Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
6. jan 2012

ahojte anjeliky...prajem vám zo srdiečka ten najšťastnejší rok.....nech vám vyjde všetko tak ako si predstavujete.....!!!! 😵

domidomi
6. jan 2012

@pikino ahoj aj mne sa dávnejšie snívalo o bielej sove, že som bola s dcérou na prechádzke s kočíkom a zrazu sa rozletela smerom ku mne a to bol celý sen. Tiež som potom pozerala do snára a že to značí chorobu. No po nejakom čase mi fakt ochorela mala" šiestu chorobu" ale len ľahký priebeh dva dni teplota a tri dni bola vyhádzaná a potom sople. No dúfam, že vás to obíde držím palce pa

pikino
7. jan 2012

@domidomi moc si ma teda nepotešila, tým že si mi potvrdila čo si myslím. Moja je neustále chorá a šiestu chorobu sme si odkrutili pred dvoma mesiacmi. Teraz už mesiac neustále kašle, stále beháme po lekároch a ešte ju čaká chudato zrejme rektoskopia kvoli neustálym problemom s kakaním a toho sa bojím velmi aby niečo nenašli. :(

kala17
8. jan 2012

ahojte dnes som vás tu objavila už 4hod čítam príspevky nedalo sa mi späť,, dobré dušičky" môžete mi prosím poradiť, čo to znamená ,..veľa krát /trvá mi to už necelý rok / ked idem späť a zatváram oči sa mi v strede medzi obočím točí krásne fialové svetlo vo veľkosti asi 2cm niekedy mi uniká do strán a znovu sa začne špirálový pohyb a zväčšuje sa ,trvá to pár minút a je koniec niekedy si to žiadam vidieť ešte raz...dávaju mi anjelikovia farbou nejaké znamenie.?...práve mi ide brnenie po hlave.. dakujem za vysvetlenie...

certica
8. jan 2012

@kala17 to je tretie oko. zrejme sa precistuje, pripravuje na pouzivanie

pikino
8. jan 2012

Čafte baby.
Ja som mala zasa noc. Sa mi stále snívalo s duchmi. Neviem prečo ale vždy keď pri mne spí malá tak sú tie sny oveľa intenzívnejšie. A ešte aj v noci niekto otravuje. Dnes som sa zasa zobudila na to že zo mňa niekto sťahuje perinu. Iba som ju chytila otočila sa na druhý bok, zachytila som očkom vedla postele tieň. Viem že som zasyčala zmizni a spokojne zachrnela. Už som si tuším zvykla.

certica
8. jan 2012

@marianka79 zo zaciatku som si trosku zvykala, lebo predtym som mala ine, ktore ma nadchli na prvy pohlad.

inak, len taky prieskum - je tu z vas niekto lavak?

kala17
8. jan 2012

certica ďakujem ... tak to si ma zaskočila a čo mám teraz robiť ,mám zmiešané pocity. mám isť k liečiteľovi ešte som nikdy nebola ....zaújma ma duchovno ,ale všetko sa učím ako si pomaly ...niekedy informácie priam hlcem.. a potom ma to popustí a zabúdam čo som čítala, ...mňa zaújma čítanie o anjeloch,liečivé kamene,vykladanie kariet,kyvadlo...atd...všetko by som chcela vedieť, ale nič sa poriadne nedotiahne do konca..ako dieťa som sa hrala na vešticu už len s tým ,že som počula znamenia s úryvkov pesničiek to mi trvalo do dospelosti,potom som využívala svoju intuíciu,neskôr už som mala záujem o cigánske karty asi 2 roky do zadu ma chytili kamene už ich mám v zbierke 300 ks , o anjeloch som si vytlačila celé brožurky..,práca s kyvadlom... a karty som si kúpila už 5 druhov.. chamtavá.... nič nedotiahnem do konca neviem si nájsť čas hlavne mať doma taký svoj kútik kde by ma nik nevyrušoval asi sa mi všetko zíde ked už budem staršia babenka na dôchodku... to tretie oko sa bude dlho čistiť 😉 tak to je výzva pre tento rok nedavno som mala 40 r. nové zmeny a už to začína ..ešte raz dík

marianka79
8. jan 2012

@certica praváčka som a tie karta pýtam sa preto,lebo ako som si ich vyložila tak som nebola moc spokojná s tým čo som z nich vyčítala asi treba len zvyk lebo tiež som používala dlho iné

pikino
8. jan 2012

@certica ja som laváčka prečo?

marianka79
8. jan 2012

@kala17 tiež ma to napadlo s tým tretím okom pretože to otvára ametyst a ten je fialový...sisi pomáhala otvorit alebo to samé od seba sa ti deje?

