Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
12. jan 2010

inak celý den sa mi super robilo mala som pri sebe babu s ktorou sa mi super robilo dokonca aj verí na tieto veci dost sme sa o nich rozprávali a zle mi ostalo ked ma líderka dala od nej preč na iné miesto tak neviem že by to bola príčina?

marianka79
12. jan 2010

jeej duch?noo?chvelo sa mi celé telo ale zima to nebola káva mi nerobila dobre pijem jen nescu a z automatu v práci moccacino

linette
12. jan 2010

mozno ze aj to.. som rada, ze si natrafila na taku kolegynu 😉 vidis to, zacnes sa zaujimat o tieto veci a uz ich k sebe aj pritahujes 😵 len si nestrat dobru naladu, ta je velmi dolezita, aj ked ti bolo smutno, ze ta liderka oddelila od nej, nedavaj to najavo, aby ti nebrala energiu.. ked sa citis dobre, mas dobre pocity, si na velmi dobrej frekvencii tak pritahujes k sebe dobro a to co potrebujes.. vtedy sa najviac dari aj v objednavkach 😉 😵 preto si vzdy udrzuj ten stav ako dlho sa len da 😉

linette
12. jan 2010

marianka niektore caje maju este silnejsi ucinok ako kava, ale ci aj na tlak to neviem.. ked pijes take mate originalne alebo guaranu, tak to udrzi hore ovela dlhsie ako kava..

marianka79
12. jan 2010

dik to mi vravela aj suseda aj ju som si pritiahla a aj ona mna je to sila energia a aj my sme sa tu spojili Nie? 😉

marianka79
12. jan 2010

mate to je matovy čaj alebo niečo iné?

linette
12. jan 2010

ano 😵 podobne sa pritahuje 😉
som niekde citala, ze sa stale viacej a viacej ludi zacina "prebudzat" po tej duchovnej rovine 😵

marianka79
12. jan 2010

taká maličkost objednala som si volné parkovacie miesto pretože sa stáva že ked večer prídem neskoro nemám kde zaparkovat tak som poprosila aby som to miesto mala volné ked prídem povedala som to ale ešte predtým ako som opustila parkovisko prídem neskoro večer a nie že bolo volné to ISTÉ miesto ale uvolnili sa aj dalšie 3miesta tak som zaďkovala a v pokoji zaparkovala-sranda 😉

marianka79
12. jan 2010

no aj ja som to počula že ludia sa dávajú viac k duchovnému životu ved bolo načase nie? ☹ kam by sme dospeli kynožime samích seba samá technika a žiadna príroda
😒

marianka79
12. jan 2010

eStránky.sk

carli51
--------------------------------------------------------------------------------
Úvod >> čarokruhy >> Anjeli
Anjeli22.04.2009

Znamenia anjelov často a bezdôvodne podceňujeme

Chcú s nami nadviazať kontakt

Anjeli chcú upútať našu pozornosť a nadviazať s nami kontakt. Pomáhajú nám vyliečiť sa, avšak podceňujeme znamenia, ktoré nám dávajú a považujeme ich za náhodu či výplody našej fantázie.

"Anjeli však hovoria: ´Nemôžeme písať svoje odkazy na oblohu. Kedykoľvek si teda všimnete, že sa vo vašom živote objavujú nejaké modelové situácie, najmä ak prichádzajú ako odpoveď na vaše otázky alebo modlitby, venujte im pozornosť a verte im. Keď opakovane počujete rovnakú pieseň alebo zaznamenáte rovnaké číselné poradie, kto za to podľa vás môže? Vaši anjeli, samozrejme!"- uvádza vo svojej knihe "Liečenie s anjelmi" Doreen Virtue.

