Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
30. aug 2010

reiky zadarmo by som brala aj ja baby .. 🙂 😅 😅

certica
30. aug 2010

@denisocka akoze bude namyslena, ci co? 😀 😀

linette
30. aug 2010

energia sa da posielat aj bez reiky, len vtedy clovek velmi rychlo vycerpa a ak je chory tak to vie lahko preniest aj na toho druheho, ktoreho reikuje ..
a vlastne na kurzoch sa plati za to zasvacovanie aby to clovek vladal, ze? ..
ja uz v poslednej dobe vidim vo viacerych odvetviach ezoteriky hlavne peniaze .. vela ludi to zneuziva .. 😠

denisocka
30. aug 2010

@linette povedz kolko ludi vas bude ? vo vedlajšej dedine ma sestrnica "vilu" teda , rodinný dvojposchodovy domček tu hned vedla našej dedinky 😉 http://ubytovanie.kamsi.sk/cergov/penzion/penzi... ............ http://www.slovakiaguide.fr/fr/penzion-vilkahor... ...........

linette
30. aug 2010

@certica deni to mozno myslela tak, ze ti da urcity kus sebavedomia 😉 alebo? ..

denisocka
30. aug 2010

@certica ja neviem,ja som zrazu bola čosi viac ako iný,ani zastruhany vlas by mi vtedy do riti nik nevopchal

denisocka
30. aug 2010

@linette egoizmu 😀

linette
30. aug 2010

@denisocka to este neviem kolko, lebo som to prave vymyslela a ci to zbytok smecky schvali tak to neviem .. ja by som sla urcite aj so samcom, to by bola zaroven aj dovolenka 😉 isto by sla aj dali s muzikom a s detmi, aj marianka... a mozno aj ostatne 😉 do leta je casu plno, da sa to v pohode zorganizovat ak by sa chcelo 😉 si myslim ..

denisocka
30. aug 2010

@linette no vidiš,ja som tu už mala kamaratky 😉 a pochvalovali si, a navyše,boli by ste blízko,mna by k vám MM pustil 😀 bo to aj peši zajdem, po blízku hrad a ine spišske hovadiny 😀

linette
30. aug 2010

@denisocka ta vilka je pekna 😉 🙂 ze spiske hovadiny 😀 my tu nemame ani jeden .. 🙄 ak neratam muzeum a agaleriu .. a samozrejme kostol, ktory prave opravuju .. ja rada pozeram pamiatky .. ty by si bola nasa sprievodkyna 😵 😉 🙂
este ani leto poriadne neskoncilo a ja myslim uz na to dalsie .. 😅

dali4
autor
30. aug 2010

@linette ahoj 😵 ako sa máš? U mamky bolo super, vždy sa k nej teším a nikdy sa mi nechce odísť od nej. Veru Marek už do školy, dneska sme boli ešte nakupovat nejaké veci. Čo teraz nosia deti, chlapci na telesnú? Biele tielko a šervené trenýrky 😀 😀 😀 😀 😀 ? Normálne ešte predávajú také tie cvičky jarmilky komunistické 😅

dali4
autor
30. aug 2010

@certica veru všetky sme tu boli zavedené 😅 ... už ani neviem odkial sme vzali ten dátum 😕

motylka
30. aug 2010

@marianka ďakujem za mail 😉

kulicka
30. aug 2010

Holky, tak podle human designu jsem manifestor, ale vubec se tak necitim 😒

Dali, urco to byl deda. Jak pises, citil se mlady, i pres svuj pokrocily vek a ptal se nas, co je to internet a software a tak se proste zajimal o novinky az do konce.

miruska15
31. aug 2010

Ahojte

miruska15
31. aug 2010

Ja milujem oblohu či nočnu alebo dennu.V Nedelu ked sme šli domov po dialnici tak som videla na oblohe tvar chcela som ju odfotit ale kym som vytiahla mobil tak tam nebola.Doma som to vravela mužovi a počol nas Martin a ten mi povedal že aj ju videl.

