Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

renetkads
10. feb 2013

@mywiel 🙂 tieto krásne zážitky sú skvele opísané napr. v knihe Lorny Byrne Anjel v mojich vlasoch, alebo Ako vidieť svojich anjelov od Theresy Chelingovej...ozaj to funguje a veľmi pomáha 🙂

tatinka
11. feb 2013

baby dnes sa mi snivalo ze sme s maminou v nakupnom centre, mamina tam sla na wc a zabalena aj ked uz pouzita vlozka jej padla na zem vedla zachoda, ja som ju zdvyhla a hodila do kosa tusim,,,potom som si sla umyt ruky kde miesto mydla boli na umyvadle vykaly v miske na mydlo a ja som si nimi umyla ruky, inak umyvadlo bolo ciste biele a moje ruky ako som ich umyla vykalmi a cistou vodou tak tiez boli ciste,,,neviete co toto moze znamenat?

tatinka
12. feb 2013

baby co sem uz nikto nechodite ?kde ste vsetci?

syringa
12. feb 2013

@tatinka hovori sa ze ked sa sniva o hovnach vyhras v loterii peniaze 😀 aspon ja som tak pocula, ze to znamena stastie a penazna vyhra 😀
mne sa raz snivalo ze som padla do zumpy plnej ...... tak som si na druhy den podala loto, ze teda uvidim.... a nic 😅

ssisska
12. feb 2013

A co tak neaka nova tema napriklad vyklad z materskych znamienok.Napriklad vela materskych znamienok na tvari znamena vela zlozitych skusok v zivote.Velmi napadne znamienko vacsie ako centimeter na neakej casti tela,velke tmave a okruhle citala som,ze znamena neake poranenie z minuleho zivota na ,ktore clovek nasledne zomrel.V dalsom zivote sa to na novorodenca prenesie v podobe napadneho materskeho znamienka.

atka3
12. feb 2013

Ja a anjeli? nejak som ich kedysi nepotrebovala,nevnímala.ked sa mi však začalo rúcať manželstvo,hľadala som útechu v nich,lenže veriť v niečo na silu sa nedalo.postupom času ma pritiahlo k ľudom čo verili viac v anjelov a ich silu,čítala ich príbehy.skontaktovala som sa s jednou pani,ktorá ma priviedla do takej hypnozy,že videla svoj akokeby buduci život ale v krásnom znení.to čo prežívala je na dlhé písanie,trvalo to dlho,prežívala v nom rôzne situácie.robila som to,preto,lebo som mala blok k voči ex manželovi bála som sa ho,apd. v tej meditácii som sa stretla s archanjelom Michaelom,bolo to enskutočné a krásne,prejavila mu cit-vdaku,že aj anpriek všetkému mi pomáha,tak ho objala a pobozkala ako priateľa,zostal šokovaný/lebo anjeli city neprežívajú-to sa dozvedela neskôr/ a on mi vtedy povedal,ked plakala,neboj sa vieraťa posilní. po tejto skúsenosti začala viac veriť v ich existenciu,ale nie z presvedčenia alebo na silu,ale zo srdca.kupovala si náhodne anjelikov,neskôr mi pribúdali,od detí,rodiny,známych a teraz už mám peknú zbierku. z ničoho nič ma situácie priviedli ku knihám o anjeloch a tam sa dočítala,ako ich vnímať,cítiť a komunikovať s nimi.teraz ich už cítim.ked sa mi nedarí,neobvinujem ich,že prečo?oni vidia to,čo mi nie.vedia čo mi nevieme,len my to ťažko chápeme.už ich cítim rozprávam sa s nimi,vnímam ich odpovede.viera v nich ma naozaj posilnila,knihy o nich sú úžasné..a v snoch sa nám zjavuju a chcú nám dačo povedať,len my to neviem vždy správne rozlúštiť

domidomi
12. feb 2013

to som dosť prekvapená, že anjeli city neprežívajú. Nedáva mi to zmysel, podľa mňa neprežívajú také nízke ľudské emócie ako závisť, žiarlivosť, chamtivosť. Ale ide z nich láska a to podľa mňa musia precítiť.

