Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
17. aug 2010

ahojte moje zlate anjelicky vsetkych vas srdecne pozdravujem
konecne som sa sem dostala trochu sme mali pokazeny pocitac tak to neslo ale anjelikovia nam pomohli a uz frci 😉 🙂 akurat minuly tyzden mi prisla na mysel denisocka ci uz ma maleho na svete a ta uz to ma za sebou supeeer 🙂
tesim sa ze sa pripojili novy anjelikovia 🙂
u nas je vsetko po starom takze celkom fajn hlavne ze sme zdravi anjelickovie su pri nas tak je to ok 🙂

terez34
17. aug 2010

@dali4 hovoris o zubkoch malej sa akurat prerezali ocne tak bola protivna ale uz je dobre 🙂

marianka79
17. aug 2010

@motylka perky sú také sladké koláčiky.....si myslím teda 😅

marianka79
17. aug 2010

inak ahojte som prišla z práce akurát baby ja neviem čo mi dnes cestou z práce andeličkovia vraveli ☹ ako vždy mi zas poslali čísla a som premýšlala tentokrát nad výplatou a prácou a vtom som zbadala číslo 372 hmm povedala som keby to číslo bolo opačne čiže 273 bolo by to moje osobné číslo čo mám v práci a čo nevidím asi tak o 10m dalej vidím 273!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!išla som na bajku no ja som musela zastavit zosadnút y bicykla a kukala som na tie špzetky a nechápala som 😕 čo mi chceli povedat??? ☹ ja neviem ale dost často vídavam kombinácie týchto čísel

marianka79
17. aug 2010

a o pat minut som videla 666 ja už som mimo 😝 😀 🙄 😕

marianka79
17. aug 2010

@terez34 ahóóój tak technika sklamala ale myslela si na nás 🙂 aj ja premýšlam kde všetky ste ☹ na stretko prídeš dúfam hmmm?

marianka79
17. aug 2010

@ruzenkas ahoj aj ja ta zdravím ako sa máš?

marianka79
17. aug 2010

@linette lin mne sa darí v praci najviac mala som super výplatu paráda ked som zbadala kolko som mala som si zmyslela na moje priania 😵 do vesmíru

marianka79
17. aug 2010

baby tak toto je sila bola som s yorkinom vonku a kuknem na špz-tku a tam 237 😅 a neviem čo ma napadlo kuknut na hodiny tie ukazovali presne 20:37 😕 😕 😕 takže kukala som striedavo na špztku a na hodiny či dobre vidím dovtedy dokedy nenaskočil dalšia minuta a mala som po celom tele zimomriavky bolo síce chladnoa le toto boli iné zimomriavky ako od zimy býva pozrela som hore a spýtala som sa anjelikov čo mi to chú povedat niečo som nepochopila a oni mi stále a stále posielajú číselká bola som a som z toho smutná že im nerozumiem ☹

marianka79
17. aug 2010

hladala som niečo o tých číslach ale nič také som nenašla ☹ a vidím že to tu viazne tak sa lúčim s vami idem kuknút toho beláska včera som začala kusok pozerat je to zaujímavé hned od začiatku 😵 tak dobrunkú nocku vám 😵

marianka79
17. aug 2010

že lúčim s vami 😀 lúčim sa sama so sebou 😅 papa 😵

ruzenkas
17. aug 2010

@marianka79 Děkuji. Mám se dobře. Jen mě teď trápí nějak bolest na krku a rameni, zřejmě svaly.

