Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

debra
10. sep 2009

dakujeeem zlate ste 🙂

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

no tak mam to...no a taky nechapu tu spojitost tech cisel a jak to vsechno vycist...a hlavne se kterymi cisly pracovat...pohledam.

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

tak den, to jsem uplne magor 😀 ..ja to on-line otevrela az ted, jsem si tez mohla usetrit prepocitavani 😀 😀 😀 😀 😀 ...no a co ted s tim???

denisocka
10. sep 2009

😵 no,mne stačilo že som našla u seba č.29 -to je nejake velmi rizikove a potomtri sedmičky mám na zapad ,sever a juh ......... no nechapandos

musim si premyslieť nejaku dobru objednávku zhora

inač,dnes som si objednala 3.hodinový spánok šimona a šťastne vysmiete dieťa po prebudení,takže uvidíme,ešte mu ostava 30 minut

debra
10. sep 2009

mywiel ja som bola vzdy taky neveriaci tomas....ako som uz pisala nizsie 😖 ja som vzdy si tak povedala "aaale to mi urcite nevynde,nemam na to...nedokazem to"a pod.veci a viete co?ja som to fakt nedokazala....proste Boh neustale skusal moju vieru a ja hoci som verila,stale som i neverila....az teraz sa vo mne objavuje to "dobre"

tym nexcem povedat,ze som bola"zla"a ze som paxala zlé skutky,to nie...vzdy som verila,ze je nieco medzi nebou a zemou...raz mi jedna vestica povedala,ze mam silno vyvinutu intuiciu...vtedy som sa tomu smiala v duxu,ze noo urcite! ale teraz po odstupe casu tomu verim a fakt sa vela veci stalo,tak ako som predpokladala...no a este mi povedala,lebo som jej povedala,ze mam niekedy taky pocit,akoby niekto so mnou bol v miestnosti niekedy a ked niekto z nasej rodiny zomrie,ze sa bojim,aby sa neprisiel so mnou rozlucit lebo ja som bojko....

no a ona mi na to povedala,ze ony nepridu ked poprosim anjela resp.Boha o to,ze aby odisli 😨 ze by prisli len vtedy,keby som bola na to vnutorne dostatocne silna...alebo tak nejak mi to povedala...xapete to?ja nie 😕

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

ja ano debra 😉 ...neprijdou k cloveku, kteremu by se kvuli toho stala jakakoli ujma...kdyz si natolik silna, ze "bys to dala"...tak by prisli... 😉
Nikdy nerikej nikdy. V zivote prijde nekdy zlom, ze to co bylo vcera ANO je zitra NE, ze to co jsme vcera oslavovali, zitra budeme nenavidet. Clovek roste a to je dobre. Neni nemenny...vse je v pohybu...

Kdyz nejsme k necemu v zivote otevreni, blokujeme se sami na sve ceste.

A taky, kdyz pred necim zavirame oci, neco je nam neprijemne(nejaka zivotni otazka)...to je prave to, na cem mame pracovat...a posunout se dal. 😉

denisocka
10. sep 2009

janus,ja som z toho magor na Entu 😝

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

z ceho den? furt jsi na kříži????

debra
10. sep 2009

janus krasne si to napisala...ja som to poxopila...ja viem,co v zivote som nerobila dobre a snazim sa to napravit...ale ja nexcem aby ktokolvek bol so mnou v miestnosti 😒 xapes,ze?
lebo niekedy mavam taky pocit,ale vzdy v duxu poprosim boha alebo anjela aby to odislo ze sa bojim a zmizne ten pocit....mozno je to len pocit,neviem.....

jasne nikdy nehovor nikdy,to je stara pravda.....mne sa casto osvedcilo toto spojenie alebo nikdy nevies....boh netresta,on len skusa...skusa kazdeho na tejto zemi a posilnuje vieru....

ja som si zhruba pred vyse rokom velmi zelala aby som mala taku pracu v jednej nemenovanej spolocnosti,ked som prexadzala okolo ix kancelarie tak som velmi xcela tam robit,ta moja sesterka co mi tak radi a pomohla mi tam robila vtedyale v inom meste na tej pobocke a ja som si tak v duxu vravela,ze by som xcela,aby mi to vybavila,keby sa dalo...

