Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

teodorka
15. sep 2009

lebo nie vsade sa to v byte hodi ...mozes mat aj ,,mrtve "miesta v byte a tam to doslova robi zle

ivka144
15. sep 2009

Jej, Bibula, tak to som rada! Dakujem.
Ak budes mat cas, prosim kuk mail.

teodorka
15. sep 2009

denisocka tu knihu som nenasla .Zajtra Ti poslem zoznam ktore knihy mam

nobody
15. sep 2009

andělé říkají, že máte jít dávno spát a neplkat 😀

teodorka
15. sep 2009

nobody ...o nas sa neboj ,my sme vycvicene 🙂

ivka144
15. sep 2009

Nobody, a akeho vtipneho hovorcu si vybrali ;))

dali4
autor
16. sep 2009

Dobré ránko... Dneska som mala teda noc.Taký sen,divný,živý,emotívny... Mala som cestovat s dvomi kamarátkami do zahraničia, mali sme tam aj bývat a pracovat.Len moja mama mi začala rozprávat že tam bývat nebudem, lebo sa tam určite nedostanem, kvoli tomu že ma zas určite niekto oklame alebo okradne, no dávala mi najavo aká som ja neschopná ☹.V skutočnosti taký vztah sme nikdy nemali, vždy sme držali a držíme spolu, veríme si, sme k sebe úprimné... Dalej sa v tom sne stalo to, že ma skutočne niekto okradol, zobral mi všetky peniaze čo som mala, nemohla ani odcestovat ale nemala som ani kde bývat ani čo jest. Nejakým sposobom som zistila, že to ma okradla moja mama. Kamarátok som sa pýtala čo mám robit, jedna mi dala klúče od svojho bytu nech tam idem a nech si idem lahnút a oni že pojdu na autobus na to miesto, kde sme mali mat robotu. Ked sme roZmýšlali čo dalej, vtedy sme sedeli v meste na káve a naraz sa tam objavila moja mama a ked ma zbadala, zlakla sa a začala predo mnou utekat.Ja za nou a kričala som "maminka stoj,ja ta strašne potrebujem,prosím ta stoj" ,musela som to asi štyrykrát vykríknut, až potom sa zastavila.No bola ku mne arogantná, ako cudzia, vraj čo po nej chcem. Ona vtedy stále chodila po obchdoch,lebo jej robota bola nejaká dílerka, predávala obrazy.Ja som chodila celý čas za nou a prosila ju,nech na mna neni zlá,že sa porozprávame, že viem že to ona mi ukradla tie peniaze ale že sa na nu nehnevám.No ona sa mi len smiala do očí a odhánala ma od seba.V tom sne bol den 2.11. No čo na to poviete, prečo sa mi také mohlo snívat o mojej mame,s ktorou máme priatelský vztah,o mame ktorá si vždy prizná svoju chybu...čo mi može taký sen naznačovat ?

adina22
16. sep 2009

dali - pozerala som do snara co mam doma stalo tam matka - symbol plodnosti.Ak sa vam o nej sniva iba niekedy,je vas dusevny vztah k nej v poriadku.Ak sa vam o nej sniva casto,znamena to ze vo vas vladne neistota
vidiet matku,ktora este zije - prislub stastnej udalosti
Neviem co by to mohlo znamenat,ale povedala by som ze sa niekde v podvedomi citis neista..resp.co pre teba znamena mama?No a v odpovedi mozno najdes vyznam sna...teda nieco z toho,co pre teba znamena,ale v opacnom vyzname kedze bola na teba ina ako bezne byva.

adina22
16. sep 2009

Este k tym pesnickam,vcera ma napadla jedna vo vztahu k anjelom,ktoru som dlllho nepocula a vcera som ju vyhrabala 😉
http://www.mojemp3.sk/playing.php?id=11536

mywiel
16. sep 2009

Ahojko, tak to bol zase dolezity sen... 😅
Otec mi vravi, zmeskas do skoly uz je 7h45! A ja mu hovorim, ale co s Kayou, to ju musim zobrat so sebou?! A ty ma neodvezies? On ze nie, ze uz musi ist tiez do prace, ze mam ist svojim autom. Tak ja v tom zhone som zacala chystat kocik, plienky, jedlo a hracky aby som ju dako zabavila kym sa budem ucit a nevyrusovala ostatnu triedu. Potom som zacala rozmyslat a co keby som zavolala do skoly, ze som chora, alebo, ze je Kaya chora a musim ist s nou k doktorke... Pre mna je odkaz jasny....potrebujem vypnut. 😅

denisocka
16. sep 2009

dali,nemas vtedy termin porodu?dnes nemame elektrinu tak len narychlo z mobilu pisem

mywiel
16. sep 2009

Dali matka vo sne predstavuje tvoje vnutorné pocity, mozno sa obavas ci to vsetko budes zvladat, to s tvojou mamou nic nema. Tak ako mne sa snivalo s otcom, tiez to nema s nim nic, ale ukazuje to ze sa to odohra naozaj aj v realite, v beznom zivote, oproti matke to ostave len v urovni planov, cize astralnej urovni.

mywiel
16. sep 2009

Dali matka v tomto sne je cast teba, cast tvojej osobnosti...asi musis nieco v sebe vyriesit, zmenit, urcitu str. 😉

twinflame
16. sep 2009

Nestiham tu citat vsetko, neviem ci ste sa uz o tom bavili ... Co hovorite na to, ze my zeny sme vlastne brany, cez ktore vchadzaju nove duse do nasej dimenzie. Mame v istom zmysle vyhodu oproti muzom. Nejako stale nerozumiem tomu rozdeleniu. Preco prave zeny? Muzi su potom nejaki privolavaci tych dusi?

