Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

neco mi uniklo, ale o cem je ta kniha od myw???sorry je nedele 😀

linette
27. sep 2009

loret tvoj nazor je tvoj. sancu ma kazdi z nas, je na tebe ako sa zachovas. verim, ze dostanes odpovede na svoje nejasnosti, len maj oci a srdce otvorene a vsetko dobre dopadne 😉

linette
27. sep 2009

janus presne tak, treba verit, mat otvorene srdce a clovek to potom citi 🙂 ja som mala velmi dobry pocit v tom lese. vily sa ale neukazuju, oni sa boja, ale su zaroven take hrave.

denisocka
27. sep 2009

http://www.penis.esvet.eu/ niečo pre bodyho 😀 - teda aj pre nás 😀 som nikdy nepočula že toto je štetec lásky 😀

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

Deni...no comment 😀 ...stetec lasky...

bibula
27. sep 2009

joj,deni,kde ty na toto chodis 🙂

linette
27. sep 2009

deni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
27. sep 2009

šak na tej stranke www.znamenia.eu č o ste to dali,to su tiež znamenia lasky

linette
27. sep 2009

to je v prvom rade stetec plodnosti 😉 😀 😀 deni nerob mi chutky, este je len jedna hodina .. 😝

denisocka
27. sep 2009

lin 😀

bibula
27. sep 2009

lin a ja ze si sa preorientovala na stromy 😀

denisocka
27. sep 2009

videla som vo volnej diskusii temu "depresia" keby dakto hladal

linette
27. sep 2009

bib na stromy s hrubymi kmenmi 😀

bibula
27. sep 2009

myslim,ze v tejto teme sa bez depresie zaobidem,teda myslim,tym ze zacnem tu obtazovat s depresiami 🙂

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

Halo...nejaka odpoved na mou otazku? Uplne zvrchu... 😕

denisocka
27. sep 2009

ta kniha metafyzika ,janus

bibula
27. sep 2009

nomjeden ujo ma strasne depky a zle znasa,ze mu zabili brata a pride mu tam jeden osvieteny a rozpravamu ako to naozaj funguje...no nechcem prezradzat,tak pisem ako nintendo 🙂

certica
27. sep 2009

lin, ale ved najlepsie je to na prave poludnie, aspon ja to tak mam 😀

janus, pertekt fotoska 😎 😉

bib, ja tiez chodievam dole k dunaju, ale ty asi z opacnej strany. len ja vtedy, ked chcem byt sama nikym nerusena, vzdy je tam plno jastericiek a nikdy nemam fotak.
inac vy ste nebyvali kedysi v dubravke? 😕

linette
27. sep 2009

janus ja som sa ku nej este nedostala, mam ju ale nejak nemam cas citat. mam jednu pozicanu knizku tu musim prvu precitat. najprv si ju musim vytlacit, inak sa uz neviem dockat aby som zacala 😉 vola sa Putováni duse aneb metafyzická zdravoveda tusim..

bibula
27. sep 2009

nie🙂 ale vidime skoro az tam od nas.-)my sme totiz otoceny na rakusko,devin a vas🙂no a aj biskupice a cast kamzika...no ja vidim vsade ty brdo.-) 😀 😀

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

denisocka dakujem...
certica...diky...

jdu varit 😉

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

linette!!!! tak to je "nahoda" Bobo ji donesl asi pred mesicem a cte si v ni a je "docela" nadseny....kuknu asi taky, kdyz to tu je take popularne... 😉

linette
27. sep 2009

certi ja nemozem na poludnie. byvam s rodicmi 😒 a mama ta je skoro stale pri nas, ked je tu chlap. tak sa musime vzdy niekde zasit 😀 😀

linette
27. sep 2009

janus kukni, urcite stoji za to 😉 ja sa uz neviem dockat kedy ju budem citat. len sa k tomu dopracovat..

denisocka
27. sep 2009

janus a ty si o tej knihe tzu nevedela? že nam ju myw skenuje???

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

No ja som vedela, ze nieco skenuje ale nebola som si ista, ktoru....a ted kukam a he 🙂

denisocka
27. sep 2009

ty už po slovensky píšeš 😀

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

ja som sa premenila 😀 ...bo vy tu len po slovenski a tak ma to stiahlo do toho isteho systemu 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
27. sep 2009

pekne pekne 😉 ale píše sa slovensky 😝

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

uz som kukala ze aka chyba!!!!!!!!!!!!! 😀