Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
29. sep 2010

@jery51 no ja budem asi tiež v "meditácii" ked budem po noočnej ale baby vy mi musíte dodat energy a redbuly takisto 😉

marianka79
29. sep 2010

@ruzenkas a ty si sa nám tu dlho neukázala ako sa ti darí moja napíš nech vieme či si v poriadku

marianka79
29. sep 2010

idem ja spinkat anjelikovia s vami papa a dobru noc 😵

motylka
29. sep 2010

@miruska15 moja malá mala tiež pozitívny čierny kašeľ pred dvoma rokmi...

shupolienka
29. sep 2010

@jery51 o tych anjelikoch som vam tu napisala ja, mne ich poslala moja svagrinka peya104. Este jej by sme sa mohli spytat ze ci nevie ako dalej ked clovek nezozenie dalsieho cloveka komu by ich poslal.

Juj anglictinu sa ja ucim cely zivot ale nemam vydrz takze vzdy zacinam odznovu a potom to nejako flakam az skoncim. som stale na mrtvom bode, taky mierne pokrocili a koniec 🙂
Ale mna strasne fascinuje francustina a milujem Pariz, bola som tam dva krat a som do tej krajiny zamilovana. Tam raz budem zit 😵

jery51
29. sep 2010

@shupolienka
to je tvoja švagriná??? som nevedela 🙂
no aj ja som mierne pokročilý, ja som mala vždy problém že viem preložiť, aj rozumiem v pomalom tempe 😀
no akoby mi mozog nefungoval pri tvorení, vtedy len hapcem...noo budem sa snažiť sa učiť aspo§ trochu nech mi mozog funguje aj na veci iné.. ako plienky, kakaničky.. a havko, prasiatka( ako robí) 😀 a apodobne...však to poznáš 😵

jonuska
29. sep 2010

miruško..právě že ted je toho u nás hodně☹
děti do 10let jsou chráněné..nejíc nakažených je prý od těch 10-15let a ptoom sdospělí..protože se očkuje naposledy v 10letech a vakcína je učiná po 10let takže my už nejsme chránění dokonce se ted prý uvažuje o přeočkování dospělích..
je to protivná nemoc

jonuska
29. sep 2010

@marianka79 dobrou noc

shupolienka
29. sep 2010

@jery51 tak to mame uplne rovnake, tiez mam problem v tom, ze dost rozumiem ale ked mam ja nieco povedat tak som jak ovca zabrzdena a nenapadne ma to. 😅. Tiez si pripadam ze trosku hlupnem ked som na materskej 😀. Vidis uplneho chrobaka si mi dala s tym cudzim jazykom 😝

No peya104 nie je moja priama svagrina ja ju tak volam , ona je svagrina mojej sestry (peya je sestra jej manzela) 😅

viannkaa
30. sep 2010

Ahojte. Mam taký problém a ako som si vás čitala napadlo ma či by ste mi dievčata nevedeli pomôcť resp. to objasniť.
Ide o to, že sa bojím ostať sama doma. Som dospela žena, mam rodinku, krasnu dcerku a občas sa stane že manžel nie je doma cez noc a to ja prezivam muky. Cez den sa až tak nebojim, ale v noci to je strašne, normalne panicky strach, nemozem spať, kazdy jeden nevinný zvuk vyvolá že mi neskutočne stúpa adrenalín, zacne mi byť silno srdce. Bojím sa že niečo uvidím, nejakého ducha, aj sa bojím že niekto sa vláme do bytu a stane sa niečo zle mojej dcere a mne ☹ ... Stale rozmyslam, či to nemoze nejako suvisiet s mojou prababkou, ktorú zavraždili, keď bola sama doma. Neviem čo s tym mam robiť ... Väčšinou to riešim tak, že prinutim niekoho z rodiny aby prisiel k nam prespať, ked viem že mam byť sama doma (čo našťastie nie je často) 🙂 ... a divne je to, že v noci ked som von (v otovorenom priestore), ked idem napr. od kamaratky tak nemam strach.

domidomi
30. sep 2010

@viannkaa Ahoj môže to súvisieť aj s tvojou prababkou, asi určite. A nebola si u psychológa? Pár sedení by ti určite pomohlo.

viannkaa
30. sep 2010

u psychologa som nebola ... ale neviem ako by mi mohol pomôcť. Ja sa snazim sama sebe vtedy hovoriť, že je to ok, že sa nema čo stať, ale ten strach je uplne iracionálny.

mywiel
30. sep 2010

Dakujem vsetkym za blahozelania. 🙂

domidomi
30. sep 2010

Práveže by ti určite vedel vyriešiť tento problém. Práve preto, lebo je ten strach iracionálny. Niekde musel vzniknúť a treba sa ho zbaviť a netrápiť sa ďalej. Mamina moja teraz chodí (s iným problémom) a psychologička jej povedala prečo je to tak a poradila ako má postupovať ďalej a dosť jej to pomohlo. Tak si myslím, že u teba niekde nastal blok pravdepodobne v súvislosti s nejakou situáciou a ten ťa brzdí. To je všetko. Treba ho resetnúť 😉

dali4
autor
30. sep 2010

@mywiel gratulujem z celého srdca 😵 😵 😵 😵 😵 a prajem všetko dobré a vela anjelikov nech stále pri vás stojí.

jonuska
30. sep 2010

@viannkaa ahojky
tohle jsme mívala také já...muj ex odjížděl na týden pryč a já byla jen s dětma ve velkým nájemním domě uplně sma..byl to starý dum..musela jsme mít všude otevřené dveře a pořád tožlou lampičku..rozsvícenou jako
nebylo to příjemný.-(
taky jsme se bála že mi tam někdo vleze nebo že uvidím ducha apod..
ted už je to lepší ted zase jak jsem pořád nemocná mám strach že se mi něco stane a nikdo mi nepoumže atd...
ale je to lepší...protože je to už delší dobu a člověk se s tím srovná tak nějak..
co zkusit psychologa???