Anjeli nám svoje posolstvá často oznamujú prostredníctvom číselných poradí. Robia to dvomi spôsobmi. Buď informáciu jemne pošepkajú do ucha, takže zdvihneme oči práve včas, aby sme zaznamenali napríklad čas na hodinkách alebo telefónne číslo na bilboarde. Anjeli dúfajú, že si uvedomíme, že rovnaký číselný rad vidíme už po niekoľký raz. Napríklad, môžeme vidieť tri jednotky naraz alebo mať pocit, že kedykoľvek sa pozrieme na hodinky, bude na nich 1:11 alebo 11:11. Druhým spôsobom, ako nám anjeli ukazujú významné číselné rady, sú fyzické zásahy, keď napríklad zariadia, aby pred nami išlo auto so špecifickou poznávacou značkou, ktorú si máme všimnúť.

Tí, čo si tento fenomén uvedomujú, sa stávajú odborníkmi na výklad zmyslu rôznych poznávacích značiek. Týmto spôsobom nám anjeli odovzdávajú podrobné odkazy. Naši anjeli nám vysvetlia, aký význam sa vzťahuje na našu situáciu. Treba sa opýtať: "Čo sa mi snažíte povedať?" A oni nám s radosťou poskytnú ďalšie informácie, ktoré nám pomôžu rozlúštiť význam ich číselných posolstiev.

Anjel v hodine smrti ukáže, ako sa dalo žiť inak

Ľudia nemajú pokoru. Myslia len na seba

Tento text napísal Miro Maglen, učiteľ čchi-kungu z Bratislavy. Spontánne vychádzajúce slová sú podložené vnútornými zážitkami, ktoré pretavil. Stoja za úvahu.

Ľudia nemajú pokoru. Nemajú pokoru k Bohu, ani k učiteľovi, ani k druhému človeku. Myslia len na seba. Chceli by sa mať ako v bavlnke, chceli by zdravie, chceli by schopnosti - tretie oči, a tak... Nechcú prijímať utrpenie, hoci práve ono má posilniť ich dušu. Utrpenie, ktoré očisťuje, ktoré posúva ďalej. Nechcú prijímať ani následky, ktorých pôvodcom sú oni sami.

Ľudia radšej myslia na menej dôležité veci: peniaze, majetok, sex, úspech a podobné veci, ktoré ich duši vôbec neprospejú. Väčšina sa vyhovára: "Ale veď žijeme v takom svete a musíme žiť nohami pevne na zemi. Musime sa starať o seba a o svoju rodinu, nie o druhých...." Ale keď človek nerešpektuje prírodné a božie zákony, dá sa povedať, že žije pevne nohami na zemi?

Ako to všetko budú vysvetľovať anjelovi, ktorý po nich príde v hodine smrti? Pred očami sa im premietne celý život vrátane pýchy, povýšenia, hnevu, pripútanosti, závislostí, nedôvery k Bohu, nepochopenia samého seba... Možno povedia: "Ale ja som musel... Nedalo sa inak..." A anjel im ukáže ako sa to dalo inak.



Komentáre
Prehľad komentárov
Bez komentárov

--------------------------------------------------------------------------------

MenuÚvod
vtipy
šport
kultúra
rady
info
zdravie
liečiteľstvo
história
komentáre
právo
Košice
záhady
perly ducha
fakty
ekonomika
pranostiky
kalendáre
príroda
cestopisy
astronómia astrológia numerológia
recepty
čaje a čajové zmesy
mená
s astrológom Františkom Šteffekom
na dlhé chvíle
sex a vzťahy
zaujímavosti
záhradkár
archeológia, speleológia
zvesti
čarokruhy
čínska medicína

Fotoalbumhistorické pamiatky
iné
Košice
príroda
šport
vtipy
záľuby
Vyhľadávanie
Archív>
>
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

--------------------------------------------------------------------------------
© 2005 - 2009 eStránky.sk | Tvorba www stránok

marianka79
12. jan 2010

lin a čo si mala so žalúdkom?