no a asi tak pred dvoma mesiacmi mi ta moja sesternicka pisala,ze sa spyta jednej znamej ci je tam nejake volne miesto pre mna,no normalne som nemohla tomu uverit,ved predsa takto sm si to zelala 😵 no a ze uvidi,a ozve sa mi okolo 15.sept/ten den sa uz blizi,ja sm momentalne nezamestnana,a velmi tuzim po tej praci,a na nic ine nemyslim/lebo ze je tam vela prace a tym padom budu niekoho potrebovat

velmi si to zelam a chcem aby som to bola ja...tak si to zelam,ze na nic ine ani nepomyslim....

vizualizujem si to a predstavujem si,ze tu pracu mam aj realne...

janus si myslis,ze to robim spravne?ze je dobre,ked si verim v tomto,ze tu pracu budem mat uz sa tam vidim....?trosku sa obavam,ze ak by to nahodou nevyslo....velmi budem trpiet...ale tieto negativne myslienky hned zazeniem do uzadia mojej mysle a v duxu si neustale potom vravim/velmi mi pritom pomaha ten vnutorny hlas,nevies co to je,???/MYSLI POZITIVNE,DOBRE TO DOPADNE,MAS TU PRACU A pod.dobre veci a potom mi je dobre na dusi.....

strasne tuzim po tej praci a verim,ze to dokazem a budem v nej stastna a spokojna,ani neviem preco,ale mam z toho velmi dobry pocit.....intuicia ma dufm,ze nesklame 😔

debra
10. sep 2009

fiiiiha ale sm sa rozpisala sorry 😅

denisocka
10. sep 2009

janus, ja neviem ani jak mam tie čísla chapať,tak som to vzdala

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

vizualizace je parada-pomaha to.

jak chci auto...muzu tomu takhle aji pomoct, jak budu sedet doma na dupe, tak mi nezastavi pred barakem, ze?

jit se podivat do nejake prodejny s auty, projet se(zkusebni jizda)...verit tomu...

k te praci debra...ver tomu, ze to vyjde...ale pokud to nevyjde(pisu POKUD), nebylo to to cos potrebovala, i kdy jsi po tomhle moc moc touzila...anebo to muze vyjit...na nejakou dobu 😉 ...pak te to nejak prinuti zmenit smer a odejit na jine misto...nebran se tomu...jdi za svym vnitrnim hlasem...a veci delej s plnym nasazenim srdce!
Nezklame te to... 😉

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

ale hezky straveny cas, ne???? 😀

mozna, se to dozvime pozdeji 😉

linette
10. sep 2009

debra:
ja som tiez byvala a obcas aj byvam este neveriaci tomas. ked som sa mami opytala akoby som sa ovlala kebyze som chlapec, na to mi povedala, ze tomas a zeby to na mna aj sedelo 😀
to co si opisala poznam velmi dobre. to s tym nizkym sebavedomim, ze si neverim ved aj tak to nedokazem, mala som nanestastie par ran od zivota a preto som si vobec neverila a tiez som chcela niekedy zomriet. je to vsetko zly pocit a krute obdobie - hlavne ked je clovek este mlady a ma pred sebou zivot. na to vsetko treba cas. ved casom sa aj rany hoja - sice niekedy po tych ranach ostava trvala jazva. v poslednom case zacinam verit anjelom, prihovaram sa ku nim, verim, ze existuju a tiez obcas aj Boha poprosim. niekedy pomoze niekedy nie, asi sa len ucim a som niekde na zaciatku. za tym zlym obdobim treba spravit velku a hrubu ciaru a zacat veci pekne od znova, s cistou hlavou a hlavne vykrocit tou spravnou cestou - hoci je to niekedy velmi tazke.

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Jedenkrát za dlouhý čas
nebe otvírá svou náruč.
Duha září oblohou,
zvony zní a z dálky nesou
živý sen, který se ti zdál,
jak procházíš bránou,
ze všech stran zní dětský smích
a v duši mír zas vnímáš najednou.
Tak jen vítej v zemi pohádek,
beze zloby, bez hádek,
v zemi co nemá konec ani začátek.
Tak jen vítej...

