Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
16. jún 2010

a ešte si predstavujem anjelika ako ma objíma a raz som cítila uplne že krídla alebp ruky, no jedno to ako som si predstavila a vždy mi príde taký pokoj do srdca, to je krásne... to mi poradila kamoška

jery51
16. jún 2010

zase mám monológ...ach jaj, dám sa ja veru na tú politiku 😀

shupolienka
16. jún 2010

Jery diky 🙂
musim si ist lahnut, som hotova, prave som zistila ze som zaspala nad pc 😅 normalne som zadriemala 😅 . kazdy den chodim po pol noci spat a rano ma Kubko nenecha dlhsie spat ako do pol siestej - siestej 😕 Tak idem dnes trosku skorej, zajtra si vas docitam dobruuuu 😵

marianka79
16. jún 2010

@jery51 🙂

marianka79
16. jún 2010

nepolitikuj už tolko 😉

ivanko8
16. jún 2010

@dali4 - ďakujem za povzbudenie, hneď sa mi bude ináč písať 🙂

dali4
autor
16. jún 2010
ivanko8
16. jún 2010

Pribúdajú tu samé pekné články, Marianka: Škola pokory a Jery: Meditácia. A aj kopec zaujímavých odkazov. Jednoducho fórum, kde to žije. 😵
Človek by ani po predchádzajúcich skúsenostiach neveril, že niekedy stačí na niečo pomyslieť a ono to príde aj samo. 😎

ivanko8
16. jún 2010

dali, úžasné, 😀 😀 už som od nich podobné rozhovory počul, ale tento je stobodový.

ivanko8
16. jún 2010

Ej, linette, na tých dnešných fotkách si ale hrdá ...
Takú pozitívnu energiu som už dávno nevidel. 🙂
Ale páčila sa mi aj tá fotka ešte predtým, mala dobrú hĺbku. 😉

linette
17. jún 2010

dobre ranko anjelska smecka 🙂 😅
dakujem za pochvaly 😉 🙂

dnes som mala zvlastne sny .. jednym z nich bolo, ze som si sedela na kably 😀 😀 😀 😝 bola som na hodine informatiky a boli uplne nove pocitace ktorym som nerozumela.. my to vysvetlovali a ja som nechapala.. boli sklenene, obsahovali velku priesvitnu sklenenu komodu, kde bola ulozena tlaciaren a ja som to stale otvarala a ostatnych som si vobec nevsimala 😝

linette
17. jún 2010

@shupolienka idu ti mantry?
ze zaspala si pri pc - tak to som zatial videla len vo filmoch.. 😅 nemala si odtlacenu klavesnicu na tvary? 😅

linette
17. jún 2010

@jery51 ja poriadne ani nemeditujem .. volajako mi to nevychadza .. a ked uz tak vzdy idem do svojej krajinky, ktora je nadherna, hory, skaly, vodopady, potocik, les, stromy, luka, postel medzi kvetmi, plaz, more, delfiny, vily, elfovia, driady, anjely ... a tam .. 😵 lenze potom vzdy rychlo zaspim ..
a ked prosim anjelov alebo posielam lasku vzdy si pockam co sa mi ukaze ako prve.. napriklad s anjelickov sa mi ukazuju vacsinou taky velkostou ako som ja, sedime spolu na lavicke a prihovaram sa mu a on kyve hlavou a dava vselijake vyraze tvare.. no a ked mam vacsi problem tak sa mi ukaze tak velmi velky akoby "hlava rodiny" ktory dava pozor na vsetkych anjelov ..
ked posielam lasku tak som vzdy po clenky vo vode a okolo je tmava obloha s hviezdami a mesiacom .. ale to asi preto, lebo vacsinou som posielala vecer ..

linette
17. jún 2010

@ivanko8 ktoru fotku mas na mysli? .. som si ich sem skusala viacej a tato sa mi ujala 😅
ty si nedas foto? .. 😉

linette
17. jún 2010

"Spôsob ako dosiahnuť vnútorný mier spočíva v tom, že dokončíte úplne všetko, čo ste začali..."

linette
17. jún 2010

Volám ťa, anjel mieru,
aby ma naplnila celá tvoja bytosť.
Prosím, pomôž mi, aby pokoj a mier
naplnil celú moju bytosť.
Pomôž, aby som bol otvorený,
dôvera a láska
boli mojimi hlavnými cnosťami!