linette
12. jan 2010

marianka super 😉 zakon pritazlivosti pracuje stale, nejde zastavit 😉 ci sa nam to paci alebo nie... preto je dobre ked ho dokazeme ovladat, sama si sa presvedcila, tak drzim palce v dalsich objednavkach 😵

to som len citala ze coraz viac ludi sa prebudza k duchovnemu svetu.. ze ktori to neivem.. ale ti vplyvni, ktori konaju aby nam bolo zle tak ti su to neni 😠

linette
12. jan 2010

keby si chcela mam preskenovanu knihu liecenie s anjelmi mozem ti ju poslat cez skype.. len je trocha rozmazana, ale ked si to priblizis, tak to ide precitat 😅

linette
12. jan 2010

zo zaludkom? zo zubom mam... som napuchla.. odumrel mi zub a teraz mi ho zubar zachranuje 😝 ma musel narezat a este k tomu mi ho lieci.. to cistenie korenov neni nic prijemneho, ale anjelickovia stoja pri mne a s ich pomocou to dokazem vydrzat, dokonca aj injekciu 😵

linette
12. jan 2010

teraz uz musim off... keby si chcela tu knizku, tak napis ip.. papa

marianka79
12. jan 2010

jaj asi som zle prečítala sorry no skype nemam

marianka79
12. jan 2010

idem aj ja off papa 😔

marianka79
12. jan 2010

jéj priatelovi som poslala mail o anjeloch presne o 22.22.hod papa 😉 a dobru nocku

dali4
autor
13. jan 2010

Dobré ránko dievčatá 🙂 ... dneska išiel malý skor do školky, lebo kamoška začala chodit do roboty tak ho musela zobrat skor. Jaj, ako mi je dobre 😅 ... nemusím malú každé ráno vliect von. Toto nieje kamarátka, toto je naozajstný anjel 😵 . Strašne si ju vážim.
Lin, myslím že sa naozaj vela ludí prebúdza, niekedy mám pocit že neuveritelným tempom, sama to pozorujem na ludoch. Určite je to aj tým že ja sama mám už iný pohlad na svet, takže vidím vela pozitívneho, ale čo aj čítam, počujem...
Mna ked strása tak to sú anjeli pri mne 😵 , tak mi dávajú najavo svoju prítomnost, okrem toho ich aj zacítim a hned sa mi objaví úsmev na tvári 😵 , velakrát aj v tažkých nepríjemných situáciách sa začnem usmievat a mám zimomriavky.Ten úsmev nejako ani neviem ovplyvnit, proste príde... musím vtedy vyzerat ako blázon 😀... ale nech.
lin... nedá sa povedat že komunikovat s anjelmi ma liečitelka naučila, ona mi to len ukázala a dalej som už sama cvičila, meditovala, skúšala, študovala samú seba... až sa mi potom sami začali hlásit. To včera večer, boli pri mne... hovorili mi zachovaj klud, príde nejaká situácia pri ktorej sa nebudem cítit dobre. Nevedela som čo to bude, tak som ich len vypočula a podakovala za upozornenie. No neskor som na to prišla. Aj tak bolo.Nebudem tu rozpisovat o čo išlo 😉 , v podtate je to doležité len pre mna, možem povedat že to nebolo nič nejako vážne ale nepríjemné ano. Takže zase ma nesklamali... naozaj s nimi rátam a velmi ma to ukludnuje a zbavuje všetkého strachu 😵
Marianka je to super akým smerom sa uberá tvoj život 😵 Tá nevolnost 😕 ... može to byt aj tým že niečo riešiš a niesi si príliš istá, nevieš ako sa máš rozhodnút. Robíš niečo čo ta zatažuje, niekde vo vnútri vieš že ta to zatažuje ale robíš to stále 😉 ...

dali4
autor
13. jan 2010

Jaj ta Mišelka tak rýchlo rastie, už jej je všetko malé. Mareček je taký drobučký, niekedy mám pocit že ho Miška doženie 😅 .

dali4
autor
13. jan 2010

marianka... pekný príspevok. Pravdivý... Tak som sa začítala a zopár situácií z mojho života mi prebehlo pred očami. Budem sa musiet zamysliet nad sebou... 😵

linette
13. jan 2010

jeeej dali ako pekne ich rozoznas a citis 😵 mne sa tiez parkrat stalo, ze mi anjelikovia pomohli a potom usmev na tvari alebo, ze sa hlasno zasmejem a citim taky dobry pocit, len ludia na mna pozeraju 😀
ake pekne od anjelikov, ze ta na to upozornili, ty si sa na to vedela pripravit a zvladla si to v pohode 😉
este doma som nemeditovala (zatial som len skusala, ale to bolo len chvilkove).. myslis, ze pred spanim mam skusat meditovat a potom si zavolat anjelikov k sebe a skusit sa s nimi rozpravat? .. ako to vlastne prebiehe? v meditacii ich normalne pocujem? (sa bojim skor toho, zeby som si nieco predstavovala)..

