Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
10. okt 2009

Nikdy neopusti niekoho koho milujes pre niekoho kto sa ti paci, lebo ten niekto opusti teba pre niekoho kto sa paci jemu. Laska nie je hra, je to vzacny cit, preto davaj pozor koho naozaj milujes a kto sa ti len paci, ked najdes toho kto miluje teba, davaj nanho pozor a neopust ho, lebo ludia ktorym sa budes pacit, stretnes este vela ale toho kto ta bude naozaj milovat si treba vazit. 😉

j.a.n.u.s.
10. okt 2009

myw...diky...i kdyz to nepatrilo me 😢 ...vlastne patrilo....jen co tu vlezu-prijde mi odpoved na mou kdysi polozenou otazku-ohledne meho vztahu... 😵

adina22
10. okt 2009

myw - vdaka za tu knihu,je fakt uzasna 😵 Mala mi teraz spi dve hodinky tak som si citala a nachadzam tam kopu odpovedi.Tesim sa na pokracovanie 😉

mywiel
10. okt 2009

len som sa sekla... 😅 to malo byt... lebo ten niekto opusti teba pre niekoho koho bude milovat... 😉

dali4
autor
10. okt 2009

Ja mám dneska žravý deň 🙄 ... od rána furt volačo kuchtím v kuchyni, potom to aj zjem... a stále mi jedlo behá po rozume 😅

dali4
autor
10. okt 2009

mywielka moja... 😵 ako to vyzerá s ďalšími kapitolkami 😵 ?
Viem, teraz máš aj malinkú chorú, nechcem otravovať... len či náhodou nemáš už niečo oskenované 😵

mywiel
10. okt 2009

Zlatik som hrozna ja viem, neviem sa k tomu dokopat, hadam uz zajtra... 😅 🤐

dali4
autor
10. okt 2009

Niesi hrozná 😉 ... to ja som len nedočkavá... Ved ja si počkáááám... 😵

adina22
10. okt 2009

myw - nezalezi kedy hlavne ze bude...velmi sa aj ja tesim 😉 Ako sa ma Kayka?

certica
10. okt 2009

myw, ja som tie kapitoly dnes precitala na posedenie. velmi zaujimava knizocka 🙂
inak pekny vecer, ja som uz dnes grogy, idem dat krpateho spat a potom si spravim nejaky vonavy kupel.

denisocka
11. okt 2009

ahojte babizne, svadba bola super,maleho sme zobrali o 22.00 po neskutočno dlohom rozhodovsní k svokre a došli sme sa baviť sami ,ako za mladých čias 😵 . super všetko ,len maly je zachrípnutí a odmieta mliečne veci,tak asi hrdlo - musime to nejak zvladnuť , nech je rýchlo fit. bežim prave po neho,vonku leje jak z krhly- čas uplne hrozny 😖

nobody
11. okt 2009

ahojte babizne 🙂

linette
11. okt 2009

dobre ranko babizne a chlapizen 😀 😀
dnes som mala zasa plodnu noc:
1 sen: som bola s priatelom v izbe a vyzliekal sa 😀 😝 bol nadrzany 😝 v tom dosla mama a ja som drzala dvere na izbe aby nedosla a priatel sa nevedel obliec. akoby ho to oblecenie nechcelo, horko tazko si dal len tricko a slipy a v tom mama trhla a len pozerala a ja jej na to kricim: ved v nohaviciach si nemoze sadnut na postel (od vcera sa s mamou hadam)
2 sen: bola vojna a mi sme boli v cinziaku. nemohli sme ist von, pretoze nas lietadla a vrtulniky strazili a kto vysiel tak ho zastrelili. tusim chceli hodit bombu na cinziak. dvaja predomnou vysli von, ja som chcela ist s nimi, no ich hned zastrelili a strielali aj po mne ale som stihla vojst dnu. potom som sa ocitla v inom "californskom" panelaku, kde na terase bol bazen. za nim bola taka diera. tam dosiel za nami jeden pan, ktory hovoril, ze ma dobry ukryt mozme ist za nim. tak som brala celu moju rodinu, tam sme sa vsetcia vopchali a cez taku dlhu chodbu presli k nemu do obrovskeho domu...
3 sen: nepamatam si, tusim som niekde bola. mozno ma napadne..

linette
11. okt 2009

este sa vas chcem spytat, ci neviete co znamena sen, v ktorom ma macka pohryzla. to sa mi snivalo vcera.
a este co znamena ked snivam s vesticou?

ako som spominala vcera som snivala, ze ma pohryzla macka a nevedela som sa jej striast. predstavte si, ze vcera priatela prenasledovali macky a psi. najprv doma sa mu jemne zahryzla do nohy, ze sa chce hrat. ich pes sa mu velmi tesil, ked dosiel sem tak pred nasim panelakom pred nim zastal pes a cuchal ho, sadol a kukal na neho, ked sme isli do mesta tak asi na troch miestach macky a nie jedna.. 😕 co to moze znamenat, nejake znamenie??

