Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

alfomilka
28. sep 2010

a ciiiirou naaahodou som si kupila pred par dnami taku cintorinsku sviecku bielu,co dlho vydrzi, jednu jedinu, s anjelikom vpredu. Tak to som sa asi predpripravovala 🙂).

miruska15
28. sep 2010

@shupolienka 😀 😀 😀 😀 😀 ale kojiš to je dobre ma to svoje vyhody aj nevyhody.Ja som chcela moc kojit no nedalo sa Dr. mi ho domylila.ale je to za nami.To papanie večny boj.Teraz mi Ivanka s nim pomaha zabava mi ho a ja ho krmim.On je najhorši čo sa tyka krmenia.Inak je zlaty začina sa sam puštat chodit tak sa šulame ne nom.Keby bol aj ten puboš taky zlaty.Mi pridava vrasky.Ja to akosi nezvladam tu pubertu.

miruska15
28. sep 2010

@alfomilka žeby znamenie. 😉

ladywitch26
28. sep 2010

tak ak niektora este chcete anielikov, tak poslem.
vy uz niektore mate, ja este cakam, mame o hodinu casovy posun, tak este 20 minut 🙂

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 jaj tak ja to mam za sebou.Už su tu a riešia dufam že aj vyriešia. 😉

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 ja len dufam,ze drobec bude este spinkat. on sa totizto o pol desiatej zvykne budit na papanie.

shupolienka
28. sep 2010

@miruska15 hej u nas to su take obdobia s tym jedenim, raz papa menej ovocia a len zeleninu by tlacil, inokedy zase zeleninu nic a len ovocie, no ako kedy, za kazdym ked mu liezol nejaky zub tak to bolo inak 😀
No u nas pri krmeni klasika najnovsie zabera telka s detskymi programami 😅
No ten nas sa pustil sam az v 13 mesiacoch lenivcek 😀
No a ten starsi si musim zaklopat, som si to nejako uvedomila teraz, ze uz dlho nemal ten jeho vzdor 😕 to jeho strasne odmietanie vsetkeho a co mu poviem... 😕. Tak neviem ci to mal tiez nejake svoje obdobie ze skusal hranice, a ta prava puberta este len pride...ze ticho pred burkou 😅

@alfomilka 😉

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 nebojkaj Anjelikovia to zariadia.Taka čerstva mamička s teba ako to zvladaš?Malinky aky je?To je take krasne nevinne juj ale u druhych.Dufam že ja som skončila.Ja už nemam na to nervy . 😵

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 no ja tu mam aupairku, inak by som nezvladala. 😀 tu sa nastupuje na matersku az 2 tt pred terminom. a materska je len pol roka. muz prisiel o pracu, tak bol pri malej, no len zrazu v juni sa mu pritrafila robota, tak sme nemali kde malu nechat, tak sme si nasli aupair. no a ako sa maly narodil, tak muz o tu pracu prisiel, tak je doma aj on. resp. bol prve dva tyzdne, teraz chodi na fusky. nie kazdy den uplne, ale dufam,ze kym si nenajde dalsiu pracu, tak z toho vyzijeme.

miruska15
28. sep 2010

@shupolienka tak to si piš.Ten moj ma 15 15 r a bojujem s nim každy den.Pritom mal odomna tu najvatšiu lasku a mne najviac ubližuje.Je to nespravodlive voči matkam ty Tatkovia su dobry a my čo sa starame tak dostanem vyhubovane.Oni na to pridu ale kedy ?????

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 neboj, jeho to prejde za par rokov. ja som bola strasny pubertiak, divim sa,ze ma nasi nezabili. ale stacilo, ze som vypadla z domu, a vztahy sa otocili o 180 stupnov.

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 to je super že maš niekoho kto ti pomože.Tu to ešte take neni ale je to v plienkach.Ja tiež hladam niekoho k detom lebo chcem začat chotit s chlapom do prace.Ale najst niekoho spolahliveho da zabrat.To viem že u vas len pol roka materska blazni na to neni slov ale nie nadarmo sa hovori že maju najhoršie zdravotnictvo.Teda neviem ale čitala som.

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 no co sa tyka zdravotnictva, tak myslim,ze uk je na tom velmi zle, irsko je v pohode. ma sice svoje muchy, ale napr. rodit na sr by som nesla. tu to bolo uplne super. tu je to len v niektorych nemocniciach na pohotovosti kadejake, ale ak nadabis na inda alebo pakistanca lekara. preto som sla rodit na kliniku, kde su sami iri a bola som maximalne spokojna.

a idem uz tych anielikov uvitat

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 a to mam do kedy čakat? ☹ ja by som ho niekedy vykopla ale nechcem to spravit moja svokra to urobila s mužom a je poznačeny doteraz.Ale mne na nom vadi všetko.Ja neviem mala som ho maldučka a my sme skor ako surodenci a nie ako matka s decom.Už sa to bliži?

