Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

tatinka
26. feb 2013

@ssisska nebola som na tom a zatial neplanujem, ale kto vie do buducna ako sa rozhodnem🙂 zaial na to nemam odvahu,,,kamoska na tom bola tak ona mi o tom hovorila uz davnejsie ze by som to mohla skusit,,,,

ssisska
26. feb 2013

Tak ked sa bojis skus kyvadlo,poznam jednu pani,nie je to ziadna vestkyna ani nic podobne.Napriklad kineziologia,regres a kyvadlo su pre mna absolutne neskodna a cista forma ako sa zbavit blokov z minulosti.

tatinka
26. feb 2013

@ssisska kyvadlo ti v tom ako pomoze? ja som si vzdymyslela ze kyvadlo je skor k vesteniu,,,ci?

ssisska
26. feb 2013

Kyvadlom ta vycisti od minulych zivotov.Ona je velmi slusny clovek a ani Ti nepovie nic negativne,nikdy.Ona ta len vycisti a nepovie ti nic z buducnosti,ani nic z minulosti.

tatinka
26. feb 2013

@ssisska ja by som potrebovala skor ocistit cakry ale kazdy co to robi ze je v tom dobry tak byva od omna hodne daleko...

pikino
27. feb 2013

ahojte baby.

Ja sa na regres tiež nechystám, nebojím sa len nevidím dovod. 🙂 Asi to bude tým že velmi dobre viem kde mám blok a prečo. Mne ten hypnoterapeut hovoril že hypnoza je aj pozeranie telky, že ajvtedy človek upadá do tranzu, pretože telka vysiela alfavlny a sustredíme na nu všetku svoju pozornost. Asi aj preto sa jej hovorí vymývač mozgu. 😀

@tatinka čakry si možeš očistiť aj sama meditáciou. SKus si pohladať nejakú na nete videla som ich tam dosť. Ja osobne viem čistiť čakry aj auru druhým ludom aj ich dobíjať energiou, ale sebe samej možem dobijať iba pomocou meditácie. Meditácia je užasná vec, človek dokáže silou vole velmi vela. Aj kyvadlom sa dá dobíjať ale samozrejme na to potrebuješ zasa druhého človeka. a kyvadlo je aj tak iba predlžením tvojej vlastnej ruky a energie ktorá ide z teba.

tatinka
28. feb 2013

@pikino a co ak si to budem odblokovavat nespravne, nemozem si tym potom viac uskodit ?

pikino
1. mar 2013

@tatinka ked budem mať čas tak ti pozriem nejakú meditáciu a ako sa hovorí trening robí majstra. nemyslím, že si možeš meditáciou uškodiť.

tatinka
1. mar 2013

@pikino jej tak dobre, som zvedava no skusit to mozem 🙂

tatinka
1. mar 2013

baby snivalo sa mi ze sa mi roztrhol naramok z kamienkov, neviete co by t mohlo znamenat?

ssisska
1. mar 2013

Ak sa Ti sniva o naramku ,ktory nosis a sluzi ako Tvoj talizman,napriklad je zhotoveny z liecivych kamienkov,znamena to ze si uz splnil svoju ulohu ochrany a absorboval vsetko skodlive ,pred cim ta cisltilo a chranilo.Roztrhanie naramku alebo rozbitie neakeho talizmanu,ma rovnaky vyznam aj v realnom zivote,aj keby sa ti to stalo naozaj.Splnilo si svoju ulohu a absorbovalo vsetky skodliviny a negativne energie.

tatinka
1. mar 2013

a este som chela napisat ze kamienky z toho sna teda z toho naramku boli ronofarebne , aj cervene si pamatam ale najviac tam bolo takych priesvitnych ako krystal

tatinka
1. mar 2013

@ssisska ahoj,d akujem ,,,ano su to kamienky z naramku ktory som si nedavno dala zhotovit za ucelom liecenia a pozitivnej energie, ale pravda je ze este som ho nemala na ruke, zatial ho mam polozeny na nocnom stoliku pri postely a chcem si ho uz dat na ruku teraz dakedy,,,a presne o tomto naramku sa mi to snivalo ze sa mi roztrhol a tie kamienky sami rozsypali z neho v kuchyni na dlazku

ssisska
1. mar 2013

Ja som mala taky naramok s modrymi kamienkami uspechu a sa mi rozpadol ,dala som ho opravit a v ten den sa znova rozsypal.Takze znama mi potom povedala co to znamena a ,ze vlastne uz dosluzil.Cervene kamienky vo sne dodavaju cloveku energiu a su proti vycerpaniu a unave.Biele krystalove kamienky posobia na ocistenie od neg.energii.