linette
17. jún 2010

Ak ma zavoláš, ja ťa vždy navštívim a pomôžem ti.
Ži tak, aby ťa vždy viedla predovšetkým láska. Precíť svoju dušu. Nalaď sa aj viackrát denne na svoje vnútro, na svoju dušu.
Pokús sa ju precítiť. Nenechaj, aby ťa zotročila tvoja myseľ.
Ak sa sústredíš na svoju dušu, budeš cítiť slobodu. A keď na svoju myseľ, na svoje myšlienky, budeš sa neustále cítiť ako otrok. Ak sa človek dlho zdržiava vo svojej hlave, vo svojej mysli, vtedy sa stane to, že sa dostane do hlbokej depresie. Cíti, že sa dostal do zajatia a nevidí cestu von. Myseľ ho zatvorila. Stal sa otrokom vlastnej mysle. Vidí len myšlienky vlastnej mysle, ktorá je čoraz panovačnejšia, hrubšia. Zachytil ho kolobeh myšlienok a iba sa krúti, krúti ďalej dookola.

linette
17. jún 2010

Mimoriadne dôležitý je objekt našej pozornosti, na čo dávame pozor, na čo sústredíme svoju pozornosť. "Veď, čomu dávaš pozornosť, tým sa stávaš" - toto je jeden z pradávnych zákonov, ktorý keď preskúmate pozornejšie zistíte, že naozaj je v tom veľa pravdy. Viete, že naozaj je to pravdivé. Viete, že všetko, čo vás obklopuje je energia. Aj teba obklopujú energie, aj tvoje myšlienky sú energie, aj ty sám si energia. Hoci tu ide o energie rôznych vibračných úrovní, predsa je všetko energia. Ak niečomu venuješ veľa pozornosti, dávaš tomu časť svojej energie. A ak sa tá vec alebo bytosť zapojí do komunikácie, alebo to, čo robíš, robíš s láskou, tú istú časť energie, ktorú si vložil, dostaneš späť. Toto je princíp dávania - prijímania, na základe ktorého funguje aj Stvorenie.
Takýchto základných zákonov je veľmi veľa a mal by si si ich predovšetkým uvedomiť, podľa nich žiť a vtedy by bolo všetko oveľa jednoduchšie, ba dokonca by si bol aj načistom s dianím okolo seba.
Preto je dôležité, aby si venoval svoju pozornosť láske, mieru a svojmu vnútornému svetlu. Buď ty sám svetlo a láska a vtedy nebudeš musieť hľadať vonku. Nastoľ teda v sebe mier, aby bol mier aj okolo teba. Nasleduj svoju vnútornú bytosť, ži a konaj podľa svojho vnútra. Nech ťa vždy vedie láska, nachádzajúca sa vo tvojom vnútri, buď otvorený novým veciam. A vždy buď bdelý.
Volaj teda anjela mieru, ak cítiš, že ho potrebuješ. Neboj sa ho, veď vždy, každému pomáha s láskou. Anjeli nikdy nerobia rozdiely medzi ľuďmi. Len ich volaj a preciťuj ich prítomnosť. Pros ich o pomoc, aby ti mohli pomôcť. A nielen vtedy, keď už nenachádzaš východisko. Pokús sa s nimi nadviazať kontakt už teraz. Ver mi, oni tam naozaj budú, ak skutočne chceš!
Zapáľ im jednu sviečku a uvidíš, ako sa tomu budú tešiť. Skoro priamo budeš cítiť, ako tancujú okolo teba. Len, ako to hovoria aj oni, buď bdelý a otvorený!

linette
17. jún 2010

toto je take krasne skoro mi az slzy vysli:

Ver, že aj nad tebou žiari hviezda, ktorá je tvoja. Tvoj anjel strážny stojí pri tebe a dáva na teba pozor. Nech je tvoj život hocijako ťažký vedz, že my sme vždy s tebou. Potrebuješ len skúsenosti. Opusť spupnosť, tvrdohlavosť, trucovitosť a nechaj, aby ťa viedla láska. Vtedy sa určite nájdeme, stretneme. Také roviny sa otvoria pred tebou, kde sú prvotné láska, svätá vôľa a spravodlivosť. Ak si už nastúpil na cestu, ak si ochotný čo i len trochu sa otvoriť voči nám, my urobíme dvakrát toľko krokov k tebe.
Len si dôveruj, dôveruj nám, ale predovšetkým dôveruj svojmu Nebeskému Otcovi. Jeho láska je nekonečná. Môžeš urobiť hocikoľko chýb, mnohokrát môžeš spadnúť, len buď ochotný vstať a zbadať, že On ti podáva svoju ruku.
Tak sa jej chyť!

