Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

peya104
5. dec 2010

@linette určite vyskušame..🙂 hovorim aj za dadu 🙂 🙂 🙂 🙂 možem šak dadi?? 🙂 , lebo šak pravdu vravím 🙂

peya104
5. dec 2010
https://www.youtube.com/watch?v=aIqzxU6mG8M

berušky tu mate jednu z najsamkrajšoromantických hindi sonx.. 😵 😵 kal ho na ho

shupolienka
5. dec 2010

@linette no ta pesnicka je uplne uzasna 😎

shupolienka
5. dec 2010

@peya104 myslis ze vyskusame dojst? 😀 no jaskaaaa 😝
tak to je fakt krasna pesnicka 😵

marianka79
6. dec 2010

a kedy si dáme Čas o kolkej??? bolo by dobré aj doobeda mám vtedy volno tak by to bolo super boli by sme viac spolu čo vy na to????????? 🙂

jery51
6. dec 2010

jasné ja dojdem ale aj s mužom a malým...pokiaľ bude doma...lebo šoférovať do blavy to eee 😝
snáď mi to teraz už vyjde....mooooc sa teším 😵

linette
6. dec 2010

ludia tak to sa tesim ak to vsetkym vyjde, bude nas tam hodne 🙂 😵 aspon viacej ako na ezo ..
a kde presne su tie trhy? ..
som pozerala osobne vlaky a take vhodne co su, tak jeden dorazi do blavy o 11:30 a druhy 13:09 ..
kedy vam to anjelickovia vyhovuje??

linette
6. dec 2010

vsetkym prajem krasneho a sladkeho mikulasa 😵

linette
6. dec 2010

@ivanko8 dobre stranky 🙂 v poslednom case necitam helar .. posiela mi sice emaily ale ja som leniva ich otvorit a citat 😝
neviem ci vzostup, prechod a spravenie ludi s tym moze suvisiet, no velakrat som pocula, ze ludia sa zle spravaju a zem to zacina vraciat .. a potom aj ten prechod do dalsej dimenzie, ze aj zem sa meni .. palmove listy tiez nieco na ten sposob vravia ..

toto je celkom dobry clanok, suvisi to 2012:

