Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

motylka
11. aug 2010

@ivanko8 keď mne sa pomerne často (tak raz za mesiac) sníva, že manžel má nejakú inú alebo aspoň s niekým flirtuje, pričom mám 99,99% istotu, že mi je verný...

ivanko8
11. aug 2010

@marianka79 - z Tvojho sna viem opísať len časť. Kalná voda znamená, že nemáš ujasnené svoje pocity voči chlapom v takej situácii a následne ani vzťahy. Možno vieš čo nechceš, ale je dôležité, aby si si ujasnila a hlavne precítila, čo chceš. Inak Ti vesmír a anjelici nemajú čo spĺňať a podobné situácie sa teda budú vyvíjať len podľa želania iných, nie Teba. Tá žena, ktorá nemohla urobiť fotografie, môže znamenať, že si na niečo v podobnej situácii nechceš spomenúť. (nechceš vidieť fotku) Ale to, čo nechceme vytiahnuť zo šuplíka, nemôžme spracovať a zmeniť na niečo pekné. 🙂

ivanko8
11. aug 2010

@motylka v knihe Vnímej srdcem a potkáš svůj život http://www.azknihy.cz/osobni-rst/vnimej-srdcem-... píšu, že ak sa chceme zbaviť nejakého pocitu, musíme ho vedome precítiť až do konca. Je to nepríjemné a chce to tiež značnú dávku vôle a odhodlania, ale je to úspešný spôsob a netrvá to až tak dlho. 🙂
Je to vynikajúca kniha práve na takýto typ problémov, vrelo odporúčam.

motylka
11. aug 2010

@ivanko8 ďakujem, pozriem 🙂

ivanko8
11. aug 2010

@evickav - prečo konkrétne prišla Matka Božia za Tebou, to by vedeli povedať len naozaj skúsení v tejto oblasti. Čo si ale môžme hneď všimnúť, je Váš vzájomný vzťah. Matka Božia prišla za Tebou, to znamená, že ona je pripravená komunikovať s Tebou, len Ty ešte nie. Znamená to tiež, že môžeš robiť aj ďalšie veci, než len vykladať karty. Ak sa chceš o tom dozvedieť viac, potrebuješ "zvýšiť svoje vibrácie". To znamená venovať sa veciam, ktoré zvyšujú Tvoj vnútorný pokoj, sebaistotu a pocit radosti. Vždy môžeš o pomoc vo svojom raste požiadať toho, v koho veríš.
A na overenie toho, ako postupuješ, skús vo svojom vnútri komunikovať napríklad s Matkou Božou. Znie to možno bláznivo, ale aj to treba trénovať. Komunikácia by mala byť samozrejme s úctou. Mnohí majú problém odlíšiť úctu a strach. Úcta však vychádza z lásky. Zo strachu vychádza len podlizovanie a predstieranie. Ak máš niekoho rada a správaš sa k nemu s úctou, pocítiš takú vnútornú hrdosť a radosť, že máš tú možnosť. (určite si niečo podobné zažila k niekomu blízkemu) A tento pocit už ľahko rozoznáš od strachu a vieš že si na nasledujúcu návštevu pripravená. 🙂

jery51
11. aug 2010

ahojte babule.. tolkoooo ste toho popísali, že vás nestíham...
aj o stretku, juuuj sa teším že sa uvidíme live...ja donesiem aj kamošku, tú s ktorou preberáme ezoteriku....
musime si poriadne pozrieť program, že kedy sa najlepšie oplatí ísť...

jery51
11. aug 2010

inak aj mne sa do rána snívalo, že ma manžel podviedol... a viete čo normálne , keď som sa precitla, som si pamätala ako to bolelo moje srdiečko ☹

denne73
11. aug 2010

@jery51 ahoj tak to bude presne naopak a on ti bude verny. 😉 😉 😉

miruska15
11. aug 2010

ahojte tak dnes mi volala kamoška čo bol u nej ten šaman a povedala mi že bola milo prekvapena no uvidime čo sa bude diat.Ona si dala vyčistit vztah povedal jej že ked sa vrati domov bude ju čakat novy manžel.Ku mne pride v sobotu normalne sa tešim a bude to stat okolo 70 eur +- neviem či je to vela alebo malo ale čo vyskušam.Chcela by som aby spravil aj chlapovu pracu aj vztahy ja by som toho chcela viac len neviem či to spravy naraz alebo pride na viac krat.No uvidim.

