Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
28. okt 2010

@dali4 Mišelke
Tak skôr než vstaneš krokom rozospatých očí,
nech prebudí ťa veršík prianí, čo do sna ti vkročí.
Nech pohladí ťa ešte v spánku dlaňou ruky Šťasteny,
lebo veru so šťastím v ruke zaženieš i ťažké sny.
Blíži sa deň, keď je každý k Tebe milý,
veď máš PRVE
narodeniny.
Dnes je ten deň s veľkým „D“,
tak si niečo praj, veď to nie je sen.
Praju Danielko,Ivanka,Martin a My

linette
28. okt 2010

pekny den anjelickovia 😵

@miruska15 a @dali4 vasim bábätkám prajem vsetko najlepsie k prvým narodeninám, vzdy vela zdravia, stastia, lasky, aby mali vsetkeho dost, hojnost ci uz fyzicky alebo duchovne .. 😵 😵 😵
a este basnicku:

Je ťažké uveriť,
že čas tak rýchlo letí.
Na torte tvojej
prvá sviečka svieti.

Prvé kroky, prvé slová
za sebou už máš.
Každý deň niečo krásne
tomuto svetu dáš.

Dnes chceme s tebou osláviť
tieto chvíľky vzácne,
v živote nech slnko šťastia
nikdy nad tebou nezhasne.

linette
28. okt 2010

novy bollywoodsky film .. teda pokrocavanie.. uz tretie ..
5 novembra je premiera u nich ... by som si to pozrela..

https://www.youtube.com/watch?v=jWCbQjPJR2w


😀 😀 😀

miruska15
28. okt 2010

@linette dakujem pekne. 🙂 Pekna basnička 🙂

dali4
autor
28. okt 2010

@miruska15
@linette dakujem velmi pekne 😵 😵 😵

@miruska15 Aj my Danielkovi prajeme všetko najlepšie, hlavne nech je zdravučký 😵 a nech sú mu anjelikovia stále na blízku.

dali4
autor
28. okt 2010

@eeevvvkkkaaa ked ti písal cudzí chlap, prečo si si to pripustila k telu ☹ ? Teraz by si si mala dat vyčistit a uzavriet auru... to by malo pomôct 😕

miruska15
28. okt 2010

@dali4 dakujeme moc a ešte raz aj tebe.Vybozkavaj maličku za nas

dali4
autor
28. okt 2010

@miruska15 aj ty Danielka ... dúfam že raz sa vybozkávame aj na živo 😅

miruska15
28. okt 2010

@dali4 tak to dufam aj ja a moc ☹ .A možno to bude čoskoro 😉

jonuska
28. okt 2010

@dali4 také se přidávám
malé přejeme moc a moc zdravíčka a štěstí v životě.-) 😲

miruska15
28. okt 2010

baby ked sa pozriete na roky mojich deti tak to su moje čisla. 😅

dusany
28. okt 2010

J O N U S K A, tvoj problém je ľahko riešiteľný. cez tvoj byt ti prechádzajú prekrížené GPZ. Najprv si musíš pohľadať na meranie GPZ dobrého telesteta-najlepšie psychotronika,ak by si ho nenašla potom hľadaj naozaj dobrého prutikára,ktorý vie dobré merať GPZ horizontálnou virguľou.Dá sa to urobiť aj tak,že ti príde nainštalovať odborník eliminovacie zariadenie a pri tom ti zámera aj GPZ. Po namontovaní prístroja tvoja dcérka bude spinkať s peknými sníčkami bez budenia. Malé deti cítia zóny viac,ako dospelí. Zatiaľ maličku prelož na iné miesto a keď spí v postieľké vezmi ju k sebe,kým to budeš mať odrušené.Tvoje neduhy sa ti tiež po čase vytratia. Cez tvoje nohy od litiek až po šľapky,pretínajjú 2 prekrížené zóny a to isté cez brucho. Zatiaľ ti teraz pomôže vyhrievanie chodidiel až po členky a vyšie dosť teplou vodou a na koniec striedanie teplá studená.Daj si cez noc hrubšie bavlnené ponožky Potiaže s trávením by ti mali pomôcť dať prednosť jedlám zásaditým,než kyslým. Chcela by si vyskúšať AKUPRESÚRU-REFLEXNÚ MASÁŽ? Veľmi rýchlo odstrániš bolesťí hlavy,žalúdka,čriev a zmiernenie menšruacie, nádchu a podobne. Aj Činské cviky sú veľmi spoľahlivé,ale s pomalšími výsledkami a účinejšími.Bývaš v Česku,či na Slovensku? Pýtam sa len kvôli tej mašinke proti GPZ. Napíš,čo si z toho vybrala,rád ti s tým pomôžem,Dušan.

