Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
2. jún 2010

Ale pretože niektorí ľudia to berú pekne “od podlahy” a chcú ísť “naisto” a stopercentne poprepájať svoje telo s vyššími sférami, pridávam aj dlhú verziu Gayatri mantry:

https://www.youtube.com/watch?v=qrClMpSWJBI
linette
2. jún 2010

zdroje su od helar ..

linette
2. jún 2010

deva premal asatoma .. ja poznam inu verziu ale aj tato je dobra 😉

https://www.youtube.com/watch?v=jxy4He0QTmA
linette
2. jún 2010

normalne sa mi lubi deva 🙂 🙂 😵

denisocka
2. jún 2010

Caute baby,cas 14:41 co znazornuje?

linette
2. jún 2010

deni ahoooooooooooooooooooooooooooojjj 😵 😵 😵
mas peknu fotku a ste pekny velky uz 😉 zachvilku uz budes tobiaska drzat v naruci .. 😵 😵

denisocka
2. jún 2010

@linette ahojky kocka

linette
2. jún 2010

deni hladam ten cas a vypisuje mi error .. 😠 ale ja to najdem ..

linette
2. jún 2010

deni nasla som podobne ..

1114, 4111

Může k vám přijít odměna v podobě financí.
Prémie v práci, nečekané příjmy.
Není nic takového na obzoru, zkuste si vsadit.
Štěstěnu máte na své straně.

linette
2. jún 2010

máááááááááámmmm tooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

14:41
Sešli jste ze správné cesty, ještě je čas se vrátit.
Však dobře víte, kde jste udělali chybu.
Nebude to složité.

linette
2. jún 2010

to prve bolo lepsie .. to boli ze spz na autach ..
to druhe je cas ..

tu jest zdroj:
http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detai...
http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detai...

denisocka
2. jún 2010

no mne nejak stale že 11.11 , 14.41 , 14.14 , 20.20 .. no prioste všetkys kombinacie .... a zas že 15.55 😀 ale možno som už haluzna,idem robiť pizzu,dik cica

linette
2. jún 2010

deni ked si tie cisla vsimas tak si neni haluzna 😉 anjeli chcu aby si si tie cisla vsimla 🙂 😵
a kde to byvas, zeby som sa k tebe na tu pizzu nasackovala? 😅 😅 😀

linette
2. jún 2010

a nemas za co s radostou som ti ich pohladala 🙂 ja som tiez minule si jedno chcela pozriet .. ma casto sprevadzali trojky .. ale uz nie .. teda aspon myslim 😕

marianka79
2. jún 2010

777 Škola záhad: toto je časť školy, v ktorej nečítaš len knihy o živote, ale naučené aj používaš. Toto číslo ti ukazuje, že si sa naučil lekciu. Je to číslo uznania a ukončenia. Úlohu, ktorú ti dali tvoji duševní sprievodcovia si zvládol.

dnes som sa rozhodovala v jednej pre mna velmi doležitej veci a prosila som anjelikov o pomoc prišlo mi znamenie ktoré som nevedela rozlúštit buď-alebo a nakoniec zasiahli vyššie sily a všetko sa ulahlo zvolila som asi dobru variantu vyriešenia mojej situácie kedže mi prišli tie moje sedmičky 😵 😵 😵 ....................................tak dakujem anjelikovia dobre ste ma poskúšali betari jedny a ja som tušim uspela 😉

marianka79
2. jún 2010

@denisocka neni si haluzná ja tiež samé čísla mám v hlave som jak einstein či ako sa píše 😖 😀 😝

denisocka
2. jún 2010

Na spiši byvam,dojdite baby

marianka79
2. jún 2010

jááj pizza mnam mi tu chutky robíš 😝 a čo inak ako sa má bejby Tobinko 🙂 v brušku?A mywiel to kedy bude mat tušim podobne ako ty?

linette
2. jún 2010

marianka deni 😵 😵

marianka to je supis, ze anjelickovia takto pomahaju a aj pri nerozhodnosti ti napovedia 😵 😵 ver svojej intuicii a bude vsetko dobre 😉 mne anjelickovia dnes tiez velmi vela pomahali, som im skakala od radosti 😵 😅

marianka79
2. jún 2010

mywiel (1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2010 (26. tt)) aha našla som 😉 trochu neskor ako ty ja si pamatám že som to už chcela mat čím skor za sebou som sa gúlala jak lopta ale taká 72kilová 😀 medicimbalka je taká tažká 😅 ale rada by som si to zopakovala 😉 inak dobrú chut @denisocka

linette
2. jún 2010

deni to je trocha daleko ale neva .. ak sa bude dat mi si tam zorganizujeme nejaky ten vyletik kde sa mozes dostavit aj ty 😵 to by bolo pokracovanie nasho stretka 😉 ze druha zastavka spis 🙂
ozaj deni ako si na tom s casom koncom septembra alebo zaciatkom oktobra? .. ci by si sa do blavy vedela dostavit .. 😉 organizujeme stretko 🙂

marianka79
2. jún 2010

ahoj lin no ja som práve nevedela či je to moj rozum alebo intuícia bola som total z toho zdeptaná ale ......je to za mnou bola to skúška 😉

linette
2. jún 2010

ja nemam prehlad kolko trva cesta zo spisu do ba 😒

marianka79
2. jún 2010

na spišský hrad by som šla teda 😵

marianka79
2. jún 2010

lin ale 5 hodín? 😕

linette
2. jún 2010

marianka uvidis ze to bude dobre 🙂 🙂 len si ver 😵 😵
taketo situacie sa nam stavaju do zivota a nasou ulohou je ich zvladat ..

linette
2. jún 2010

5 hodin?? 😕 no ja neviem ..
deni co hovoris na to? .. zvladla by si? .. sice to bude este tobynko malinky ..

marianka79
2. jún 2010

ale som si aj poplakala ☹ 😢 som nevidela na robotu 😒

linette
2. jún 2010

marianka mas pekne motto 🙂

marianka79
2. jún 2010

to bude mat cca1mesiačik to je malinký na takú dlhú štreku