Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
16. sep 2010

@uskamuska aj ja držím 😉

motylka
16. sep 2010

Dnes sme mali rodičko, sedel tam medzi rodičmi jeden otecko, netuším, koho z mojich šiestakov to bol otec, videla som ho v škole prvýkrát a nezaregistrovala som, ku ktorému menu sa podpísal v prezenčke, ale od začiatku, čo som začala rozprávať, som vedela, že bude konfliktný, nejako to vyžaroval, pritom tam sedel úplne normálne, ani sa netváril nejako ináč, ale skrátka keď som všetko dovysvetľovala, tak sa ozval a ozaj mal také podrývačné reči, že či by nemohli byť niektoré veci ináč a podobne...

motylka
16. sep 2010

a tváril sa dosť posmešne 😠

marianka79
16. sep 2010

@motylka to ja ked som na rodičku dojdu 😒 tam max 4 rodičia a len ženy hm taký záujem že no

marianka79
16. sep 2010

@uskamuska ty si založ ten zošit prianí ja ho mám už davnejšie napísaný 😉

marianka79
16. sep 2010

babýýý ja už idem do roboty hurááá 🙂

bershka
16. sep 2010

@marianka79 jak huraaaaaaaaaaaaa 😀

marianka79
16. sep 2010

no vééééélmi hurááááááááááá lebo som bola dva týždne PN a doma ma to ubíjalo tak sa teším

ruzenkas
16. sep 2010

@marianka79 Marianko, myslíš B 12, nebo B 17? Na tom odkazu je B 17...jinak moc děkuju 🙂

ruzenkas
16. sep 2010

@marianka79 To je super zpráva 🙂

marianka79
16. sep 2010

@ruzenkas myslím B 17 😉

marianka79
16. sep 2010

@ruzenkas a ako sa máš?

marianka79
16. sep 2010

@ruzenkas jeeeej v príspevku som písala B12 tak prepáč až teraz som si to všimla 😀

ruzenkas
17. sep 2010

@marianka79 Nic se neděje 🙂 mám se docela dobře, uvidíme, co mi dneska řeknou, jak reagovala krev na léčbu. Děkuju

uskamuska
17. sep 2010

@marianka79 ahoj aký zošit prianí?Čo to je napíšeš mi prosím ako to mám robiť 😵

marianka79
17. sep 2010

@uskamuska lin sem dávala link 1-2 strany dozadu

shupolienka
17. sep 2010

ahojte kukulienky 😵
ako sa mi mate? idem kuk o akom zosite priani to tu hovorite 😵
babulky nestiham vas citat, ale som zaregistrovala ze ste niektore chorucke, tak drzim palceky a posielam vela anjelskeho svetla nech sa uzdravite

shupolienka
17. sep 2010

@marianka79 dakujem vyzera to velmi zaujimavo 🙂

uskamuska
17. sep 2010

dakujem veľmi pekne budem si tie linky niekde ukladať asi sa mi zídu. 😉 A včera sme dostali prosbu na facebooku od kamarátky.Narodilo sa jej bábätko a je v nemocnici je veľmi choručký.Prosila aby sme sa zaň ho pomodlili.

marianka79
17. sep 2010

@uskamuska ☹ a co mu je malinkému

uskamuska
17. sep 2010

@marianka79 úprimne neviem drobček má 8 dní.Nedá sa s ňou spojiť.

marianka79
18. sep 2010

@uskamuska viem co kamoska preziva niecim takym som presla i ja ked mi povedali co je malemu ako som plakavala pri inkubatore ked som ho tam videla dopichaneho ihlami take male telicko 😢 myslim na nu a na malinkeho odkaz jej ked sa s nou spojis ok?

Inak vam prajem dobre ranko vsetkym anjelinkam z prace dnes sa mi snivalo o ezoterickom veltrhu ze ste ani jedna neprisla bola som tam sama ☹ vo velkej hale som bola a plno ludi nejaky program sa tam pripravoval a velke biele podium tam bolo

uskamuska
18. sep 2010

@marianka79 dobré ránko aj tebe ďakujem odkážem.Ja som nemala až taký pekný sen.No už mám nachystaný zošit a idem dnes písať.Včera som si to všetko prečítala a znelo to super tak som nadšená.Prajem pekný deň všetkým vám.

uskamuska
18. sep 2010

@mywiel ahoj ak tu budeš rada sa s tebou pozhováram.Vieš toho dosť veľa o duchovnom svete.A pravdaže máš pravdu.Idem čítať ďalej.🙂

dusany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dusany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dusany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uskamuska
19. sep 2010

môžete mi povedať prečo tu dávate správy ktoré tu nepatria?Ak tu nepatrite vy tak nepíšte a nečítajte 😖

marianka79
19. sep 2010

íha a čo to tu máme no to je nejaký nováčik ktorý reagoval na príspevok zo začiatku témy to už je dááávno rok dozadu @dusany to už netreba riešit 😉 my sme dááávno za tým 🙂

baby vy sem už nejak nechodíte naše stretko sa blíži sa teším i ked ten sen 😖 snad sa nevyplní a neprídem tam sama 😢 naozaj .......nejak sa nedohodujeme na podrobnostiach