marianka79
29. okt 2010

prajem všetkým pekný den 😵
@miruska15 @dali4 vašim detičkám všetko najlepšie 😵 😵

dali A lin sa mi o vás snívalo ale to len taký zlomok si pametám že som stála vedla lin proste som tavidela ale ty si sa na mna ani kekukla a o dali toho bolo viac išla som aj s patkom od našej stanice a ty si bývala v takej bude v skutočnosti su tam obchody a ja som išla k tebe bola tam aj miška ale tá bola už skoro dospelá-velká bola mala si len jednu izbu a tam len postelemiška ležala a aj patko si lahol mali sme u teba prespat ale ja som nechcela patko zas naopak chcel ja som protestovala že nie ideme domov a na viac sa nepametám

marianka79
29. okt 2010

@eeevvvkkkaaa to si ty čo si mala/máš otvorené tretie oko??? a teraz srdcová čakra? 😕

marianka79
29. okt 2010

@motylka a tebe sa ako darí s mamou už je to lepšie?je to zle ked rodič uprednostnuje jedno dieta a ostatné su bokom oni si to neuvedomujú ako nám tým ubližujú ☹ alebo hej?

dali4
autor
29. okt 2010

@jonuska
@marianka79 dakujem :- )

eeevvvkkkaaa
29. okt 2010

@marianka79 ano, to som ja.

marianka79
29. okt 2010

pozerám si preklady: toto je krásne

http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/enya/ad...
toto je moja srdcovka: http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/enya/am...
a toto: 😵 😵 😵 http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/enya/an...

tieto piesne ma vždy ukludnia v práci ked ich pocuvam je mi fajn 😵

marianka79
29. okt 2010

@eeevvvkkkaaa a čo očko sa ti zavrelo?alebo...

eeevvvkkkaaa
29. okt 2010

@marianka79 nie, nezavrelo, nedá sa to, už som si pomaly začala na to zvykať a teraz toto, ja už neviem čo mám robiť, som strašne nešťastná, deju sa mi hrozné veci...Dnes už som cítila viacej lásky, no len tak slabučko, nerozumiem tým čakrám, či to tak má byť.....no o to viac liečivej energie cítim.

marianka79
29. okt 2010

@eeevvvkkkaaa no ja neviem co s tym ale asi to tak ma byt zisti si ake je tu tvoje poslanie zrejme mas ist cestou liecitelky ak sa tomu povenujes tak by si mohla pomahat ludom nic sa nedeje len tak vsetko je tak ako ma byt papa

eeevvvkkkaaa
29. okt 2010

@marianka79 neviem to psychicky spracovať, necítim sa na to, aby som pomáhala iným, sebe neviem pomôcť, stále sa na mňa lepia duše a cudzie silné energie, v byte stále niečo máme. Stále len niekomu platíme kto ma čistí.
To tretie oko mi vzalo potrebu mať sex, žiadna túžba nič, som uplne prazdna, stratila sa mi sexuálna energia. Na to som si už zvykla, nesťažujem sa, no že sa mi teraz stratil pocit ľudskej lásky, to už je priveľa, toto nezvládnem.

jonuska
29. okt 2010

ahojte andělky jen nakukuju přeji vám krásné podzimní dni🙂

mywiel
29. okt 2010

Strazit deti je vysoko rizikove ....