Jinak můj pohovor v nemocnici dopadl velmi dobře, jen se musím zeptat dr. zda to můžu dělat. V dobrovolnickým centru mě požádali, zda bych udělala nějakou přednášku o mé nemoci, mých pocitech, prožívání a tak a tak mě napadlo, že bych natočila takový amatérský dokument o rakovině a vystupovali by v něm lidé, kteří si tím prošli a říkali by svůj příběh a také by tam vystupovala rodina těch lidí, jak ona to prožívala. Už to mám v hlavě a i vím, kdo v tom videu bude účinkovat. Myslím si, že to bude lepší než nějaká moje "přednáška"...

marianka79
17. aug 2010

@ruzenkas ahoj no to je super s tým dokumentom ludia aspon uvidia ako to človek vníma a prežíva 😔 i ked sa do toho nedá až tak vžit do tej choroby myslím ☹ kto nezažil nevie niekedy ja viem že to nie je správne ale niekedy mám v mysli takú otázku ako by som zareagovala keby mi dr. povedala že mám toto ochorenie a fakt som si na to nevedela odpovedat a preto si vážme že sme zdravý bude to poučné aby si každý mal uvedomit aké je zdravie vzácne tak ti držím palce aj paste nech sa ti podarí spravit ten dokument si fakt silná ženská sakra! maš moj obdiv 😉 si mladá holka plná odhodlaní a elánu tak si to uchovaj hej?posielam ti silu a energiu a vela lásky 😵

marianka79
17. aug 2010

@ruzenkas a gratulujem k prvému výročiu svadby 😵 😵 😉

dali4
autor
17. aug 2010
motylka
18. aug 2010

@ruzenkas tiež máš môj obdiv a veľmi ti držím palce 😉 , ten nápad s filmom je dobrý, ja si viem predstaviť, že by som plakala asi od začiatku do konca pri ňom...
Včera večer som si chcela pozrieť Pokojného bojovníka, lenže mi to nespustilo ☹ , písala tu už niektorá predtým myslím, že tiež to sťahovala a nič, tak teraz druhý pokus, dala som ťahať z inej možnosti v tom zozname na uložto.sk.
@marianka a nejaké iné znamenia okrem čísel nemáš?

ruzenkas
18. aug 2010

@marianka79 Máš pravdu, člověk si to opravdu nedovede představit, jak by zareagoval, do té doby, než tu duignózu uslyší. Ten dokument by měl právě hlavně pomoci přiblížit pocity lidí, kteří si tím prošli a aby ti lidé, kteří na to budou koukat veděli, proč se ten člověk tak chová a třeba jaké věty nemají říkat. Pro mě byla najhorší věta: "Já asi vím, jak se cítíš". Ne, to neví nikdo, kdo si tím neprošel a i ten, kdo si tím prošel to může vnímat jinak, než jiní nemocní.

Děkuji za blahopřání 🙂 strašně to uteklo, ten rok....

@motylka Děkuji. Já u toho, až to budu natáčet, tak budu asi taky brečet a hlavně asi, až pak uslyším a uvidím, jak to prožívala mamka, ta u toho bude určitě brečet. Moje mamka je hrozně moc silná osobnost a já jí viděla brečet jen několikrát v životě a přede mnou nikdy nebrečela, pokud se to týkalo mé nemoci. Ale manžel mi říkal, že když přijeli ode mě z nemocnice, tak brečela skoro pokaždé..Já se tomu nedivím, je asi hrozně moc těžké, dívat se na svoje nemocné dítě, jak po operaci leží pomalu jako mrtvola, nemůže mluvit a všude jsou samé přístroje a hadičky a tak a pak když mi řekli výsledek rozboru. Moc se omlouvám, že jsem se opět rozepsala o mé nemoci, nějak to asi potřebovalo ven.

dali4
autor
18. aug 2010

http://www.abcknihy.sk/Kniha/mao-sexu-2096917.a... tot vyzerá byt celkom zaujímavé 😉

marianka79
18. aug 2010

@dali4 nešlo mi to stiahnut stále mi vypisuje toto: Požadovaný súbor nebol nájdený, skontrolujte prosím preklepy v adrese ☹

