den .. si stojim na kably ... 😝
to sa da napisat odkaz do kolonky kto na teba mysli?? .. ja nestiham s konom .. je nejako vynoveny .. musim si na neho este zvyknut ..

linette
16. jún 2010

@terez34 takze ti robim chutky, co?. . 😀 😵 tak to vyuzi a skoc na neho .. 😉
ja som si dneska skocila 😅 😵 😵

terez34
16. jún 2010

@linette zoskoc z kabla sak som pisala ze je na nocnej tak mozem skocit na praznu postel 😀 😀 😀 ale aj ja som si akocila doobeda ale vecer by som zas 😀 😀 😀

marianka79
16. jún 2010

lin a to čo toto aká erotiše foto 😝

linette
16. jún 2010

@terez34 ja som si fakt ten kabel prisadla ale riadne 😀 😀 😀 😝 citam to co chcem .. 😀 .. vidis to.. naco to nemyslim .. 😅
takze ty taka divoska 🙂 😉

linette
16. jún 2010

@marianka79 to v prirode .. a tam sa aj ine dialo 😅 😅 😵

jery51
16. jún 2010

ahojte
konečne ste su viaceré.. 😉
lin pekná foto...

shupolienka
16. jún 2010

no cafte babule 😀
preberate sexi temu? terez ja si tiez skocim do prazdnej postele neboj 😅 moj isiel do BA na pivo s kamosom a prespi u nasich. Uz mi pisal ze je v posteli. 🙂
Lin - to je krasna foto, ste tam strasne zlati 😵

jery51
16. jún 2010

tak takýto pohľad hádžem ked pozerám anjelikov 😉

jery51
16. jún 2010

MEDITÁCIA

Pýtate sa prečo meditovať?
Strach, pochybnosti, žiarlivosť, starosti, beznádej, úzkosť, to všetko sú negatívne pocity, ktorým sústavne prepadáme. Dôvodom je naša myseľ.
Naša myseľ je v neustálom pohybe. Stále niečo riešime, rozmýšľame nad problémami, hľadáme riešenia, hádame sa s niekým, analyzujeme celodenné situácie. Myseľ nás nenechá ani chvíľu napokoji.
Opakom je meditácia. Je to stav bez myslenia, stav kľudu, ticha, pokoja, relaxu.
Ticho nám pomáha spoznávať seba samého a môže byť naplňajúcejšie, ako akákoľvek komunikácia. Ticho je naším najväčším priateľom na ceste k sebapoznaniu. Vedie nás k odpusteniu, k radosti, k zahojeniu rán, vedie nás k vlastnej duši.
Meditácia nám umožní únik od starostí a trápení, materiálne orientovaného života a vnesie svetlo do nášho sveta. Viac energie, radosti a lásky.
Meditácia nám pomáha zvyšovať si energiu a zároveň ju uvádza do takej frekvencie, aby sme mohli prijímať jemnejšie duchovné posolstvá a liečivé vibrácie. Meditácia otvára naše srdcia Božej láske a urýchľuje duchovné precitnutie.
Nie je toto dostatočný dôvod začať meditovať?
Mnohí sa domnievajú, že meditácia je len únikom z normálneho života, tvrdia, že duchovnom zastierame nejaké osobné tragédie. My ľudia sme už takí. Keď nám niečo nezapadá do nášho systému a rozum to nevie objasniť, radšej všetko potlačíme do úzadia. Ale ten, kto začne meditovať, sám veľmi rýchlo pochopí, ako sa kvalitatívne zmení jeho život k lepšiemu. Od chvíle, keď pocítite čosi naplňujúce, upokojujúce a milujúce, zistíte, že súčasťou nášho ja, je aj naša duša. A tá je neustále v očakávaní, že ju skontaktujeme. Od prvého kontaktu s ňou, nás duša ochotne a s láskou sprevádza a radí nám a vy s ňou budete viesť vnútorné dialógy, ktoré budú pre vás veľmi užitočné a dôležité aj pri všedných denných záležitostiach a vašich pracovných aktivitách. Čoskoro zistíte, ako sa vylepší váš život v zamestnaní, v súkromí i vo vzťahoch. Lebo aj vaša duša je božská, čistá a dokonalá.
Prostredníctvom meditácie zvíťazíte nad strachom, lebo v meditácii budete v kontakte s niečím oveľa silnejším ako je strach a ten už nebude mať šancu prejaviť sa. Váš pokoj sa stane energizujúcim, naplňujúcim a silnejším, než akékoľvek negatívne emócie a zážitky.
Meditácia je aj cestou k získaniu nekonečnej energie.
Je veľmi veľa meditačných techník a určite ich niekoľko vyskúšate, kým nájdete tú správnu. Našťastie je už dostatok literatúry na našom trhu aj s touto problematikou. Ako pochopíte, ktorá technika je pre vás tá správna? Zapamätajte si, alebo si robte po meditácii poznámky. Postupne sami zistíte, ča sa vám najviac hodí. Čím viac budete skúšať tú vašu obľúbenú metódu, tým väčšia bude vaša radosť a nadšenie.
Niekedy musíte vystriedať aj viac metod, kým nájdete tú správnu, ale po určitom čase ich budete striedať úplne automaticky a veľa z nich si osvojíte a stanú sa súčasťou vášho každodenného života.
Vytvorte si vo vašom príbytku malý útulný kútik a snažte sa meditovať stále na tom istom mieste. Vyzdobte si ho kvetinkou, sviečkou, anjelíčkom, pekným obrázkom, jednoducho tým, čo máte radi a čo sa vám páči. Po čase sa tam vytvorí energia, ktorá bude zosilňovať atmosféru meditácie. Keď budete meditovať každý deň na rovnakom mieste a v rovnakom čase, dostaví sa pokrok a vy budete vedieť meditovať kdekoľvek a kedykoľvek.
Urobte si zo svojej meditácie váš osobný rituál. Najvhodnejší čas na meditáciu je ráno, hneď po zobudení a večer pred spaním. Vtedy je naša myseľ najkľudnejšia a ľahšie sa spojíme s našim vyšším ja. Vaša meditácia nemusí trvať dlho. Niekedy postačí aj 10 minút. Neskôr sami zistíte, ako rýchlo vám v hlbokej meditácii uplynie hodina.
Počas vašej meditácie vám budú zodpovedané otázky, na ktoré už dlho hľadáte odpoveď.
Pokiaľ budete mať možnosť meditovať v prírode alebo horách, pocítite úžasný príval energie. Preto využite každú možnosť meditovať v prírode.

