Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
31. aug 2010

ahojte tak som sa trochu prebrala ale kašel neutícha jááj nemám rada ked mi moja mama rozpráva také veci že možem dostat tuberu že je to rozšírené 😖 vravím jej aby mi to nevravela nech nemaluje čerta na stenu ja som zdravá a z tohoto sa dostanem a hotovo!

marianka79
31. aug 2010

http://www.uzisito.sk/ZORBING_g838.html tak toto musí byt super pripadá mi to ako bublina ktorou sa obranujeme proti negatívnym veciam

miruska15
31. aug 2010

Ahojte žienky ja som mala dnes doma Fararka juj aka som štastna že to vyšlo.Super sme sa porozpravali a kopec veci mi ujasnil.
Ja som bola v Podhajskej s Martinom na liečeni je to teda už asi 10r. Teda v Travnici ale do Podhajskej sme chodili kupat deti.
Baby mala som sen s Mamou zase bola naha a strašne vychudnuta.Bola som s toho smutna prečo sa mi to stale sniva,prečo ju vidim stale trpieť.Povedala som to F a ten mi to vysvetlil že sa neviem od nej odputat že ju neviem alebo nechcem pustit s podvedomia.Asi sa budem musiet zmierit s tym že odyšla.
Spomynala som mu aj toho draheho šamana čo som chcela aby nam očistil byt.Na to mi povedal že možno by mi pomohol ale len na čas a po čase by sa to vratilo v inej forme a možno ešte v horšej.A peniaze brat za taketo veci by sa nemali.Chcela som sa ho spytat aj na anjelov ale akosi sme sa zarozpravali a potom som na to zabudla.Rozpraval nam aj o vyhanačoch diabla baby ja som len počuvala s otvorenymi ustami ja som vedela že to je ale že až tolko.Povedal že Diabol je ako pes na retazy ked ho nepustiš k sebe tak nejde ale ked ano tak sa ta už nepusti.Budem ja radšej dobra 🙂

miruska15
31. aug 2010
dali4
autor
31. aug 2010

😅

dali4
autor
31. aug 2010

Sa hrabem vo fotkách a toto som našla 😀

marianka79
31. aug 2010

@miruska15 tie musia byt pohodlné 😉

marianka79
31. aug 2010

@miruska15 a z tým fararkom super uvidíš že to prejde a už sa vám nič nepokazí a hlavne si to neprivolávat 😉

miruska15
31. aug 2010

@marianka79 ahoj. mala som ich iba raz.Su to na posilnenie postavy a aj na spravne držanie tela.Ja som chodila okolo nich už dva roky su drahe.Chlap ma prekvapil zlaty juj ako ho Lubim.

marianka79
31. aug 2010

@dali4 to ste niekde v lese? ja by som rada šla dolesa ked je po daždi vtedy krásne vonia a aj na hríbiky mnam tie lubim

miruska15
31. aug 2010

@dali4 aka si tu perfektna bysi zapadla do toho Tabora čo bol Mato 😀 .

marianka79
31. aug 2010

@miruska15 no 100 € dost ale pre zdravie je to málo treba do seba investovat pokial sa dá

marianka79
31. aug 2010

@miruska15 perfektne zamaskovaná 😀

miruska15
31. aug 2010

stale vidim všade č.158 alebo kombinaciu tychto č.Normalne mam strach či sa niečo nestane.Inak je to datum mojho nar.

marianka79
31. aug 2010

@miruska15 inak fakt máš zlatého chlapa ked sa už nemohol pozerat na to ako po nich tužiš a kupil ti ich to je super ako objednávka z vesmíru

miruska15
31. aug 2010

@marianka79 no uvidim ako to bude na mna vplyvat ale ked som ich mala prvy krat obute tak ma bolely lytka.Musim sa naučit v nich chodit aby to malo niaky efekt.Idem kukat jojku varia celebrity pa.Od zajtra som sama tak budem na Pc dlhšie.Ahojte

marianka79
31. aug 2010

@miruska15 ty 158 a ja 273 237 732 372 atd atd 😒 😅

marianka79
31. aug 2010

@miruska15 ahoj 😉

miruska15
31. aug 2010

@marianka79 vobec som to nečakala .Boli sme v obchode a on chceš ich,a ja nieeee su moc drahe.A on no a čo.A ja no dobre.A už boli moje.

