Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
6. nov 2009

pekny vecer prajem vsetkym 😉
zasa mi strajkuje pismenko na klavesnici, tak musim kopirovat 😠 😀 😝

dali podla mna malinkej kludne davaj materske mlieko ved to je pre nu to najlepsie a ublizit to urcite neublizi.

myw to je sen. nebola si z neho vytocena?? 😕

hedunecka obdivujem ta, ze si sa nebala, ja by som sa s velkou pravdepodobnostou zlakla.. teda aspon na zaciatku. tebe sa to stalo, lebo si pripravena a nebojis sa. ked si pripravena a snazis sa znovu spojit, tak ti prajem aby sa ti to splnilo 😵 tak pekne si to opisovala 😵

inak baby tolko rozmyslam ohladom tych liekov a vakcin.. vsetko to je smutne ako s ludmi zaobchadza "vyssia moc" .. farmaceuticke spolocnosti su 2 najvacsou sponzorovanou spolocnostou vo svete a keby ludia chori neboli, tak by ani zisky neboli. nejde mi do hlavy ako to mozu takto zneuzivat, vsade vidia len peniaze 😠 ☹

linette
6. nov 2009

dnesnu noc som mala teda dva sny.. 😕 s tou umelo vytvorenou chripokou 😠 😕

Ak si dobre pamatam, tak:
Bola som na centrale Medicopter 117 a mali karantenu (inak jedna taka cast bola), prisiel za nami veduci a povedal, ze podte s nami tadeto vas nenajdu. Tak sme s nim isli do pivnice cez karantenu, ale ti ktori nas strazili na to neprisli. Potom sa volakto pytal, ze s cim poletime? Ten veduci stiahol plachtu a ze tu je kopia medicopteru.. Peter (herec) so svojim kolegom lietali a isli zachranovat. Ja som mala byt tretia (v lietadle vzdy traja lietaju). Tak som za nimi utekala, ze ako to lietal peter. Mala som volajake umelohmotne obdlzniky na rukach a snazila som sa lietat. Utekala som a trepotala "kridlami" no neslo mi to. Som si hovorila, ze to je take iste ako ked utekam.. Tak som si zdvihla zadok, nahla trup a som bola vyssie. A esteraz a este az kym som nebola uplne vysoko a letela som rychlo. A ked som chcela zist dole tak som hned vedela pristat. Lietala som z centraly medicopteru do novych zamkov, bolo tu vela ludi.. Priatelova sestra bola v nemocnici (zaujimave je, ze tam v skutocnosti nemocnica neni), tak som ju isla navstivit, ze co ako. Bola v karantene, pretoze mala prasaciu chripku alebo nieco podobne. A bola tam ta osoba, ktoru nemusim. Hrala sa tam na milu a ja som ju isla byt a rozpravala som sa s nou... Konec

Druhy sen, ktory sa mi snival tusim pred tym prvym:
S priatelom som isla k lekarovi a ten povedal, ze ma prasaciu a musi byt v karantene.. Ja som sa o neho velmi bala a chcela som tam byt s nim. Ked som ho dosla pozriet bola tam jeho sestra.. (bolo to hrozne, pretoze som priatela videla v nemocnicnom pyzame a v postely.. )
Tento sen sa krizil s tym prvym.

inak cely tyzden mam taky divny, vcera som aj revala.. v noci spat neviem (napriklad vcera som isla spat o pol dvanastej, som zaspala asi o hodinu na to, a zobudila asi o pol tretej, potom zasa som nevedela zaspat, a ked som zaspala o deviate som vstala...) asi som prisla na to, ze to bude zo splnu... 😒

linette
6. nov 2009

trocha od temy..
som taka natesena - obavila som na nete moj oblubeny serial SUPERNATURAL v slovenskom jazyku (hrozba z temnoty).. su tam skoro vsetky casti..

myw si spominala, ze je tiez tvojim oblubenym, tak ak budes mat cas mozes kukat 😉

http://iserialy.sk/serialy/supernatural/

marianka79
6. nov 2009

jéééj ahojte baby a babjak tak som tu dávno nebola ja som už z toho všetkého taká zúfalá čo sa to deje v mojom okolí je to tým že mám len dvoch anjelov strážnych? Neviem, mám pocit že našu rodinu niekto preklial. No asi tu už nik nieje všetky hajáte 😔

dali blahoželám k malinkej aj ja by som rada mala druhé bábo ale...zrejme mi to nie je súdené 😢

myw tak čo pýtala si sa tej svokry?

denisocka
7. nov 2009

ja som sa chcela večer spojiť konečne vedome s mojim sprievodcom a miesto toho som vytuhla v momente 🙄 😀

predvčerom som mala v se,že sme sa spojili , hovoril na mne pomocou písania, tak čakám

ináč,mam v lavom ukazovaku triesku - myslím,že myw. by mi vravela čo znamena plavy ukazovak 😕

mywiel
7. nov 2009

Marianka tak nezabudla som na teba 😉 vobec nevadi ze mas len dvoch anjelov, vraj su to aj tak tri energie, cize intelekt, fyzicky a psychicky, aj moj svokor ma dvoch ale oni pracuju na vsetkych troch urovniach, cize su to tri energie. 😉

mywiel
7. nov 2009

Linette dakujem, ja som uz videla uplne vsetky casti uz aj sezonu 5 az do konca, ale kuknem. 😉

