Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
8. nov 2009

aj ja som,ale odbieham

marianka79
8. nov 2009

ahojte
lin ked si niekoho prekliala a vzápetí to olutovala tak budeš mat odpustené a nevráti sa ti to ale musí to byř úprimné priznanie ja neviem ako to od dotyčného docielim aby to vzal spet

mywiel
8. nov 2009

Znovu to zopakujem lebo opakovanie je matka mudrosti... 😀 😉
Ked na niekoho zanevrieme, hnevame sa ci ho az nenavidime, je to to isté ako mu priat zle, a skodime nie jemu ale len a len sebe a svojmu zdraviu, hnev, smutok a nenavist vytvaraju psychické toxiny v tele ktoré sa skor ci neskor odrazia na zdravi ak sa ich nezbavime, takze odpustit znamena sa oslobodit, konecne naplno dychat, robite to nie pre toho cloveka ale pre seba aby ste zhodili bremena zo svojich pliec a zo svojho srdca. Uvidite ako lahko sa vam bude dychat a budete ako pierko v povetri poletovat, odpustenie je sloboda a v konecnom dosledku plnohodnotny zivot aky si zasluzite zit naplno a to sa s hnevom, nenavistou, smutkom, vycitkami neda. 😔

denisocka
8. nov 2009

suhlasim s myw. ja som zanevrela po svadbe,na moju tetu,čo mi tam urobila hambu ked sa ožrala,potom na kmotru,ktora držala rpi nej,týmpádom aj na krsna-na zvyšok ich rodiny .... nakoniec sme sa trapili obe strany a mne bolo ťažko to prelomiť. prelomilo sa to,až mi zomrel ujo,na pohrebe a dakujem ,že je to zas ako ma byť ,odpustila som aj tete,na ktoru som bola 4roky velmi nahnevana

mywiel
8. nov 2009

Deni hanbu urobila sebe nie tebe. 😉

marianka79
8. nov 2009

ja som ale nezanevrela na toho človeka čo to vyslovil 😔

denisocka
8. nov 2009

viem,ale na mojej svadbe vytiahla to,čo mi bolo najdrahšie.... robila som svadbu na prelome datumu,ako mala mať mamka narodeniny a ona na svadbe vytiahla,že ---- nebožka pod zemou ma narodeniny a živijooo živijooo -------- od polnoci do rana som preplakala, nedalo sa mi to zastaviť, pol svadby v háji

mywiel
8. nov 2009

To je dobre, je to zbytocné, tym by si nic nevyriesila len by si si ublizila a dala mu moznost aby ta to naozaj zasiahlo. Treba odpustat, lebo inac sa clovek len zoziera a nikam to nevedie.

marianka79
8. nov 2009

a myslím si že to on by mal prosit o odpustenie a priznat chyby a ospravedlnit sa ale to je tažko od neho chciet ja som mu to aj povedala a bol ticho.....nič..... 😖

mywiel
8. nov 2009

No tak to sa fakt pekne zhodila, ale mozno to nemyslela zle, nechcela ti ublizit, len alkoholické vypary jej v prejave nepomohli. Urcite tvoja mamka bola na svadbe s tebou a urcite to tak nezobrala. 😉 Ale chapem ta, musel to byt sok to hej. 😒

denisocka
8. nov 2009

hej myw,aj pre polovicu sály to bol šok... nevedeli či tlieskať,či spievať,či jesť segedinsky.

marianka - ja som odpustila aj vety typu - preto si potratila , lebo boh vie,že z teba nikdy nebude dobra matka !

denisocka
8. nov 2009

baby,viete čo sa mi pri vás udialo? dokážem konečne hovoriť otvorene o mamke 😵 😉

mywiel
8. nov 2009

Deni vies ja stale oslavujem otcove narodeniny ovela radsej ako narodeniny kedy zomrel ako to vola moja rodina, nechapem ten pojem pripominat si to ze vtedy zomrel tak zapalim sviecku, ja ju radsej zapalim na jeho narodeniny, lebo on je stale tu nezmizol len nema hmotné telo, ale ako to vysvetlis druhym? 😅 😵

mywiel
8. nov 2009

No ja by som jej na to asi povedala, ze ta huba neboli.... 😠

marianka79
8. nov 2009

jéj deni tak to je silné kafe ja som to mala podobné mne muž furt vravel že jeho mama sa lepšie stará o mojho syna ako ja 😠