dali4
autor
31. aug 2010

@miruska15 ahoj 😵 ... veru 😀 . My sme takto chodili celá partia na dovolenky...to vyzeralo jak armáda spásy 😀

marianka79
31. aug 2010

inak ja som ja som si niečo objednala z vesmíru čo som nemala nie vedome samozrejme a ono sa mi to splnilo a to bolo to že som si myslela že naše stretko bude vtedy ked má moj dedko oslavu a ja som bola stále v tom že budem po nočnej neviem prečo a to som mala mat celý den volno zistila som to až dva dni predtým že to vlastne mám volno no v tom prišla za mnou kolegyna že či nejdem namiesto jednej baby robit že nemá kto a ona je na dovolenke a kedže som už parkrát odmietla tak tentokrát som to prijala takže už musím riadne sledovat kalendár pretože ja kolkokrát ani neviem kolkateho je a ani aký den je ked robím na smeny mám kalendár mimo mojho vedomia 😀 😝 😕 takže to bola mylná objednávka no aspon dostanem nejaké peniažky navyše 😉

marianka79
31. aug 2010

@dali4 ahoj maskáčka 😀

marianka79
31. aug 2010

Vesmírne karty - Karty

Vesmírny objednávkový servis. Čo si pod tým máme predstaviť? Je to skutočnosť, že ak sa na niečo vedome zameriame a urobíme tak u univerza "objednávku", zákonite nám bude objednávka splnená, nebudeme ak tomu sami brániť. Stačí byť dostatočne vnímavý a dodávku "objednávky rozpoznať, pretože býva často splnená z inej strany , ako sme očakávali. Pozor tiež na doslovnost plnenie objednávok, ktoré sú plnené často až s istým mierne škodoradostným zmyslom pre humor. Objednal si si, aby sa niečo dialo, pretože život málo "prúdi? Do týždňa ťa vykradnú. To je aspoň príklad z vlastnej praxe. Od tej doby som už opatrnejší.

Čo však s kartami? Tie vhodne dopĺňajú teóriu opísanú v knihách "Objednávame si z vesmíru" a ďalších autorky Bärbel Mohrova. Karty obsahujú najzávažnejšie výroky vybrané z kníh. Ak urobíte objednávku, môžete vytiahnuť kartu, a tá vám poradí, čo ďalšie môžete pre úspešné splnenie objednávky urobiť. Tak treba:
"Vesmír neposudzuje, počuje každú objednávku a vždy je spokojná s dodávkou. Iba my sme niekedy príliš hlúpi a dodávku neprijmeme. Buď preto pozorný: Každý človek, aj ten, ktorý je ti nesympatický, môže byť poslom, rovnako tak každé slovo, každý pokyn . " Alebo: "Vesmír od teba neočakáva, aby si bol dokonalý alebo lepšie než-li ktokoľvek iný. Očakáva ale, že zo seba vydáš to najlepšie. Keď tak robíš, nech je to v niektorých obdobiach akokoľvek málo, bude ti neustále zodpovedať tým najlepším, čo pre teba má. "

motylka
1. sep 2010

ahojte 😉 Vy si tu plánujete stretko, tak vám želám, aby sa vám vydarilo a aby vám vyšlo aj počasie :D U nás dnes prší od rána, no čo už...budem žehliť 🙂 Ináč môj zážitok, ani neviem, či je to zážitok...: Pred pár dňami, keď sme ležali s mužom v posteli a schyľovalo sa k niečomu 😉 , tak som na chvíľu zavrela oči a videla som úplne jasne malé bábätko...ja budem teraz s napätím čakať 10.9., či dôjdu/nedôjdu kramy... to by bolo super, keby to bolo znamenie...

miruska15
1. sep 2010

@motylka ahoj možno ano.Ja tiež čakam ale na večer ked budu tahat č.Ked sme sa vracali z prace tak som celu cestu čumela na oblohu a ked som zbadala z oblakov niake č tak som si ho zapisla a včera dala na tiket.A dnes som si všimla že som to podala 15.58 to su moje č.Ozaj minuly tyž boli č 8 10 15 33 tieto podavam ale samozrejme vtedy ked padli som nepodala tak ma to štvalo nie pre vyhru ale preto štastie a pre tu radost.Tolko znameni sa deje okolo mna až sa bojim čo sa stane.Aj ta tvar na tej oblohe strašne mi pripominala mamu ale to si možno už namyšlam ale možno nie.

marianka79
1. sep 2010

@miruska15 aj ty tiketuješ ostošest? aj ja ale nevyšlo to hmm smena navyše to hej ale peniažky to nie ale prídu ja to cítim i ked stažovat sa nemožem na ich nedostatok 😉 jáááj ten domček moj vysnívaný viem o jednom nedostavanom v super lokalite samá novostavba a stále nie je predaný no teda dúfam že nie a bude čakat iba na mna 😉 juj tak po nom túžim 😵

marianka79
1. sep 2010

@miruska15 new image pekná si tušim aj ja idem dat inú foto ozaj mám vlasky clip in vesmír mi splnil sú super 😵

marianka79
1. sep 2010

@motylka a ty by si chcela?to sa prišla na teba pozriet dušička tak ti prajem nech si vyberie teba 😉 😵 aj namna nech sa príde pozriet nejaká 😉