Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
1. sep 2009

nikka vsetci sme niekedy v minulom zivote neboli dobri kym sme vyspeli, kazdym zivotom sa ucime a pomalicky napredujume vsetci. Co sa tyka tych opakujucich sa cisel, su to vesmirne energetické brany, je ich niekolko a otvaraju sa len v urcitu dobu. Vtedy by sme mali nacriet do seba, prip. meditovat a pracovat na sebe, lebo vtedy k nam prichadzaju priaznivé energie a vtedy sme vnimavejsi, alebo je to to co som pisala z hora vam ukazuju na com treba pracovat. 🙂

slavik
1. sep 2009

Mywiel a nevieš kde by som našla výklad čísiel 22:22?

mywiel
1. sep 2009

Ja ti mozem pozriet len Anjela 22 cim sa zaobera, co lieci ak chces... 😉 mozno ti to daco bude hovorit.

slavik
1. sep 2009

Ak môžeš budem rada ak pozrieš. Ďakujeem

denisocka
1. sep 2009

slavik,poslala som ti IP s kartami čo chceš

twinflame
1. sep 2009

slavik, 22 je cislo duality, upozornuje na medziludske vztahy. Venujme viac pozornosti vztahu s inymi, berme toho druheho na zretel. Zaroven je to cislo zrkadlenia, pozrime sa do vlastneho "zrkadla". Postavme sami sebe imaginarne zrkadlo, cez ktore budeme vnimat samych seba takych aki sme, vnimajme aj svoje chyby, nielen chyby inych. Ked pochopime svoje vlastne chyby, budeme zhovievavejsi a chapavejsi aj ku chybam inych. 22:22 je upozornenie na to, ze sa blizi cas, ked je cloveku natavene zrkadlo, aj ked tato skusenost nemusi byt len prijemna.
Tak tieto informacie ku mne k tomuto cislu prisli ... neviem co na to hovoris, uvidis co sa bude diat ...

mywiel
1. sep 2009

Anjel 22 Yeiayel
Sláva, celebrita
Sponzorstvo, filantropia
Politické aktivity, umelecké a vedecké
Veľkorysosť
Povzbudzuje láskavosť
Vedúci
leader, diplomacia
materialne zabezpecenie, obchod, altruizmus
Umožní vám prekvapivé objavy
Cestovať

Distorcie (odstranuje negativitu ako)
Megaloman tyran, zbohatlík
Otroctvo, represia
Manipulácia, tvrdost, chladna konkurencia
Rozporuplné pocity, túži byť bohatý a slávny
Obtiažnosť rozpoznávania seba sama
Nenásytný, chamtivý, arogantný
Strata
Život bez rovnováhy, stagnacia

Situácie a problémy kde sa vyskytuje:
Celebrita
Otroctvo
Veľkorysosť
ochrana cestujúcich

Ak ste narodeni v 07-11 Jula fyzicky anjel
Emocionálny anjel: 29. januára, 11. apríla, 25. júna, 08 septembra, 20. novembra

Sorry ale prekladala som to z franiny.
😅

denisocka
1. sep 2009

twin,to k tebe prišlo či si to od niekial opísala? 😵 lebo myw to ma z tej stranky čo tu davala minule,to sa da aj preložiť v googli

baby, mna to strašne zaujíma, joj viac jak tema duchovia 😝 - už som zvedava ma tu knihu Secret 😵

inač, mam DVD secret ak by niekto z vas chcel

twinflame
1. sep 2009

denisocka, tie informacie chodia ku mne bez mojho vedomia, intenzivnejsie je to vecer a ked som sama alebo sa prechadzam a pritom pocuvam hudbu. Vtedy citim okolo seba tak zvlastne vibracie, cesky sa to nazyva "brnenie" a same od seba mi napadaju myslienky, ktore len tak zacnu prudit. Niekedy to aj cele dni neprichadza, zvycajne je to v case, ked riesim cisto racionalne veci - pracu, peniaze a pod. Akonahle ale necham viac priechod pocitom a intuicii, pride to samo. Zacalo sa to pred dvoma rokmi. Najskor som nevedela co to ma znamenat, ale zacala som svojej intuicii na 100% verit. Je to akoby prijem informacii od neznameho zdroja.

marianka79
1. sep 2009

dnes som si kúpila knihu-Jak si správně přát od Pierre Franckh-a som zvedavá ale upútal ma hned úvod tejto malinkej knižočky pozná ju niekto?

denisocka
1. sep 2009

je twin,super. ja zatial poznám len brnenie 😝 a myšleinky nejak prehliadam,kedže sama som nasposledy bola ešte počas tehotenstva,teraz moc času na seba nemám,ale plánujem zmeniť to

j.a.n.u.s.
1. sep 2009

twinflame...tomu se rika channeling...to je parada. Tys na tom nikdy vedome nepracovala????