atka3
13. feb 2013

áno anjeli sú plný lásky,oni vedia dať lásku,len oni to neprežívajú ako my. neplačú,nevedia sa hnevať,nevedia čo je chudoba.vnímajú,ale nepreciťuju,tak ako my ľudia. knihy o nich sú úžasné a je to tam všetko popísané a je pravda že je rozdiel,ako knihu čítať.ak ju čítaš len z presvedčenia,alebo čítaš srdcom.ja sama ich ešte len spoznávam hlbšie.

ssisska
13. feb 2013

Ja vidavam posledny rok take male iskry,hviezdicky v miestnosti ,v spalni,v mojej izbe.Neviem ci su to zablesky z anielov ale stava sa mi to dost casto.

tatinka
13. feb 2013

@syringa mne sa minuly rok asi dvakrat snivalo s vykalmi a sice sportku som nevyhrala ale s priatelom sa nam podarilo vybavit istu financnu vec takze s peniazmi to suviselo 🙂 taka si na tom nieco bude🙂

tatinka
13. feb 2013

@ssisska s tymi znamienkami som to este nepocula ale je to zaujimave,,,,nevies o tom aj daco viac? som si dala z tvare odstranit- dve velke znamienka z cela, dve velke z praveho lica, dve velke z laveho a este jedno malicke z brady a malicke z pery,,,aj z inych casti tela som si dala vyberat, mam celkovo tendenciu ze znamieka mi rastu,,jedno velke mam na krku ale sa mi ho lekar bal vybrat tak ho radsej nechal tam, obrovke som mala na chrbe zaujimave ze tiez tak dve pri sebe a jedno tak z boku,, aj to daco znamena? kde si o takom dacom pocula alebo citala? to bys om si aj ja prestudovala,,,

tatinka
13. feb 2013
ssisska
13. feb 2013

@tatinka
zajtra poslem preskenovanu stranu z knihy,tam si to zistis rychlo a lahsie,tych bodov a umiestneni znamienok je totiz vela.

tatinka
13. feb 2013

http://ezoterika.sarweb.eu/pravda.php
baby a este ma zaujima co hovorite na toto, precitajte si to cervenou co je pisane , aky mate na to nazor?
myslim ze bez ohladu na to ci anjelikovia maju alebo nemaju ludsku dusicku a city ako ludia -skratka pomahaju nam dostat sa na spravnu cestu, najst spravny smer a pozitivne myslienky,,,navedu nas kam treba aj ked mozno niektore sposoty ako sa dostat do "ciela" nas bolia ,ale vo svojej podstate sa nam snazia pomoct a doviest nas tam kam mame prist,stoja pri nas a pomahaju ak im chceme nacuvat,,,,,,co myslite vy?

tatinka
13. feb 2013

@ssisska jej to si zlata dakujem 🙂

syringa
14. feb 2013

zvláštne sa čítajú vaše príspevky 🙂 rozprávate sa o anjeloch akoby to boli vaši známy ktorých dobre poznáte a stretávate sa s nimi..... to teraz tu nekritizujem 🙂 v dnešnom svete keď je toľko zla a zvrátenosti vo svete sa dobre čítajú príspevky o anjeloch 🙂 ide z vás všetkých veľmi pozitívna energia 🙂

ja len toľko 😅

mimochodom nečítali ste tajomstvo od rhondy byrne?

atka3
14. feb 2013

@tatinka už dlhšie sa zaoberám s anjelmi,niektorí vedia o nich ešte viac,ale áno je to tak.anjeli nás nasmerujú tam kde chcú aby sme boli.napr. aj ráno ked človek zaspí do práce sa hnevá,že prečo,lenže si neuvedomujeme,že čo ked nás nechali radšej dlhšie spať,ako keby sme mali mať napr. havariu cestou do práce. čítala som,že oni vidia veci do predu a preto nás smeruju tak,aby sme ich začali vnímať intenzívnejšie.aj ked učíme deti večer modlitbičku anjeličku môj strážničku- oni to počuju,vnímajú,ochranuju. až napr. ja som začala po mnohých rokoch pociťovať,že napr. sedím pri pc,a ked píšem s vami,alebo dávam nejakú radu,tak cítim,akokeby taký chlad-prievan na sebe,oni akokeby ma hladili,že robím dobre.všetko to má niečo do seba,len my ľudia to ťažko chápeme. oni chcú aby ľudia boli k sebe milší.
napr. ja som o modrom koníkovi nevedeela,až ked ma kamaratka ktorú som spoznala cez anjelov poradila,aby som sem prišla,že si tu ženy radia,najdu sa priateľstva atak. a som tu. sama by sem neprišla a teraz sa teším,ked ja môžem radiť a mne môžu radiť,skúsenejšie.