miruska15
11. aug 2010

@motylka ten film mi stiahlo ale vobec nešiel obraz bola tam len nota tak neviem asi som niekde spravila chybu.

miruska15
11. aug 2010

http://hair.shopflow.cz/ Baby aha ake vlasky som našla jaj.

marianka79
11. aug 2010

ahooojte 🙂

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 to sú tie clip in u nás ich majú po 5€ 6pramenov idem kupovat 😉

marianka79
11. aug 2010

som vás dočítavala vypíšete jak tornáda 😀 @linette tak ty snívaš o rytmusovi 😀 no teda......ja niektoré piesne od neho počúvam dokonca aj znamenie my v nich kolkokrát príde 😉

marianka79
11. aug 2010

@ivanko8 niečo pravdy na tom je ale neviem čo si myslel tým, že nemám ujasnené pocity voči chlapom voči mojmu chlapovi to mám jasno ostatný ma nezajímajú až tak a mám jasný vytýčený ciel čo chcem a čo si prajem čiže viem čo chcem mám malý slovníček a tam mám napísané moje priania tak uvidíme význam toho sna sa ukáže zrejme neskor v každom prípade dakujem 😉

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 a to hned tak rýchlo? no to aj ja chcem vyčistit vztah aj doma aj s mojim všetkých vyčistím ako clin 😀 😵

marianka79
11. aug 2010

@jery51 myslím že vačšina suhlasíme so sobotou v týždni sme vytažené ja iný den nemožem 😉

marianka79
11. aug 2010

inak ked mám pravdu povedat viac som zvedavá na vás ako na program možme si niečo kuki to hej ale ja cem spoznat vás zo všetkého najviac 😵

miruska15
11. aug 2010

@marianka79 5eur tak to aj chcem.To su ale asi male pramienky?

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 sú široké 5cm a ked ich je 6 je to dost na zahustenie a predlženie

marianka79
11. aug 2010

inak ahoj ako sa ti darí cica?

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 kedy ti idú robit tú očistu?

miruska15
11. aug 2010

@marianka79 v sobotu už sa tešim.A mame sa tak no mohlo by byt aj lepšie.A ty ako bolo na dovče.My sme chceli ist ale až v septembri ale to bude asi v chorvatsku už nie velmi teplo.Tak pojde asi chlap sam s detmi.

marianka79
11. aug 2010

inak mne sa dost často sníva že ma moj opúšta koli inej vidím ho ako sa dava dokopy s nejakou ženskou(naposledy to bola moja spolužiačka zo ZŠ) ☹ ked sa vždy po takomto sne zobudím mám velmi zlý pocit ☹

miruska15
11. aug 2010

su to neprijemne sny.Ja vždy poviem chlapovi zase si ma celu noc podvadzal.Ale aj jemu sa take sny snivaju o mne.

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 jááj mohlo byt aj lepšie vždy je tak ako má byt 😉 a na dovče bolo zima aj nám popršalo ale ked bolo slnko tak doslova pichalo ale inak dobre až na niečo 😖 😔 ..........a to nekomentujem.....radšej 😉

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 ja si myslím že prto sa nám to sníva lebo to naše podvedomie nám káže my to nechceme ale podvedomiu nerozkažeš a je v nás strach že toho druhého stratíme

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 ak chceš tie vlásky ti kúpim len povedz farbu a ak ti nepasne tak si ich lahko zafarbíš na stretku ti ich dám 😉

marianka79
11. aug 2010

@miruska15 ak by si sa mi tu nepriplietla už by som si pripadala ako schyzofrenička 😝

miruska15
11. aug 2010

@marianka79 tmavo hnede a su dlhe aspon 20cm.Ale mne aspon 3 sady.