denisocka
8. nov 2009

stačilo pochopiť,že to,čo vykričala mne je vlastne jej vnutorny stav,to čo ona citi,vie - a je to naozaj ťažke žiť s tým,že nemože mať človek deti

marianka79
8. nov 2009

a odpustila som

už som s ním ale neni 😀 😕

toho bolo viac 🙄

mywiel
8. nov 2009

Vidis trpi, a mysli si ked ublizi druhym ze sa jej ulavi, no este sa sem bude musiet par krat narodit a prezit si co ti sposobila. 🤐 😔

mywiel
8. nov 2009

Pekny vecer Svetlusky, idem sa venovat muzovi. 😉

marianka79
8. nov 2009

deni to tá ženská čo ti to vykričala nemože mat deti?

denisocka
8. nov 2009

nemože mať marianka...mnoho žien nemožu a žiju normálne,ona to však nevie stráviť

marianka79
8. nov 2009

chápem aj ju ale tiež poznám baby čo nemožu mat a nepraju nikomu zle práveže hladajú sposob ako ho mat_-adopcia tak ona skodí sebe a nie tebe

denisocka
8. nov 2009

škodí sebe,hej,alebo nevie uniesť svoj udel, ale časom pochopí

marianka79
8. nov 2009

no snád ano-pochopí

ja stále premýšlam prečo som sa dostala k takejto téme je to zvláštne najprv som tu na MK hladala pomoc pre syna ktorý je hyperkinet potom problémy v partnerstve a nakoniec rodinné problémy preskákala som 2 témy a vtretej-tejto som ostala tu som našla to čo som hladala a kde som doma

a ešte je záhada že neustále ma prenasledujú čísla 3,6,9.Vidím ich doslova všade a hlavne na ŠPZ-tkách

marianka79
8. nov 2009

tak dobrú noc všetkým 😔

denisocka
8. nov 2009

dobru

denisocka
9. nov 2009

dobe ranko 😀

denisocka
9. nov 2009

chcela som,že prekliatie pomaha vyriešiť aj patrik balint - www.regresnaterapia.sk - nevidim problem mu aspon písnuť mail, a poradiť sa. je z martina

denisocka
9. nov 2009

toto som z časti zažila po stretnutí s mojou twinflame - ale ešte musim na tom makať - on už toto dosiahol

Buďte na pozore pred príznaky vnútorného pokoja. Srdce veľké
mnohí z nich boli už vystavené vnútorný pokoj a je možné, že
ľudí na celom svete by mohla prísť sa s ním v rozmery epidémie.
To by mohlo predstavovať vážnu hrozbu pre to, čo má, až teraz, bola docela
stabilnom stave konfliktov vo svete.
Niektoré príznaky vnútorného mieru:
* Tendencia myslieť a konať spontánne, nie na strachu založené
z minulých skúseností.
* Nezameniteľný schopnosť užívať každú chvíľku.
* Strata záujmu pri hodnotení ostatných ľudí.
* Strata záujmu o posudzovaní samostatne.
* Strata záujmu o tlmočenie rokovaní ostatných.
* Strata záujmu v konflikte.
* Strata schopnosti starosti. (To je veľmi vážny symptóm.)
* Frequent, drvivá epizódy ocenenia.
* Spokojní pocity prepojenosti s druhými ľuďmi a prírodou.
* Časté útoky s úsmevom.
* Rastúca tendenciu nechať veci sa stávajú skôr než aby boli
nestane.
* Zvýšená náchylnosť k láske predĺžená o ďalšie, rovnako ako
nezvládateľné nutkanie na predĺženie jeho platnosti.
UPOZORNENIE: Ak máte niektoré alebo všetky vyššie uvedené príznaky, informujte sa
upozornení, že sa váš stav vnútorného pokoja, môže byť
zatiaľ pokročilý, aby neboli liečiteľné. Ak ste vystavení nikomu
nevykazuje žiadne z týchto príznakov, aj naďalej vystavení len
na vlastné nebezpečenstvo. ~ Saskia Davis