Ref.:
Země pohádek, zázraků
země dětských snů a přání.
Všichni jsou zvaní, jen račte dál,
bránu vám otvírá sám pan král.
V zemi své vítej nazpátek,
tady nezůstává nikdo sám,
v zemi pohádek láska zvítězí,
ve svém srdci cítíš kudy jít.

To, o čem se vám jenom zdá,
po čem každý tajně touží,
v zemi jiné - právě tam,
děti už dávno všechno znaj.
Tak jen vítej v zemi pohádek,
beze zloby, bez hádek,
v zemi co nemá konec ani začátek.
Tak jen vítej...

Ref.:
Země pohádek, zázraků
země dětských snů a přání.
Všichni jsou zvaní, jen račte dál,
bránu vám otvírá sám pan král.
V zemi své vítej nazpátek,
tady nezůstává nikdo sám,
v zemi pohádek láska zvítězí,
ve svém srdci cítíš kudy jít.

znate to? je to znelka ze zeme pohadek...vychazelo to v sobotu...takova sbirka starych vecernicku...pak napoisu vic

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

zivotni rany nam oteviraji oci a OPRAVDU nas uci, rosteme tim....uz na dalku poznate cloveka, ktery mel "pestry"zivot...zalezi jak to clovek bere ty zivotni rany...jestli jako problem-nebo vyzvu...prilezitost povyrust.

Jak clovek zmeni zpusob mysleni, zacnou se dit zazraky....zmeni se cely zivot...

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

http://fred5200.webovastranka.cz/file/1645/4375 prehrajte si tu pisnicku...zeme pohadek....takhle nejak si predstavuju prechod po smrti 😉 moc pekne, trosku poslouchejte mezi radky 😉 ...skoda ze to tam neni cele...

denisocka
10. sep 2009

baby,bolo mi splnene, maly spal 3 hodiny,zobudil sa vysmiaty , ideme papať vajičkovu polievku . okrem toho sa mi splnilo dalšie, ozval sa mi zaujemnca na tarot ktory som sa rozhodla posunuť dalej a dal velmi dobru ponuku - teda cenu,za ktoru ho chce kupiť 😉

slavik
10. sep 2009

denisocka to je super. Ja som tiež začala dnes s objednávkou 🙂 (prerábame byt a rada by som sa do decembra nasťahovala) tak dúfam, že sa mi splní

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

no deni...to je dobre, jak to fungiruje, ze?

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

http://www.osud.cz/hledajici/detail.php?id=682&...

koho to fakt zajima, je dobre si toto precist!

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Co neprejes druhym, zustane i pro tebe nedosazitelne.

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Vsechno, co ti nahani strach, te chce nejak upozornit na osviceni.

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

To je dulezite!

Cim silnejsi jsou tve myslenky,
tim vetsi je pravdepodobnost, ze se uskutecni.
Tve myslenky zesili, kdyz je naplnis lehkosti a duverou.
Namaha a prilis krecovite ocekavani jim ubira na sile!!!!!

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Jak funguje zakon Vesmiru?

Co se stane, kdyz ti nekdo nadava nebo te podvadi?
Pak nese ten druhy - ne ty - dusledky sveho mysleni a jednani.
Predstav si, jak je to efektivni.
Nepotrebujes hnout ani prstem, aby ses mu pomstil.

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

Energie jde za pozornosti.

Ber na vedomi krasu a ona se bude mnozit.

Ber na vedomi vsechny ty situace, v nichz se ti zvlast dobre podarilo. A ony se budou mnozit.

Uznej a ber na vedomi, kdyz se ti neceho dostalo"zadarmo".
Kdyz jsi chtel maslo a nekdo ho pred tebe postavil.

Kdyz zazvoni telefon a ty tusis, kdo by to mohl byt, jeste nez zvednes sluchatko.

Raduj se a ocen to, pak se ti to bude stavat na vsech urovnich stale casteji...

j.a.n.u.s.
10. sep 2009

zase si tu povidam sama 😀 😀 😀 😀

adina22
10. sep 2009

ahojte dievcata chvilu vas citam..pekna tema 🙂

deni - ja som sa na to tiez pozerala,ale nevysla som z toho 😅

adina22
10. sep 2009

janus - pekne prispevky citam poctivo,len nemam teraz cas pisat 😀

adina22
10. sep 2009

janus ta kniha objednavame si z vesmiru je nieco podobne ako tajomstvo?