Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
16. nov 2009

ta nehoda je hrozna ☹ to video som si radsej ani nepustila..
pred par mesiacmi som nechapala ako moze niekto zomriet v aute ked niekto narazi .. ved auto je pevne. a v lete sa mi stalo, ze som sedela v aute, odbacali sme, pekne sme zastavili a vyhodili smerovku, asi minutu sme stali a v tom taky buuum odzadu. tak mi to tresklo mozog o sedacku, ze cely den ma bolela hlava. a to ani nebolo silne tuk. to auto ktore do nas narazilo, bola velka biela dodavka a mlady chlapec sedel za volantom a zevraj si nevsimol, ze mi sme zastavili a vyhodili smerovku, pritom tak pekne postupne sme spomalovali, ze to si musel vsimnut.. a my sprosti sme nevolali ani policiu aby to islo bez neprijemnosti a ten mladik na nas akosi zabudol 😠
takze uz to chapem. musi to hrozne pre tych ktory sedia v tom aute ☹

denisocka
16. nov 2009

nebola som na gymnastike, vykecala som sa vonku 😀

linette
16. nov 2009

vykecala vonku, takto meskas na hodiny, ze ich vynechavas? 😀 😀 ako ja na strednej 😀 sme radsej sli do tesca ako na prvu hodinu 😀 tesco je blizko mojej exskolicky premudrenej 😀 😝

dali4
autor
16. nov 2009

lin... ja ako blondýnka 😀 no, pre srandu skúsim, ale mne vobec blond nejdu, vyzerám úplne hrozne 😀 . Ked som mala 15 som sa dala odfarbit... ale to som nemala robit...

linette
16. nov 2009

dali ja sa teraz chcem postupne prefarbovat (nie uplne na blond, len tak plavo) ale to musim mat v zasobe aj jednu tmavu pre pripad 😀 peroxid si nemozem dovolit, kedze moje vlasy su akokeby ich krava zula deno denne 😠 😀 😝

linette
16. nov 2009

kessina a nevies ci su tam popisane tie techniky co v secrete? neviem ci si ho videla alebo citala..

linette
16. nov 2009

idem do postele babiky, dobru noc 😉

denisocka
17. nov 2009

neviem čo robim zle,ale vlasy mi ten tazz nefarbí 🙄

denisocka
17. nov 2009

nech robim,jak robim,tie vlasy -teda tie bodky su na mna vela ,skor si z toho urobim fuzy a bradu,ako učes

dali4
autor
17. nov 2009

Ahojte kočky 😵

kessina
17. nov 2009

linette,
secrete som nevidela, ale urcite sa k nemu dopracujem, ked bude trosku casu, niekto tu tusim daval aj odkazy, kde sa to da pozriet, len sa musim k tomu znova dopracovat 🙂 takze to zatial neviem porovnat, v knihe je 22 cviceni, zatial som to precitala len prvykrat, je to tam tak napisane, ze najprv by sa mali tie cvicenia vsetky precitat a az potom ich robit, takze takto som to aj urobila 😀 no ak to zhrniem, tak podstatou vsetkych cviceni je to, aby bol clovek stastny a pozitivne naladeni, lebo len tak si bude pritahovat pozitivne veci 🙂 a to co chce 😵

kessina
17. nov 2009

ze naladeni... jaaaj, naladeny samozrejme

dali4
autor
17. nov 2009

Práve som mala zvláštny stav.Ešte to trvá,no pomali odoznieva.Krútenie hlavy,dunenie v nej,slabost v rukách,videnie také,ako keby som mala v očiach tlak,myslela som že odpadnem ☹. Žeby vyčerpanost,nevyspatost ? Mám pocit že som stratila aj vela vitamínov... ☹. Začnem si ich asi doplnat,popri tom homeo na udržanie vitamínov tam,kde majú byt... Ach jaj,tak mi to pripomenulo tie stavy,čo som mala pred tromi rokmi ☹ Vtedy som to prehánala z robotou a skolabovala som.Potom postraumatické depresie,stavy úzkosti... Aj som sa dnes dost stresovala,s malým,bol ako odtrhnutý z retazi,potom malinká,bola velmi uplakaná,mala bolesti bruška...No,asi toho dnes bolo na mna vela 😖