marianka79
18. aug 2010
marianka79
18. aug 2010

baby dnes mi chceli ukradnút mojho yorkinka ☹ som bola v obchode a nehala som ho uviazaného vonku ako som bola vnútri premýšlam že dúfam že mi ho nikto nezoberie ale som to odohnala preč tú myšlienku ale podvedome som na to myslela 😒 ked som zaplatila tak predavačka ktorá umývala zem mi vraví, že tu boli také dve deti a špekulovali ako ho odmotat potom odyšli tak som na neho nakukla a pokračovala v hádzaní nákupu do igelitky vtom predavačka vraví že zas prišli ale len chapec predtým tam bolo aj dievča ja som vybehla a zhukla po nom že čo robí!!!!!povedal že nič len ho hladká ale pritom ruky mal na vodítku a len len že ho neodopal potom odyšiel predavačka mi ho zatial postrážila pokial som si nespratala nákup a išla domov

marianka79
18. aug 2010

no a ked som došla domov som to vyrozprávala a brat mi vravel teda sa čudoval že idem na nákup s ním že kam ho dám(psa) že a to ho neukradnú spred obchodu?no on na to myslel ja som na to myslela a skoro bolo ☹ to je poučka že s ním do obchodu nemám chodit 😖 aj ja sa mám ešte vela učit 😕

marianka79
18. aug 2010

@motylka hej mám ale čísla sú najčastejšie kolkokrát mi aj v piesni príde niečo ako naposledy mi prišlo alebo si niečo prečítam alebo ked sa iný rozprávajú a mne tam niečo buchne do uší to je to alebo ma napadne nejaká myšlienka tak to bolo s tými gelovými nechtami proste ma to napadlo teda anjelikovia mi pošepkali a ja som sa na to dala a baví ma to i ked som sa stretla s neúspechom 😖 ma to neodradilo 😉 a idem dalej znamenia sú všade okolo len treba mat oči a uši otvorené 😵 tiež som si otvorila knihu a prvé čo som si prečítala bolo moje znamenie 🙂 tak to proste funguje

marianka79
18. aug 2010

@motylka a aj v snoch mi chodia

marianka79
18. aug 2010

velmi sa mi páči tento text a celkovo aj piesen je v nej vela podobného o čom si tu píšeme 😵 a je mi velmi blízka

Proti stresové body stláčam,

snažím sa spomaliť tep.

Za niečo ľudské čo malo by hriať,

napadne za oknom sneh.

Je iba pár vecí čo nám stačia,

nútia nás vrátiť sa späť.

Len tesne pred koncom pochopíme,

že netreba toľko chcieť.

R:
Stačí si priať, stačí sa chápať

a keby bolo keby vieme pri sebe bližšie stáť!

Mať to čo láka

a príde to len vtedy, ak si budeme niečo priať!

Predstavy pred sebou zamlčíme,

kreslia nám na hrude terč.

Skôr ako želanie vyslovíme,

sú v jednej sekunde preč.

2xR

Sme stále na tom istom,

len meníme čo sa dá.

A život meriame číslom

a to na sny dopadá.

2xR

marianka79
18. aug 2010

aj toto je krásna piesen čo poviete?

https://www.youtube.com/watch?v=KpIbb0-czKU
marianka79
18. aug 2010

@dali4 zaujímavá knižka kupuješ?

marianka79
18. aug 2010

všimli ste si na tom filme kolko trvá 😵 ? http://www.fdb.cz/film/3744-belasek-powder.html

motylka
18. aug 2010

@marianka79 no ja nie 🙂 asi by som si mala všímať čísla 😉

marianka79
18. aug 2010

@motylka ty si ich všímaš len im nepripisuješ žiaden význam ja až neskor som pochopila prečo tie čísla vídavam a to je už dost dlho čo sa mi zjavujú to som ešte neverila v tieto veci pomocou čísel sa ma snažili skontaktovat a ja som stále nechápala chudátka anjelikovia tak sa snažili ale podarilo sa im to 🙂 a to som stále vídala 00:00 na hodinách bolo mi to divné prečo to číslo vídavam ale nevedela som že ma kontaktujú anjeli teraz to viem 😉