Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
14. aug 2010

@denisocka no máme nobody tu už neni tak tu je ivanko 🙂

marianka79
14. aug 2010

@denisocka to je asi tým že sa ti tobinko narodil malé slniečko 😵

denisocka
14. aug 2010

@marianka79 dakujem,dobre. Len sa zbavit klobucikoch na kojenie a som king

marianka79
14. aug 2010

@denisocka ja som klobúčik nepoužívala malý to nechcel on len prírodné cecal 🙂

denisocka
14. aug 2010

@marianka79 ved ani ja ho nechcem používať,ale zas maly nevie chytit cicku 😔

marianka79
14. aug 2010

@denisocka nie je nič krajšie ako vidiet kojaciu maminu aj ja ešte budem kojit objednávam si dieta vesmííííír počuješ 😀 😀 😀 😵 😵 😵

marianka79
14. aug 2010

krásny záber čo poviete? 😵 😵 😵

jery51
14. aug 2010

@marianka79 krása

jery51
14. aug 2010

@denisocka gratulujem k bábu!!!!!!!

jery51
14. aug 2010

ked som tu ja, nik tu nie je ☹ fnuk

dali4
autor
14. aug 2010

Dobrý večer 🙂 je tu niekto?

dali4
autor
14. aug 2010

Asi nie, tak nabudúce... dobrú noc 😵 🙂

mirka1308
15. aug 2010

Ahojte všetky anjelice a aj diablice 😀
už som tu veľmi dlho nebola, riešila som si život a pevne verím že aj vyriešila 😉
Po 11 rokoch som sa rozišla teraz už s bývalým priatelom, bol to des a som rada že je to za mnou 😔
Teraz si vychutnávam byť sama sebou a so svojím psíkom, našla som opať cestu k svojej rodine a moc sa mi uľavilo lebo rodina je v živote veľmi dôležitá a aj to, že má pri vás kto stáť 😔
Snažím sa nadviazať na staré kamarátstva ide to síce pomaly ale už teraz viem že je to na správnej ceste 😵
Dali, veľa všetkého čo si budeš priať a len samé pozitívne myslenie ti prajem k tvojmu sviatku 😵
Deniska, tebe sa narodil Tobiasko?? MOC GRATULUJEM a nech sa malinkému dobre darí 😵
Ani sa nesnažím čítať všetky vaše príspevky, pozerám že tu veľa ľudí pribudlo, tak vás všetkých zdravím, prajem pekný zbytok leta aj keď to počasko nič moc 😒 a hlavne prispievajte s rôznymi témamy, niekedy si sadnem a všetko prečítam - to bude zrejme na niekoľko dní 😀

bershka
15. aug 2010

caute kocky. tak vcera som kukala SECRET a aj ho citam. panecku, co sa clovek nedozvie.... zato som sa dnes nechutne povadila s mamou...ale pozitivum na tom je, ze sa snazim si to tak nebrat a odosobnujem sa od toho.
mam skratka svoj zivot a kaslem uz konecne na vsetky zvady a zle veci co ma v zivote postihli.

bershka
15. aug 2010

chcela by som vediet baby, ci sa vam silou vole stalo nieco velke.
ja si zelam jednu vec a straaasne chcem aby sa splnila

miruska15
15. aug 2010

Ahojte Zlatička:Tak ja som od 11.45Hod zase o rok staršia ☹ My mame upršany škaredy den ale dnes mi to nevadi dnes si s rodinkou spravime pekny den aj bez slniečka 😝 .

marianka79
15. aug 2010

@miruska15 vsetko naj naj naj
Dnes ty krasny sviatok slavis urcite sa velmi bavis narodky su len raz za rok a ty spravis zas dalsi krok do noveho zivota ........prajem ti krasne narodeniny

ivanko8
15. aug 2010

@miruska15 všetko najlepšie k sviatku a príjemnú oslavu!

