Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nobody
22. sep 2009

se dělá prvně scéna - nákres, pak musíš, když se dělá foto, tak nafotit všechny objekty
pak se dělají vstvy..z RAWu se berou 2 exponované správně snímky - popředí a pozadí ..pak airbrush pak 30 vstev, prohlnutí měkká světla, odečty stínů ... přechody, grading ..
no a je hotovo
bych měl mít první vlaštovku do konce týdne na ukázku 🙂

nobody
22. sep 2009

myslím u fotky
viz Petera .. je daný postup, a ten se dělá
je to časově náročný a musíš mít cítění výtvarný ... ale dá se robiť

mywiel
22. sep 2009

Takze musis byt dobry aj v kresleni asi... 😕

nobody
22. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=GHcEuMb7azY

ukázka filmovýho enginu, který ti sám definuje matné malování
můžeš to mít i na pc ,.. je určeno pro videosoubory samozřejmě

mywiel
22. sep 2009

No tak potom ukaz, tie Peterove kone mi tak utkveli v pamati, skoda, ze ta stranka mi uz nejde otvorit... ☹

nobody
22. sep 2009

já je mám přímo jako soubor pro Photoshop 🙂

mywiel
22. sep 2009

Tak to je sila...hmm pekné ukazem brasko bude cely bez seba... 😀 😉 Idem ulozit spat malu indianku lebo uz je mrzuta, to je hrozné s tym spanim u nas...ach jo. ☹

mywiel
22. sep 2009

Poslem ti foto ale nie moje... 😉

tynushqa
22. sep 2009

Ahojte,
len tak vas citam a vidim ze rozoberate aj sny. Hovori sa ze o mrtvych sa uz nema snivat, ale mne sa pred 3mi rokmi obesil kamarat a sem tam sa mi s nim sniva vzdy ze ho spoznam v nejakom dave ludi a kricim na neho Lukas ty zijes? a on zacne utekat a ja utekam za nim a snazim sa ho chytit, neviem ako to mam chapat ☹

nobody
22. sep 2009

no tam se extra nekreslí ..kreslíš světla, to jo...děláš si dopadající světlo, ale tak na to nemusíš být dobrá v kreslení

ale dost lidí ty krajiny kreslí přímo od začátku ...přes brushe a podobný věci..a tam musíš být hodně dobrá
(nemají foto-pohklady pro to)

denisocka
22. sep 2009

😅 reagujem postupne - myw. určite sa otec hada doma so ženskou denne a je velmi zaťaty a ked nie je po jeho,tak nie je po nikoho - resp.každy musi mať taku naladu,ako ma on . ked sa on na*erie,tak všetkým pokazi den a ked sa on smeje,musime aj my povinne 😔 ale je to moj otec, dost som po nom zdedila ,žial 😀

mywiel
22. sep 2009

No to ma napadlo pri tom kolene... 😅
Body tie kreslené obr. od Amy su super takto som kedysi kreslila ale ona je talent.
Tynusqua nieze by som ta ignorovala ale neviem co povedat, nepoznam odpoved... 😅

mywiel
22. sep 2009

Ak si s nim mala uzky vztah tak sa hanbi pred tebou, ze sa obesil preto uteka?? Musis sa ho spytat preco uteka, ale nechce prijat ze je mrtvy ked ty za nim kricis ty zijes?! 😔

certica
22. sep 2009

mywiel - poznanie
linette - krehkost
janus - tajemno
bibula - hravost a citlivost
teodorka - potvorka (neviem preco, asi podla foto)
twinflame a dali4 som si zo zaciatku trochu mylila, pisali velmi podobne
denisocka - hrr, brr 😀

bibula
22. sep 2009

ahojte hviezdicky...konecne ma moja draha dcera pustila -to bola moja mat kedysi-zial,zostalo jej to....

ja som skusala take malovanie v nejakom programe,ale no,vzdala som to....
prave risiel muco z roboty-doniesom darcek premamu-som jej spravila "uz" kalendar....