denisocka
9. nov 2009

TwinFlame
Konečným láska únie, javy duchovné dvojčatá alebo twin duše ... dve srdce biť, že ako jeden celok. Love of Souls, Soulmates, twinsouls, twinflames, lásku, božský únie, posvätná sexualita, reinkarnácie, láska, vzťahy, sex, duchovno, metafyzické, ascension, 11:11, lightworker, duša, duch, boh, bohyňa. Twin duše, tiež volal Twin Flames alebo Twin lúče, sú druhú polovicu svojej duše. To je založené na presvedčení, že všetci sme súčasťou božskej bytosti, All That Is, Zdroj, duch, Stvoriteľ. Božská bytosť, aby sa jej vlastné skúsenosti, rozdelených do mnohých duší, z ktorých každá ďalej delí na mnoho ďalších a mnoho ďalších. Konečné rozdelenie mnohých vytvorených neutrálne rodových dušou mužov a žien polovice celku, Twin Soul.
Hovorí sa, že jeden nespĺňa ich duše, alebo Twin Twin Flame, kým sa dozvedeli veľa poučenie o láske, strate a odpustenie skrze úzke Soul Mate
vzťahy, že srdce je z pružné a silné cez bolesť a straty, a musia byť tak čeliť intenzity, že sú s druhú polovicu svojej duše.
Mnoho ľudí, ktorí splnili svoju Twin Soul zažil "temná noc duše", alebo významnej duchovnej transformácie tesne pred stretnutím, alebo na splnenie tohto dušu. Je to skoro, ako keby ste mali "vyprázdnil" emočne, duchovne a duševne ako test svojho ducha. Stretnutie si "druhú polovicu" môže byť kúzelný, neznesiteľný zážitok, ktorý otvorí svoje vnímanie. Niektoré skúsenosti otvorenie svojich psychických
povedomia ako ich srdce expanduje v tomto nespútaný a bezpodmienečnej láske.
Faktom je, že sa váš život nebude rovnaký, a to, či vnímate to ako dar, alebo prekliatie, je problém vašej duše vývoj. Twin Soul spojenia je vždy triáda zahŕňa Duch Boží / All That Is dvaja ľudia spojené duše, pripojený k Bohu.
Ako je možné fyzicky spojiť so svojím Twin Soul, jeden musí urobiť vedomé prácu liečenie a stať sa v celej svojej já. Twin Soul láska nemôže existovať v codependent, ego-vzťah založený, alebo z vnímanej "potrebu", že iná osoba vás urobí celku. Obaja musia často čeliť separácia zatiaľ čo posilnenie vlastných
pripojenie k Duchu a nájsť svoju silu a účel na vlastnú päsť.
Každá polovica bude nájsť rovnováhu vo svojich žien a mužov, jin / jang pred únie. Keď sa obe polovice duša stanú silnými stĺpy, na svoje vlastné, hojí a vyriešiť karmické väzby v tomto živote, potom sa môže spojiť na splnenie ich Divine účel, ale problémy nekončia. Tam je miera, ktorá môže byť desivé, keď sa zaoberajú zrkadlo, vaše slabé a silné stránky veliké, nevyriešené problémy a otvorené rany bolestivo tlačiť vás na ďalšie liečenie, alebo spôsobiť ego plynúť vzťah v strachu. Je to dôležité pre Twin Souls nájsť ich vyšším cieľom, či už je to úloha budú plniť spoločne, alebo samostatne, bude pracovať treba urobiť.
Niektoré Twin Souls nie fyzicky spojiť tu na Zemi, a vzťah môže trvať celý život na duchovnej úrovni sám, keď jeden alebo obaja môžu byť fyzicky žije s inou dušou do karmické dohode. Niektoré Twin Souls druhá polovica nie sú ani na rovine Zeme v rovnakú dobu a bude ponúkať poradenstvo a pohodlie spoza ako "anjel strážny".
Psychické a duchovné súvislosti s vašou dvojaký duša je silná a hlboká. Veľa skúseností pocit spojenia v matici zlatou niťou bieleho svetla, či už vedome alebo vo sne stave. Niektorí majú silné duševné spojenie s jeho dvojča, pocit ich myšlienky boli navzájom v objatí extatický miesto pohody a šťastia. Môžete mať pocit svoje dvojča na utrpenie a bolesť v srdci-trýznivou bolesťou. Často fyzické príznaky sú zdieľané medzi dvojčatami, simultánne krvácanie z nosa, bolesti hlavy, telo bolí, sú potvrdené obe dvojčatá.
Synchronicity: náhodný výskyt udalostí a hlavne psychickej udalosti (ako podobné myšlienky v široko oddelených osôb alebo mentálny obraz neočakávané udalosti, ako sa to stane), ktoré sa zdajú byť spojené, ale nie sú vysvetlené tradičné mechanizmy príčinnej súvislosti.
Synchronicity hrá dôležitú úlohu pri stretnutiach dvojča dušu ... Ja chcel povedať, že synchronicity je Boží spôsob, ako vašu pozornosť. Môžete nájsť podobné skúsenosti v rovnakú dobu snímky ešte pred splnené, sobáše, narodenie, rozvody, ochorenia. Možno zistíte, že ste žili ako susedia v úplne rôznych miest v určitej fáze svojho života, alebo dovolenka s rodinou v rovnakej krajine, v rovnakom čase.
Jedným z najviac fascinujúce posolstvo synchronicita má čo robiť s číslami 11:11, môžete nájsť tých čísel, na lyžiach sa na vás z digitálne hodiny, reštaurácie príjmov, štátne poznávacie značky, telefónne čísla a podobne.