jery51
31. aug 2010

aj ja milujem oblohu....aj nočnú aj dennú... no takúto upršan ani nie..
reiki- zaujíma aj mňa, na anjelskom písme mi bolo povedané, že sa mu mám venovať... no zatiaľ nič 😉
stretko- no tak sa veľmi teším, len dúfam, že nebude manžel v práci, musí byť s krpcom..... tak teda v sobotu???
a viete presný program v ten deň...aby sme mali niečo aj z výstavy

linette
31. aug 2010

bobuľky a bobuľko pekny den prajem .. 🙂
dnes som zasa mala sen ... babka nam predavala zahradu a predala ju za 250 000 sk a ja som sa na nu velmi nahnevala, ze preco ju predala, povedala som jej moj nazor a velmi som plakala .. a pytala som sa jej ci jej to za tie poondiate peniaze stalo predat nasu zahradku, kde sme mali plno spomienok s dedkom a krasnych aj tazko nadretych chvil ..
v skutocnosti ja mam tu zahradku velmi rada, je nasa spolocna a kedze tam nema kto pravidelne pracovat tak babka aj uvazovala o tom, ze ju preda (zaroven sa tym aj "vyhraza" aby sme tam robili).. ja som zasadne proti tomu aby ju predala.. vzdy ked som tam myslim na dedka, ktoreho som velmi lubila 😔
z toho sna som sa normalne ztrhla a zobudila sa .. akoby som to fakt skutocne prezivala .. 😕

jery51
31. aug 2010

dnešný deň mi pripomína , ked sme boli na Plitvických a takáto vtipná foto vznikla:

marianka79
31. aug 2010

@motylka nie je tam vsetko co bolo tu v teme no ak som ti pomohla aspon trosku tak super mas co citat a preluskavat

linette
31. aug 2010

@miruska15 jeden oblacik mi pripomina sipku, ze ukazuje smer 😉 a ten tvoj maly je teda fesak 🙂 😵
ja mavam zvlastny pocit ked sa pozeram v noci na jasnu oblohu .. neviem preco 😕 aj ked minule padali hviezdy tak som pozerala z okna a ja som sa bala 😕 nemam dobry pocit ak cumim na oblohu .. cez den ak vidim oblaky tak si tam predstavujem raj .. ale tiez zo zvlastnym pocitom .. 😕 😝 😖

linette
31. aug 2010

@jery51 ja som pisala jednemu a ten mi odpisal, ze musia menit program .. 🙄
tak som velmi zvedava co tam bude..
jaki ste tam zlati na tej foto 😉 😵 jak karkulky 😉

linette
31. aug 2010

@marianka79 si vravela, ze incheba je kusok od stanice .. ak si myslela hlavnu zeleznicnu stanicu, tak neni to kusok .. je to dobry kus .. budem si ja musiet najst neaku elektricku ... 🙄

linette
31. aug 2010

@motylka .. ty si zhanala neake linky, ze? .. ja mam neake mozem ti tiez poslat, ale vacsina je tu od bab .. ach mam tolko zaloziek .. kym to prepisem .. 😝

marianka79
31. aug 2010

@jery51 aky ste zlaty paradna fotka nahodou ja co som naposledy zmokla pred 2mesiacmi mam problemy dodnes jaaaj az sa dusim z toho kasla mam svalovicu z neho a uz nevladzem 😔 potrebujem energiu

linette
31. aug 2010

@dali4 nam na zs zakazali cvicky na druhom stupni, zevraj tenisky mame mat 🙄 ja som nemala rada telesnu .. na strednej som sa dala oslobodit 😀 😝
ozaj dalinka ty na ktory vlak nasadnes? .. akurat pozeram osobaky ..

linette
31. aug 2010

@marianka79 honey terapy .. 😉 a skusila si meditovat s anjelickami? .. alebo liecivu vizualizaiu?

marianka79
31. aug 2010

@linette pre mna to je kusok lebo som zvyknuta chodit peso a uz sme isli z incheby na stanicu peso pozerali sme si domy isli sme okolo hradu a prezidentskeho sidla tak ked sme pozorovali okolie nam to nepripadalo daleko a ked to zvladol oatko bez frflotania... 😉

linette
31. aug 2010

mne dnes bola taka zima 😖 a som sa ponahlala domov aby som uz co najskor bola v teple a kym som sem docvalala tak mi bolo cudne.. normalne som si musela oddychnut .. ked je taketo uprsane pocasie sa mi chce len spat ..