Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ruzenkas
8. apr 2011

@marianka79 Určitě do bude vše v pořádku. 🙂 Věřím v to..

evkasus
8. apr 2011

@kotatko77 prepac...ani ma nenapadlo, ze ta moja reakcia moze takto nahnevat, alebo sa ta dotknut. To co som napisala, za tym si stojim. Zle si ma vsak pochopila a nieco si si aj domyslela. Ale nebudem sa vysvetlovat, lebo by to asi nemalo ucinok. Este raz, nechcela som sa ta tak dotknut.

moniqe3
15. apr 2011

Ahojte chcem sa spýtať, že či to tak ako to cítim aj je... Mám plné ladviny kameňov zistili mi to hneď po pôrode, lebo som mala 7dni pô pôrode ladvinovú koliku.. teraz sa to riešiť nebude lebo kojím ale hneď ako dokojím idem na laparoskopiu... som si vedomá, že tie ladviny sú z toho, že si strašne robím starosti kvôli vzťahom všeobecne. Snažím a trápim sa aby sa ľudia v mojom blízku mali všetci radi /aký krásny sen/ ale vždy sa niečo stane že sa trápim znova a znova..
čo si o tom myslíte vy?

marianka79
16. apr 2011

ahojte baby chcem vám odporučit jednu knihu o anjeloch je to román a velmi ma zaujal dej tak toto je ona........ http://www.litcentrum.sk/47451 a takto vypadá http://www.martinus.sk/?uItem=68434

marianka79
16. apr 2011

@moniqe3 ja ti len tolko že každá choroba ti chce niečo povedat je o tom aj knižka na ktorú som prednedávnom natrafila v kníhkupectve no nekupila som ju mám tiež isté zdravotné problémy a aj docela viem určit prečo mi vznikli 😖 chodia mi/nám všelijaké znamenia ktoré už aj viem vylúštit tak si aj ty všímaj či sa okolo teba neobjavujú čo viem že ano maj oči otvorené a zrejme sa až príliš snažíš a tým seba oberáš o energiu nehaj určitým veciam volný priebej nehaj to plynút tak ako to má ty to nijak nezmeníš možeš len spríjemnit a skrášlit životy druhým ale nesnaš sa zmenit ich a či to má vplyv na to že máš kamene to neviem ono ak sa trápime tak tá choroba si nájde najslabšie miestečko a tam sa usalaší hmmm tak ako aj mne 😖 už ale viem čo robit tak vela štastia ti prajem 😵 😵 😵

marianka79
16. apr 2011

@moniqe3 tu ti dám jednu stránku si to pozri je tam o chorobách http://www.elma.estranky.sk/clanky/alternativna...

ivanko8
17. apr 2011

Ahojte Anjelinky!
Minulý týždeň som prechádzal okolo jedného stánku s knihami a tam medzi ostatnými, priamo uprostred a navrchu bola niha s názvom Chatrč. Nedávno sa tu spomínala, tak som podľahol zvedavosti a kúpil som ju. Začiatok bol dosť náročný - ako keď sa niekto len učí za spisovateľa, ale postupne sa to zlepšovalo. Aj prekladateľka tomu prispievala - prvý krát som čítal o škrípajúcom snehu, chichote chlapov a niektoré vety zrejme ostali v anglickom štýle, tak sa im dalo ťažko rozumieť. Ale v tejto knihe nie je až taká dôležitá forma, ako jej obsah. A ten - od momentu, keď hlavný hrdina príde na pozvanie do chatrče, je nádherný. Stretáva sa s trojjediným Bohom a božie aspekty sú vyjadrené ľudskými postavami, aby to bolo človeku pochopiteľné. A na pochopenie tam toho čaká naozaj dosť. A je to urobené až prekvapivo krásnym spôsobom, a s precítením naozajstnej lásky, čo tvorí až neuveriteľný kontrast so začiatkom knihy. Kniha končí znovu nejakým klišé, ale aspoň dáva autorovi jednoduchý spôsob, ako odovzdať ostatným postavám boží odkaz. Jedna z recenzií knihy hovorí, že keď knihu prečítate, budete chcieť, aby ju prečítali všetci. Tomu tvrdeniu musím dať za pravdu. Kto má možnosť, nech si ju prečíta. 😉

ivanko8
17. apr 2011

@moniqe3 Trápenie je jeden zo zaručených spôsobov, ako ochorieť. 😒
Marianka Ti k tomu niečo napísala a aj ja niečo pridám.