Asi rok predtym ako som otehotnela sa mi pravidelne snivalo, ze som tehotna. Dokonca som v jednom sne videla mojho syna v naruci mojho otca. Otec este zije. Bolo to dobry rok predtym nez som vobec otehotnela. Uz vtedy pred 7 rokmi som si uvedomovala, ze tie sny mi naznacuju, ze tu "tuka" na dvere nova dusicka. Mate podobne zazitky?

bibula
16. sep 2009

twin-nikdy ma nenapadlo,ze by som bola niekomu /niecomu branou.... 😀

mywiel
16. sep 2009

No ja som mala symboly dopredu, ze budem tehula... 😀

twinflame
16. sep 2009

bibula, ale nie je to s tou branou tak? Cez nas zeny nove duse prichadzaju na tento svet. Sme teda brany.

denisocka
16. sep 2009

ake symboli?myw

bibula
16. sep 2009

ja som nemala symboly,ja som ma a"action" 😀
😅 😕

podla mna prichadzaju aj bez nas,len ich nevidime.... 🙂

linette
16. sep 2009

ahojte dievcence 😎

twinflame davame novym zivotom zivot, ale preco mi zeny to neviem, tak to ma byt 😉 muzi ich vlastne splodia a mi vynosime (hoci nie vzdy sa to podari) a porodime - priroda. dana dusicka si nas vyberie za rodicov z nejakeho dovodu - bud musi nas nieco naucit, mozno ona sa musi nieco naucit a k tomu niecomu pride cez nas ... (zaujimave je, ze ta dusicka po nas vie dedit fyzicke vlastnosti a niekedy aj psychicke vlastnosti a viacmenej na nas zalezi ako si tu dusicku vychovame - zaujimave je, ze si to dusicky nepamataju /ten predosli zivot/ ) no staci lebo zase zacinam filozofovat.

mywiel to by aj mna zaujimalo ake symboly - to ti dopredu prisli znamenia, ze budes tehu alebo si to citila? a priblizne kedy ti dosli tie symboly asi kolko mesiacov pred tehu?
ozaj co hovoris na prsten zaveseny na nit - moze mi predpovedat pocet deti a pohlavie?

linette
16. sep 2009

bibula je zaujimave, ze tie deticky/dusicky ku nam pridu az ked mame "action" 😀 ked maju prist tak pridu, no je zaujimave, ze k tomu je potrebny akt. vlastne uz chapem - akt potrebujeme na to aby sme splodili telicko a potom si nas dusicka vyberie. a co ak nas nechce ani jedna dusicka? potom to telicko vlastne v nas umrie?

bibula
16. sep 2009

neumrie...jedna dusa moze "obhospodarovat" aj viac tiel... ked chce dusa za kratku dobu ziskat viac skusenosti ako mu je dane v jednom tele.....

no neviem,ci je zaujimave,ze po nas dedia,ved mame geny na to 😀

o to prave ide,ja /moja dusa/ ta posadne -a kedze som silnejsia,vytlacim tvoju - niekedy len do uzadia,niekedy ju uplne vyzeniem z tela -chapes? woodoo 🤐

certica
16. sep 2009

dali, mne sa obcas tiez pritrafi podobny sen s mamou, nejaky konflikt, odmietanie...dokonca aj vrazedné som mala par krat, ze ma niekto z rodiny chcel odstranit, ako napr. dnes moj drahy, ale co je sranda, ze to nakoniec malo sexualny podton, resp. to sexom skoncilo. vlastne neskoncilo, lebo som sa zobudila v najlepsom
😀 , cize neviem, ci sa ma neskor pokusil zabit alebo medzicasom zabudol 😀

denisocka
16. sep 2009

bibula

včera večer som sa ta pýtala aku aura maju dvaja herci z ordinácie

bibula
16. sep 2009

no neviem,nepozeravam 😅

denisocka
16. sep 2009

no ta by si mohla vyhladať v googli fotky 😅

denisocka
16. sep 2009

a moje fotky v labume "len tak isť" ste baby nekukli,čo som to pofotila zač?

bibula
16. sep 2009

on je zeleny a na nu sa mi nechce pozerat 😀
ale nie,skus ty.... 😵

denisocka
16. sep 2009

mne sa zda ona zelena a on ružovy 😀