Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

tatinka
3. mar 2013

@ssisska ahoj, zase sa mi snivalo s tym naramkom co minule, tentokrat mi rozkvitol do takych farebnych bobuliek ako byvaju na dateline,,len tieto bolo sfarbene podla farieb kamienkov co su na naramku a este sa mi v tom sne roztiahla gumka z naramku,,,

ssisska
3. mar 2013

Tak to je dobre znamenie,ten naramok ti prinesie stastie a uspech.

tatinka
3. mar 2013

@ssisska to fakt? tak to si ma veruze potesila,,,ozaj vraj je jedno na ktorej ruke ho budem nosit,,,,a nevies mi poradit, jened kamienok mi pusta , taky cerveny tusim rodonit, lebo mam aj dalsi cerveny e ten je karneol tak neviem celkom presne rozoznat ktory je ktory ale sa mi zda ze henten co mi pusta na ruku je rodonit, ten karneol je taky cerveny ale trosku priesvitnejsi akoby ,,,ak sa teda nemylim 🙂

pikino
4. mar 2013

@tatinka ďakujem 😀

tatinka
5. mar 2013

@pikino tu meditaciu na ocistenie cakier si mi nahodou nepozerala?

pikino
5. mar 2013

@tatinka
http://www.2012rok.sk/wp/meditacia/13406-odblok...

táto sa mi zdala najjednoduchšia.
Inak zharmonizuješ si čakry aj cvičením 5 tibetanov alebo taichi.
ešte sa ponuram lebo ja som určite mala jednu ktorá sami pozdávala len to asi bude doma v pc uložené

pikino
5. mar 2013

http://www.2012rok.sk/wp/

inak toto je fakt dobrá stránka. rada sa v nej hrabem 😉

tatinka
5. mar 2013

@pikino dik popozeram to vsetko, este som take daco ako cistenie cakier neskusala tak musim to riadne prestudovat ...hadam si to budem aj sama vedeit ocistit

pikino
6. mar 2013

@tatinka nie je za čo? inak tú čo som hladala som ani doma nenašla fakt neviem kde som to videla musím ešte ponurať.

tatinka
6. mar 2013

@pikino je tam toho dost vela popisaneho , som to vcera len tak an rychlo prebehla, to si budem musiet viac casu na to rezervovat 🙂 ale je to tam take podrobne tak dako poskusam hadam 🙂

tatinka
6. mar 2013

kocky co si myslite o prsteni ked ho date na retiazku alebo snurku a pouzijete ako kyvadlo k vesteniu?

tatinka
6. mar 2013

@pikino som teraz pozerala tie stranky tak podrobnejsie, a som zistila ze podla nasho klasickeho horoskopu sa s priatelom hodine k sebe lebo ja som vodnar a on blizenec, ale podla cinskeho nehodime lebo ja som pes a on kohut , tak uz je mi jasne preco on vzdy tak skace ked sa vadime, je to kohut 🙂),,,este som nahodne nasla daku stranku kde som pozerala vhodnhy parnter podla oci tak aj tam vyslo ze nevhodny par je modrooka alebo sedooka zena s hnedookym muzom, presne my to tak mame 🙂),,idem patrat dalej 🙂

tataaa
6. mar 2013

Baby zlate ! kazdy ma svojho anjela strazneho ci ho chcete alebo nie. Je to tak a inak to nebude. Len naozaj zrele duse co si uz prezili par zivotov a nasli v kazdom poucenie vedia vnimat duchovne veci. Je smiesne aby sme si mysleli ze sme jediny a nic ine neni. Sme ubohe stvorenia a nad nami je tolko kapacit ze by ste sa cudovali. je to nad ludske chapanie a preto nam bude este dlho trvat pokial dospejeme......verte ze bez anjelov, bozskych bytosti by sme neboli ani my,. Az sa cudujem ze sa zaoberaju s takou beznadejnou bytostou ako je clovek. Na vsetko je odpoved len ju treba chciet vediet!!!!
Ten kto cital knihu : CHATRC,ANJELI V MOJICH VLASOCH, SCHODY DO NEBA.......vie o com pisem. zelam si aby kazda z vas pocitila tu najkrajsiu a najskutocnejsiu lasku aku Vam moze dat vas anjel strazny.

tataaa
6. mar 2013

@tatinka Vraj je to jedna z veci ktora by sa robit s prstenom nemala.

