Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. jún 2010

je to z knihy o alchymistovi

linette
20. jún 2010

marianka neviem .. prve mi nechcelo prehrat .. a druhe mi pri konci zrusilo .. lebo moj pototo internet sa vypol..
prvykrat asi preto, ze som pocas stahovania napalovala.. teda mozno, neviem ci sa to da.. alebo asi znamenie aby som to nestahovala.. ale preco? 😕 😕

marianka79
20. jún 2010

máš pretažený počítač 😉

linette
20. jún 2010

Afirmace pro dnešní den

Jsem po všech stránkách v dokonalé rovnováze.

linette
20. jún 2010

Myšlenka pro každý den

Nehodnoť. Buď pouze pozorovatelem.

linette
20. jún 2010

Věštba pro tento den

Neboj se říci si o radu druhým. Máš okolo sebe přátele, kteří ti můžou dobře poradit.

linette
20. jún 2010

@marianka79 bol uz aj viacej pretazeny .. dnes som si tu porobila volneho miesta a stale nechce to cele stiahnut .. 😠 skusim este zajtra a uvidim... co to porobi ..

marianka79
20. jún 2010

lin už je večer veštba pro večer tam nie je?

linette
20. jún 2010

@marianka79 pre vecer nie .. skoda .. 😀 😀
aspon pozeram ci to vyslo .. na dnes..

linette
21. jún 2010

dobre ranko bambulky 😵

este minule sa mi dostalo do usi volaco o com ste uz mozno aj poculi (bolo to aj vo filme).. co si myslite o tom, ze Jezis mal s Mariou Magdalenou dceru Saru?? to by vlastne znamenalo, ze ma potomkov, ktory su tu medzi nami 😉

miruska15
21. jún 2010

ahoj Lin
pravdu sa asi nedozvieme ale v tom filme to bolo pekne tak trochu na zamyslenie že by to tak aj mohlo byt.

linette
21. jún 2010

@miruska15 ahojcek 😉 😵
prispevkov mas 666

666 - vaše myšlienky sú teraz v nerovnováhe, ste veľmi sústredení na hmotný svet. Tento číselný rad vás žiada, aby ste svoje myšlienky delili rovnomerne medzi nebo a zem. Tak ako v známej Kázni na hore, aj vás anjeli nabádajú k tomu, aby ste sa sústredili na ducha a službu a spoľahli sa, že vaše hmotné aj emocionálne potreby budú automaticky uspokojené.

linette
21. jún 2010

ja som ten film videla .. este davnejsie .. potom som rozmyslala ako to bolo az som to aj zabudla .. po case som zasa zacala mysliet na to, ci mal Jezis potomkov .. a potom zasa som na to prestala mysliet .. no a pred par dnami sa mi to zasa dostalo do usi .. tak preto som sa to spytala aj vas ..
mozno je vsetko mozne nemozne .. cirkev to vie urcite ..

ja utekam do roboty .. idem na deviatu .. 😝
papa

marianka79
21. jún 2010

@linette ahoj adobré ránko lin je tak že aj pri poslednej večeri po pravej strane Ježiša je žena 🙂 si všimni 😉

marianka79
21. jún 2010
marianka79
21. jún 2010

a čo to hodilo tam 😕 skúsim ešte raz
http://ao-institut.cz/dopisov/obrazky/leonardo ...

marianka79
21. jún 2010

nejde to ☹ a tu je niečo zaujímavé ako sa tej ženy chcú zbavit

marianka79
21. jún 2010

my ten obraz máme doma ako mala som sa nan vždy tak pozerala bol v spálni teraz je niekde skovaný ho vytiahnem a dobre preštudujem lebo tu na nete sú všelijaké kresby

všimli ste si ten nož v červenom krúžku?toto cirkev odmieta že by v tom bola žena ale myslím si že bola a oni to nechceli dopustit preto ježiša odstránili a ktovie ako to bolo s nou ☹

marianka79
21. jún 2010

ja dnes ráno 333 a hned na to 666 😅 a nadvezuje to na seba 😉
333 Musíš sa rozhodnúť; buď k 666, čo znamená že lekciu musíš iným spôsobom opakovať, alebo k 999, ukončeniu, to znamená že si lekciu zvládol a poučil sa z nej. Tvoj duchovný sprievodca súhlasí s tvojimi myšlienkami a pocitmi. Môžeš to vidieť ako kozmické “Áno” na tvoje otázky alebo nápady.