kala17
8. jan 2012

ahoj marianka79 niekedy ma bolela hlava ,ale 1/2 roka dozadu som si priložila ametyst na tretie oko , ale mne sa to stáva už dlhšie ked mám takú pohodu bez ťažkých myšlienok... niekedy si aj žiadam vidieť je to pekné a cítim sa taká šťastnejšia ... nemám s toho pocit strachu len kľud...a tak aj zaspávam 3 krát sa mi stalo, že som prestala vidieť počas dňa bežné, a videla som to čo ste opisovali tie svetielka,biele,zlaté ....hľadala som postavu anjelov ani som nevedela ako vyzerajú, ale bol to zážitok vtedy som sa trochu bála.... cítim, že sa mením ...asi pomaly, aby som sa nevyľakala.... dík

domidomi
8. jan 2012

@kala17 ahoj to je tvoja čakra tzv. tretie oko. S ním môžeš vnímať a komunikovať s anjelmi. Bud rada ja sa o to snažím už dlho a ešte som tretie oko svoje tatko nevidela 😉. Dobre by bolo keby si meditovala a aj naštudovať si nejakú literatúru o tomto. 🙂

domidomi
8. jan 2012

@pikino ahoj no zaujímavé veci sa ti dejú 😲 a neskúšala si sa s niekym stretnúť kto má takéto schopnosti, že by ti poradil?

pikino
8. jan 2012

@domidomi neskusila iba kecám s babami tu na fore, viem z počutia o jednej pani ku ktorej chodí kolegynka so synom ale zatial som sa neodhodlala.

domidomi
8. jan 2012

@pikino no lebo ja som raz tiež riešila problémy s duchmi a išla som za jednou pani ona vykladá aj karty bola to známa mojej mamy a dosť mi pomohla poradila a aj vdaka nej som prečítala dosť kníh o svete anjelov a duchov a zaujímam sa aj dnes, ale iba rekreačne 🙂.

certica
8. jan 2012

@pikino no super, bingo 😉 .
totiz, lavu stranu tela riadi prava mozg. hemisfera (zensky princip), cize intuitivna stranka. naopak, prava strana tela je riadena lavou hemisferou (muzsky princip), cize tou racio, rozumovou. takze u lavakov alebo vobec ludi, ktori pouzivaju, zapajaju vo vyssej miere aj lavu cast tela, je viacej rozvinuta prave intuicia. to, co by sme potrebovali, aj pre rozvoj duchovnej oblasti, schopnosti

pikino
8. jan 2012

@domidomi tiež sa v tom šprtám len v rámci mojho oddychu. 🙂

pikino
8. jan 2012

@certica tak to sedí, lebo ja odmalička som tak trochu mimo :D V kuse v knihách, v kuse mimo realitu ale inak som akože v poriadku :D

certica
8. jan 2012

@pikino a este si navyse zasnena fantazirujuca ryba, co? 😀

pikino
8. jan 2012

si trafila :D 1.marec @certica

kala17
8. jan 2012

ste zlaté,dakujem za rady... ked sa bude dariť, budem čítať vaše príspevky aj tie staršie....snád sa niečo poučím

certica
9. jan 2012

@pikino ha ha 😀, ja som tiez 1.3.

pikino
9. jan 2012

@certica :DDD dobreeee, takže rovnako praštené.

marianka79
9. jan 2012

@pikino potom aj moj syn je praštený 😀 je tiež ryba 11.3. 😉

marianka79
9. jan 2012

@certica inak moj pato ked bol malý začal písat lavou a som ho odnaučila potom písal aj zrkadlovo to bola sranda teda škoda že som to všetko stopla mala som ho nehat može to byt ešte v nom alebo....???

marianka79
9. jan 2012

@kala17 tak s tým ametystom si si to len podporila inak myslím si že človek čo sa zaujíma o tieto veci komunikuje s anjelmi a vidí znamenia od nich tak už to tretie oko má aspon trochu otvorené inak by nemohol vnímat tieto veci ja občas mávam taký tlak medzi očami na čele niekedy je to z okuliarov ale inokedy nie a vtedy je to také že cítim ako mi to akoby vŕtalo v čele a objaví sa to aj ked si pretrem čelo a tiež cítim taký tlak na temene hlavy akoby sa ma niekto dotkol dlanou ale to po chvíli prejde

a dnes aké znamenie mi prišlo velmi sa tomu teším išla som zahodit niečo do kontajnera ked v tom vidím na zemi tri ceruzky boli nové a pekne zastrúhané zodvihla som ich(čo inak nerobievam)a po chvíli na ne kuknem a na každej číslo 111 😵 a farby červená,ružová a čierna no super nie? 😉

marianka79
9. jan 2012

@pikino inak to ako pato fakt tiež v kuse v knihách je samé encyklopédie okolo neho a stále zasnený v inom svete tož ryby sú už asi také 🙂

marianka79
9. jan 2012

@certica inak ja dokážem robit obidvomi rukami naraz to sa neráta? písat lavou nie ale v práci som obojručná-musím-norma ma tam tlačí 😖

kala17
9. jan 2012

@marianka79 no to je super... ja sledujem čísla hoci kedy ide auto a hned čumím na špz.. napr.bývaly priateľ jeho čislo špz som videla 2 krát po sebe behom minuty a čo sa stalo ?ako tak kráčam ide oproti jeho terajšia partnerka nenávidíma očami ma zabíja... o hodinu nato idem do marketu a vidím jeho../bez nej/ prehodili sme 2-3 vety,nevideli sme sa asi rok,.. nik nevedel, že sa teším nie s toho že som ho stretla, ale že sa mi potvrdilo moje znamenie ...dakujem tým dobrým anjelom