tatinka
14. feb 2013

@atka3 ja som sa dala na jesen v roku 2012 na anjelsku terapiu, afirmacie si citam denne do dnes, pomaha mi to velmi,,,este na zaciatku toho vsetkeho som skusila aj postu do neba urobit,,,lenze ma vtedy nenapadlo ze moja prosba v poste nebola spravna,,po par dnoch som mala sen , dala som si ho vylozit jednej kamoske cez net , ona nevedela ze som vobec daco riesila cez postu do neba a ze som dakde posielala prosbu, sen mi prelozila asi tak ze ak som nedavno o daco prosila bolo to nespravne a moja prosba bola na tu dou zamietnuta, nechapala som preco, taks om jej povedala o tej prosbe a poste a ona ma uspernila ze si nesmiem davat ultimata a nic si vynucovat,,,ja som v tej prosbe o daco prosila ale s tym ze som tam aj dala termin ze do kedy si prosim to vyplnit,,,to nebolo spravne, pochopila som vtedy ze sice som to nemyslela v zlom ale bolo to akoby som Boha nutila do niecoho na silu,,,,tak som dala dalsiu prosbu a postu do nebicka kde som sa za svoju predoslu prosbu ospravedlnila a poziadala o prepacenie a odpustenie a ze prosim ich o...urcite veci ale ze teraz uz chapem ze len Boh vie kedy je na co najvhodnejsi cas a len on vie kedy ma co prist ,,,par dni potom som znova mala sen ktory soms iz nova dala tej kamoske vylozit a ona nevedela ze som pisala tu druhu prosbu a poziadala o odpustenie,,,sen mi vylozila tak ze bolo mi odpustene a ze som sa vydala spravnym smerom,ten pred tym bol nespravny,,,,ked som sa dala na anjelsku terapiu aj sa mid aco snivalo ale nepamatala som si co len viem ze som sa prudko zobudila a vedela som ze ma anjleikovia navstivili v sne a mala som prijemny pocit,,,

pikino
14. feb 2013

mne vyšla inkarnovana vesmirna bytost. A tomu verim lebo mne sa od malinka sníva že sa snažím dostať domov na svoju planetu, stále mám pocit že sem nepatrim, že rodicia nie su moji, že nie som vo svojej koži. Je to sranda. MOžno raz v dalšom živote 😉

pikino
14. feb 2013

@atka3 ten pocit chladu ked s vami píšem je upne presny, zvláštny vánok niekedy cítim kvety.

tatinka
14. feb 2013

@pikino mne vysie inkarnovany anjel a tomu tiez verim lebo mam knihy o anjleoch aj ich zbieram aj sa farbim na blond 🙂 zaujimave je to celkom ze? aj tam co pisu o tom tak aj povahovo to na mna sedi o inkarnovanom anjelikovi ...tak tebe to tiez pasuje aj ta charakteristika , brachovi tiez pasuje co mu tam vyslo

atka3
15. feb 2013

ja mám problémy s exmanželom a stále sa súdujeme.viem že anjeli stoja pri mne,pomáhajú mi. nemôžem však nájsť si nového partnera,lenže teraz časom vdaka anjelom to nechala tak a môj vnútorný pocit mi stále hovorí,aby robila niečo dobré- duchovné. už dlhšiu dobu sa chcem stať profi matkou pre malinké deti.ja som rak,aj povahu mám račiu.rodina a deti milujem nadovšetko.nebaví ma chodiť po obchodoch,baroch,radšej som s deťmi. a normálne ma anjeli naviedli na správne osoby.už som v databaze a postupujem krok za krokom,aby mohla pomôcť.neviem to ani opísať,ako ma k tomu ťahá. a anjelov možno cítiť a privolať,ked vám horí sviečka.mne vždy horia čajové,vždy si sadnem a upokojím pri tom.a áno
@pikino aj vôna ,aj napr. ked ti preletí vtáčik aj to je znak že sú pri tebe.
a
@tatinka rada sa by sa s tebou spojila ohľadom tej terapie,napíšem ti IP,rada by sa dozvedela viac.

