Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
18. nov 2011

Nevidelaaa :( škoda. Jak se ríká nebolo mi súdené. 🙂

terez34
24. nov 2011

@linette moja zlata vobec som nevedela ze cakas babo chcela by som ti z celeho srdiecka blahozelat nech ti vsetko dobre dopadne tesim sa s tebou krasne meno moja marianka sa tak mala volat ale potom to dopadlo inak
no super tesim sa 🙂 🙂 🙂

linette
25. nov 2011

@terez34 terezka zlata dakujem 🙂
no ja viem, ze to je pekne meno preto sa tak bude volat 😀 ale skor preto, ze mi to pasuje k priezvisku aj ked u dievcat na tom az tak nezalezi ..
uz sa blizi marec, nemozem tomu uverit ako to leti ...

terez34
26. nov 2011

@linette moja no naozaj sa mas na co tesit priviest na svet dietatko je najkrajsia vec aka moze zenu postretnut 😉 a naozaj ti to uz klope na dvierka 🙂

ivi87
28. nov 2011

Ahojte babuľky ako sa máte?
Mňa teraz stretlo nešťastie, no viac moju babku (je mi ako mama), od soboty je v nemocnici, mala infarkt ☹ modlím sa za ňu a snažím sa veriť, že bude v poriadku, musí byť!!! ☹

Kočky ešte je tu jedna vec, moc by som vás chcela poprosiť, či by ste mi mohli dať tipy na nejaké pekné knižky, rozmýšľam o darčeku pre moje 3 kamošky, s kt. sa pravidelne stretávam a veria všetky na anjelikov, jedna číta aj z anjelských kariet (ako som už dávnejšie spomínala)... myslím, že knižka bude dobrý darček, teda dúfam, ja by som sa potešila, knižky milujem 🙂

Ďakujem veľmi pekne a držte sa!!!

pikino
28. nov 2011

@ivi87 Ahoj držím babine palce nech sa rýchlo zotaví.
Čo sa týka knižiek tak netuším ja teraz nemím moc velký prehlad.

ivi87
29. nov 2011

@pikino, ďakujem veľmi pekne, modlím sa za ňu stále!!! včera, keď som ju bola pozrieť, už sa mi zdala byť na tom lepšie, aj krajšiu farbu mala, no zas dnes keď som s ňou volala, tak mi hovorila, že v noci sa jej zas zle dýchalo, museli jej zas dávať prístroj a injekcie ☹ veľmi sa o ňu bojím!!!

ohľadom knižiek mi tu kočky snáď poradia, čo tu čítajú .. tuším aj pár stránok dozadu ste sa bavili o knihách, no skúsim tie potom, ak by mi nedali nejaký fajn tip...

miruska15
29. nov 2011

Ahojte Anjeliky ako sa tu mate.Linett ako sa držkaš čo babatko? Marianka ako dlho sme nepopisali ale taky je život uponahlany.Ale idu Vianoce tak sa tešim mam ich rada to chystanie nakupovanie darčekov a potom to nadšenie v očkach mojich deti pri vianočnom stromčeku juj.škoda že ten okamih trva iba chvilku.pa ozvi te sa

miruska15
29. nov 2011

až teraz som si všimla ža premenovali nazov temy hm 😒

pikino
29. nov 2011

@ivi87 :( dúfam, že už je lepšie. Ono je to tak vždy, že človeku je horšie v noci keď je chorý, tma robí svoje.

joo ja teraz čítam tých anjelov v mojich vlasoch, je to tak jednoducho napísané, ale aj tak z toho neviem prečítať viac ako pár strán naraz. Aj tak potom nad tým v kuse rozmýšlam. Včera ked som tu knihu čítala tak som mala normálne pocit že cítim na ruke dotyk. SOm sa tak happy usmiala.