mywiel
7. nov 2009
dali4
autor
7. nov 2009

Ahojte kočky 😵
Myslela som si že to je kravina s tým preváraním MM ... Mišelka mi ožltla až doma, na piaty deň, v nemocnici bola ok, ináč by ju dali pod UV určite. Vitamín D tiež dávame.
V porodnici som mala raz strašný sen, zobudila ma moja spolubývajúca, ktorá so mnou bola na izbe... vraj som strašne plakala ☹ ... ináč vankúš som mala totálne mokrý od slz. Snívalo sa mi že som strašne bila mojho syna ☹ ... za každú hlúposť som ho doslova zmlátila. Ked som sa prebrala z toho sna, tak som sa rozplakala zas, lebo mi za ním došlo strašne smutno a lutovala som ho. Presne viem čo mi ten sen naznačoval 😵

denisocka
7. nov 2009

dievčata,včera som našla v anjelských kartách ORB - pozrite si foto v albume

dali4
autor
7. nov 2009

jé deni... naozaj 😕

denisocka
7. nov 2009

že? včera som si ju vytiahla ,tak ma až zohrial ten pocit

mywiel
7. nov 2009

Jééj Denii krasne 😵 Ja som fotila izby v nasom novom dome a na foto mam plno orbov.... 😀

denisocka
7. nov 2009

myw,plís foto

mywiel
7. nov 2009

poslem ti na mail 😉

bibula
7. nov 2009

som vravela,ze je tajomny,tak aj navsetvnici taki su🙂

mirka1308
7. nov 2009

Ahojte bambulky 😉
práve som vás dočítala, no už nepíšete tak žhavo ako predtým, takže nemusím sedieť 2 hodiny a čítať čo máte nové 😀
ako sa máte?? počasie otrasné, pred chvíľou som prišla zvonku z prechádzky bŕŕŕ 😒
U mňa nie je nič nové, do roboty a z roboty a keď sa dá, tak čítam knihy 😵
Som si objednala ďalšiu o feng šuej a zdravom stravovaní 😀 😀
Bola som u jednej poradkyne zdravia a tá mi povedala toľko vecí 😕 ☹ budem sa musieť dávať zdravotne do poriadku a nepôjde to hneď 😒
myslela som že ona je homeopatička, ale nie je, no nevadí to, dosť mi povedala čo mám robiť a hlavne ako upraviť stravu 😔 a pokiaľ sa dá žiadne mäso, ak tak len rybu a občas kuracie 😨
Našťastie nie som mäsový typ, tak sa to bude dať-si myslím 😔
myw ty si písala, že si vegetariánka, a to ako dlho? Z vlastného presvedčenia alebo si to tak cítila 😕
dali, dúfam že Mišenke sa lepší tá žltačka 😠 a budete onedlho v poriadku 🙂

mirka1308
7. nov 2009

myw a nedáš aspom jednu fotečku?? 😕 😔
aj ja som zvedavá 😵

certica
7. nov 2009

ahojte deturence 😀
poslusne hlasim, ze zijem, citam a ine 😀

deni, dodatocne, ale predsa - vsetko NAJ k meninam 🙂
dali, viki mal taku tu fyziologicku zltacku asi mesiac aj nieco, v norme, ale predsa. no a stym prevaranim fakt hovadina

k tomu stravovaniu s- sa mozno pamatate, ako som vas kedysi este v uvode "spovedala", aky styl stravy uprednostnujete, resp. prevadzkujete. nebolo to le tak 😉

jo, knizku od mywiel som uz preluskla 🙂

janbari
7. nov 2009

písala som toho týždňa príbeh do novín, ako sa mi ozvala babka.....z neba...... dúfam, že to vyjde...potom dám vedieť🙂

www.janbari.webnode.sk

mywiel
7. nov 2009

Mirka z vlastného presvedcenia, kvoli zvieratam a aj zdraviu, uz 15 rokov a nejem ani hydinu, len ryby. 😉

denisocka
7. nov 2009

dievčata,mame detsku izbu a ukazali sa mi tam aj návštevníci 😝

denisocka
7. nov 2009

myw došlo,parada - večer kuknem a hodim svoje .

marianka79
7. nov 2009

ahojte chcela by som vediet či sa dá zistit prekliatie a ako sa odklína ak by to bola pravda

denisocka
7. nov 2009

nemožem si pomoct, marianka,ak je toto tvoje oko tak je krááásne

marianka79
7. nov 2009

je to moje očko

marianka79
7. nov 2009

nikto mi neporadí o tom prekliatí? ☹

desszi
7. nov 2009

ahojte,
ja sa k vam pripajam, konecne tema, kde sa mozem pytat, vidim ze mywiel sa v anjeloch vyzna, ja v nich tiez verim a viem, ze ked poprosim tak pomozu. nikdy som sa s nimi nestretla, ale nepotrebujem dokaz, ze su. velakrat mi uz pomohli, som si ista. tiez som v zivote prezila veci zaujmave, ktore clovek nemoze tak hocikomu povedat,lebo na teba divne pozeraju.

desszi
7. nov 2009

joj a prepacte ze vsetko necitam, tu sa ta diskusia tak rozputala.... 🙂
denisocka aki navstevnici? 😕

marianka79
7. nov 2009

tušim tu nik nie je ☹