Me se tohle stava behem dne, taky brneni, az nekdy ztuhlost...a najednou se proste ke me dostavaji informace. Potebuju o tom s nekym mluvit...intuice je pro me jedinym radcem ve vychove Elishky. 😉

denisocka
1. sep 2009

😵 je,tak hadam aj ja sa raz dožijem 😵

inač,medutujete niektora? ja nejak neviem,ako na to , teda ako sa má spravne meditovať,čo mam pri tom citiť,vidieť, alebo nemyslieť???? kedysi davno som robila cviky na otvorenie 3oka,ale už ani nepamätám, ja mam akurat skusenosti z OOBE a AC

denisocka
1. sep 2009

baby,idem spať,dobru noc 😉

j.a.n.u.s.
1. sep 2009

Bobo (pritel) se venuje Zenu, ale me to moc nenadchlo, sedet na polstari a koukat do zdi-nemam tu trpelivost.

Kdysi jsem nechapala jak to ti lidi delaji - meditovat...cetla jsem kdysi, co maji lidi pri tom citit a vnimat, nikdy mi to neslo.....to je jakoby jsi panne vysvetlovala jak se ma citit pri orgasmu.

Nejlip na to prijit sam. Nevim, jestli se tomu rika meditace....treba umyvani nadobi: vnimam vuni jaru, teplotu vody, slysim ji tect...nic jineho neni-uplne se v tom ztratim a mysl si (byt furt zaneprazdnena) odpocine.

j.a.n.u.s.
1. sep 2009

Ja taky povalim...dobrou a lehke sny. 😉

mywiel
1. sep 2009

Hmm to brnenie poznam, ale zahanam to bojim sa toho, stava sa mi to v noci... 😒

j.a.n.u.s.
1. sep 2009

mywiel...koukni na tvoji posledni zpravu...teda na ten cas 😀

jestli se u toho necitis dobre, je dobre, ze do toho nejdes....melo by to byt pozitivni "brneni"... 😉

mywiel
1. sep 2009

Twin to je super. MM mal tiez schopnost vycitit ci je niekto chory, clovek alebo zviera, tym ze sa ho dotkol, tiez bol kanal co to cez neho islo ale bol vtedy v tranze takze nevedel co hovori, ked sa vzdy prebral tak som mu to rozpravala a on s hrozou ze to neovlada to uz nechcel. Odvtedy sa to nedeje, ale urcite na to nadanie ma ked sa to stalo, lebo sa to potvrdilo, ze v jednej restike sme sa zabavali partia, aj dost popili a bol tam jeden velky pes, patril majitelke a manzel sa ho dotkol a hovori z nicoho nic ten pes je chory, potom mu bolo nanic, ale nie z alkoholu, akoby precitil to co citi ten pes, tu bolest, vysiel von a odpadol. Po par sekundach sa prebral a nic si nepamatal. Pytam sa majitelky ci jej pes je chory a ona, ze ano, ale ze uz je v poriadku, nechcela nic pocut o tom, ze sa myli, zeby mala zajst so svojim psom este raz k veterinarovi. Neskor sme sa dozvedeli, ze pes zomrel na zaludocné vredy ci co....smutné ale proste nam neverila vtedy. ☹

twinflame
2. sep 2009

j.a.n.u.s., nikdy som sa channellingu vedome nevenovala, dokonca som ten vyraz len pocula a nevedela som presne co obnasa. Ale ked hovoris, ze to je ono, zacnem hladat blizsie informacie.

Zacalo sa to v roku 2007, ked som stretla cloveka, muza, pri ktorom som od zaciatku mala pocit, ze ho urcite poznam. To co sa zacalo diat potom ako sme sa stretli mi napovedalo, ze sme sa nestretli len tak. Vtedy zacali ku mne chodit tie informacie, stretnutie s nim bola ta brana. Je to moja druha polovicka, po anglicky twinflame (odtial moj nick). Len tak z nicoho nic mi zacali napadat myslienky ako 1+1=1, sme sucastou vyssieho planu o ktorom zatial my dvaja nic nevieme, patrime k sebe, ked sa pozrieme jeden druhemu do oci cas sa zastavi ...
Zacali intenzivne sny, v ktorych boli odkazy, zacala som mat predtuchy, vizie - utrzky obrazkov z buducnosti. Prestalo ma uz prekvapovat, ze sa veci deju tak ako som si myslela ze sa budu diat.

