Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
8. dec 2011

Archanjel Raziel (…Tajomstvo Boha) – odstraňuje blokády, ktoré brzdia v pokrok, porozumenie a osvietenie, lieči psychické závislosti. Práve pred chvílkou sa mi pripomenul ... nepoznám ho velmi, tak som nakukla že v čom pomáha. A sedí tooo 😉

marianka79
8. dec 2011

@dali4 a to si ako zistila že raziel? ten film som si hned pozrela.............krása 😵

dali4
autor
8. dec 2011

Lebo som to počula... myslela som na anjelov ako som sem začala písat a započula som Raziel. Sranda je že ja si ho nikdy nevolám, a ... prišiel, cíti že ho potrebujem 😵 . Ďakujem 😵

marianka79
9. dec 2011

@dali4 tak to je paráda mne teraz pomohlo univerzum fakt to tak je že človek ak si niečo praje pošle objednávku a nehá to tak no a ono to príde ..........ako aj mne niečo som potrebovala ale nerobila som si velkú hlavu z toho a ked som na to ani nemyslela sa vec vyriešila sama v moj prospech super sa teším 🙂 a velmi dakujem 😵

pikino
9. dec 2011

ahojte baby

Som dnes dopozerala ten film čo si sem dala @dali4, bol pekný jediná vec čo ma zarazila bol ten očistec na začiatku s ktorým som sa absolutne nestotožnila.

Inak dnes ma prenasledovali same jedničky ale skôr číslo 10. Myslím že mi dnes chceli spraviť anjeličkovia radosť a pomohli mi s takou uplne banalnou vecou - zimným kabátom. Vybehli sme dnes s kolegynkami do obchodov boli sme v hračkárstve a potom sme vybehli do jedneho obchodu outletoveho. Kupila som si tam suknu a malej pančušky. Som zaplatila a nejak mi to nedalo otočila som hlavu a všimla som si že spoza jedneho vešiaku trčí kusok latky. A bol to kabát presne aký som hladala, sedel ako uliaty a ešte bol zlacnený z 80 EUR na 13,- . Hned som vedela že to nebolo len tak, som sa pekne poďakovala. Teším sa ako malé decko. :D

marianka79
9. dec 2011

@pikino super ako na teba čakal ja som tak kupila kabát drahému tiež posledný a hned mu sadol 😉

marianka79
9. dec 2011

@marianka79 myslíš že to tak neni že po smrti nejdeme na miesto kde máme olutovat to čo sme porobili?ak sme sa niečoho dopustili?

marianka79
9. dec 2011

jéžiš sebe som odpovedala
@pikino to tebe patrilo 😀

dali4
autor
10. dec 2011

@pikino hej, nad tým očistcom som tiež trošku rozmýšlala že čo to ... ale takto to autor cítil tak to tak urobil, myslím že to nieje nejak dôležité 🙂 . Hlavná je myšlienka celého filmu, a ako astrálny svet asi funguje 🙂 .

dali4
autor
10. dec 2011

@marianka79 ak sa môžem aj ja vyjadrit k tomu očistci ... myslím že je, ale určite sa tam nebudeme válat v bahne a jeden druhého napádat 😝 . Bude to iba o tom prežitku, odtrpíme si niektoré veci ale bude sa to týkat iba nás samých, proste každý budeme s tým svojím utrpením sám.

pikino
10. dec 2011

Ja si myslím, že očistec je tu na zemi. Jednoducho človek ktorý bol v minulom živote zlý sa vráti na zem a bude trpieť aby sa očistil a poučil. zdá sa mi to logické.

marianka79
10. dec 2011

@dali4
@pikino ja som sa nad tým nepozastavila lebo to nik nevie ako to presne bude to zistíme potom no nie?a ak sa znova narodíme zabudneme na to inak chcem vediet v akom vztahu som bola so svojimi blízkymi ešte mám vela vecí nezodpovedaných ☹

inak zase sa mi pripomenul Rafael 🙂 vie že potrebujem pomoc so zdravím zlatý je a tesne predtým ako sa mi pripomenul mi sestra odporučila jeden liek čo som predtým odmietla tak si ho pojdem kupit rafaelko vďaka 😵 😵 😵

pikino
10. dec 2011

ja tiež teraz stále prosím rafaela nech sme zdraví. pre istotu mám zasa ja totálnu nádchu.