Vzhľad 11:11 je vždy prospešný čin Boží zásah. To vám povie, že je na čase, aby sa dobre poobzerajte sa okolo seba a uvidíte, čo je skutočné a čo je iluzórne. Je na čase poodhaliť rúšku ilúzie, ktoré nás udržujú viazaný na neskutočný svet. Bol ste vybraný, pretože ste pripravení, aby vstúpil do reality väčšie. Raziť cestu pre ďalšie do nového spôsobu života, do Greater Love. Ak chcete vystúpiť z duality do Jednoty. 11:11 je mostom medzi duality a jednoty. Je to naša cesta do neznáma.
V numerológia, pričom čísla 11 a 22 sa majster čísla, čísla, ktoré majú svoj vlastný jedinečný význam, ako členia na 2 a 4, resp. V numerológia číslo 11 je často považovaný za číslo "duchovný posol", počet duchovných osvetlenie znamenať kanál pre informáciu medzi "vyššie" a "nižšie", prepojenie medzi vedomou a nevedomú, neba a krajiny, jin
a jang, mužský a ženský. Dve "ty" pripojil, ktoré tvoria piliere k nebeskej bráne. Vibrácie a posolstvo "dva v jednom" a "tie 'na dve," moc "jeden" dvakrát rozšíril ... toto je dokonalý symbol dvojča duše.
Veľa twin plamene zažili tento fenomén v 11 narodeniny, numerológia, termín stretnutia a také, a neustále dostávajú rovnaké 11:11 správ. Verím, že to môže byť len symbolom väčšia práca, dvojča duša bola jednotná na tejto zemi urobiť.
Stretnutie s "druhú polovicu svojej duše" je všeobecne tak život mení a hlboký
Twin duše, ktoré budú obe uznávajú tejto mimoriadnej puto, či už sa vyvíja aj celý dosť, aby uznali a pôsobiť na to je ďalšia vec. Stretnutie s dvojitou dušu prináša vnútornú duchovnú revolúciu, hlbšie prepojenie a porozumenie Božej a univerzálny jednotu, to je ten najväčší dar spoznať svojho partnera. Twin dušu láska nemá byť zamieňať s obsedantno / kompulzívna
poruchy, to nie je iné, ale naozaj výzva k láske bezpodmienečne a bez očakávania, ktoré majú byť celá a kompletný pred vstupom do seba s ostatnými a dokončiť celú stranu vašej duše. Túžba a túžba byť s dvojitou duša je intenzívny, ale vďaka rast a vnímanie môže byť vnímané ako väčšia túžba spojiť sa s Božej, a to je pravda lekciu, máte dve polovice oveľa
väčšieho celku.
Stretnete Ak sa svojho partnera, nebude "game-hraním" alebo manipulácia, budete mať potrebné transparentne úprimný vo vašom vzťahu a komunikáciu s druhými. Ak existuje karma z minulých životov, aby vypracovali medzi vami, bude zrejmé, a vedome pracoval mimo. Ak sa vy alebo vaše dvojča sa zaviazala, že ďalší vzťah, budete rešpektu a cti, že puto a realizovať testy bezpodmienečnej lásky. Stretnutie svojho partnera duše výzvy, aby ste duchovne rast, uzdrav mentálne, emocionálne, fyzicky a vidieť za čas, ego, a fyzické obmedzenia. Budete riadiť s túžbou byť najlepší prejav
Vaša duša na zemi. To nie je vzťah srdiečok a kvetín, ale jeden, ktorý bude testovaný v ohni, a bude trvať mimo čas a priestor.
Musím varovať, že všetky tieto príznaky nie sú "dôkaz" splniť druhú polovicu svojej duše, veľmi často sme napádaný stretnutie "takmer dvojča" alebo karmické spriaznenú dušu, ktorá môže zrkadlo všetky tieto príznaky. V mojej vlastnej skúsenosti, muž, veril som s mojou celú bytosť, že sú moje twinflame, sa ukázal byť karmické spriaznenú dušu, a jeden z najviac bolestivé ponaučenie z môjho života. Prišiel som vidieť, že nie sú žiadne záruky v živote, vo všetkých našich hodín sme povolaní učiť bezpodmienečnú lásku,
súcit a odpustenie, stretnutia s karmické spriaznenú dušu môže byť testom svojho duchovného vývoja.
Inými slovami, ak máme tak určené k presvedčeniu, že tá či ona osoba je naša dvojča, máme tendenciu sa nepoznali zvyšok lekcií v živote. Život je o láske vo všetkých podobách, ako môžeme naozaj rast bez dôveru v múdrosť vesmíru, aby pre nás tie, ktoré vás naučia nás najlepšie? Láska nie je o očakávaní, láska nie je stav, ale pomery na Zemi sú o podmienkach. Radil by som každého, kto verí, že splnili svoje dvojča, ale je v takej bolesti z tohto stretnutia, že možno čas pre spojenie nie je v poriadku, alebo že sú zapletené do karmické spriaznenú dušu, alebo "takmer dvojča" vzťah. Iba v "pustil" môžeme byť pripravení prijať to, čo je skutočne naša. Tam sú niektoré veriť, že "stretnutie" s našim twinflame je naozaj v to, že nosíme podstatu našej milovanej v našej duši, a my sú vyzvaní, aby zjavné, že láska vo všetkom, čo robíme, bez prílohy, bez očakávania, sa stala jedným .