Zacali chodit znamenia, zacal mi dochadzat vyznam tychto znameni. Prve znamenie bolo, ze som v roku stretnutia s nim dostala od dvoch roznych ludi, ktori sa navzajom nepoznaju, jednu a tu istu knihu - Zahir od Paula Coelha. Hovorila som si, aka zvlastna zhoda okolnosti. Ked som si tu knihu precitala, pochopila som, ze to bolo znamenie. Ta kniha je totiz o spriaznenych dusiach.

Ziaden happy end s tym muzom sa ale nedial, bola som vydata. On sa uz tiez ozenil, dokonca nie sme v kontakte. No, vlastne sme, ale na inej urovni. Sme predsa jedna dusa, len jedna polovica na Slovensku, druha v severnej Europe. Telepatia je silna, sny su intenzivne. Ten clovek odisiel z mojho zivota, ostala ale otvorena brana. Taketo veci sa nedeju len tak, preto tomu nechavam volny pribeh. Niekto tam hore urcite vie aky plan so mnou ma. Ja len beriem tie informacie tak ako pridu.

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

twinflame-toto je nadhera, deje se to cele nase zivoty, ze k tobe prijde duse a "otevre" ti branu. Jen nekteri z nas to treba jeste nejsou schopni videt, nejsou na to pripraveni. A tak chodi dalsi a dalsi, ale my je porad nevidime...
U tebe to probehlo tak ciste a ty jsi uzasna v tom, ze sis to tak rychle uvedomila. Velky skok.

Jak uz jsem psala vyse, vyrustala jsem v rodine, kde jsme brali jako samozrejmost vsechno to-o cem se tady bavime...takze mi to prislo normalni. Ale "nebe jsem se sama dotkla" az v roce 2004...prave po setkani s dusi-ktera mi otevrela branu...a ja videla, citila, slysela Vesmir v cele sve krase...opravdu (doslova) u me doslo k otevreni jednech dveri...a od te doby se to vsechno roztocilo!

Citim myslenky lidi, i pritomnost jinych bytosti...auru vnimam tretim okem a pracuju s barvami. Ziju podle srdce a vesmirnych zakonu(i kdyz to slovo zakon zni tak blbe 🙂 ). S moji dcerou si povidame telepaticky-je to sranda! S mamou to jde taky...ono v podstate se vsema, ale lidi nejsou schopni si pripustit, ze by neco takoveho bylo kdy mozne!

Jak budete mit cas skouknete film The Green Beautiful....je to na youtube.com...vsadim boty, ze vsechny tady budete nadsene(je to na devet dilu po deseti minutach).

denisocka
2. sep 2009

je baby,krásne 😵 dufam,že aj ja spoznám svoju spriaznenu dušu 😵

bibula
2. sep 2009

a tu je o tom,kto nema cas pozerat🙂
http://dolezite.sk/The_Green_Beautiful_Nadherna...

ja osobne by som to brala...

bibula
2. sep 2009

denis,mas to na ruke,ak ano,vedla ciary zivota by mala byt subezna,niekedy sa taha cely zivot,niekedy ju nadobudnes v priebehu zivota. 😉

denisocka
2. sep 2009

jaj a ktora je čiara života 😝 no,trabalo mi predaž knihu veštenie z ruky 😝

mywiel
2. sep 2009

Janus ten film velmi dobre poznam, je super nas najoblubenejsi. Konecne sa stretavaju ludia co citia to isté a neboja sa o tom hovorit, lebo niektori to stale beru ako hon na carodejnice, alebo chodte sa ist liecit na psychiatriu co to tu tarate. Sme jedna velka galakticka rodina a mozno sme aj z rovnakej planety, vies ako to myslim, z rovnakého domova... 😉 😵 Ja som vegetarianka tak som sa dobre nasmiala na tom mase, ale aj na Kristovi v kostole, ze tento je od nas no chudak co tu s nim urobili... 😀 😉

twinflame
2. sep 2009

j.a.n.u.s., krasny film, pozriem si ho cely. Zatial som stihla 2 casti.

denisocka
2. sep 2009

jaj baby.ked to nie je po našom 😅

twinflame
2. sep 2009

zaberak poriadny, francuzsky rozumiem kazde tretie slovo, este ze su tam titulky a obcas natahuje video pomalsie a stiham citat 🙂

mywiel
2. sep 2009

Ja viem francuzsky nastastie, je to paradny film.... 😉 Neviem ci existuje aj v angl. Pozrite si ak budete mat moznost film Celestinske proroctvo, je to presne o vas... 😉 a je tam toho este viac. 😵