tatinka
16. feb 2013

ahojte,baby ja som mala taky cudny sen, neviete niektora co by mohol znamenat? sa mi snivalo ze som bola doma, v byte kde byvam v skutocnom zivote s priatelom, ale v tom sne v nasom byte som nebyvala s priatelom ktoreho mam v realnom zivote ale som tam zila so svojim ex no a so svojim realnym priatelom som sa stretavala tiez ale v sne som s nim nezila, cize mala som naraz v sne dvoch frajerov,,,no a v sne som sa rozisla s tym co so mnou v sne zil ale v realnom zivote je to moj ex a v sne som ostala s tym co tam so mnou nezil ale je to moj terajsi priatel s ktorym v skutocnosti zijem,,,dokonca s tym ex sme si v sne ako sme sa rosizli sme si tam delili nabytok ktory v skutocnom zivote mame s terajsi priatelom,,,,take zamotane ale snad sa v tom da vyznat, neviete mi dakto pomoct s vykladom? dakujem vopred 🙂

ssisska
16. feb 2013

No v tomto sne sa ani Boh nevyzna 😅

tatinka
16. feb 2013

@ssisska je to take komplikovane 🙂 skratka v relanom zivote mam p riatela s ktorym zijeme spolu, kupili sme si zariadenie a uz par rokov tu zijeme, ,,no a v sne s tym priatelom sice chodim ale s nim nezijem ale zijem v tom nasom byte so svojim ex-ktory v tom sne je moj priatel, cize v sne mam oboch 🙂 a su tam mojimi frajermi, v sne sa ale s tym mojim ex rozidem a delim si majetok , a zostanem s tym co je mojim normlanym priatelom aj v skutocnom mojom zivote,,,take domotane je to, ,,neviem si to dako vylozit,,,

tatinka
16. feb 2013

@ssisska premyslala som ci to moze byt take varovanie a upozornenie aby som neurobila v tomto vztahu chyby ktore som urobila v tom minulom napriklad,,,,

esti77
16. feb 2013

@ssisska 🙂 aj ja vidím zlaté bodočky, trblietky...alebo čo to je (?). Myslím, že to nie je nič zlé, ja sa cítim pri tom veľmi krásne, taká spokojná a šťastná. Veľmi mi to pomohlo, keď som bola ďaleko od mojich milovaných, cítila som akoby, neboj, je a bude dobre. Vše je OK 🙂. Aké máš pocity pri tom videní Ty, Ssisska?

trish31
16. feb 2013

@esti77 ak sa mozem pridat,ja ked som bola velmi daleko od domova,mala som sen.Prislo ku mne dievca,krasne,dlhe rysave vlasy mala,telo mala akoby nahe ale rozmazane,akoby poloduch.Dotkla sa ma a povedala,ze ma ochranuje a je stale so mnou.Potom sa otocila a odletela,az vtedy som videla ze ma kridla.Asi dva mesiace predtym som mala stale pocity,ze mam niekoho za chrbtom,hocikedy cez den,v noci,stale som sa otacala.A az vtedy po tom sne som uverila,ze asi mam naozaj anjela strazneho,doteraz ked si spomeniem na tu tvar tak citim obrovske teplo.

Podla mna sa mi ukazal moj strazny anjel,teda anjelica🙂

trish31
16. feb 2013

@atka3 zaoberas sa anjelmi,co si myslis o mojom sne?

atka3
17. feb 2013

@trish31 ja až tak veľmi neviem definovať sny.ale mám už veľa prečítaných kníh o nich a ich pôsobení.to čo si zažila,cítila je presne ako si sama definovala.je pri tebe.veľakrát sme napr. doma sami a cítime že niekto nám stojí za chrbtom,zbadamae tien,pohne sa záclona,nečakaná vôna.to všetko sú náznaky,že anjeli sú pri vás,že vás neopúšťajú a nabádajú človeka aby v nich veril,prosil a dakoval.oni počuju aj naše myšlienky.ja im za ich vdaku a pomoc zapaľujem vždy sviečku.aj ked sa človeku nedarí,oni vedia prečo.bud aby sme sa nemali ešte horšie,alebo aby sme sa poučili,vystríhali,bojovali.veľmi dobrá kniha je ,,Ako vidieť svojich anjelov" od Theresy CHeungová. naozaj odporúčam je to vlastne sprievodca svetom anjelov.môj anjel vyzerá ako dieťa.kučeravý a večne usmievavý.