Inak posledné týždne ma v kuse mátaju štvorky kam sa kuknem same štvorky a v kuse 13:13 včera 17:17 teraz 22:22 mi ukazovala baterka. Tak čakám tie velké zmeny k dobrému. Malú mám zasa chorú. ja tiež začínam cítiť hrdlo.

pikino
1. dec 2011

@miruska15 tak si ma ukludnila 🙂

pikino
1. dec 2011

dnes sa mi sníval taký zvláštny sen. Už pár dní sa v snoch vraciam na staré miesta kde som žila, aj ked v snoch vždy vyzerajú úplne inak.
Dnes sa mi snívalo že som bola v starom meste pred hotelom kijev. Mne sa ale vždy sníva že z tej strany je vchod do obchodu a nie do hotela. A potom som bola v potravinách, myslím že som hladala vianočne ozdoby. Každopádne skončila som u nejakého šamana. A on mi povedal, že sa musím vrátiť do minulých životov a dal mi čuchnuť nejakú drogu z ktorej sa mi točila hlava a mala som po nej uplne živé videnia, bola som pri vedomí všetko okolo seba vnímala a napriek tomu som mu hovorila kde som žila a čo som robila. On sám bol z toho prekvapený, že som bola v takom stave a tvaril sa tak rozpačito. A viem že som mu potom povedala, že tým že mi prenikol do hlavy, tak pomohol niekomu aby ma našiel a ublížil mi.
Ráno som si ešte pamatala presne čo som videla v tých minulých životoch, ale teraz si nepamatám vôbec nič.

pikino
1. dec 2011

Inak viete ešte čo sa mi dnes snívalo že som bola šmolko a išla lesom :DDD To mám z toho neustáleho kukania rozprávok :DDD

marianka79
1. dec 2011

@miruska15 ahoj cica tie čísla... máš ich aj do 400??? aká je to stránka? potrebujem to súrne vediet díky 😉

marianka79
1. dec 2011

@pikino pekné sny teda máš ...mne sa dvakrát snívalo že som tancovala a spievala a popritom som unikala pred ludmi... teda to len v jednom sne... bola som velmi veselá a nakoniec ma nedohonili a ja som došla tam kde som mala byt v tom druhom sne som šla na takom divnom bicykli taký labilný ale spievala som si a nič sa mi zlé nestalo i ked som ledva držala balanc vobec som sa nebála stretla som jedného kolegu ja som ale len kukla na neho a spievala si a usmievala...........čakala som že aj po tretí krát sa mi také veselé prisnije ale dalšie dni som si sny nezapamatala 😒 ale myslím si že viem aké znamenia mi anjeli poslali 🙂

marianka79
1. dec 2011

@linette no veru anjelinka moja čas letí a babatko bude čo chvíla tu medzi nami sa normal teším velmi 😵 😵 😵

marianka79
1. dec 2011

@miruska15 ahóóój moja dík a ako sa máš?

pikino
1. dec 2011

@marianka79 hlavne riadne haluzné. myslím, že sa mi snívalo aj o nejakej katastrofe ale kto si to má všetko pamatať.

Mne ten tvoj sen pripadá ako by si mala všetkých na saláme a robila si po svojom vo všetkej spokojnosti. :D

miruska15
1. dec 2011

@marianka79 ajoj tak všelijak striedavo oblačno.Teraz mam nie dobre obdobie neviem čim to je možno tym počasim neviem.Ale idu nam Vianoce tak sa tešim.A ty ako juj sme dlho nepisali.V stredu idem do Viedne na koncert tak sa trošku odreagujem.

marianka79
1. dec 2011

@pikino tak to si piš že robím krok vpred práve si plním svoj dávny sen averu nikto mi v tom nezabránil i ked boli negatívne ohlasy ja som si šla za tým 😉

miruska15
1. dec 2011
miruska15
1. dec 2011

@marianka79 ano a aky pochval sa

marianka79
1. dec 2011

@miruska15 TOTO SOM POREBOVALA NÁJSŤ hurááá dakujem!!! 🙂 🙂 🙂

273
Tvoja dôvera v Nanebovzatých Majstrov a tvoje spojenie s nimi ti vytvorili úžasne nové príležitosti. Prejdi týmito dverami s plnou dôverou, že je to pre teba tá pravá cesta.

pikino
1. dec 2011

@marianka79 no vidíš tak je to ono, dobre si sa rozhodla 🙂

marianka79
1. dec 2011

@pikino hej sa teším aj anjeli mi dali najavo že je to správne pozrela som si všetky kombinácie týchto čísel a všetko je že som na správnej ceste to som potrebovala .............ja som happy

marianka79
1. dec 2011

@miruska15 a aký koncert cica?

miruska15
1. dec 2011

@marianka79 ta stranka je super dala mi ju svokra.Ideme na Red Hot Chili Peprs