To, že sa snažíš dať do poriadku vzťahy, je výborné. Horšie je, že sa kvôli tomu trápiš.
Teraz sa určite pýtaš, ako je to možné, o niečo sa starať a zároveň sa tým netrápiť. Nuž nie je to jednoduché, ale skutočne sa to dá. Dôležité je neodsudzovať iných, že zas robia vo svojich vzťahoch chyby a že to dopadne zle, ale tešiť sa, keď sa im niečo podarí. Prípadne im aj ukázať, ako sa dá taký vzťah riešiť.
Ako nájsť spôsob na riešenie aj takých úplne nemožných vzťahov, s ktorými sa občas stretávame? Jednoducho. Treba začať od seba. Hľadať ten správny vzťah so samým sebou a na ňom sa učiť a skúšať čo funguje a čo nie. Tu môžme sledovať a "robiť pokusy" aj bez toho, aby o tom ostatní vedeli a pritom sa toho o vzťahoch dosť naučiť.

Pozri sa na svoj vzťah k sebe. Aj pre Teba je niečo dôležitejšie ako tento vzťah - lebo sa trápiš. Takže čo to je? Je pre Teba dôležitejší nejaký princíp alebo prístup než príjemný pocit? Odkiaľ sa to vynára a kde to vzniklo? Čo môžeš urobiť aby si ten prístup naplnila a on spokjný odišiel a nechal Ťa mať k sebe dobrý vzťah bez trápenia?
Ak sa Ti to podarí vyriešiť, uvidíš, že aj vzťahy ostatných ľudí okolo Teba sa hneď začnú zlepšovať. To je asi na tom to najneuveriteľnejšie, ale kto to vyskúšal, zistil, že je to vždy tak. Nazvali to rôznymi menami - jedno z nich je "zákon príťažlivosti". Ale to nie je dôležité. Dôležité je, aby si začala riešiť svoj vzťah. Máš pekné dievčatká. Predstav si, že aj ty si tiež také malé dievčatko a staraj sa s láskou o všetky tri. 😉 🙂 😵

Želám Ti veľa úspechov a ešte viac milých vťahov. 😎

denisocka
18. apr 2011

ahojte anjelska smečka , mam na vas prosbičku ... takže konajte podla toho,čo sa vam pači , dakujem

jery51
18. apr 2011

@denisocka
deni dala som ti hlas...
a inšpirovala ma to, zapojila som sa i ja 😉
tak babulky, môžete mi prosím kliknuť.....dakujeeeem
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-april-2011-mesiac-s-first-bike-sutaz-o-25-reflexnych-viest-a-1-odrazadlo-first-bike/
na môj slogan.....

denisocka
18. apr 2011

@jery51 hlas sa neda dať,ked sutažiš 😀 ale tiež držim palce 😉 .každy ma šancu vyhrať

moniqe3
18. apr 2011

@ivanko8 ĎAKUJEM. Na konci Vášho príspevku mi vyhrkli slzy.. lebo o to dievčatko čo je u mňa vo vnútri sa asi "zle" starám a dusím ho v sebe.. a čím viac nad tým premýšľam tak tým viac sa mi chce plakať.. asi robím zle že vždy uprednostňujem ostatných pred sebou samou ..aj muž mi to stále tvrdí, že seba dávam na posledné miesto.. a je to tak..
ja si to uvedomujem a nevedela som, že od toho sa všetko odvíja.. ešte raz ĎAKUJEM veľmi ste mi pomohli..

uskamuska
18. apr 2011
jery51
19. apr 2011

@marianka79
kniha vyzerá dobre, aj som už podobnu čítala..zo života človkea, čo vidí anjelov.... tá bola tiež super....
http://www.abcknihy.sk/Kniha/anjeli-v-mojich-vl...

