Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mirka1308
2. nov 2009

dali ahóóój, dúfam že ste v poriadku, napíš ako máš čas 🙂

dali4
autor
2. nov 2009

Pokúsim sa vás dočítat, ale teraz asi nestíham... 😵
Tak máme malú Michaelku, váži 2800 g a má 46 cm. Je to drobček malinký 😅 .Je zdravučká, čo je hlavné ale je aj nádherná. Dám sem foto... ale majte chvilku strpenie. Ináč porod ako taký... zase trochu s problémami ☹ ale nakoniec to dobre dopadlo, len sa budem regenerovat trochu dlhšie ako býva po cisárskom zvykom. No zvládnem to 😉 .Stálo to za to. Ďalšie deti mi dr.neodporúča, vraj by to už naozaj nemuselo dobre dopadnút... ale my sme aj tak chceli dve detičky 🙂
A mimochodom ! Michaelka vyzerá úplne presne tak ako som ju videla vo sne 😵 😵 😵

mirka1308
2. nov 2009

janus, tak teraz vôbec nechápem prečo tebe zmazali foto, keď som si pred chvíľou všimla, že najá baterfly má motýla a žiadna tvár tam nie je?? 😠
veď ty si mala krásne telo s lávovými kameňmi 😅

bibula
2. nov 2009

no dali,nejako rychlo.... 😀
ako bolo? vsetko v poriadku?

mirka1308
2. nov 2009

dali gratulujem!!! 😉
som moc rada že ste obe v poriadku, podľa toho čo píšeš - je to maličký drobček 😔 😵
nech je v živote šťastná a nech sa jej darí 😵
a malý ako?? zvyká si na sestričku? 😅
nejdem ťa zbytočne unavovať, len si mi stále neschádzala z mysle 😨 tak oddychuj a naberaj sily 😔

dali4
autor
2. nov 2009

bib... čo rýchlo? 😅
Teraz už všetko v poriadku... 😉

mywiel
2. nov 2009

Jéééj Dali vitame Michaelku na Zemi... 🙂 😵 😵 😵

dali4
autor
2. nov 2009

Dakujem babulky 🙂
mirka... malý si už na Mišelku zvykol, správa sa ako by bol na nu zvyknutý už dávno. Je úplne perfektný, pomáha mi, stále ju chodí pozerat a ked plače, tak mi zvykne hovorit čo jej je 😅 . Ináč času je dosť, je dobručká, napapá sa a spinká, je velmi kludná ako bol aj Mareček... Len neviem tu tolko sediet 😅 bolí to ako šľak 😀

dali4
autor
2. nov 2009

Hodila som jednu foto do albumu... zatial, taká čerstvá po narodení 😵

mirka1308
2. nov 2009

dali to som rada, že Mareček je taký super brat 😉
ty si tuším spomínala, že je indigové dieťa, a ja som doma rozmýšľala aké to dieťa je?? a nedávno som mala v čajovni v rukách knihu o nich, tak už konečne viem 😕 😅 len som nechápala, že indigové? no skús hádať čo ma trubku napadlo - samozrejme modré 😀 😀

dali4
autor
2. nov 2009

mirka, 😵 ale indigové deti majú modrofialovú auru

mirka1308
2. nov 2009

no to už teraz viem dalinka, len som sa nechcela pred tým pýtať, tak mňa napadne všeličo 😀 😀
dali mlinká je krásna 😔 , pozrela som foto 😉

adina22
2. nov 2009

dali - miska je krasnucky drobcek 😵 😵 😵 Blahozelam a vela zdravicka prajem a tebe hlavne skore zahojenie 😉

adina22
2. nov 2009

17:17 Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami,

co se má dnes stát, podaří se.

Přijde ocenění, žádný strach.

Ze dakujem 😉

bibula
2. nov 2009

dali nemusia mat 😉

certica
2. nov 2009

dali ahoooj 😎 , ja som dnes na teba myslela, ci ste uz doma a kedy sa ozves, tak som rychlo nakukla a 😵 . gratulujem a rychle sa zotav 🙂 . miska je strasne zlata, som kukla, vobec sa mi nezda na foto drobna 😉

dali4
autor
2. nov 2009

adi, certica dakujeme 😵

denisocka
2. nov 2009

DALI tak aj ja vás vítam takto tuna ,aj ked som vas už privítala na skype . Malá je krááásna a hlavne že je zdravá ,že ste teda obe zdravé .... píšem a citim,ako sa mi niekto hrá vo vlasoch 😵

j.a.n.u.s.
2. nov 2009

dali....gratulace...vitej krasna mala berusko 🙂 ...na svete je OPRAVDU krasne... 🙂

lubii
2. nov 2009

Dali, gratulujem, Maličká je nááádhernááá 😵 😵 😵

teodorka
2. nov 2009

dali aj ja gratulujem 🙂

mywiel
2. nov 2009

Dali je naaaaadhernaaaaaaa 😵 😵 😵

j.a.n.u.s.
2. nov 2009

Holky, citite tu energiu? Me se vraci vsechno to co spalo! A ve velkem...

Par dni...Slunce znovu zacina zarit... 😵

denisocka
2. nov 2009

ja citim mojka ...

inač,ako sa da branit pred negat.energiou,ktora sa može usadiť v aure?

j.a.n.u.s.
2. nov 2009

...poprosit svetelne bytosti o ochranu...

denisocka
2. nov 2009

a meno,je niekto konkretny ?

j.a.n.u.s.
2. nov 2009

ja vim, ze jsem mimo temu, ale narazila jsem na toto!!!!!

je mi z toho vselijak...docela zajimavy rozhovor.
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-o-vakci...

teodorka
2. nov 2009

aj Ty si to len teraz precitala?vies co je sranda? ze ked sa Ti narodi babo automaticky ho ockoju ani sa TA ako rodica nepytaju ci chceme ani sa neunuvaju nic okolo toho vysvetlovat ...len pichnut a hotovo 😝

j.a.n.u.s.
2. nov 2009

teo tak, tak....druhe malicke nenecham ockovat, uz dlouho po tom jdu a sbiram info a vsechno nahrava memu presvedceni, ze ockovani je zlocin zlocinu! 😔

denisocka
2. nov 2009

ja tiež nedavam,nemame MMR a ani nechcem dať