dali4
autor
17. jún 2010

dobréééé slnečnéééé ráááánko prajem všetkým 😵

dali4
autor
17. jún 2010

@linette naozaj krásne slová 🙂

marianka79
17. jún 2010

@linette krááásne ten posledný článok 😵

marianka79
17. jún 2010

@ivanko8 nme imonuje ked sú aj muži tak duchovno založený ale nie prehnano samozrejme 😉
a fakt čo si nedáš fotku hmmmmmmmmmmm??????

marianka79
17. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/objednavka-do-vesmiru-prosime-si-babo/ pekná téma čo poviete? sa mi páči jej názov 😵

marianka79
17. jún 2010

idem dat niečo do albumu 🙂

marianka79
17. jún 2010

Chcete vedieť, čo je v súčasnosti najväčším nešťastím drvivej väčšiny ľudí?
Prečo sa nedokážu zaradiť medzi úspešných, finančne nezávislých, zdravých a šťastných?

Je to preto, že nevenujú dostatočnú pozornosť pozitívnemu mysleniu, lebo nevedia, že práve ono je základným kameňom každého úspechu, bohatstva, zdravia a šťastia.

Tí šťastnejší, získali tento dar rodičovskou výchovou, alebo mali to šťastie, že sa počas svojho života dostali k informáciám o pozitívnom myslení a na ich základe zmenili svoj životný postoj tak, že im v živote priniesol závideniahodné výsledky a blahobyt.
Tí ostatní majú existenčné i zdravotné problémy a stíha ich neúspech za neúspechom. Ale šťastný život je predsa o inom?

Preto sme sa rozhodli, že všetkým, ktorí to chcú, budeme maximálne pomáhať, aby sa mohli zaradiť medzi tých šťastnejších, lebo pozitívne myslenie nie je a nemá byť len výsada vyvolených. Záleží vždy len od jednotlivca, ako sa dokáže pozerať na situáciu a či dokáže vidieť všetko, čo ho stretne, optimisticky - pozitívne, alebo nie.
Vidieť život z pozitívneho hľadiska by sme mali vedieť všetci a že tomu u niekoho tak nie je, je spôsobené len tým, že v jeho výchovnom, (vzdelávacom), procese boli nedostatky v tejto oblasti.

Treba tiež vedieť a mať vždy na pamäti, že nič okolo nás sa nedeje náhodou, ale je to len výsledok: "najprv nášho myslenia a potom následne nášho správania. "

marianka79
17. jún 2010

Chceli by ste poznať cestu, ako sa zaradiť medzi finančne nezávislých, úspešných, šťastných a zdravých ľudí?
Túžite sa tam dostať?

Potom sme naladení na spoločnú vlnu, lebo aj našim zámerom je, aby sme Vám boli informáciami a radami nápomocní pri dosiahnutí tohto stavu.

Prvý zámer:
To, čo v súčasnosti väčšinu ľudí "oprávnene" najviac trápi sú existenčné problémy spojené s nedostatkom finančných prostriedkov. Pretože máme na sebe odskúšané, že tu nachádzajúcimi sa informáciami si spomínané problémy dokáže vyriešiť každý, prvé predsavzatie tejto školy je, že Vám musí pomôcť k finančnej nezávislosti.

Druhý zámer:
Aby ste ale zostali "finančne nezávislí natrvalo", musíte sa stať úspešní ľudia, lebo bez tejto podmienky možno aj na čas môžete zbohatnúť, ale postupne by ste o toto bohatstvo prišli. Skutočným pravidlom je: "že len úspešní ľudia sú aj natrvalo finančne nezávislí." Preto druhý zámer tejto školy je pomôcť Vám zaradiť sa medzi úspešných ľudí.

Tretí a štvrtý zámer:
Určite poznáte úspešných a bohatých ľudí, ktorí si tieto materiálne hodnoty už užiť nemôžu, lebo ich trápia rôzne choroby, nešťastia alebo predčasne umreli. Inak povedané: "Sú úspešní i bohatí, ale nie sú zdraví a šťastní."

A teraz si možno niekto z Vás položí otázku: "Je vôbec možné, aby ľudia úspešní aj bohatí boli zároveň zdraví aj šťastní a dožili sa dlhého veku?"