denisocka
19. apr 2011

@jery51 ja som sa teraz dozvedela,že moje Ip odchytil spam filter ,takže už cez IP asi nema vyznam avizovat to hlasovanie 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-april-2011-mesiac-s-first-bike-sutaz-o-25-reflexnych-viest-a-1-odrazadlo-first-bike/
...... aj ked ja už vitaza vidim 😅 a žial,to niesom ja

jery51
19. apr 2011

@denisocka
ako že nie, ved si prvá, nie???

denisocka
19. apr 2011

som jedna z 25,ktora zrejme vyhra vestu,ale kratky a vystizny slogan nemám .favorita vyberaju spomedzi vsetkých

jery51
19. apr 2011

@denisocka
ale ved máš najviac hlasov...podla mna si jasný víťaz 😀
tak o vestu? to aj my hádam nie? ja som myslela, že podla poradia....

denisocka
19. apr 2011

@jery51 vestu prvý 25 -podla poradia a slogan vyberaju oni-a tam vyhraje podla mna kristinka123 ,lebo ma aj hlas toho firstbikera

jery51
19. apr 2011

@denisocka
aspon vesta... 😵
ako vieš kto má od koho hlas

denisocka
19. apr 2011

@jery51 ved kliknes na hlasy pod a ukaze ti mena

jery51
19. apr 2011

@denisocka
😅 😅 😅
aspon vidim kto mi dal z mojich FB priatelov 😠

jery51
19. apr 2011

ale musim uznať, že tej kristinky 123 ten druhý je origoš..hodí sa aj do slovenčiny, aj do češtiny...

denisocka
19. apr 2011

@jery51 do cestiny druhy asi nie...ci hej

miruska15
19. apr 2011

@ivanko8 Ahoj ja som ju začala čitat ale ako pišeš začiatok ťažky a to ma odradilo ale si ma naštartoval tak asi ju začnem čitat dalej. 😀 Inak čo som počula od inych tvrdili ,že je to dobra kniha.

denisocka
22. apr 2011

ivanko,dik za hlas 😉 ,aj linett . pozeram že tu už baby malo chodite 😕

pekne sviatky anjelska smečko 😉

a keby dačo,možte sa zapojit do sutaže,alebo zahlasovat tomu,kto sa vam páči https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-april-2011-mesiac-s-first-bike-sutaz-o-25-reflexnych-viest-a-1-odrazadlo-first-bike/

bambulkabambulkova
23. apr 2011

ahojte mala som sen ale nebol to ani sen nespala som a dakto ako keby ma priležal a nevedela soms toho stat chytil mi nohu a povedal nedela,,,,,to co mohlo znamenat??Hrozne som sa zlakla,mavala som ja taketo "sny" dakedy davno ale toto bolo strasne divne napiste mi postuuu

denisocka
29. apr 2011

ahojte vospolok,

vyhrali sme odrazadlo FirstBike,dakujem za všetky hlasy , vyhrali sme aj vdaka vašej podpore !!!!

povozime za odmenu , mozte sa hlasit

vyhernu basen mam vo fotoblogu 🙂

ivet78
2. máj 2011

Ahojte. prosím chcela by som sa tu trochu poradiť... nadpis je asi pre mna vystihujúci moju situáciu.... dnes mám privítať anjelov... kto z vás touž prežil? a potom to mám 3 ludom poslať.... ak by niekto chcel, tak pošlem ... dočítala som sa na strane 681 že tu už niektorá z vás mala takúto návštevu.... dakujem za všetky odpovede a rady, čo robiť a čo nie a ja sa tuším strašne teším ale aj zároven bojímmmmm ... kvet, sviečka , obálka a jablko... čo ešte treba?

ivet78
2. máj 2011

@shupolienka
@miruska15 ahojte prosím mohli by ste mi napísať či boli u vás anjeli a aké to pre vás bolo? dakujem...prvý krát v živote mám zmiešané pocity, či tomu mám ozaj veriť alebo nie... v každom prípade ich budem čakať... dakujem vám za odpoved....iveta