lieeenocka
18. nov 2009

Ahojte, nemám dobré správy. Neuľavilo sa mi ani po odrábaní, ani byt nie je vyčistený, vždy ked sa pokusim niečo proti tomu urobiť, ešte viac to zosilnie, už strácam nádej, že sa to dá do poriadku. Robí to ---on---posiela mi choroby aby mi ich mohlo liečiť za veľké peniaze aj temné sily na mňa posiela.
No dobrá správa je, že mi vyšlo v kartách veľmi dobre.

marianka79
18. nov 2009

baby vy sa meníte 😀 😀 😀 hotové celebrity 😀 😀 😀

denisocka
18. nov 2009

bože lienočka,šak trochu si ver , prečo si to stale pripušťaš???? prečo sa tomu nepostaviš? maš nato , nepusť to k sebe !nedovollnema nad tebou silu ! pošli mu lasku

marianka79
18. nov 2009

lien presne ako deni vraví nesmieš tomu prepadnút 😉 a bud silná

denisocka
18. nov 2009

lienočka,inač našla som pomocky,ako si vzaj zatvoriť 3oko

lieeenocka
18. nov 2009

deni, kde si to našla, mám záujem sa na to pozrieť. Ináč, bola tu včera tá veštica, povedala že to oko sa mi len tak neotvorilo ako dar, ale že mi ho otvoril ten psychotronik aby sa mu na mňa ľahšie napájalo a mohol si so mnou robiť čo chce, posielal mi choroby, duše, teraz tieto sily, preto som sa s tým nikdy nevedela zmieriť, lebo nebolo to prirodzené. Povedala, že keby to prišlo ako dar, tak prijmem z radosťou.
Ináč mi vyšlo v kartách že nad tým zvíťazím, budeme sa sťahovať, finančne si polepšíme, začneme od znova ako dvaja milenci, budeme mať dcérku a potom ešte chlapca a psychotronika pohltí to zlo ktoré vysiela, ochorie fyzicky aj psychicky, môže z toho aj zomrieť napokon. Vráti sa mu to, s čím pracoval.

denisocka
18. nov 2009

lienka odkial si?napíš do IP

dali4
autor
18. nov 2009

Ahojte babulky ...
Dneska som to mala zase 😒 ... to čo sa mi zase deje ☹ ? A prečo? Skoro som odpadla doobeda...

denisocka
18. nov 2009

čo si mala moja? čo sa deje?

teodorka
18. nov 2009

deni ahoooj uz sa tI ozval moj?

lieeenocka
18. nov 2009

dali čo sa ti stalo 😒

denisocka
18. nov 2009

je teo,to bol ON? ja e to TY

teodorka
18. nov 2009

ja som bola v robote ...len vcera som sa ho pytala i sa Ti uz ozval a on ze este sa k pc nedostal ...aj vcera sme boli mimo v Bojniciach 🙂

dali4
autor
18. nov 2009

lienocka... neviem čo sa mi deje, býva mi na odpadnutie, mám pocit že mi duša z tela vyletí ☹ ... to doslovne... Cítim úzkost. A neviem prečo

dali4
autor
18. nov 2009

teda viem asi prečo sa to deje... takto mi dáva najavo telo že musím niečo zmenit vo svojom živote. Ale ked ja neviem čoooo ☹ ... Musím poprosit o nejaké znamenie...

haniak
18. nov 2009

no ja by som vam mohla porozpravat a verim na posmrtny zivot..........je to velmi silne .......

dali4
autor
19. nov 2009

Zdravím vás všetkých... 😵
haniak... tak rozprávaj 🙂