Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

motylka
24. sep 2010

@shupolienka ja myslím, že tie odkazy v tej knižke... tam je všade odkaz na vesmírnych ľudí :D tých trpaslíkov som pochopila, že sú jej deti 🙂

shupolienka
24. sep 2010

@miruska15 ahooj, a co si dobre kupila? 😉

motylka
24. sep 2010

:DDDDD

miruska15
24. sep 2010

@shupolienka klasika papuče ako každy rok niečo detom a Burčak 😀 😀 😀 😀

miruska15
24. sep 2010

Dnes som našla po dlhych rokoch štvorlistok ale som ho neodtrhla nechala som ho rast 🙂

motylka
24. sep 2010

@miruska15 papuče už aj mne bude treba kúpiť 🙂 ide zima 🙂

miruska15
24. sep 2010

@motylka a to su fakt dobre ja ich kupujem piaty rok a stale držia (tie prve)

peya104
24. sep 2010

@motylka no to prídavne meno že vesmírni si kludne aj mohla vypustit..tyka sa to asi fšetkých ludíí.haha 😀

motylka
24. sep 2010

@peya104 asi máš pravdu 😀

motylka
24. sep 2010

no idem ja už, večer sem mrknem 🙂 majte sa zatiaľ pekne 🙂

mywiel
24. sep 2010

No ak neporodim do nedele vecera tak v pondelok rano mi vyvolaju porod, takze uz som si kupila zmes v lekarni s ricinovym olejom na vyvolanie kontrakcii co mi poradila moja PA aby som sa tomu medikalnemu vyvolavaniu vyhla takze dnes vecer to vypijem a cez vikend hadam uz porodim. 😉

miruska15
24. sep 2010

@mywiel tak to ti nezavidim toto čakanie je najhoršie.Ja som prenašala všetky tri deti.1. osem dni 2. 11 dni a 3. jeden den ☹

jonuska
24. sep 2010

mywiel je dobrý masírovat bradavky...dlouho a když se dostaví kontrakce pokračovat..

jonuska
24. sep 2010

já jsme teda měla štěstí prvního jsme rodila ve 39+3 a druhýho a malou oba v 39+5 😉

marianka79
24. sep 2010

ahojte babeny dnes mi chodilo jedno znamenie za druhým 😵 a velmi sa tomu teším 🙂

shupolienka
24. sep 2010

ahojte koceny 😎
No drahy isiel na pivko, starsi prcek hra pocitac a maly prcek uz haja 😵 tak mam kluuuuuuud 😵
@mywiel malinkemu je u teba v brusku dobre, tak sa mu nechce 😉

@marianka79 a boli to pozitivne znamenia? 😵

marianka79
24. sep 2010

no skor také usmernenia a uistenie že myslím správne tak som sa potešila že mi dali anjelikovia najavo že so mnou suhlasia tak už viem čo robit pretože posledné dni som mala v hlave mix ale už mám jasno 🙂

marianka79
24. sep 2010

ale dali mi aj na javo že ma čaká konflikt a to doslova a do písmena som to mala predložené biele na čiernom zrovna ked som premýšlala nad mojim EX tak predomou prešiel chlap čo mal toto slovo napísané na tričku 😝 fúha som nechápala ale dakujem za upozornenie 🙂

miruska15
24. sep 2010

ahojte ja som dnes všade videla tie moje čiselka.Keby človek vedel čo to znamena čo nam chce niekto povedat.Baby budem sama 7 dni nespravime žurku 😀

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 tak to ano bud na pozore 😠 .

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 no tak to je paradne ze ti take znamenia chodia a vies ze ides dobrym smerom 😉

miruska15
24. sep 2010

Prave popijam burčak mnam aky je dobry sladučky 😀

shupolienka
24. sep 2010

@miruska15 budes sama? akoze uplne sama? bez muza a bez deti? 🙂

juuj mi robis chute s tym burciakom 😵
no neviem ci si nejdem otvorit aspon biele vinko 😝 ja som tiez sama ked nepocitam deti hahaha 😅

inak co tu s nami dnes chvilku pisala peya104 tak to je ta moja svagrinka co som ju tu uz viac krat spominala, od nej som mala aj anjelske karty pozicane, aj rozne knizky o anjeloch, ona sa venuje hinduizmu ( neviem ako sa to pise 😅 ) a ma bohate skusenosti s anjelmi 😵 😵 😵 . Som rada ze sa ku nam pridala 😵

berenika39
24. sep 2010

@peya104 no po nicku dusany další bystroň, v dobrém🙂. já jsem sem psala asi před 15ti měsíci, jeden příspěvek, dva? snad není až tak úplně nutné pořád dokola reagovat....chápu, že se odlišný názor špatně čte, ale jednou jsem si ho snad dovolit mohla...

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 aj ja budem sama týžden chlap mi odyšiel pome niekam 😀

marianka79
24. sep 2010

@berenika39 😉 jasne že mohla

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 a sem s tým burčákom ja mám v ladničke ešte odložený ale to už bude skor ako víno idem ho okštovat 😀 😝

miruska15
24. sep 2010

j som od 16.10. ale som s Dankom chlap ide detmi do Egypta a ja budem sama doma huraaa.Baby pridite 😉

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka vieš chodia mi v poslednom čase samé 777 a ja už viem aj naspamat čo znamenaju a ked ich vidím sa pousmejem a zadakujem 😉
777 Škola záhad: toto je časť školy, v ktorej nečítaš len knihy o živote, ale naučené aj používaš. Toto číslo ti ukazuje, že si sa naučil lekciu. Je to číslo uznania a ukončenia. Úlohu, ktorú ti dali tvoji duševní sprievodcovia si zvládol.

miruska15
24. sep 2010

jaj už aby bola sobota 2. tešim sa na vas.