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 ja mam kmotru v Ang. a ta ked mi opisovala ako sa k nej chovali ked potratila no hruza.Ja som taky strašpytel ja sa bojim aj vycestovat ale ked už som tam tak je dobre.Ja mam uža a on ma tak pohana.On by strašne chcel aby sme sa odstahovali do rakuskano no ja sa bojim.Neviem reč čo je hanba za tie roky ale proste ta nemčina do mna nejde potom škola + deti reč + maly a lekary. No neviem uvidim čo m život prinesie.

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 no neviem, ja som vypadla sama v 18tich. nasla som si frajera a ako som zmaturovala,tak som sla byvat ku nemu. doma sme sa s mamou vadili ako psi, ale ked som sa zrazu doma dva dni neukazala, tak uz mi mama volala,ze co robim, co mam nove atd. a teraz mame super vztah. asi sme uz mali po tolkych rokoch ponorku, tak ked sme par dni boli od seba, tak sa precistil vzduch.

shupolienka
28. sep 2010

@ladywitch26 no co, uz su anjelikovia u teba? 😵

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 je velky rozdiel, na koho v nemocnici natrafis. aj teraz som mala problem po porode, tak ma viezla sanitka do nemocnice, ale inej, v akej som rodila. irsky personal ochotny, vsetci mili, ale doktorka,co ma vysetrovala, tak indka. chladna jak psi cumak, ked ma vysetrovala,tak jak masiar, proste ziadny cit. nastastie v irsku nie je tolko pristahovalcov ako v UK, tam uz na anglicana pomaly ani nenatrafis. podla mna je to tym. a pritom ked je pacient psychicky v pohode, tak sa aj skor vylieci. toto v indii asi nepoznaju. nie som rasista, ale po tolkych skusenostiach, co mam s nimi, sa nim asi pomaly aj stanem 😒

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 mne neskutočne lezie na nervy ale ked by mal odist tak ma zamrazi.On je zlaty ale len k druhym.No dufam že to prejde.Tak ako maly nezobudil sa?

ladywitch26
28. sep 2010

@shupolienka nooo, nejako sa oteplilo 🙂
inak aj pes nejako ozil, drobcek spi ako anielik na gauci, co uz by sa za inych okolnosti mrvil o tomto case a muz o nicom nevie, ale po dlhej dobe sa oholil. 😀

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 spinka ako anielik. zlatucky je. pred hodinou som ho nakrmila a potom mi zaspinkal na hrudi, co on malokedy, lebo sa mu v takej polohe velmi nepaci

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 ano. Ta moja kmotruša ide do Indie dala sa na jogu a ide si tam spravit kurz.No neviem nech ide v Angl. možno bude in ale tu asi nie.Mne neskutočne vytača to ich zmyšlanie take povrchne.

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 inak v uk som bola pred 10timi rokmi a po troch mesiacoch som odisla. nepacilo sa mi tam kvoli ludom. irsko je uplne ine, jeden moj znamy mi povedal, ze krajina ma krasnu auru. ze napr. na slovensku ked videl auru niecoho, napr.stromu, tak to malo vzdy len jednu, dve farby. ale v irsku je to vsetko take duhove. podla mna tu tym iri uplne nasiaknuti, preto su taki pohodaci. pre ira neexistuje slovo problem a su strasne priatelski. do uk by som nesla byvat, ale tu mam fakt domov. len to kazia obcas pristahovalci, co sa akosi nechcu prisposobit krajine

jonuska
28. sep 2010

@ladywitch26 ted se dívám čerstvé miminko??grartuluuji moc
já už bych na miminko asi taky nervy neměla....malou ještě kojím i v noci a máme 20měsícu 😅 🙄 už se chystám na odstavení
a budu ráda až budu mít klid..
jen se potom jak píše Miruška bojím puberty...

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 tak ty sa nechcu prisposobit nikde.ok Zlatino idem ja do hajan pa pa a dobru noc

miruska15
28. sep 2010

@jonuska to maš ešte čas moja 😀 vychutnavaj si pokial su maly.

shupolienka
28. sep 2010

babulky idem ja do postele, kym to moje skvrna tuho spi 😝
pekny zbytok vecera 😵

shupolienka
28. sep 2010

este k tym babatkam, ja by som brala tretie aj hned 😀.

ladywitch26
28. sep 2010

@miruska15 dobru 🙂
@jonuska dakujem. my sme to s muzom zobrali tak zhurta, dve rychlo po sebe, a potom bude pokoj. aj tak mame teraz v obyvaku vsade hracky, dovolenky nikde nehrozia, v dome same mlieko a plienky, pracka ide v kuse, tak je jedno, ci kvoli jednemu, alebo uz dvom. 😀
inak aj ja som planovala dlho kojit, ale akonahle som zostala znovu tehu, tak mala mi uz mlieko nechcela. no ale aj tych 7 mesiacov aspon mala.

ladywitch26
28. sep 2010

@shupolienka vsak staci povedat muzovi 😀