@marianka79 mňa to zarazilo, kedže napísali že je to podla skutočných zapiskov toho Andrého alias chica xaviera.

marianka79
10. dec 2011

@pikino lenže vo filme je vždy niečo naviac 😉 aby to viac upútalo

ja mám nádchu ale už mesiac no nič mi z nosa nejde len ho mám zavalený nahrievam sa biolampou a aj v nútri som v čapici alebo v šatke ma to jeduje toto 😒

marianka79
10. dec 2011

aha tak nič pojdem si to kuknut do mesta je tam prepravné skoro 3€ 😒

pikino
10. dec 2011

@marianka79 ved ano knihu som nečítala tak neviem porovnať.

to je aj tým že sa zasa oteplilo. lebo ako mrzlo tak aj mne bolo lepšie lebo bacile pomrzli a teraz zasa je to späť. O nervy toto.

aj ja som si teraz objednala karty tých nebeských majstrov, tak som zvedavá aké budú, potom poreferuj ako sa ti robí s tými tvojimi

marianka79
10. dec 2011

@pikino ja mám doma len tarotové a tie mi vždy presne povedali ale tužim aj po iných darinka má viac tieto rafaelove ma zaujali pojdem ich vysondovat do mesta a aj ten orgonit 🙂

dali4
autor
10. dec 2011

@pikino no ono je ešte dost možné že ten očistec má každý človek originál, každý to prežije ináč ...

marianka79
12. dec 2011

@dali4 každopádne je o tom zbytočné polemizovat nechajme sa prekvapit 😉

lanczi
12. dec 2011

Pečitajte knihy od Michaela Newtona: Osudy duši,Vztahy duši,Cesti Duši a Učenie duši..trošku sa tažšie zhanaju tie knihy ale stoji to za to prečitat,mne doslova vyzarili dych🙂

syringa
12. dec 2011

mojej kolegyni zomrela mama, a ona sa s tým nevedela zmieriť, stále chcela vedieť kde je po smrti, a čo je s ňou, myslela na ňu každý deň. Potom sa jej prisnil sen v ktorom za ňou prišla jej mama, vyzerala byť veľmi ustaraná a povedala jej že to na druhom svete nie je také ako si predstavovala, že to nie je ľahké, že si tam musí všetko tvrdo odpracovať.
To ma napadlo keď ste sa tu bavili o očistci.

motylka
13. dec 2011

@syringa myslíš, že to nemohol byť len dôsledok toho, že na ňu stále myslela a bála sa o ňu? Že to v podstate vyprodukoval len mozog? Možno je po smrti fakt niečo, kde si duše musia uvedomiť svoje chyby (nechcem tým nič hovoriť na tú mamu), neviem...

dali4
autor
13. dec 2011

@syringa no v podstate v tom filme je to tak ...

marianka79
13. dec 2011

@syringa v okamihu umierania sa nám behom pár sekúnd premelie celý život a anjeli nám v tej chvíli ukažu ako sa to či ono dalo urobit lepšie a každý máme svoje chyby a potrebujeme si uvedomit vela vecí ten sen mohlo byt tvoje podvedomie ale nemuselo no treba sa prečistit aby sme sa tam stretli všetci 🙂

marianka79
13. dec 2011

podotýkam z vlastnej skúsenosti o tom čo som písala hore prvý riadok 😒 síce som neumierala ale mala som veru na mále a verím že v tej chvíli boli moji anjeli strážny pri mne fakt sa mi začal premietat celý moj život ale...

marianka79
13. dec 2011

/video/11c40/zachranna_vesta.html krásne ukázané ako to funguje v živote čo visielame sa nám aj vráti 😵

marianka79
13. dec 2011

aha zlý link 😒

marianka79
13. dec 2011

file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Marianka/Plocha/Záchranná%20vesta%20video.htm