Naša odpoveď znie: "Áno, rozhodne áno! O tom, že je to možné, je už množstvo dôkazov, čo nás len utvrdilo v pevnom presvedčení!"

Ba vieme aj to, prečo u každého človeka to tak nie je. Je to preto, lebo, (z rôznych dôvodov), nevenoval dostatočnú pozornosť vzdelávaniu a výchove pozitívneho myslenia takú, aká sa napríklad kladie vzdelávaniu čítania alebo písania.

marianka79
17. jún 2010

Náš život, rovnako ako celý vesmír, je popretkávaný vnútorným poriadkom.
Tento poriadok podlieha duchovným zákonom.
Duchovné zákony majú svoj vlastný rytmus a my všetci sme súčasťou tohto rytmu vesmíru.

Celý náš život prebieha v rytmoch:
nádych a výdych, prebudenie a zaspávanie, aktivita a odpočinok.

Väčšina ľudí pozerá na pozemský život ako na boj.
Život však nie je boj, ale hra.
Je to však hra, ktorú nemôžeš hrať bez vedomostí zákonov pozitívneho myslenia.

Život je hra, ktorú vynašlo univerzálne vedomie a hrá ju pre moje potešenie. Existujem od začiatku všetkých vekov. Moje narodenie je len začiatkom nového úseku vo večnej hre života. Život ma pozýva, aby som sa hral s vesmírom, v ktorom žijem. Ako on o mne spolurozhoduje, tak aj ja o ňom tiež spolurozhodujem.

Život je všetkoobsahujúce vedomie, ktoré preniká všetkým bytím a naplňuje ho.
Preto všetko, čo je, žije a má vedomie.
Život je pôsobenie jednej sily, ktorej hovoríme Boh.

Život je plynúca, životná energia.
Pokiaľ nie je akceptovaný nejaký aspekt tejto energie, vzniká nerovnováha: na jednej strane sa energie nahromadia, na druhej je ich nedostatok.

Jeden pozemský život je doba bytia jedného tela, ktoré obývam - akýsi malý výsek z môjho večného bytia.
Jeden deň v škole života.

Na konci takéhoto života sa moje vedomie uvoľní z tela, ja sa odpútam a vraciam sa opäť domov, aby som spracoval svoje skúsenosti, urobil si “domáce úlohy” a pripravil sa na nové poznatky - na “nový” život v novom tele.
A tak to ide dookola.

Našou pozemskou úlohou je prejsť od “mať - cez byť - k vôli tvoriť".
Od inštinktu cez ego k pravému bytiu - a tým k Bohu.
Ale, kto sám na sebe nepracuje, na tom pracujú ostatní. Kto neustále nepočuje to, čo je neprepočuteľné a nevidí to, čo má priamo pred očami, ten sa nesmie diviť, keď jedného dňa prestane vidieť a počuť.

Sám ale rozhodujem o tom, či sa pozemskej hry zúčastním ako hráč, alebo ako hracia figúrka.
Keď v hre otvorím nejaké dvere, tj. nejaký problém a vyriešim tak nejakú životnú úlohu, dostávam sa k ďalšiemu políčku, kde ma znovu čaká ďalší krok.

Život s nami často hrá “Človeče, nehnevaj sa.”
Napríklad sa mi stane, že nemôžem nájsť kľúče od auta alebo od domu a stojím vonku v daždi. Alebo som na letisku a zistím, že som si zabudol letenku alebo pas.

Keď človek pochopí pozemský život ako hru, nemôže si už sťažovať na “problémy”.
Tie sú totiž práve zmyslom tej hry.
Keď môj spoluhráč v šachu urobí dobrý ťah alebo pri tenise dobre odpáli loptičku, tak si tiež nesťažujem, naopak ma to motivuje, aby som zo seba v hre vydal to najlepšie. Keby som mal neschopného spoluhráča, hra by ma čoskoro začala nudiť. Keby som stále len vyhrával a nikdy nebol k ničomu motivovaný, naše schopnosti by čoskoro zakrpateli a nakoniec vymizli úplne.

miruska15
17. jún 2010

Krasny slnečny den.Tak ja mam za sebou jeden krasny a jeden smutny den.15 sme oslavili Ivkyne 8 narodeniny a 16 bolo 3 r čo Mamina zomrela a včera mi prišiel chlop a doniesol mi 2 prepravky jahod tak som ich mrzkla do mrazničky ,spravila som si koktejl a asi aj kolačik bude.Idem Vas počitat tak zatim pa

marianka79
17. jún 2010