tataaa
6. mar 2013

@ssisska Nadhera ... uz som si myslela ze som vadna ... ako keby som citala svoje slova. teskam sa ze si ssisska a nedaj sa zlomit aj ked to mas tazke . viem ake je to ked ta za tvoju dobrotu a tvoje myslenie ktorte mas druhy nechapu a odcudzuju. Ale zaroven mi ich je luto lebo za to nemozu.... mozno raz kazdy pochopi co chces svojou dobrou dusou povedat. ........ bolo by to uzasne !

tatinka
6. mar 2013

@tatinka @pikino a teraz som nasla ze ja ako pes patrin pod jin a priatel ako kohut patri pod jang a pisu ze v tom pripade je to dobre spojenie lebo jin a jang sa pritahuju a navjazjom doplnaju, som ratala aj cislo nase spolocone na vztah a vyslo tam ze to bude komplikovany vztah lebo v nom bude vela nerovnovahy ale ze ak vytrvame a nevzdame to potom najdeme rovnovahu a bude to krasny doplnujuci sa vztah,,,takze zase sa potvrdilo stare zname a to : ze protiklady sa pritahuju 🙂

tatinka
6. mar 2013

@tataaa preco nie? pytam sa na to skor tak so zvedavosti aj celkovo na ten prsten , zaujimaju ma vase nazory...

tataaa
6. mar 2013

@tatinka Nedavno som sa bavila o tom s clovekom ktory je v tomto "macher" ked aj pouzit svoj prsten ale nie na svojej dlani. Vasa energia ovplivnuje vysledok ak chcete vediet odpoved "vestenia" pre seba.to je moj nazor. ale lepsie je si o tom nieco nastudovat skor ako to niekto len tak zacne zo zvedavosti robit. .. aj ja som bola zvedava 😀

tatinka
6. mar 2013

@tataaa a na koho dlani to sa moze pouzit ? ked chcem vediet odpoved na seba , tak svoj prsten na dlani koho?...
a ty si to uz skusala?
lebo ja som pozeral na nete kocky co pisali ze to skusali a bol tam aj taky navod uvedeny k tomu, tak reku ze to skusim 🙂 so zvedavosti a aj ma to zaujima 🙂), dvakrat som to skusila ale len na sebe, raz mi ukazalo ze sa pytat mozem tak som s a popytala co ma zaujimalo a potom o niekolko mesiacov neskor mi ukazalo ze sa nemam pytat tak som sa viac nepytala,ja nemam odvahu to na dakom inom skusit lebo si msylim ze to je velka zodpovednost ked by to clovek skusal dakomu inemu , to nemam odvahu ,,,,

tataaa
7. mar 2013

@tatinka Vseobecne plati ze ked vestis sebe tak nemoze byt odpoved 100%. svojim myslenim ovplivnujes odpoved ci chces alebo nie. Na vesteni s kyvadlom su tabulky . daju sa najst aj na internete. Ja som si kupila casom kyvadlo ale nechcelo so mnou spolupracovat . Tiez som to robila na dlani a to bola chyba. Je dobre prestudovat si na nete ako pracovat s kyvadlom. Je pravda ze som sa k tomu uz nevratila . zrejme nebol pre mna ten spravny cas . Veci okolo vestenia a duchovneho su fascinujuce ale treba k tomu pristupovat opatrne a hlavne nieco o tom vediet. Precitaj si nieco na nete a ked budes citit ze si pripravena ...a to budes citit ! .. tak sa k tomu vrat. Vsetko chce svoj cas. 😀

pikino
7. mar 2013

@tatinka podla činskeho sa ani my s mm k sebe nehodime ja som pes a on je drak čo jepodla činskeho horoskopu, že absolutne nevhodna kombinacia a u nas sa to aj dost vidno ale tak stále si hovorím, že protiklady sa priťahujú. 😀

pikino
7. mar 2013

@tataaa s tým kyvadlom s tebou uplne suhlasim, ja mám tiež doma jedno a ešte som ho ani nerozbalila a mám aj knihu spodrobnými poznámkami a tabulkami ale mám rešpekt, lebo nikdy neviem kto moje kyvadlo okrem mňa ešte môže ovplyvniť. Ja som skor kyvadlo chcela využivať na detekovanie zdravotných problemov, ale bolo mi povedané že kyvadlo môže skreslovať, musíš byť naozaj macher aby si vedela plne koncentrovať svoju energiu do kyvadla, napriklad tak ako to robí pán Valovič.

