Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
31. okt 2009

ahojte ,
ja som mala nejaky sen,že som mala isť na oslavu , a že 😀 nejak neboli spokojný,že tam idem,lebo že naposledy som urobila hambu , pritom mnohy tam na tej oslave predtý, robili hrozne veci a nič.a mne za nejaku hluposť takto povedali 😕 . videla som pred tou sálou,kde to malo byť ,postavať švagrinu s jej mamou už pol dna pred oslavou, bolo to divne jak čakali,kedy sa to začne .... potom ešte prebehla do mäsiarne po dačo,ja som ju odtial sledovala 😀 ... taky miš maš sen ... a potom som mala zvyšom taky zmiešany,akoby som ani človek nebola a vnimala som okolie v inom svete,asi niečo v lese som bola,nejaky škriatok 😀

tak miš maš sen za sebou , dame kaveo a ide sa na nakup

denisocka
31. okt 2009

jaj moj prvaopis, gramatika - oči ešte zlepene od noci,maly sa po polnoci zobudil a mali sme kus plaču

adina22
31. okt 2009

Deni prave som pozerala na FB tie karmicke...su uzasne 😵 😵 😵 Som sa ropzlyvala 😀 Inac ja som objavila tu mapu najelskych znameni za super cenu tak tuho premyslam, ze si urobim radost na Vianoce 😀

denisocka
31. okt 2009

ja som pozerala včera zas a zdala sa mi že je za 31€

adina22
31. okt 2009

Deni ja som tu mapu nasla na nete v jednom knihkupectve za 28 nieco a este by som chcela k tomu knihu Poslovia svetla tiez od Doreen Virtue...tak uvidim 😉

nobody
31. okt 2009

jak se vám daří, holčiny?

denisocka
31. okt 2009

adinka,ja volala kvoli tomu do antikvariatu,tak tam maju za 39€ takže maš super cenu. daj mi potom link,že kuknem aj ja dačo . a volala som ako sa vola ta kniha s anjelmi podobnými mojmu tatoo 😵

denisocka
31. okt 2009

body ahojky,tak žijeme hladame , nachadzame a stracame 😉

denisocka
31. okt 2009

sice asi pišem sama so sebou,ale určite sa najde niekto,kto to aj číta

toto je karta aj s vykladom , ktora bola navyše http://www.facebook.com/photo.php?pid=719895&l=...

denisocka
31. okt 2009

tak som niečo hodila do albumu ,kuknite

mywiel
31. okt 2009

Mne sa snivaju velmi komplexné sny, fakt asi odkazy, ale pamatam si ich len par minut po prebudeni a koniec... ☹

mywiel
31. okt 2009

Mala sa budila okolo 4tej a za hodinu zaspala ja som bola do 7mej hore a vstala som az teraz... 😝

adina22
31. okt 2009

deni - to tetovanie 😉 este hlava chyba 😀 .A ked si sa davala tetovat nezistovala co si vlastne davas?Podla coho si sa rozhodla?Tu je link na to knikupectvo

http://www.abcknihy.sk/SearchAdv.aspx?ss=doreen...

rozhodla som sa nakoniec pre knihu Leceni s andely a tu mapu...najradsej by toho bolo viac 😀 😅

body - a ty ako sa mas?Dlho si s neozval..

denisocka
31. okt 2009

ahoj myw

adina22
31. okt 2009

myw - tak si pred spanim poloz vedla postele papier a pero a zapisuj 😉

denisocka
31. okt 2009

adi,ja som si to davala v Ostrave -ako večnu pamiatku na moje mesto snov 😵 vyberala som inštinktivne,nemala som žiadnu predstavu ,chcela som niečo neutralne a kedmsom zbadala včera tu knihu,no neviem - ako deja vu , proste , ako z toho obrazka. už neviem,či som paranoidna,žaiadm a znamenia a mam ich zrazu tolko ... kniha, auto Joga cenrum , karta navyše ....