Jeden den bola moja mama vonku a na starosti ma mal otec. Mala som cca 2 a
pol roka. Niekto mi daroval malu supravu na caj a bola to moja oblubena
hracka
Otec sedel v obyvacke a pozeral vecerne spravy ked som mu priniesla malu
salocku "caju" v ktorej bola iba voda. Po niekolkych salockach caju a
pochvalach aky vynikajuci a chutny caj je, sa moja mama vratila domov.
Otec ju nechal v obyvacke aby sa pozerala ako mu prinesiem salku caju,
pretoze to bola predsa tak roztomila scena. Mama cakala a po chvilke som
prisla k otcovi so salkou caju a mama sa pozerala ako ju otec pije. Potom
povedala (ako iba mama dokaze) :

Napadlo ta niekedy, ze jedine miesto, kde mala moze nabrat vodu, je zachod?

nikka23
29. okt 2010

@mywiel tak toto nemá chybu, dobre som sa zasmiala 🙂

eeevvvkkkaaa
29. okt 2010

Tak mi to jeden pán vysvetlil. Dostala som energiu, ktorá je viac ako láska a za každý dar musíme niečím zaplatiť, v mojom prípade stratou -zníženým pocitom lásky, no čo už narobím...

miruska15
29. okt 2010

@mywiel 😀 😀 😀 dobre kupim aj ja malej čajovu supravu 😀 😀 😀

olinka6226
30. okt 2010

ahojte, kamaratka mi poradila aby som Vas prisla poprosit o radu. Poslednych 5 rokov sa na nasu rodinu lepi smola. Najprv do brata nabural mlady chalan a brat pri nehode zahynul, nasledovala stara mama (u tej by sa to dalo cakat), otec to neprekusol a 3r po bratovej smrti zomrel (vyslovene sa utrapil) potom do mamy naburalo auto (totalna skoda) mama chvalabohu len doudierana, ale jedenapol rocne auto zrele do srotu. napriek poisteniu skoda nemala. Pred asi 2m sused mame vysekal zivy plot a ked mu prisla povedat ze si to nezela a ze na to nema pravo, napadol ju a rozbil jej usta. Pred cca 2 tyzdnami jej v noci zhorel dom. Skrat v dvd prehravaci. Zachranila sa len bosa v pyzame so psom. Vsetko ostatne vratane macky zhorelo ☹ no a aby nebolo malo v byte, ktory prenajima brat (som z 3 deti a stredny brat teraz zije v londyne s rodinou) vcera horelo. Najomnik si varil jest a zaspal. Chvalabohu nikomu sa nic nestalo ani skody nie velke, ale uz toho je proste dost.

Toto bola linia zo strany mamy a mojej rodiny.

Teraz linia od manzela. Pred rokom a stvrt sme kupili nove auto. Do roka v nom mal 5 nehod. Nic velke, ale vzdy fin. strata a 3 tyzdne bez auta co pri jeho povolani kurier je velkym problemom. Vraveli sme si, ze si s tym autom asi nesadli. tak sme ho predali. Minuly piatok sme kupili nove auto. V stredu nan prisiel technicky preukaz a vo stvrtok ho pocas prace muzovi vykradli. Poskodili zamky a ukradli mu tasku s penazenkou a dokladmi. Samozrejme aj novym technicakom.

Potrebovala by som radu ako z tohto von, ci mate, alebo poznate niekoho,kto by nam vedel pomoct, lebo uz proste nevladzeme. vopred vsetkym dakujem.

miruska15
30. okt 2010

@olinka6226 ahoj tak to by som ti mohla rozpravat o rod.tragediach.Ja ti neviem či ti niečo pomože proste to obdobie asi musi prejst.My sme si aj fararka zavolali a nič stale sa deju veci.