Soulmates
Spriaznené duše sú duše sme sa stretli a žil so životom v mnohých časoch. Oni boli naši milenci, manželia, matky, otca, sestry, bratia, učitelia, študenti, priatelia a rodina, alebo aj naši nepriatelia, obete, alebo tormenters. Máme zmluvu s týmito duša sa vrátiť na zem spoločne pre učenie sa a rast.
Máme veľa spriaznené duše, prvý väčší delenie dušou. Tieto duše rezonuje s nami, a tam je komfortné v tom uznanie. Máme vyvíjať a prevteliť sa tieto duše cez veľa životov, poučenie v mnohých našich zväzov a partings, môžete povedať, na určitej úrovni, my všetci sme spriaznené duše jeden s druhým, učia a rastú spoločne. Nie všetky tieto lekcie sú milujúci alebo upokojujúci ako lekcie v odpustenie a bezpodmienečná láska sú náročné. Niekedy sme sa "obeť", a niekedy sme "temnoty", ktorá ukazuje ďalšie duše ich svetlo. To je slobodnú vôľu a voľbu, kedy prichádza do "hry", ako reagujeme alebo vnímať naše
vzťahov. Niekto môže prísť do vášho života a spôsobiť veľa bolesti a utrpenia, je to duša zmluva medzi vami, aby rast a vyvíjať v láske a odpustenie. To je jeden vnímanie karmy, a ten, ktorý bude bez vás z karmického cyklu "Ja ťa zabijem, teraz si ma zabiť" typ karmické tanečné niektoré duše sa podieľa na mnohých životov. Zrušíte cyklus tým, že konajú skôr ako reagovať tým, že uvoľní ego z duše a učiť sa milovať a odpúšťať aj v utrpení.
Naša najväčšia radosť a naša najväčšia bolesť sú koncipované tak v týchto vzťahov spriaznenú dušu, naše pocity intenzívnejšie našu dušu spojenie, či už dobrý alebo zlý. Často môžete mieste spriaznenú dušu alebo karmický vzťah slovom "láska na prvé miesto" alebo "odpor pri prvom mieste", v závislosti na poučenie, ktoré ste zmluvne poučiť sa z tejto duše. (http://harusami. com/soul2soul / twinsoul. html)