linette
13. jan 2010

to ti verim, ze miselka uz narastla, zachvilku z nej bude hotova slecna a ani sa nenazdas 😵
pockaj kym marecek vstupy do puberty potom sa natiahne a hned ta prekona vo vyske 😉 😵 moj malinky bratrancek, ktoreho vzdy volam moj malinky ma 11 rokov a uz mi je po krk.. a to bol vzdy taky malinky... som mu povedala, ze aj ked dva mentre bude mat, vzdy bude mojim malinkym a najzlatsim bratrancekom 😅 😵

linette
13. jan 2010

baby vcera som tu spominala transformaciu.. a pozrite aky clanok som dnes nasla:
http://helar.wordpress.com/2010/01/13/priznaky-...

linette
13. jan 2010

z toho par veci sedi na mna, najviac ta nechut do jedla.. doma mi hovoria, ze som velmi prieberciva a vela veci nelubim.. velmi malo jem..

denisocka
13. jan 2010

ahojte anjelská smečka 😉

tak ja len na skok som prišla, stakle na vás myslím a zakráko sa už vratim,len ešte mi dajte chvíločku . a ja vam potom dam aj darček za vytrvalosť .

ja som len chcela,že som mala v noci zaujímavý den,fakt po dlhej dobe nejaky pekný ... a to že sme sa sánkovi a malý nechcel sadnuť prvý, tak poslal muža prveho,on si sadol za neho a ja za nich a spustili sme sa všetci traja na saniach dole kopcom. a ako sme sa spustili,dole už bolo málo snehu a vedla takeho akoby ohniska a vysvhnutej trávy bola celá kopa kamenov - tigrých očí ,,,, bolí kráásne,všetky som vyzbierala a boli tam aj zebrie oči, tigrie oči,leopardie oči ... 😀 teda tak som ich nazývala,mala som z každeho niekolko, boli krááásne

neviem čo to znamenalo,ale aspon jeden pekný sen,ked už mam taku dllllhu pauzu

nečítam vas baby,prepáčte,ale zaujíma ma,čo marianka zažila s anjelom,niečo som zavetrila,ale nič som sa nedočítala

pekný den bambulky

linette
13. jan 2010

deniii 😵 😵 😵 😵 konecne.. aj ty nam chybas 😵 ved ked budes mat cas, tak nas docitas 😉
ihaaa darcek, uz sa neviem dockat 😅 😅

alfomilka
13. jan 2010

ahojte baby, casto vas citam, ale nejak nestiham prispievat, alebo nechcem pisat od veci. ale ked pisete o anjeloch, tak sa chcem cosi opytat. Zacala som pred casom cvicit 5 tibetanov a vzdy som pri tom mala velmi silny pocit, ked som zatvorila oci, ze asi 2 m odo mna stoji velka postava zeny, nieco ako Panna Maria (a to pritom nepatrim k veriacim, teda katolikom, aby som bola presna) a citila som, ako od nej ku mne sala laska, take laskyplne pohladenie na dusi. nieco take som nikdy nezazila. S velkym bruskom som to musela prerusit a teraz sa nejak neviem nastartovat. Ale je zaujimave, ze sa mi to objavovalo len pri cviceni, nie?

denisocka
14. jan 2010

je alfomilka, krásne 😵

denisocka
14. jan 2010

inač,ja som dnes zas mala sen,že som šla na svadbu sesternic, a ta zas ledva doletela , mala na pripravu 3 hodiny . divne sny,nakolko to že sa vydava sa mi snívalo už 2 či 3x a aj jej mame sa snívalo,že sa obe vydavaju . sice je pravda že sa bude vydavať naozaj o pol roka,ale čo mi leze do snov?