tatinka
1. mar 2013

@ssisska a ked som ten naramok zatil este nemala na ruke ? ako mi dosiel le nedavno a este ho mam len polozeny na stoliku pri postely, este ho mam aj zabaleny vo vrecusku igelitovom,,,aj na taky nenoseny sa to vztahuje ? ...si ho chcem uz dat na ruku tento tyzden

ssisska
1. mar 2013

No urcite ho zacni nosit,tento naramok ked ocistis a namocis do vody a potom vytiahnes a navlecies na ruku ,tak sa pohodlne nosii a prijemne chladi.

tatinka
1. mar 2013

@ssisska no zacnem ho nosit, ale reku ci nevies ze ked sa mi hento snivalo s tym naramkom ze ci sa to vztahuje aj nan co si pisala o tom sne lebo reku zatial som ho nenosila, ale snivalo sa mi snim ze sa mi roztrhol a kmienky sa rozsypali na dlazku v kuchyni

ssisska
1. mar 2013

Tak ber ten sen ako znamenie ,ze si v buducnosti splni svoju ulohu a bude Ta naozaj ochranovat pred neg.energiou.

tatinka
1. mar 2013

@ssisska je to taky pekny naramok, taky vesely a pozitivny 🙂...dakujem za vyklad...vraj by nikto iny okrem mna nemal chytat kamienky alebo aj ked si daco clvoek kupuje napriklad sosku anjela alebo nieco take osobne tak by to malo byt zabalene aby predavac alebo iny ludia kupujuci a chytajuci tovar nedali do toho svoju energiu dotykom,,

pikino
1. mar 2013

@tatinka umyješ pod tečúcou vodou a máš vybavené voda je veli silný očistný prostriedok. alebo nad plamenom sviečky len ho neodpál 😀

ssisska
1. mar 2013

@tatinka
Naramok by sa mal umyt pod vlaznou vodou,alebo v pohari s vlaznou vodou.Energia na naramok sa nabija celu noc pri splne mesiaca alebo sa necha nabit cely den na slnku.Tiez si ma inspirovala a aj rozmyslam ,ze si cez internet objednam energicky naramok,uz som pozerala na webe.A este som pocula ,ze by si si mala naramok vyberat sama a to volnym okom,pretoze Tvoje vyssia intuicia a zrak si vybera vzdy spravne a nikdo by ti nemal pri vybere radit .

tatinka
1. mar 2013

@ssisska ja som si nevyberala hotovy naramok, mam internetovu kamosku co to robi,,,teda osobne ju nepoznam ale dlhe roky si piseme cez net tak sme sa uz skamaratili , vybrala som si kamene a ona to urobila podla mojich poziadaviek a poslala mi to postou, ak by si chcela mozem ti poslat na nu mail je to zlata baba, mozes sa jej popytat pripadne pozret na fotkach jej pracu a dat si urobit podla svojich predstav , ceny ma suprove,,,a robi aj naramky aj nahrdelnik, alebo nausnice,,,

tatinka
1. mar 2013

@ssisska ona mi tiez vravel ze naramok sa ma umyt pod vodou a nechat na slniecku nabit

tatinka
1. mar 2013

@pikino joj nad svieckou by som sa asi bala ze to opalenim odpalim 🙂

certica
1. mar 2013

@pikino vsetko NAJ, ak sa nemylim 😉

pikino
1. mar 2013

@certica aj tebe ak sa nemýlim všetko najlepšie 😀

certica
1. mar 2013

😀 dik

tatinka
2. mar 2013

@certica
@pikino dievcata co oslavujete? 🙂

pikino
2. mar 2013

narodeniny 😀

tatinka
2. mar 2013

tak to vsetko najlepsie 🙂 zelam