Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
21. sep 2009

Vyvrieskat sa do vankusa...huuu niekedy by som chcela mat doma boxérske vrece... 😅

mywiel
21. sep 2009

Niekto riesi lepsie veci... 😅 😕 🤐 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
No nic ja idem zaliest do brlohu aj ked neviem ci zaspim, dnes mam nejaku negativnu energiu na sebe cico... 😨

denisocka
22. sep 2009

dobre ranko,tak ja som pol noci malovala na fotkách tie slnečnice 😀 v sne 😝

myw,body-už lepšie? 😵

adina22
22. sep 2009

dobre rano dievcata a no 😉

deni ja to hodim sem do albumu

nobody - a co ta tak dorazilo?

denisocka
22. sep 2009

dúfam že nie anjelska smečka 😉

adina22
22. sep 2009

deni dufam aj ja,len to tak vyznelo 🤐

denisocka
22. sep 2009

ved to , inač pekne ranko aj k tebe - pár kilometrov odomna 😀

bibula
22. sep 2009

ahojte-janosik bol fajn,ale srtraaasne dlhyyyy 😀
denisocka-oblaciky stale nikde.... 😖
myw-vsetko je ako ma byt-tvoj cas pride 😉

bibula
22. sep 2009

adine-krasnucke🙂

adina22
22. sep 2009

bib - no deni to proste umi 😉

bibula
22. sep 2009

myslim,ze ide aj o tu chut na to 😀 😉

denisocka
22. sep 2009

chuť na čo? na sex? 😀

adina22
22. sep 2009

bibi - ale deni to strasne bavi,to je to 😉

mywiel
22. sep 2009

Ahojko uz je dobre, bola som nastvana sama na seba hlavne, druhi su len zrdkadla... 😔
A v noci som zase cestovala k moru tentokrat...asi aj to pomohlo 😀 😎 bola som v hotely s nejakymi ludmi, potom som zametala v tom hotely cierne mramorové schody, no to svedci o vsetkom...ti ludia boli fajn, ale stale ich nepoznam, ani miesto ani ludi, takze to svedci ze este musim na sebe pracovat a ist este vyssie za oponu... 🤐

dali4
autor
22. sep 2009

Ahojte 🙂 ...
mywiel... ja odkedy som prečítala tých prvých 60 strán z knihy, mám velmi zvláštne sny. Mám v nich pocit že to sny niesu, že to naozaj prežívam... je to možné že tak rýchlo cítim zmenu? Vždy som sem tam mávala také "živé sny", ale teraz je to zatial za každým a aj ked som to čítala iba v nedelu tak som toho naspala docela dost, lebo spávam aj cez deň 🙂
Páči sa mi ako sa vo svojom nočnom cestovaní vyznáš... vieš si vysvetlit čo to znamená.

mywiel
22. sep 2009

Dali otvara sa ti nova perspektiva videnia... 😵

dali4
autor
22. sep 2009

Aj som si myslela ale tak rýchlo 😅 ... Je to super pocit. Začnem si tie sny asi zapisovat...

mywiel
22. sep 2009

Chcela som sa vas opytat tych co som im posielala knihu je vas par a pre mna je jednoduchsie tie dalsie kapitoly vam poslat vsetkym naraz, aby som nemusela 100 posielat kazdému individualne, ale to zn. ze druhi budu tiez vidiet vasu mailovu adresu, ak to niekomu vadi, nech mi posle IP a poslem mu indi... 😉

dali4
autor
22. sep 2009

Mne to nevadí 😉

adina22
22. sep 2009

myw mne to nevadi kludne mozes ja naraz

bibula
22. sep 2009

no ja som trochu ina-ja mavam lucidne sny- to znamena,ze nespim,alebo viem,ze spim-moj mozeg neoddychuje-poznate to?
nemam nocne mory,lebo viem,ze je to len sen....nepadam z vysky,lebo mi narastu kridla....neutopim sa,lebo mam ziabre a podobne....
najlepsie je,ze si mozem sen vratit nazad a vybrat si inu cestu-ine rozhodnutie a cakam,co sa stane....najcastejsie si vyberam cestu,ktorou by som v skutocnosti nesla-nech je sranda....
no a parada je,ze take "zalubene" sny-no ja ovladam len seba,takze cakam,co ta druha osoba v sne spravi,ako na mna zareaguje----chi,je to parada,ked sa muco neopyta co sa ti snivalo? 😀

ja sa uvolnim iba pri cielenom relaxe...

uz by som mala aj ja okuknut knizku sa tesim....dnes mi ju muco vytlaci,teda aspon tie casti co zatial mam...myw,posielala si aj 3 mail? 😀

denisocka
22. sep 2009

ta kniha je fakt taka super? no idem ja od fotiek k nej

mywiel
22. sep 2009

Bibu ja zas dalsiu noc v tom sne mozem pokracovat ak chcem... 😉

bibula
22. sep 2009

denis,idem tam hodit lienku /nie tu krasnu od nobodyho🙂/...a ja citam az vecer 😒

dnes je zvlastny den,alebo sa mi to len zda?mam pocit,ze nieco sa stane....

adina22
22. sep 2009

Myw naaadherne fotecky...tie oci ti krasne vynikli ja som myslela ze aj mojej malej oci sa tak zvyraznia,ale nevyslo to 🙂

dali4
autor
22. sep 2009

Tak ja idem ☹ ... aj bysom kecala, chýba mi to, som tu na MK málo, ale nejak neni čas a ked je čas, tak spím 😀 ... A ked je čas a nespím ako teraz, musím íst do poradni pre tehotné... Ale teším sa, už sa nám to kráti 🙂 . Tak kecajte, ja si vás dočítam, poctivo, ako vždy 😉 .

bibula
22. sep 2009

adin,ved aj to sa da dorobbit🙂
dali-zdravsie je nevysedavat za pc-hlavne pre tehulky.... 😉

dali4
autor
22. sep 2009

bibul... to máš pravdu. Ale v tehotenstve bývajú aj rozne nálady, také sem tam výkyvy, teda ja aspon mám a ked mi nieje zrovna najlepšie tak tu sa strááášne ukludním a od pc odchádzam s úsmevom na tvári 😉 . A v tehotenstve je aj ten klud velmi doležitý 🙂 . Tak zatial... pa pa.

adina22
22. sep 2009

bibul - ja viem,ze sa da vselico ale uz by to neboli jej ocka,posobilo by to asi neprirodzene 🙂