21.12. 2012 – datum, které na nás vykukuje ze všech stran. Jedny děsí, v jiných probouzí zvědavost, pro další je to jen báchorka a nesmyl.
Hned na úvod by zde mělo zaznít, že toto datum, tento rok nemá nic společného s věštbami, vizemi a předpověďmi o konci světa, kterých už bylo nespočet. V roce 2012, o zimním slunovratu končí Mayský kalendář. Ani den navíc, ani další minuta. To je hlavní základ fenoménu roku 2012.
Nebudu zde rozepisovat mayské bytí, jejich historii, vědomosti, toho je všude habaděj a jen knížek na toto téma vyšlo mraky.
Zaměřím se čistě na svůj osobní výklad pro rok 2012. Na to, co já sama zjistila, co mi bylo dovoleno vědět a předat dál.
Pro řadu lidí (a bohužel i věštců, kde to vnímám hodně negativně a silně proti kodexu) se rok 2012, respektive 21. prosinec 2012 stal nástrojem pro katastrofické scénáře. Od pádu meteoritu, přes útoky UFO až po smrtelné viry, které vyhubí lidstvo.
Stojím si tvrdě za tím, že to je holý nesmysl a absolutně nepodložené dedukce, které mají jediný účel: totiž děsit.
Rok 2012 bude skutečně zlomový, ale ne ve smyslu nějakého konce světa a hromadného vymírání. Tímto rokem končí jedna životní etapa lidstva a přichází druhá. V duchovním smyslu. Energie kolem nás se změní, začnou působit trošku jinak, než tomu bylo doposud.
My lidé jsme nebyli stvořeni k tomu, abychom se hnali za majetkem, abychom se tu vzájemně pozabíjeli, abychom zničili vše kolem. Do roku 2012 jsme měli čas na to ukázat, jak náš druh dokáže splynou s energií přírody. Využívat její krásu i sílu. Dokázat vytvořit harmonii, lásku, ochraňovat to, co není naše, ale je nám „zapůjčeno“ – přírodu, její zdroje, její krásu.
Měli jsme čas na to vytvořit zde na Zemi domov, kde dokážeme žít a být z toho nejlepšího, co v nás je. Možná to byl test, možná to bylo jen období učení se a příprav, abychom mohli jít dál. Vyvíjet se.
Pravdou je, že ne všem se toto povedlo. Sami víme, jaké hrůzy zde na Zemi napáchaly války. Jak jsme dokázali Matičce přírodě dát zabrat. Víme, že mamon je pro naše bytí důležitý. Nemyslím si proto, že celé lidstvo v tomto směru obstálo.
Rok 2012 nás proto rozdělí na dvě skupiny: první část obstála a bude jí dovoleno pozitivně přijímat nové životní energie, energie z Univerza, nechat je v tom dobrém zasáhnout do života a tím výrazně zhodnotit své bytí na Zemi.
Druhé skupině lidstva toto dovoleno nebude. Zůstanou stát za dveřmi, bez možnosti vstoupit. Začnou stagnovat, začnou vše kolem vnímat negativně, jejich život se přestane vyvíjet tím směrem, o kterém sní.
Možná si řeknete, proč zrovna naše generace projde touto změnou.
Víte, my lidé jsme jako týmoví hráči. Nejsme určení kopat sami za sebe, byť přesně to bohužel děláme. Proto my, naše generace vychutnáme plnými doušky to, co vybudovali předci – a ve většině případů my sami, v minulých životech.
Jedna negativní věc, nebo chcete-li vývoj se mi ale přeci jen ukázal.
Naše příroda jako taková bude též reagovat na nové energie přicházející v roce 2012. Příroda je čistý zdroj, který funguje jako hodně citlivý senzor. Proto pomalý nástup reakcí přichází už nyní. Jednoduše řečeno, Matička se probouzí a je čas splácet dluhy.
Opět se budu opakovat, i v tomto směru jsme my lidé jako jeden tým, který musí zaplatit ze společné kapsy. A jistě víte, a zde ruku na srdce, že jako celek jsme se k přírodě nechovali extra dobře. Přijdou výkyvy počasí, přijdou extrémní změny, to, co nám příroda předvedla kolem povodní v tomto roce (kde jsem tyto povodně vyvěštila v roce 2009) se bohužel opakovat bude.
Vezměte si jen počet tornád v ČR za letošní rok… Není to běžné, není to normální. Měli bychom se připravit na vydatné deště, zvláštní jevy počasí (kdy v listopadu máme 21 stupňů, jdeme ven v tričku a den na to leje jako z konve a teplota je kolem nuly), na silné bouře, na silné mrazy, v létě na tropické počasí, které záhy vystřídá zima. A výjimkou nebude ani nezvyklá nadílka sněhu (na to se připravte už tuto zimu, bude to hodně zlé).
Ale věřte, že to vše bude pouze a jen v takovém množství, abychom to my lidé unesli, zvládli. Žádné vymření našeho druhu se rozhodně konat nebude.
Rok 2012 je zkrátka o nové životní cestě, na kterou nebude vpuštěn nikdo, kdo si to nezaslouží. Jedni pochopí a bude jim dovoleno otevřít oči a přijímat vše nové, druzí budou jen stát za sklem a dívat se…o samotě.
Měli bychom sami sebe na ten magický rok připravit. Nahlédnou do sebe, zamyslet se nad tím, jak žijeme, jak myslíme, jaké máme priority. Pokud naše karma bude výrazně zatížená, pak budeme mít problém.
Ti, kteří jsou čisté dušičky, se nemusí bát. Naopak, jejich život nabere krásné barvy. Vyřeší strasti, vyřeší problémy, nabídne řadu nových možností. Od štěstí až po lásku. Nenechte se proto děsit vizemi o konci světa, je to nesmysl, často komerční záležitost.
Celý příští rok máme na to, abychom sami sebe na tu změnu připravili, případně napravili, co se dá. Úcta, láska, obětavost, ale i schopnost hájit sám sebe, když jsme v právu, to je ta správná cesta.

marianka79
6. dec 2010

@linette tušim su pod michalskou bránou

marianka79
6. dec 2010

@linette ja by so prišla o desiatej do blavy alebo potom až o dvanástej

baculka77
6. dec 2010

ahojte dievčence, prosím poraďte mi, stále keď sa pozriem na hodiny vidím číslo 11 (min.) čo to znamená? dakujem

ruzenkas
9. dec 2010

Ahojky, děvčátka. Tak jsem zase na vás jukla 🙂 Jak se vám daří?

