Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

desszi
7. nov 2009

ja som tu (este - vybija sa mi baterka na notebooku) marianka, ale s prekliatim neporadim. mas pocit prekliatia?

denisocka
7. nov 2009

desszi vitaj .... ale orbi .... že energie ,,,, či duchovia 😀

marianka79
7. nov 2009

no to ano celá naša rodina to pocituje ☹

desszi
7. nov 2009

aha a ako sa to prejavilo? ja mavam take pocity, uz som parkrat draheho preto zobudila, ze na mna niekto v izbe pozera, no neviem, je to velmi neprijemne, premkne ma velky strach a potom to pominie.

marianka79
7. nov 2009

na každého sa valia samé problémy s ktorými sa pasujeme mama ja sestra brat otec už nežije ale aj ked žil boli problémy a stále stále niečo ked už mám pocit že sa to vyriešilo tak prišlo zas niečo do toho ach jaj 😒

mywiel
7. nov 2009

Marianka tito ti mozu pomoct to zistit a odstranit, je tam aj cennik... http://www.noetis.cz/web/index.php

desszi
7. nov 2009

marianka, to je zle, ale urcite je sposob ako kliatbu zrusit. vacsinou vestkyne alebo liecitelia, ktori maju tento dar od Boha, vedia kliatby rusit. nepoznas niekoho?

mywiel
7. nov 2009

Existuju aj rodové kliadby velmi staré ktoré su od stredoveku, napr. kliadba len na chlapov v rodine, jednu sme taku mali, ze chlapy u nas zomierali kazdou generaciou coraz mladsi, a nam to odstranili. 😉

marianka79
7. nov 2009

myw nie je nejaká iná cesta? Toto je v Ostrave to je daleko

mywiel
7. nov 2009

Je to aj na Slovensku, v BB. je kontakt na tej stranke. 😉

desszi
7. nov 2009

mywiel a ako vlastne taka kliatba vznikne? staci ked niekto vyslovi prekliatie? da sa proti tomu nejako branit? existuju nejake akoby ochranne stity vo forme napr. krystalov, amuletov atd.?

marianka79
7. nov 2009

je to fakt čudné moj otec je rok po smrti a za ten rok sa nám všetkým život otočil naruby ☹ neviem či to má súvis s otcom

mywiel
7. nov 2009

Existuju ano vznikne to tak ze niekto ti praje zle, nieco povie, zle sa pozrie. 😖 Ak si slaba tak ta sa to nalepi ak nie tak sa to odrazi a vrati sa to tomu co ti to zela. 😉

marianka79
7. nov 2009

myw a nie sú nejaké odriekania čo pomáhajú odkliat?

mywiel
7. nov 2009

Mozno otcom to zacalo, mozno on tiez odisiel lebo mu niekto neprial neviem... 😕 🤐

mywiel
7. nov 2009

Su ale to sa studuje min. 5 rokov aspon u nich a clovek musi byt na zrusenie tej kliadby silny, kazdy to sam nevie vyriesit bez pomoci.

marianka79
7. nov 2009

jéjha myw tak to by som musela zmenit zamestnanie lebo sú tam velmi závistlivci

mywiel
7. nov 2009

Dobru nocku Svetluskovia 😉 😵

marianka79
7. nov 2009

ok a ešte otázočka ak mi niekto prial niečo zlé može sa to splnit až za pár rokov? aký je čas na prepuknutie klitby

mywiel
7. nov 2009

Zalezi od toho co ti zlé praje ten clovek... ☹ Zajtra skusim pozriet anjela na ochranu proti kliadbe, dnes uz nemam cas. pa pa 😉

marianka79
7. nov 2009

mne bolo povedané že bodaj by sa mojej rodine niečo zlé prihodilo a povedal mi to do očí bolo to pred 3-omi rokmi

denisocka
7. nov 2009

moja kamaratka mi minule spomínala,že maju nejaku neviem kolko generačnu kliadu aj toho,kam s tým chce isť,ak by bolo nutne zistim - ozvite sa v IP

mywiel
7. nov 2009

☹ to je zlé velmi zlé iba ak by to zobral spat a ospravedlnil sa... 😕

mywiel
7. nov 2009

Ale pomoc je vzdy nezufaj, skus sa skontaktovat s p. Vetrakom on ti povie ci tam nieco je...

marianka79
7. nov 2009

myw on už asi na to aj zabudol ale musím sa s ním o tom porozprávat len neviem ako to zoberie 😒

mywiel
7. nov 2009

Ale neboj sa mozes si byt ista, ze tomu cloveku sa to vrati nech uz je akykolvek silny mag alebo nie, aj ked to urobil ze si to neuvedomuje, vsetko je bumerang. 😠 😉

teodorka
7. nov 2009

myw mimo temy ale u nas nikde nepredavaju bio zeleninu v meste dnes sme obehali vsetko 😒 tak som z toho nanic...

marianka79
7. nov 2009

ale ja nechcem aby sa mu to vrátilo povedal to vtedy od nervov ale narobil teda dobrý chaos v mojom živote

marianka79
7. nov 2009

dík myw 🙂