Chovajte sa k sebe láskavo a s úctou. Je úžasné, keď sami sebe priznáte, že tápate a že ste stratili cestu. Hlavné je, aby ste pochopili, že je to úplne prirodzené a ľudské stratiť sa v spleti starostí a občas zablúdiť. Skúste byť svedkom toho, čo vám nevonia alebo čo vás robí nešťastným. Obetujte chvíľu na rozjímanie a uvedomte si, čo vás udržuje v slepej uličke. Čoho alebo koho sa nedokážete vzdať. Pritom nezabúdajte, že svojím posunom vpred sa ničoho nezriekate, vy len svojmu životu poskytujete širší kontext. Čomu veríte a dôverujete? Dôkladne si o tom popremýšľajte.
Nikdy sa nesústreďujte celkom na svoj problém. Ten nie je vo vás. Vstúpil do vašej cesty ako možnosť vášho rastu. Každý človek, ktorý nám vstúpi do života, prichádza, aby nás niečomu naučil. Musíme dokázať odpustiť, vedieť uznať a oceniť to dobré, čo je v každom človeku. Niekedy sa z karmických dôvodov, ktoré sú alebo prichádzajú mimo našej kontroly ocitáme vo vzťahoch alebo situáciách, ktoré sú pre nás v danom momente nepochopiteľné a ani len netušíme, ako sme do nich spadli. Často si myslíme, že je nad naše sily niektoré prekážky zvládnuť. Ale to všetko sa nám deje len preto, že máme oči a srdce ešte stále zahalené hmlou. Tá sa však môže rozplynúť v okamihu, keď si to budeme vrúcne želať v modlitbách a meditáciách.

shupolienka
16. jún 2010

babulky, a neviete mi poradit nejaku dobru knizku pre zaciatocnikov ako zacat meditovat? Chcela by som to skusit 😵

jery51
16. jún 2010

@shupolienka
ahoj
no ja ti neporadím, mňa meditovať naučil šef, aj to som už skoro zabudla a tak som si z toho urobila svoj rituál, no poviem ti nie vždy sa mi to darí... až teraz niekedy som sa dostala do úplneho tranzu, že wauuu 😀
no a odtvedy to nebolo také dobré, pretože vždy meditujem, pred spaním a zaspím 😅 ale že to nevadí

monkula
16. jún 2010

kočky, venujete sa niektorá návratom do minulého života?
Ja na to teda veľmi neverím, ale pri pohľade na určitú krajinu mi je až do plaču, ako keby ma odtiaľ niekto odniesol, v reále som tam nikdy nebola...

jery51
16. jún 2010

vdychujem lásku, šťastie a pod.. vydychujem nenávisť, zlobu...
sústredím sa na dýchanie, postupne si hovorím ako si uvolnujem telo kúsok po kúsok až cítim akoby bolo telo prikované k posteli..
obalujem si ludí, vecí do bieleho svetla...
predstavujem si slnečný lúč nad hlavou, obalujem si cele telo, posilem ho zo srdca druhým ľudom...

jery51
16. jún 2010

babule dajte aj vy ako meditujete, nech sa navzájom inšpirujeme a naučíme sa niečo 😉