Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
27. okt 2011

Všetkých ostatných tu zdravíííííííííííííím 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

slniecko2
28. okt 2011

@dali4 nemusis byt katolicka,aj ludia co sa zaoberaju okultizmum ti povedia ze su zli duchovia, anjeli a dobri- preto treba davat velky bacha-len na tom som chcela upozornit. velmi lahko sa totizto stava ze clovek nieco mysli dobre, ale necha sa oklamat a skonci velmi zle (aj vlastna skusenost)

pikino
28. okt 2011

Dobro a zlo je všade, rovnováha musí byť. Tak ako sú medzi dobrými aj zlí sú aj medzi zlými, dobrí. Podla sa treba riadiť inštinktom a svojimi pocitmi tie nikdy neklamú.

Ja tiež volám môjho anjela strážneho a keď sme chorí tak poprosím Rafaela. Jo archanieli sú dobrá značka :D

peya104
28. okt 2011

@slniecko2 🙂 by ma docela zaujimal tvoj doveryhodný zdroj..

slniecko2
28. okt 2011

@peya104 napisem do IP ak chces

marianka79
29. okt 2011

@slniecko2 mna velmi mrzí že človek myslí na zlé tým si neuvedomuje že to zlé si privolá tak ja nerozmýšlam verím že ked myslíme v dobro a aj konáme dobro tak to sa nám aj vráti ja viem že volám len dobrých anjelov a že mi len dobré chcú 😉

marianka79
29. okt 2011

@pikino ty kokso tam chcem íst jednej čo robí regresiu poznáš ju? je dobrá?napíš všetko čo o nej vieš počkaj ako sa volááááá idem zistit

marianka79
29. okt 2011

Livia Karabelli sa volá
@pikino

slniecko2
29. okt 2011

@marianka79 budem sa opakovat- okultnymi metodami (vestenim, kartami atd) dobreho neprivolas. Samozrejme ak sa modlis k anjelovi s dobrym srdcom tak prichadza dobry,ale iba modlenim.

pikino
29. okt 2011

@marianka79 nepoznám, ani som netušila že tu mám takú osôbku v blízkosti. Môžem ju ísť poočumovať spoza plotu :D

marianka79
30. okt 2011

@slniecko2 karty mi nikdy nic zlé neprivolali 😉
práve naopak ukázali mi smer

certica
30. okt 2011

knizne tipy:
Christine Day - Plejádská světelná zasvěcení
Osho - Oranžová kniha (meditačné techniky)
R. Dahlke - Nemoc jako řeč duše
Inna Segal - Čo vám hovorí vaše telo (Psychické a energetické príčiny chorôb)
a toto sa chytam zadovazit (rada by som):
Barbara Marciniak - Světelná rodina
- Poslové úsvitu
- Cesta posílení
nuz a este ma caka aktualne asi 9-10 neprecitanych knih 😅

inak zdravim 🙂

certica
30. okt 2011

@ada32 precitala som na tvoj popud 😀 W. Nelles - Muži, ženy a láska. tiez fajn kniha, dakujem

dali4
autor
30. okt 2011

Katolícka církev celkovo tvrdí že veštenie, liečitelstvo, homeopatia atd sú hriechom... s čím absolutne nesúhlasím.
@pikino dobre napísala, dobré a zlé je všade, je to rovnováha energií, musí to tak byt. No ak sme dobrými ludmi, ak máme lásku v srdci, môžme byt v klude 😉 🙂
@marianka79 si to tiež vystihla 🙂

dali4
autor
30. okt 2011

@slniecko2 okrem toho ... ja viem že sú tu aj zlý duchovia ako hovoríš, sú to nízke energie ... ale načo sa nimi zaoberat. Ja ich nepotrebujem v živote a ani sa ich nebojím, preto viem, že ma obídu...

junovka
30. okt 2011

Trocha som si vas ako-tak precitala, a chcem sa vas opytat, aky mate nazor na telepatiu ?Myslite si, ze moze to naozaj fungovat?A co sny?Tento tyzden sa mi snivalo s jednym clovekom 2x ? Myslite si, ze je to nejake znamenie?

certica
30. okt 2011

este som vam chcela hodit link - pre mna jednoznacne NAJ snar, velmi mi pomohol (-aha) v chapani..., mozno poznate 🙂 : http://www.medo.cz/jaromir/kniha_snar/_index.html

slniecko2
30. okt 2011

@dali4 a vies preco su liecitelstvo, kartarstvo, vestenie atd vlastne hriechom? ak ta to zaujima-zisti si u knazov-oni su fundovanejsi na to... a k tym nizkym energiam- v biblii ktora sa nepretrzite pisala vyse tisic rokov su zaznamenane tie tvoje akoze nizke energie-ak by si ju citala zistila by si ze ich vodca bol hned druhy po Bohu s najvacsou silou a slavou. Ked zavrhol svojho stvoritela- pridali sa k nemu dalsii-nemenej mocni. Veeelka chyba podcenovat nepriatela. Veeeeeelka. Vies, keby som s tym nemala skusenosti tak tu trepem teoriu,ale viem co som zazila a chcem vas vystrihat. Vidim vsak ze zrejme zbytocne.

dali4
autor
30. okt 2011

@slniecko2 🙂 myslím že sme každá úplne niekde inde 😉

ada32
30. okt 2011

@slniecko2 ja by som naozaj ocenila keby si otvorene napisala co si zazila.

