Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
2. okt 2009

treba im ocistit auru....
viem o tom dost 😀
aj ja som take lepidla na nich....

marianka79
2. okt 2009

biba ako?

bibula
2. okt 2009

no niekto kto to robieva by ich mal poslat prec....
ono by sa dalo asi aj formou meditacie a samocistenia,no aj to chce dost sily na to....oni sa zo srandy nelepia,oni nieco chcu 😉

bibula
2. okt 2009

lepia sa na slabych,alebo senzitivnych ludi,proste kto by im mohol pomoct 🙂

marianka79
2. okt 2009

vieš ja viem aj konkrétne kto sa na neho nalepil no teda myslím si to že je to on teda jeho duša ale nerobí to dobrotu velmi sa ten človek zmenil neni to proste on a všetky veci dávajú jasný súvis že je to tak

bibula
2. okt 2009

no pustam muca....ide nieco "montovat" pre myw....
krasne snicky holubkovia 🙂

marianka79
2. okt 2009

no tušim tu už nik nie je 😔

bibula
2. okt 2009

moze byt mari -skuste sa "ho" opytat co chce,pripadne pouzite pri nom kyvadlo,alebo automaticke pismo....
"postihnuty" by mal spolupracovat....

marianka79
2. okt 2009

no s tým spolupracovaním bude asi problém a dostat ho k nejakému odb. tiež a o tých praktikách neviem nič 😖

bibula
2. okt 2009

ja som cistila na dialku jednu pani,vsetko prebehlo ok, o jednej viem,ale tiez nechce,tak nemozem jej pomoct....

ku vsetkym tymto praktikam sa potrebuje zvplenie dotycneho....aj ked prave nerobia nic....

ta prva pani-citila tlak a potom pocit samoty a neskor sa "nasla" 🙂 bolo to dost ocividne a vela to pre mna znamenalo....aj moja dcera ma v aure nejake dieta-ale nechce ho dat prec,asi jej nieco prinasa o co nechce prist....

zial casto sa lepia prave nizke duse-ozrani a podobne,potom sa to prenasa do zivota "postihnuteho" 😖 🙂

ivka144
2. okt 2009

Vidis..., a ja som tam nemala nikoho nasackovaneho?
Mne nikto zle nerobi, to len ja sama?;)

bibula
2. okt 2009

ivka to len tvoja nerozhodnst....vsetko sa vyriesi....
najprv musime byt uprimni sami k sebe,potom k inym blizkym a inym dalekym 😀

ivka144
2. okt 2009

Ach jaj, fakt je to take zle, s tou mojou sebauprimnostou?
Viem, ze sa nema hovorit, ze raz.., ked.... (vid ta ppt, ze stastie teraz), ale ked ja raz budem zmierena a prijata sama sebou, to bude sveta zit..., lebo nic nie je oslobodzujucejsie ako uprimnost, pravda a otvorenost.
Tak uz asi bru noc...
Inak svokreumrel psik, my sme ziadne zviera nikdy nemali, takze to neviem ta prezit, ale vysvetlila som malemu, ajj ked asi cudne, kedze ta psia dusa je otazna, ale v rychlosti som poveala, co som vedela a potom mi este 5x prereferoval, ze: ""Babka nema hava, havo neje, dučička peeeč, dajekooo peeeč..., babka-moooja, moooja...hmmm" (hadam nepotrebuje preklad...)

adina22
3. okt 2009

Dobreeeee sobotne ranko svutlusky a svetlusiak 😵 😵 😵 😵

denisocka
3. okt 2009

dobre ranko,večer som si zas robila totem a vyšlo mi
korunna - hroch / kus neviem či naozaj,kedže cely den kukame rozpravky o hrochoch
3 oko - biely kohut
krčna - mrož 😀 sranda,ale potom začal akoby krvacať ten mrož,bola ko sitko a vyhadzali z neho kvapky krvy a padol niedke do priepasti 😒

na viac som sa nezmohla,tahalo ma to potom von z tela,atk som sa otočila a šla spať, celu noc som snivala, vdaka splnu, to milujem,ale zas maly aj muž bol celu noc hore 😠

sranda,že som mala jeden sen, kde som porodila syna a došli sme z porodnice a nema meno, tak a rozhodla som sa ho zatial nazvať menom NIEKTO 😀 lebo NIKTO mi prišlo smutne 😀 . ptom mi vravela,že mam mesiac do zapisu mena,možem v klude vybrať take,ake chcem 😝

takže,dakujem za pozornosť,peknu sobotu

bibula
3. okt 2009

caute pipky a pipik 😀

no denis,jeden tu predsa staci,nie? /myslim meno dietatka 🙂 /
ta krcna na teba uplne sedi,no co uz ....

denisocka
3. okt 2009

najdite mi nietko vyznam mroza

bibula
3. okt 2009

denis ved si predstav jeho vlastnosti a schopnosti...naco vyznam 🙂

denisocka
3. okt 2009

sak ja nechapem,ze kde sa mi nabral mroz,to som ani v zoo nevidela

bibula
3. okt 2009

😀 nemoze byt vsade....
ide o to v akom bol stave a dokonca na krcnej cakre -odporucam ti dat to do poriadku -mas zranenie zviera v centre komunikacii...
dost neprijemne,kedze od toho zavisia nie len tvoje emocie ...

denisocka
3. okt 2009

mywiel,ty nemaš mroža v kartach?

marianka79
3. okt 2009

bibula brácho v pohode mal priepustku mama s ním šla kaderníčke inak ničnevravela

marianka79
3. okt 2009

inak ahojte zabudla som pozdravit

myw má absenciu 😀

marianka79
3. okt 2009

dnes je krásne ani sa nečudujem že tu nik nie je ideme aj my von tak papa

denisocka
3. okt 2009

kolko kapitol stihla myw poskenovať?

ness
3. okt 2009

bibulaaaaaaa, mam problem, si tu ??

bibula
3. okt 2009

raz tu raz tam 😀
problemy nie su-su len prekazky.... 😅
ked nie je problem, zvladas to? 😵

ale jasne,ze som ti k dispozicii.... 😉

bibula
3. okt 2009

denis ja mam zatial 7 kapitol 😉

ness
3. okt 2009

bib, poslem ti do ip

bibula
3. okt 2009

😕 ok