@linette Neměla jsem náhodou možnost už toto někde číst? Hodně mi to připomíná psaní... 😉

marianka79
10. dec 2010

ahojte dievčatá tak vianočné trhy su aj v inchebe tak kde sa pojdeme teda kuknut???budu tam do 19.12.
http://www.incheba.sk/tlacove-spravy/3592

marianka79
10. dec 2010

ale i tak si myslím že najlepšia atmosféra bude pod holým nebom čo vy na to hmmm?
@linette
@peya104
@dali4
@ivanko8
@miruska
@shupolienka

marianka79
10. dec 2010

@jery51 jaj teba som nedala 😉 baby vyjadrite sa lebo sa to blíži ja prídem aj s mojim drahým

shupolienka
10. dec 2010

ahojte babule, no som zistila, ze mi to zase nevyjde na to stretko ☹ . 18.12 ideme na zabijacku 😒

marianka79
11. dec 2010

@shupolienka ahoj shupol. no tak ráno zarežete urobíte jaternice a doneseš nám ich tam a my sa pohostíme 😀

no ale škoda teda ja že sa už konečne všetky stretneme ☹

miruska15
12. dec 2010

@marianka79 ahojte ja by som prišla a ta incheba je super aspon by som si tam pozrela niake ozdobky.Dufam že sa mi nič nevys....a ako minule.

nikka23
12. dec 2010

Ahojte baby, chcela by som sa Vás spýtať, že kde by som si mohla kúpiť alebo objednať anjelské karty. Jedny som videla u nás v obchode no sú dosť drahé. Na internete sú o polovicu lacnejšie. Ani na jedných však nevidím aké sú samotné karty, fotia ich totiž len zabalené a ja by som si chcela kúpiť také, čo by sa mi ich kresba aj páčila. Ďakujem

dali4
autor
14. dec 2010

Ahojte, zdravím vás všetkých 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@nikka23 pozri tu http://shop.taraezoterika.com/index.php?option=... ked na tie karty poklikáš tak niektoré sú tam aj vyobrazené že aké sú 😉

linette
15. dec 2010

Dobré ránko, pekný dník, poprial vám dnes anjelik.
Krásne biele krídla mal, po líčkach vás pohladkal.
Celú noc pri vás stál, aby na vás pozor dal.
😵 😵 😵
Pekný deň prajem anjelska smečko 🙂 😵

linette
15. dec 2010

@ruzenkas ahoooj 😵
ano ruzenka je ten clanok od tade odkade si myslis 😉
ako sa ti dari? .. myslim na teba casto ..

linette
15. dec 2010

@marianka79 ja som tiez za hole nebo 😉
sice zima ale punc zohreje 😀

linette
15. dec 2010

@shupolienka ☹ a daleko bude ta zabijacka? .. ci by si vedela na vecer aspon na hodinku dobehnut ak nebudes unavena..
my sme sa naposledy zdrzali do vecera.. tusim ze o deviatej sme isli vlakom ..

linette
15. dec 2010

@nikka23 skus ist do obchodu tam maju niektore karty take obaly, ze vies nahliadnut.. a navyse ak ich zbadas a das do ruky, tak jedny si ta urcite pritiahnu aj bez nahladu 😉 skus tam pochytat vsetky ktore ta najviac pritiahnu 😉
velmi peknu su tie ruzove anjelske karty srdca a duse.. su take jasne farebne ... 😵
http://www.gorila.sk/product/90802
ja mam tieto:
http://www.pianko.sk/doreen-virtue-andelske-kar... a som spokojna 😵 zatial nesklamali 😉

linette
15. dec 2010

@dali4 ktorym vlakom pojdeme? .. tym na pol dvanastu alebo tym na jednu aj devat minut ? ...

linette
15. dec 2010

@peya104 ja som s tebou mala sen 😕 snival sa mi predvcerom ..
s darinkou som bola u teba, byvala si tam kde nasa byvala susedka a izba bola uplne ta ista co mala ona .. sedeli sme u teba na sedacka s darinkou a tvoj syncek bol este babatko .. si ho nechala lezat a si stale odbehovala, bola si velmi zaneprazdnena.. syncek bol taky aktivny, ze stale vyhadzoval nozicky a isiel spadnut .. stale si hovorila ze nechytat.. nemohli sme ho chytit .. taka prisna si bola .. a potom ti maly spadol, ja som ho chcela zachytit, sa mi zda ze aj som ho z casti zachytila tak, ze som mu chytila nohu ale vysel .. no nic sa mu nestalo .. nebolo to tak vysoko .. a ty si sa potom rozkricala 😕 😕 😕
vobec neviem co ten sen znamenal, ale pamatam si ho ..

nikka23
15. dec 2010

Baby ďakujem, idem si to popozerať 🙂