janus som rada,ze sa ti dari aj nadalej🙂ked sa budes citit zase mimo daj vediet,ked tak dobre reagujes,je to fajn...dufam,ze druhykrat som ta uz "velmmi nerozhadzala" 😉

denis- no vidis. staci trening-pozeraj mu na nohu na tej fotecke...
a tu macochu-ona za to nemoze....

certica
22. sep 2009

nobody - looking for...

ozik, mne su sympaticki tucniaci a delfini. a este som vzdy obdivovala mravcekov 😀

bibula
22. sep 2009

tyn-nekric za nim,skus ho sledovat,mozno ti chce nieco ukazat 😉

bibula
22. sep 2009

ja obdivujem kone,ale sa ich aj bojim -no co uz - udupali ma...
a potom mam rada rozne zvierata...
napisem co neznasam -hyeny

certica
22. sep 2009

ja neznasam husenice 😅

bibula, ja si ta zas vybavujem na tej fotke v bielom svetri, hlava rukou podoprena 😀 . a ty myslis ktoru povodnu fotku? ja som ich tu mala asi tak sto 😅 😀

bibula
22. sep 2009

no moc neviem,ale bola tam cervena fotka a bola si tam tak zboku nejak 😅 /tvar/
ja si seba inac nepamatam🙂) 😀

denisocka
22. sep 2009

no, ja nejak nemám blizky vzťah k nijakemu zvieraťu, bojím sa divých svín aj tých ludských a nejakeho napadnutia zveriny z lesa, vonku mam rešpakt pred psami,mne stači vidieť akehokolvek a už mám v gatiach .

inač,mam rada hady, akože nemám ich doma,ale neštítim sa ich. ináč neviem, obdivujem ludi čo maju utulky, ja neviem - ja by somv v tom zalubu nenašla 😕 no asi som divná 😖

pači sa mi ako ma vystihla čertica,uplna trefa - joj až sa hambím 😅

bibula,teba obdivujem , ani neviem čo napísať , .... dokonca vieš o svojích minulých žovotoch? no nou koment 😵

čertica,teda moc nepoznám,ale si čista čertula 😀

myw - no pre ma je to elfinka 😵

ináč,nemám na nikoho žiadne take jednoslovne pomenovania,ale stotožnujem sa s vašimi,pred JAnus mám rešpek , Linett mi pripomína mna pred pár rokmi 😉 , bibula-to je stara partia 😀 ,,,, ja neviem,mam vas všetkých rada.......... no a nobody, kým som neviela jeho fotku,zdal sa mi fakt jak nobody a nevšímala som si ho,ale ked už sa ukazal a poradil,tak som vdačna-že tu máme chlapa čo nás ropzptyľuje 😀 😝

mywiel
22. sep 2009

Uz prisiel manza tak sa idem venovat...pekny vecer. 🙂

bibula
22. sep 2009

denis, no nie je co obdivovat,som len zvedava,co sa vykluje steba,ked nam trosku narasties 😉 som zvedava,co ma budes ucit...
minule zivoty,no skusmo,aj s ivkou sa na to chystame.... 😅

ja som zila niekde asi v afrike,alebo iran,irak-niekde v takom pustnom zapadakove ,kde boli osady,domy zo skal a hliny, no bola som uz stara,vysla som z osady aj s kozami /v strede dediny bola studna/...a a vtedy sa nam do dediny hrnuli "pustni pirati" a ako prechadzali na konoch okolo mna tak ma udupali... 😖 a zostalo mi to,ked idu okolo mna kone-snazim sa drzat statocne no najradsej by som zutekala... 😅
a akoby nebolo dost,byvame pri dostihovej drahe 😖 urcite to nie je nahoda-ked neexistuju,co? asi sa musim z toho proste dostat,nasla som nieco,opacim a
NO ,ak zaberie poslem to aj tebe na "zaplatanie" karmy 😉

bibula
22. sep 2009

ach,tie deti su take krasnucke.... 😖 asi by som mala prestat sem chodit,lebo -lebo.... 😕

denisocka
22. sep 2009

lebo skočíš na musa 😀

denisocka
22. sep 2009

muca 😝

denisocka
22. sep 2009

a jak sa s ivi chystáte?