ivanko8
15. aug 2010

@marianka79 , myslím, že si si sen vyložila správne. Človek by mal vidieť všetko, či je to príjemné alebo nepríjemné. Veď to, či sa nám to vidí pekné, záleží na uhle pohľadu - ako to posudzujeme. Prednedávnom som čítal na Angeláriu http://angelarium.wordpress.com/ - len neviem v ktorom článku, že si máme všímať aj negatívne stránky, aby nás neprekvapili niečím nepríjemným.

ivanko8
15. aug 2010

@bershka čokoľvek, čo si želáš, je vždy pre Teba dôležité (a teda veľké), inak by si si to neželala. Ak dokážeš precítiť, že to čo chceš, nie je pre Teba "príliš dobré", dokážeš precítiť to, že sa Ti želanie splní a neodmietneš ho až príde, tak potom ako keby tu už bolo. 😵 😉 😀

motylka
15. aug 2010

@miruska15 všetko najlepšie ti prajem :D nech sa ti splní všetko, po čom túžiš 😉
A k tomu "čisteniu" bytu, moja švagrinká mi má prísť kadidlom vyčistiť tento týždeň byt, tak uvidím... Vraj to pomáha.

motylka
15. aug 2010

@ivanko8 asi preto ešte nie som tehotná, lebo si nie som istá, či to chcem ☹ Ale veď niektoré ženy nechcú dieťa a napriek tomu otehotnejú...Ja si len nie som istá...

ivanko8
15. aug 2010

@motylka keby sa v svete diali tie veci, ktoré si práve želáme ... to by to vyzeralo! 😨
Svoju budúcnosť si tvoríme tak svojimi činmi ako aj želaniami. Veľa vecí si želáme, ale vo vnútri si nie sme celkom istí, ako by sme ich prijali. Z kníh, ako si správne želať, sa snažím nezabudnúť na jednu dôležitú vec: skúmam, či mi to želanie prinesie radosť. A aj keď oň požiadam, tak pridávam formulku, aby sa mi to želanie splnilo tak, aby mi prinieslo radosť a podľa možnosti aj ostatným.
Ak si nie som s tou radosťou istý, tak si radšej len poviem, nech to dopadne ako má, prípadne ako len najlepšie môže. 😎

bershka
15. aug 2010

A NIE je to moc sebecke priat si nech sa mi splni vsetko ? 😀

ivanko8
15. aug 2010

@bershka a komu by sa to malo splniť? 😀 😀

ivanko8
15. aug 2010

Práve si inou formou povedala, že je to pre Teba "príliš dobré". Prečo? Si menej ako niekto iný? 😉

bershka
15. aug 2010

@ivanko8 nieeee, len nechcem byt pazrava. zatial som si zelala "len" zdravie 😉

marianka79
15. aug 2010

ahojte tak sa tu rozbehla debata o priani a splnení želaní 🙂 ja som dnes našla další štvorlístok hned som sa usmiala aovedala som si že ja mám štastie a ked si aj vy budete tak vraviet o hocičom tak to aj budete mat teda tiež nemysliet na zlé a nemat pochyby pretože vesmír vám to vráti......vráti to,čo vysielame 😉

bershka
15. aug 2010

@marianka79 vies, ja som to vsetko pochopila, taktiez tomu absolutne verim, len mam taky zvlastny pocit z toho vsetkeho. akoby som sa bala co i len pomysliet na blbu vec. napr. ako som sa pohadala s mamou.... co ked sa mi to vrati sto nasobne v zlom? ja som si chybu uvedomila.... ale aj tak. si myslim, ze neda sa nonstop mysliet pozitivne, ze pridu aj veci, pri kt. sa neubranime placu

marianka79
15. aug 2010

@bershka prečo by to malo byt sebecké vobec nie len by som to nevravela pred závistlivými ludmi lebo práve oni ti to možu prekazit tak ako sa snažia prekazit moje štastie ale odolávam a bojujem síce je to kolkokrát so slzami v očiach ako aj včera 😢 😔 ale idem dalej bojujem o svoje štastie vŕŕŕŕ 😠 ja sa nedám 😠 😵 😝 😉