suhlasim scasti s tvojim nazorom na "diabla" ak si to myslela tak, tiez mam velky respekt a viem ze pred tymto sa treba mat na pozore lebo iba dobry umysel nam nemusi davat dostatocnu ochranu.
ale bohuzial v tejto teme asi nenajdes prispievatelku ktora by bola zastankynou cirkvi / predpokladam katolickej / 😔 menovana cirkev , ale tiez mnohe ine samozrejme napachala v dejinach mnozstvo zlocinov, hranici s manipulovanim oveciek, ja som sa ako katolicka narodila ale vzdy ked som sa pytala - a pytala som sa casto a vzdy som dostala velmi zavadzajuce odpovede ako napriklad "...lebo je to hriech a hotovo. viac sa nevypytuj a drz krok. modli sa a neryp...." a toto bolo to, co ma odradilo.
je to hriech , ked mi pride do sna moj stary otec a ja som stastna? a vidim aky stastny je on tam kde je?

nie je prave naopak hriech to mnozstvo zlata, penazi, obrovskych majetkov, ktore mnohe cirkvi nahromadili a pritom chodia kazat detom umierajucim v biede ako maju niest s pokorou svoj udel?

nechcem vyvolavat konflikt ale ako som napisala. rozumiem pred cim si prisla varovat . potial suhlasim. ale ja osobne len potial. ako napisala @dali4 kazda sme niekde inde. a ja len dodam za seba, urcite nie je podstatne kolko kazni si kazdy rok " odfajkneme" ale ako zijeme. 🙂

dali4
autor
30. okt 2011

Ja bysom chcela dodat k tomu rešpektu ... samozrejme že ho treba mat, ale najhoršie je, živit v sebe strach.
@slniecko2 aj mna by zaujímalo, čo si prežila vo svojom živote. Možno bysme ta potom vedeli lepšie pochopit ...

slniecko2
30. okt 2011

@ada32 to je v poriadku ze tu neni ziadna ina ktora je zastancom ucenia katolickej cirkvy- ved inak by som tu nepisala- nebola by totiz potrebna debata. povodny clanok bol o tom ze zakladatelka chcela vediet ci niekto veri na vestenie a za kym treba ist. Len som ju varovala a povedala svoj nazor. Osobne zazitky nebudem rozpisovat lebo za prve pokial si niekto neuvedomi o com to vlastne naozaj je a chce to stoj co stoj vyskusat- je zbytocne o tom pisat- zakryje si oci a uvidi len to co chce vidiet (viem-je to dvojsecna zbran). Zase hovorim za seba a zo svojej skusenosti. Nikoho tu nechcem urazat za jeho nazory,len varovat.
Co sa tyka hriechov cirkvy-bavime sa tu o individualnych zlyhaniach ludi, co je uplne bezne u kazdeho cloveka (kto je bez viny aj mensich nech prvy hodi kamenom!). Napr. Pan Jezis si vyvolil 12 ucenikov, z ktorych 1 ho zradil, 2 sa vadili kto bude prvy v jeho urade ked odide, 1 ho zaprel tri krat a to tvrdil ze nidky v zivote, 1 bol zarity farizej, ktory bol a schvaloval ukamenovanie jedneho z apostolov atd.... a napriek tomu ich Jezis povolal aby boli jeho knazmi- tos boli len ludia ako sme kazdy-plny hriechu.
tu teraz nejde o nejake chodenie do kostola a kazne- tu ide o tom aby ste si nenechali ublizit od liecitelov, kartarok vestic..lebo tieto nasledky su duchovneho razu a to je horsie akoby vam usekli ruky. Ved oni vam aj pomozu, ale platit budete nie v peniazoch.
a uz vas nebudem otravovat aby ste mali priestor na posielanie linkom na zarucenych vestcov a liecitelov.
Boh vam zehnaj.

slniecko2
30. okt 2011

@dali4 kedze sme kazda inde, tak by ti to mozno iba uskodilo a myslim ze by sa to na tomto fore iba bagatelizovalo.

dali4
autor
30. okt 2011

@slniecko2 ver tomu že neuškodilo 🙂 možno práve preto, že som tam, kde som. Ale v poriadku ... o niektorých veciach sa človeku niekedy tažko hovorí, tak ta chápem.

dali4
autor
30. okt 2011

@slniecko2 kto chcel vediet že či niekto verí na veštenie a za kým treba íst?

ada32
30. okt 2011

@slniecko2 vies, ja uz velmi davno nemam 18.
A mam to ho za sebou naozaj dost. Velmi nemam rada ked so mnou ktokolvek zacne diskutovat a odkazuje na osobnu skusenost o ktorej nechce nic povedat. Potom o com to je??

mala som rozpisany dlhy prispevok ale vymazala som to. nema to vyznam. 😔

ada32
30. okt 2011

kedy bola tato tema o vesteni? myslela som ze je o anjelikoch.. 😕

ada32
30. okt 2011

@slniecko2 naco si sem vlastne prisla? pochvalit sa ako daleko si pred tymi kto tu diskutujú, kolko mas skusenosti ale nam biednym dusiam o nich predsa nebudes rozpravat? Chces mat pocit skusenice skusenej alebo o co ti ide?

teraz to tu tapetujem ale reagujem postupne ako citam

dali4
autor
30. okt 2011

@ada32 ved toto ... tejto témy som zakladatelkou ja a nepamatám že bysom sa tu niekoho vypytovala že kde treba íst k veštici a či niekto verí na to ... 😝 🤐