666 Vedomie zeme: V biblickej Apokalypse je to číslo zvieraťa, niektorí ho spájajú preto so Zlom. Je to ale aj číslo ľudí a života. Uhlík je základ nášho života, a atómy uhlíka majú 6 protónov, 6 neutrónov a 6 elektrónov. Keď vidíš toto číslo, buď opatrný a dávaj pozor hlavne na fyzické udalosti, ktoré sa ti v tomto okamihu ukazujú. Tvoje myšlienky sú akurát nezvážené, až moc zamerané na materiálnu stránku alebo mentálne a emocionálne nevyrovnané. Toto znamenie ti poukazuje, že tvoje myšlienky nie sú jasné a nemáš ich nasledovať. Nechaj ich prejsť.

marianka79
21. jún 2010

pekne napovedali 😉 len neviem nad čím som premýšlala pri trojkách ked na to hned 6tky najprv súhlasili a potom nie teraz mám v hlave kúpu auta takže ho nemám kupovat ☹ 🙄 😕

marianka79
21. jún 2010

dobré ráno,dobré ráno už sa prebudil den.Dobré ráno,dobré ráno,tak sa usmievaj len 🙂 .

to sme si včera spievali s patkom 😵

marianka79
21. jún 2010

lin tie šestky sú podobné ako tvoje 😉

marianka79
21. jún 2010

som si všimla i ty si tam dala obrázok @linette poslednej večere a tam je to tiež ukázané ten nož

marianka79
21. jún 2010

tými číslami mi dávajú najavo že niečo robím zle a mám sa vrátit a napravit to už viac krát sa mi stalo že som po sebe videla tieto kombinácie trojok a šestiek 😒 andeličkovia ale ukážte mi čo lebo toho je véééla čo ba som mala napravit ☹ a asi aj všetko čoho som si vedomá že som pokakala 😅 😕 🙄 😔

marianka79
21. jún 2010

som samopisatel ☹

marianka79
21. jún 2010

vdaka za každé nové ráno vdaka za každý nový den!
vdaka že všetkým tento pozdrav aj dnes poslat smiem
vdaka vdaka ti ty moj pane za to že tolkú krásu zriem
ráno i večer neprestajne ja ti dakujem 🙂

marianka79
21. jún 2010

O potopě světa
Adam a Eva měli spoustu potomstva. Jednou se jim narodil syn jménem Set. Mezi jeho pokolením bylo hodně mužů dobrých, kteří věřili a byli s Bohem, a Hospodin prodloužil dny jejich života. Metuzalémovi bylo 969 let a jeho synovi Lámechovi 777 let. A Lámech zplodil syna, kterého nazval Noe.
Ale začali se množit lidé a převládala ukrutnost a zlost lidská, vzrostla pýcha a bezbožnost. A když to Hospodin uviděl, litoval, že stvořil člověka, a v srdci měl bolest.

"Vyhladím ze země vše živé od člověka do zvířete, do plaza až i do ptactva nebeského, neboť líto mi jest, že jsem je učinil."

Tak pravil Hospodin, avšak Noe před ním našel milost, protože byl mužem spravedlivým.
Proto řekl mu Bůh:

"Nastává konec všemu živoucímu, neboť země jest naplněna hříchem a zahubím ji. Ty však si vystav koráb z dříví tesaného, zhotov v něm přehrady a uvnitř i zvenčí jej vymaž smolou..."

Noe vše učinil. Do lodi vzal své potomky a od všech zvířat vždy po páru. Když byla loď postavena, pravil Bůh Noemu, ať nastoupí on i jeho družina do korábu, protože bude po čtyřicet dnů a nocí chrlit déšť. Noe a jeho synové Sem, Chám a Jáfet, Noemova žena a ženy jeho synů i se zvířaty vešli do korábu a Hospodin za ním zavřel poklop. Stalo se, že po sedmi dnech přišla potopa. Otevřelo se nebe a všechny studnice světa. Umřelo všechno živoucí, zůstal jen Noe a jeho družina, plavící se v rozbouřených vodách. Vody setrvaly na zemi 150 dnů. Tehdy se na ně Bůh rozpomněl a zželelo se mu jich. Seslal na zem vítr a uzavřel studny. Koráb stanul na hoře Araratu. Noe vypustil holubici, a ta se k němu vrátila, neboť nevěděla, kam by její noha spočinula. Počkal sedm dní a vypustil ji znovu. Tentokrát se k němu vrátila s olivovou ratolestí. Počkal dalších sedm dní a vypustil ji znovu. Už se k němu nevrátila - tím usoudil, že voda opadla. Sundal víko a viděl, že oschly vrcholky hor. Za dva měsíce země oschla celá. Bůh poručil Noemovi, aby vyšel ven a žil na zemi. Z díků vystavěl Noe Hospodinu oltář a obětoval zápalnou oběť. Vůně masa se Hospodinu zalíbila a řekl si, že nikdy nebude zlořečit člověku...