Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
21. sep 2010

ahojte anjeliky
@marianka79 - mne maly chodi cca okolo 11 spat cez obed, ale tak niekedy spi hodku niekedy tri 😀 tak by som dobehla hned potom. Dala by som ho spat u nasich, to je kusok od Incheby od tej vystavy. A skusim prehovorit aj starsieho nech ide so mnou. A dokonca som to stretko spominala tej mojej svagrinej co je zanietena tiez od anjelov a hinduizmu tak sa potesila, ze by tiez velmi rada isla 😵

o akych teniskach to hovorite? To som este nepocula, nemate nejaky link na to ze co to je? 😅

marianka79
21. sep 2010

@miruska15 hej miruš deichman a už ich mám doma išla som v nich hned z obchodu dobre sa v nich chodí a mali tam aj lacnejšie ale tie sa mi nelubili tak som si tie za 49€ kupila a nebanujem 🙂

marianka79
21. sep 2010

@shupolienka ok prehovor krpca nech ide aspon patko bude mat kamoša 😉

miruska15
21. sep 2010

@marianka79 fakt to si kedy stihla.Mna zo začiatku boleli litka teaz v pohode.

marianka79
21. sep 2010

@miruska15 ja som rýchla som zvyknutá chodit pešo tak sme hned išli zo školy a už aj boli moje

miruska15
21. sep 2010

@marianka79 ved aj ja.A teraz s kočikom idealne.Aka som rada že si si ich kupila.a ake tie Fili

marianka79
21. sep 2010

nie tie to su nejaké také obyčajné ale vobec nie je vidno že su neznačkové

miruska15
21. sep 2010

@marianka79 ja som nevedela že aj taketo existuju.Ako naschval dva roky chodim okolo nich a ked si ich kupim tak su aj lacnejšie.No čo už

marianka79
21. sep 2010

@miruska15 no vidíš tak to chodí ked si ich tu spomínala mne hned na druhý den prišiel leták do schránky a tam tieto boli tak znamenie ako blesk 😵

miruska15
21. sep 2010

@marianka79 super.Nejde F.

marianka79
21. sep 2010

@miruska15 no nejde ja tam už ani nechodím vštko mi pohnilo 😀 potom to odfotím niekedy také hniloby

miruska15
21. sep 2010

@marianka79 ja to musim trochu zredukovat lebo mi potom všetko stoji..

etuska
21. sep 2010

@marianka79 -ja som tiez evanjelicka

@zajo79 -my sa svatym neklaniame 😉 Nasou autoritou je len Boh 😔 Hmmm-to o kostole som si volakedy myslela tiez,az som zmenila cirk, zbor a tu je to super

terez34
21. sep 2010

@etuska nehnevaj sa ked si evanjelicka tak asi si preto v tychto veciach trochu nerozumime lebo ja som krestanka uz 35 rokov a modlim sa a prosim aj Pannu Mariu ale to je vec kazdeho z nas a do kostola predsa nechodime pre druhych ludi ale pre seba 😉
ale ukoncme tuto debatu lebo to nema vyznam kazdy by si tvrdil svoje ale ALE DUFAM KED NAS NESPAJA VIERA TAK NECH NAS SPAJAJU ANJELOVIA PRETO SME TU 🙂

dusany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladywitch26
21. sep 2010

@dusany o co tebe vlastne ide? toto je tema myslim s uplne jasnym nazvom. ak s niecim nesuhlasis, je to tvoja vec. nemusis sem chodit, nikto ta dufam nenuti sem toto chodit citat. ja sa budem modlit ku komu ja uznam za vhodne a naozaj si nezelam, aby ma niekto poucoval o SVOJEJ pravde, hlavne takym stylom, ako to robis ty.

terez34
21. sep 2010

@dusany prosimta nevytahuj zalmy myslis ze ked ma niekto inu vieru tak je zatrateny? aj tak je len jeden boh a ten nas bude sudit
a bolo tu napisane ze jeden je evanjelik jeden katolik iny este nieje rozhodnuty v co veri a doteraz sme tu vyborne fungovali a ani sme nevedeli akeho sme vierovyznania tak dufam ze to tu bude aj nadalej ta fungovat nebudeme vnucovat svoju vieru tym druhym
a ak chces tak sa nam aj ty pochval akej si viery 😉

terez34
21. sep 2010

@ladywitch26 no super aj ja to tak citim aj tak uz je zmazany pisal velkymi pismenani chcel byt vyditelny 😀

miruska15
21. sep 2010

@terez34 ahoj zase tu bol.Vobec nereagujte a hotovo.čo koho do toho.My si rozumieme sme štastne za tyž. mame stretko kupime si niakych Anjelikov,kamienky juj ako sa tešim.

terez34
21. sep 2010

@miruska15 ahoj uz som si to aj ja hovorila ze ho mam v pazi ale neda mi to musela som zareagovat ☹

shupolienka
21. sep 2010

@ladywitch26 - suhlasim s tebou 😉

lukinkowa
21. sep 2010

Ahojte 🙂 ..hneď ako som zbadala názov diskusie, musela som nakuknúť. Anjely sú moja srdcovka už veľa rokov. 🙂 Napadlo ma, či niektorá z vás chodieva aj na stránku angelárium, kde sú zozbierané channelingy, teda rozhovory s anjelmi. hmm? Možem sa pridať medzi vás? 😅

ladywitch26
21. sep 2010

@terez34
@shupolienka
@miruska15 no co, niektore typy proste bavi robit "agenta provokatera" 😀

no rozhodne komunikaciu s anielmi by som neprirovnavala k uctievaniu zlateho telata. to uz mi zavana riadnym fanatizmom. 😝 nevidim absolutne nic zle na tom, ked obcas poprosim o pomoc anielov a nie priamo boha. vsak v praci tiez neotravujem sefa s kazdou blbostou, ale chodim najskor za manazerom 😉

terez34
21. sep 2010

@ladywitch26 normalne som sa konecne pobavila dobre si to napisala 😀 😀

terez34
21. sep 2010

@lukinkowa no super dalsia spriaznena dusicka vitaj

terez34
21. sep 2010

uz koncim prisiel manzelik z prace tak idem tam napokec ahojte dobru 😔

miruska15
21. sep 2010

@ladywitch26 presne po lopate

miruska15
21. sep 2010

@lukinkowa jasne