mywiel
30. sep 2010

@dali4 dakujem cmuk 😉 😀 😵

jonuska
30. sep 2010

@viannkaa ted čtu že pscholog už ti byl razen...mě pomohl rituál...zavřeš dvěře musím ho najít a hodím ho sem chrání tě proti všemu venku..a nejlépe je taky zapálit vonou tyčinku a provonět místnosti...
jestli ten rituál na zahánění duchu a všeho zlého z venku pisnu ti ho sem...mě to hodně pomáhalo..

jonuska
30. sep 2010

@viannkaa Magické zaklínání na ochranu příbytku před zlem vám nabízí možnost zbavit se zlé energie nacházející se v domě, která je tam z jakéhokoliv důvodu. Nedej se zmýlit strachem vanoucím ze zaklínadel! Jsou mimořádně účinná a jejich cílem je vypudit ze zdí a stěn tvého domu všechny nečisté síly a vlít mezi ně čistou energii častokráte za pomocí svící. Zaklínadla nemají evokační účinky (nevyvolávají dobré ani zlé duchy), takže se nemáte čeho obávat.

http://www.mora.wbs.cz/Kouzla-a-ritualy.html

tady se mrkni je tam toho i víc

já nemužu najít ten co jsem dělala..ale měla jsme bílou křídu..zavřela jsme dveře hl.a potom jsme udělala po stěnách od dveří jakoby čáru..je to pomyslný kruh.mužeš i po zemi pomyslně..jakoby kolem dokola..a potom vykouřila těma tyčinkama..kurnik musím to někde najít..možná to mám i v knize..

miruska15
30. sep 2010

@jonuska tak to je zaujmave idem na to kuknut 😵

miruska15
30. sep 2010

@jonuska tak to je na dlhe čitanie.Ale inak dobre

peya104
30. sep 2010

@shupolienka a ťy si sestra ženy mojho brata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 takže cezkoleno švagrina.. 😅 😅

motylka
30. sep 2010

@alfomilka ja ešte na stopercent neviem, kedy to bude, má mi dať vedieť uškamuška, ona ich bude mať skôr, potom posiela mne, ale budem na teba myslieť 😉

peya104
30. sep 2010

@linette http://www.last.fm/listen#pane=webRadioPlayer&s..., neviem či poznáš toto rádio, ale je tam strašná kopa bohatstva..uplne. 😉

motylka
30. sep 2010

ešte to musím nejako vymyslieť s mužom s tými anjelikmi 😖

ivanko8
30. sep 2010

@viannkaa máš "šťastie", že Tvoj problém je veľmi rozšírený a bolo nájdených viacero spôsobov, ako ho riešiť. Psychológovia ho dobre poznajú, takže Ti s tým vedia dobre pomôcť. Netráp sa, že nevieš, ako by Ti pomohli. Veď keby si to vedela, nežiadala by si o pomoc druhých.
Druhou veľmi úspešnou metódou, ktorá rieši takéto problémy, sú konštelácie. Jednoducho si zadaj do Googlu (alebo skopíruj odtiaľto) dve slová: rodinné konštelácie, prípadne systemické konštelácie. Venuje sa tomu dosť ľudí, takže si môžeš aj vybrať, kto by sa Ti viac páčil, kto to robí bližšie k Tvojmu bydlisku alebo kto je lacnejší. Inak aj veľa psychológov na tento problém používa práve konštelácie.
Tretia metóda, ktorá je tiež veľmi úspešná sa nazýva SRT (z anglického Spiritual Response Therapy). Daj si vyhľadať znovu dvojicu slov: SRT sk (aby Ti našlo slovenských).
Takto zvoleja ma viac nenapadlo. Snáď ešte doplnenie. Je dobré sa pýtať, ale naozaj potrebné je absolvovať niektoré z tých stretnutí. Keďže človek nepotrebuje len odbúrať ten strach, ale aj si zdvihnúť sebavedomie, odporúča sa tých stretnutí absolvovať aj viacero. Jedine, že by si mala strach zbaviť sa svojho strachu. To by už bolo vážne.
Očistenie domu rôznymi rituálmi tiež môže pomôcť, ale nezabudni, že najsilnejšia mágia je zmeniť sám seba (aj malá zmena sa počíta). Akákoľvek iná mágia tomu nesiaha ani po členky.

ivanko8
30. sep 2010

@viannkaa teraz som si ešte spomenul na regresnú terapiu. Tebe by mala stačiť ľahká regresia - len návrat do detstva. Ak by si pozerala aj tieto stránky, pozri si niekoho, kto robí takéto regresie pri plnom vedomí. Je lepšie to hneď vedome spracovať, ako to ešte vyťahovať z podvedomia.

uskamuska
30. sep 2010

@motylka 🙂

uskamuska
30. sep 2010

@viannkaa nuž neviem či to pomôže, ale sestra mi vravela,že ak máme nejaký problém a chceme sa ho zbaviť máme si zobrať paličku a povedať to čoho sa chceme zbaviť zlomiť paličku a hodiť ju za chrbát.Skús 🙂

ruzenkas
30. sep 2010

@marianka79 Ahoj, Mariánko, děkuji, mám se dobře. Krevní výsledky jsou naprosto v normě. Dneska mě přestěhovali na jiný pokoj a tam mi nejde internet, takže sedím na chodbě. Uvidíme, jak to všechno bude. Děkuji

Všechny Vás srdečně zdravím 🙂