tatinka
7. mar 2013

@tataaa
@pikino ja doma kyvadlo nemam a ani nechcem, mam pred tym respekt, skusala som to len s tym prstenom svojim nad svojou dlanou, mam doma karty tarotove aj srdcove ale len parkrat som si vytiahla sama sebe, verim ze ked daco riesi clvoek sam sebe je to skreslene ako aj ty pises,,a uz som aj dlho karty si nepozerala, dako mam pocit ze sama sebe tie karty nemam pozerat, neviem preco ,,,ale s tym prstenom to som skusala len 2krat, ako som aj pisla, raz mi bolo dovolene nahliadnut a druhykrat nie,,,,jeden moj kamrat mi hovoril ze chodil na kurz ohladom kyvadla za dákym odbornikom a ten mu vraj povedal ze najskor treba sa spytat nech sa ukaze aky znak znamena odpoved ano ( napriklad kruzenie, alebo daco ine) a potom sa treba spytat ci mozes sa pytat na to co chces vediet a treba respektovat ci dostanes alebo nedostanes povolenie nahliadnut,,,ak nie tak sa nemozno pytat dalej,takto som to skusala ja s tym prstenom... a ze aj ked robis doma kyvadlo ci uz sebe alebo dakomu inemu vzdy treba byt opatrny lebo na energiu pritom vydavanu cize na teba sa moze napojit aj negativna bytost ktora bude ti podsuvat nespravne odpovede,,,takto mi to bolo povedane 🙂

tatinka
7. mar 2013

@pikino u nas podla cinskeho som vcera drahemu vravela reku pocuj uz viem preco tak skaces , lebo si kohut 🙂) a mu vravim ze ja som pes, tak hned mi zakontroval ze tak on uz vie preco ja stekam 🙂)
ale podla cinskeho moji rodicia sa k sebe hodia a to by som zas si dovolila oponovat lebo viem ze nemaju dobry vztah,,,
ale keby sme si mali vyberat partnerov podla horoskopu to by asi dopadlo 🙂))no neviem neviem 🙂))
ale ten popis na kohuta ohladom mojho draheho sedi teda fakt dobre to musim uznat 🙂

vadimka
7. mar 2013

baby, velmi zaujimava tema 😉 no nemam sancu vsetko precitat...

ja tiez verim na anjelov....a ked mi bolo velmi tazko v zivote moc mi pomohla kniha chatrc, aj anjeli v mojich vlasoch a sustredila som vsetku svoju silu, vieru v nich...prisla ulava, pomoc ani neviem ako to nazvat...necitim sa uz sama, stratena....

inak, mne sa obidve deti narodili 7. [syn oktobra, dcerka marca co je prave dnes 🙂 ]...obidvaja sa narodili z nedele na pondelok...skoro rano...mame v rodine dost sedmiciek, s manzelom sme rocnik 77 a ked som zistila, ze syn je v klasifikacnom harku pod cislom 7 uz som sa tomu ani necudovala...myslite, ze to nieco znamena?

tataaa
7. mar 2013

@tatinka Presne tak. Stale sa treba opytat vsetko ako si pisala.. A na to aby sa na teba neprilepila nejaka zla dusa ci esnergia su tiez veci.

tataaa
7. mar 2013

@pikino Kyvadlo sa da stale pred pouzitim ocistit. Staci nad svieckou. Netreba sa bat len naozaj pokial chce nioekto vediet odpoved pre seba a robi si to sam tak .... ja by som nerucila ze je to 100% dobry napad. Ten cas pride co ma. Tvoj druhy hlas ti to povie....

pikino
7. mar 2013

@tatinka povedzme si rovno mužske pohlavie su všetci ako kohuti 😀

pikino
7. mar 2013

@tataaa ja nejako odpovede pre seba nehladam, sem tam si vytiahnem anjlesku kartu ale nejako sa v tom nešprtam čo potrebujem sa mi skor prisnije, alebo v meditácii.

tatinka
7. mar 2013

@tataaa juj super, toto je dobra debata 🙂 aj mi prosim ta povies ako sa robi to aby sa nenapojila na teba nedobra energia ci bytost ?