linette
31. okt 2009

Nah-mah-STAY dievcatka a chlapcek 😉

v poslednom case ma vabi india, pocuvam indicku piesen, citam si o indii, o ich cca 20 uradnych jazykov 😀 ... chcem tam dokonca aj ist, este aj email mi dosiel o indii.. 😀

toto sa mi dnes snivalo:
boli sme v tescu s mamou a zbadali sme mojho otca a mama zacala pred nim utekat. a ja som utekala za nou, utekali sme pred otcom pomedzi regalov aby nas nenasiel. potom sme skoncili pri pokladni a tam zena hovorila mame aby si ukludnila svoju dceru, ze uz je dospela a mala by sa nechat vysetrit a brat lieky. ja som len pozerala, ze co chce, nech mi da pokoj, ziadne lieky nechcem a v duchu som si myslela, ze som tehotna a nemozem brat lieky..
zasa som snivala o lekaroch a s tehotenstvom.. ach jaj, co znamenaju tie sny??? 😕

linette
31. okt 2009

body konecne si sa objavil 😉 som rada 😵

linette
31. okt 2009

adi ja chcem tiez od doreen virtue karty 🙂

tie tie karmicke su fakt pekne a take zahadne, a co ta 13? zeby nahoda? 😕

linette
31. okt 2009

deni to tetko sa mi paci 🙂 mne sa velmi pacia tetovacky vzadu na chrbte kde mas ty 😉

linette
31. okt 2009

zacinam sa venovat hooponopono metode, vecer pred spanim som si hovorila tie slova a tak dobre sa mi zaspalo a dobre vstalo, ze davno som tak dobre nespala 🙂 dnes mam zatial dobry den 😵 vypocujte si:

https://www.youtube.com/watch?v=qw-nbL9Y5_0
adina22
31. okt 2009

lin - to je mapa anjelskych znameni,karty anjelske mam 😉

linette
31. okt 2009

adi ja mam pozicane liecenie s anjelmi a precitala som zatial az 4 kapitoly 😀
ta mapa vyzera pekne a ma aj peknu sumu. wauu odpoveda na otazky 😉

adina22
31. okt 2009

ved hej, preto som dlho vahala 😉 No uvidime ked sa s nou zoznamim 😵 Ako sa ti zatial pozdavala ta kniha?

denisocka
31. okt 2009

ma napadlo,kedže sa mi už aj mieša kto čo doma ma, tak ak by ste chceli,napíšte čo máte doma za karty a "ine postriedky "

JA:
anjelske karty od Doreen V.
ciganske karty z Ikaru
Karmicke karty od M. Farbera

knihu I-GING kniha premien - to sa hadzu mince
karty - mars venuša / to su take partnerske perličky

linette
31. okt 2009

liecenie s anjelmi tak z toho, co som precitala sa mi zdalo tak take nedobre vysvetlene - teda ja to potrebujem mat lepsie vysvetlene, napriklad ci mam zapalit sviecku a tak.. (napriklad zavolat si anjela a odovzdat sa mu do ruk a on nas vylieci - to je vsetko? /ja som to skusala ked som mala krce a viac mi pomohol ibalgin este aj s nim som mala cely den bolesti/), v tej knihe su aj rozhovory s jej pacientami a ako im pomohly ti anjely, na konci kapitol vzdy modlidby. mne sa zda, ze niektore veci nedobre opisuje alebo nieco zvelici.. ale to sa mi len zda.. inak je to dobra ta kniha 🙂
viac sa mi lubi kniha od myw a secret

linette
31. okt 2009

deni ja toho vela nemam, skor by som ti vedela napisat co chcem mat 😉

zatial mam len tarotove karty z emmy 😀 minule som si zapalila sviecku a vykladala, teda som to rozprestrela do vejara a povedala priatelovi nech sa nieco v duchu opyta tak aby odpoved nebola ano/nie a jednu vytiahol. (ako tak to vyslo, len nemam tu schopnost to z tej karty precitat)...
a horsky krystal na retiazke 😉

denisocka
31. okt 2009

si ma rozosmiala . že viac mi pomohol ibalgin 😀

no idem pratať , boli ma hlava , a nemam ibalgin - tak idem na vyhnanie bolesti tým,že pridem na pričinu bolesti a rozpustím ju

denisocka
31. okt 2009

linet - boh vie čo ta emma na tie karty pokreslila 😀

linette
31. okt 2009

deni obrazky ale ja by som krajsie nakreslila 😀 😀 😀
prides na pricinu bolesti?? to ako robis? ..
na ibalgin je moje telo zvyknute a zrejme preto mi viac zabera.. na prirodne liecenie sa musim nejako vydetoxikovat aby mi pomohlo??