Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
24. jún 2010

jéj to si kupovala?
pekné črievičky miška bude fešanda

linette
24. jún 2010

baby pekny veceeeeeeeeerr 😵 😵

ja vam chcem povedat, ze vas vsetky velmi lubim a som velmi velmi rada, ze vas mam a este viacej som za vas vdacna 😵 😵 mne osobne tato tema mega nasobne pomaha, velmi vela sily dodala, vela veci objasnila a dost vela som aj pochopila, menim svoje zmyslanie k lepsiemu 😵 😵 proste nemam co dodat .. 😉 🙂 😵 😵
a dalinka ty si ako nasa mama 😵 😵 keby niet teba a tejto temy ja som uz asi niekde totalne inde ..

tolko moje vyznanie lasky k vam 😅 😵 😵 😵 😵

linette
24. jún 2010

ja som snivala s dali parkrat, a aj s denisockou raz 😵 a este aj z najmladsim clenom odtadeto a to priamo s miselkou 😉 😵

linette
24. jún 2010

takze marecek takto naostro 😉 😅 .. dobry je chlapec 😵 😵 😵

marianka79
24. jún 2010

dnes som zase mala čísla už som si aj povedala že pojdem po vonku so sklonenou hlavou ale aj tak sa mi priplietli a zase 444 ato dvakrát a potom 222 a777 😒

linette
24. jún 2010

@marianka79 ostrov brac 😵 😵 tam posobil martin kukucin a kebyze si mam vybrat ostrov v chorvatsku bol by to prave ostrov brac 😵 😵 je tam aj velmi znama plaz Zlatni rat sa vola .. 😉 😉 tam su tusim z jednej strany vlny a z druhej nie .. ak si dobre pamatam ..
a kedy idete??

dali4
autor
24. jún 2010

@linette ahooooj 😵

marianka79
24. jún 2010

linetka aj ja ta lubim aj všetky ostatnéééééé škoda že tu neni pusinkovací smajlík by som ho sem hodila 😉

linette
24. jún 2010

@dali4 sa tesiiiimmm 🙂 🙂 🙂 si si ako pekne tie topanocky pre michelle pritiahla 😵 si dobra maminka 😉 dalinka pritiahnes aj mne volaco?? napr mazdu6 ? 😅 😅

marianka79
24. jún 2010

dali pekný párik budeš mat peknú nevestu 😀

dali4
autor
24. jún 2010

@linette 😅

marianka79
24. jún 2010

@linette to si musíš sama 😝 pritahovat

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 inak táto láska už im trvá dva roky 🙂 . A to na dialku... a zatial funguje. 😅

dali4
autor
24. jún 2010

@linette a ty si vieš dobre pritahovat 😉

marianka79
24. jún 2010

@linette ideme od 23.7 do 31.7.

budem chýbat na hodine KSA ☹

linette
24. jún 2010

neni tu ten smajlik .. ale to nevadi ..
posielam vam vsetkym pusuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😅 😅

marianka79
24. jún 2010

@dali4 to je dobre láska ked je pravá a silná by ani dialka nemala byt problém to patko má od 2. ročníka spolužiačku gabiku

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 tie botky som našla tu na bazáre 🙂 . Sú o 4 čísla vačšie tak hádam jej na jar, leto budú 😅 . Neodolala som, sú nádherné.

linette
24. jún 2010

@dali4 dakujem 🙂 ale niekedy to trva dlho .. a mala by som sa viacej snazit, aby som este lepsie pochopila zakon pri.. ale idem tempom ktore mi vyhovuje a este sa stale len ucim 😉 😵

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 my na vás budeme mysliet, aj ked budeš chýbat na hodinách 😉 . Len si to pekne užite a potom porozprávaš zážitky 🙂

marianka79
24. jún 2010

@dali4 to si spravila dobre len aby jej boli dobré v tom období v ktorom sa nosia 😉 jar leto

dali4
autor
24. jún 2010

@linette ideš správnym smerom a správnym tempom 😉 . Netreba nič silit, ako tu bolo už dnes povedané...

marianka79
24. jún 2010

aj ja na vás budem mysliet 😵 musím si to tu nadrobit nejaký presčas 😀 😝

linette
24. jún 2010

@marianka79 bude vam tam super uvidite 😵 a aj pocasicko bude super aj moricko 😵 😵

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 ved to, snád som to tipla dobre. Inak netuším za ako dlho jej može narást nožka o 4 čísla. Jar, leto aj na jesen by ich mohla mat... a ked to vyjde na zimu tak ich bude nosit doma a aj tak sa budem tešit 😅

linette
24. jún 2010

@dali4 ja uz mam miselku pred ocami ako ma cervenu suknicku s bielou bluzkou a tymito topanockami a dvoma copikmi 😵 😵

dali4
autor
24. jún 2010

@linette a čo vy? Idete na dovolenku niekde?

marianka79
24. jún 2010

aj ja sa teším no aj na naše stretko ozik kedy to je už sa to blíži my v septembri máme aj jarmok ja už aj víkendy robím tak si to musím zariadit tak aby som mohla príst 😕

dali4
autor
24. jún 2010

Dneska som Miške kúpila ešte riflovú bundu a dve tričká 🙂 ... počkajte, hodím to sem 😅