linette
11. okt 2009

som si dala novu foto a tam za mnou je orbik 🙂

denisocka
11. okt 2009

ahoj ty orbikomaniačka ... ty stale preberaš toho priatela,aby vas dakto nenačapal ...aasi z toho maš tie sny divoke

linette
11. okt 2009

deni ze orbikomaniacka 😀 no nejako ich pritahujem 😀 😀 v poslednom case je mama stale doma a neviem byt v klude s priatelom (zostava nam auto 😀 ), to asi preto tie sny. uplne si viem predstavit mamu ako nas nacapi 😀 😠 😝

linette
11. okt 2009

deni dokedy ste boli na svatbe? 😉 vytancovana? 😎

denisocka
11. okt 2009

lin, mne polovica fotiek ščo som teraz kukala vyšla s orbami,až ma to štve,bo su všade,po šatach aj po hlavach 🙄

maly bol do 22.00 a dali sme ho k svokre,ale zaspal jej až po 1.00 a stale že poplakaval - mama,tata 😖 a my sme sa vratili a boli do 5.00 , som uplne KO,ale šťastná,konečne tancovačka,po tolkých rokoch - človeku to fakt dobre padne, len škoda tých nervoch do poloci,bo kým ma neoklamala svokra že maly už spi,tak som sedela jak bezducha 😖 .šak prvy krat bol sam , bez nás

idem dajaku foto hodiť

dali4
autor
11. okt 2009

Ahojteee 🙂
deni tak si sa dobre zabavila, to je super 🙂 . Aj ti trošku závidím, ja som nebola na zábave ani nepamatám ☹ ... ale ked sa najbližšie dostanem, bude to stáť za to 😀 ... Ako je malinkému ?

dali4
autor
11. okt 2009

Lin... si mala teda divokú noc naozaj 😕 ... Niesi unavená ? Tolko toho v noci prežiť...

dali4
autor
11. okt 2009

Mne sa dneska snívalo, že sa nám narodilo dievčatko. Porod bol cisársky ale ten som vo sne neprežila, len som si pozerala brucho, že tam mám jazvu prelepenú a vobec ma to nebolelo 🙂 ... Som si hovorila že jak je dobre. Čo sa mi ale moc nlúbilo, že malinkú som hned videla ako chodí a rozpráva, bola strašne drzá 😀 ... bolo mi strašne lúto že som si ju neužila ako také bábatko. Hned po porode mala akoby cca 2 roky...

dali4
autor
11. okt 2009

Nie že som ten porod neprežila 😀 😀 ale som ho preskočila 😀

dali4
autor
11. okt 2009

Baby, ináč máme termín 28.10. ak vydržíme... ale vyzerá to že áno, nejako sme sa obidve ukludnili 😅 .

denisocka
11. okt 2009

dali,ja som mala žraví den tesne pred porodom 😀 od pomarančov cez šoš.privarok a potom porod bez klistiru 😝 . maly kus sucho kašle a večer ani rano nechcel mlieko,takže neviem - skušam mu davať med 😖

dali4
autor
11. okt 2009

deni... celé teh. som nemala chuť do jedla. Nemám ani nič čo by som nezniesla, zjem všetko ale jednoducho mi nechutilo. Až teraz 😀 ... a čo viac, asi týžden už mám chuť na niečo zvláštne, presne na to isté ako pri malom. Tiež ma to chytilo až posledný mesiac a trvalo to ešte dva mesiace po porode... Hlina, piesok, tehly, krieda 😀 😀 keby som mohla,tak to zožerem. Je to neuveritelné ako mi tečú sliny ked si tieto veci čo by len predstavím.
Na suchý kašel je velmi dobrý čaj z majoránky s medom 😉

dali4
autor
11. okt 2009

deni... asi tie orbi priťahuješ 😕 ...

linette
11. okt 2009

deni to je super, ze si sa vyblaznila ved treba obcas 🙂
malinkemu ste chybali obaja, prvykrat bol sam. teraz ho dobre vystikajte a povedzte mu, ze ho lubite aby sa necitil, ze vas straca..
tie orby v poslednom case vnimam cez fotky skoro vsade. od kedy o nich viem asi to vycitili a ked fotim tak sa mi ukazuju.

linette
11. okt 2009

dali no bola to riadna noc. a hlavne ta vojna, to som sa fakt bala 😕 😕 dufam, ze do buducna bude vsetko v poriadku a bomby budu uz len minulostou..
mozno tvoja malinka ti chcela naznacit, ze bude zive striebro tak ziva ako sa hovori 🙂 ze sa s nou nudit nebudes.. 😉

linette
11. okt 2009

hliny, piesok, tehly, krieda 😀 😀 😀 dobre chute 😀 ja ked som chodila na zs do prveho stupna, tak sme mavali take stare zlte ucebnice a ja som si na ne vzdy chutila 😀 tak som ich raz aj olizala 😀 😀 😝