Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
6. jan 2010

Susanne... Skús nad tým ešte porozmýšlat, skús nás trochu čítat... Nieje sa čoho bát Hlas tvojej duše hovorí "posunme sa dalej" preto si začala Vnímať...

marianka79
6. jan 2010

suzane ja mam vačšinou také divné sny ktoré si neviem vysvetlit ale ešte sa mi nestalo že by moje priania zostali nepovšimnuté všetky sa mi plnia ale musim sa aj ja snažit to je jasné 😉

a bola by škoda nevyužit ten dar ktorý máš 😔

dali4
autor
6. jan 2010

Marianka...Mám vždy velkú radost ked vidím, že niekomu táto téma pomohla... Navzájom sa tu všeci učíme. Aj ja som sa tu od niektorých z vás vela naučila, som vdačná za to, že sme tu taká super partička 😵.Aj ked sa vačšina odmlčala, škoda, ale nevadí... zrejme sem už nemajú čím prispievat, ale čo mohli povedat, povedali, a to je hlavné...každý sem doniesol užitočné informácie 🙂.

marianka79
6. jan 2010

ja to beriem tak že to nie je len tak proste vznikla tema a hotovo
vznikla zrovna vtedy ked som si nevedela vysvetlit určité veci v mojom živote tak ma to posunulo dalej a poviem ti že už pomaly po ničom inom na nete nepátram len po takýchto veciach 🙂

marianka79
6. jan 2010

dali a ty si ako prišla k anjelom?

dali4
autor
6. jan 2010

marianka...na otvorenie tretieho oka je kopa cvičení... niečo sem dám, ale až zajtra... idem už spat 😉, moje tretie nech si je momentálne otvorené,či zatvorené ale tie dve oči ma už štípu, idem ich zatvorit už aj ... Tak dobrú nocku. A slubujem, tentokrát nezabudnem 😅

dali4
autor
6. jan 2010

A ako som prišla k anjelom... tiež napíšem 😵

marianka79
6. jan 2010

dali dobrú noc 😔 o tom tretom oku som si niečo poprečítala na nete ale moc z toho neviem ...učím sa....tak pa 🙂

marianka79
6. jan 2010

idem aj ja hajat zajtra nebude času na kona vlastne už dnes kedže je po polnoci 😕 tak až zajtra prečítam papa

dali4
autor
7. jan 2010

Ametystový elixír na otvorenie Tretieho oka uvoľňuje naše psychické schopnosti a buduje v nás dôveru a porozumenie pre úlohu, ktorú na tomto svete máme.

Na výrobu tohto elixíru budeme potrebovať ametyst. Dáme ho do pohára čistej vody (najlepšie pramenistej, bez prísad) a necháme ho cez noc stáť na mesačnom svetle.

Raz týždenne berieme 15 kvapiek pred spaním, alebo berieme 15 kvapiek pol hodiny pred meditáciou: pomôže nám dosiahnuť vyššie roviny vedomia.

dali4
autor
7. jan 2010

1.Technika: Otváranie tretieho oka Ametystom:

Čo potrebujeme:
1.Nejaké miesto kde nebudeme nikým a ničím rušený.
2.Ametyst.
3.Vedieť aspoň trochu relaxovať/meditovať.
4.Mať trpezlivosť .

Technika:
1.Ľahneme si na chrbát (Je dôležité aby bol rovný).
2.Priložíme si Ametyst na tretie oko.
3.Uvolníme sa, začneme relaxovať/Meditovať.
4.Poprosíme ametyst aby nám začal otvárať tretie oko (Neni to povinné ale myslím si že to môže pomôcť).

V tomto stave zotrváme aspoň 20 minút (Zo začiatku maximálne 30 minút!).
Keď to chceme ukončiť začneme sa pomali vracať do normálneho stavu a zložíme si ametyst z tretieho oka.

Upozornenie:Po ukončení tohto cvičenia sa môžte cítiť nesvoji môžte mať závraty atď…Je to všetko spôsobené ametystom a je to normálne nebojte sa.Môže Vás aj rozbolieť hlava atď…
2.Technika: Otváranie tretieho oka Mudrou:

Na otváranie čakier vieme použiť kombináciu meditácie, mudry a mantry.Mudry, ktoré používame, majú schopnosť poslať viac energie danému miestu v tele, kde je čakra umiestnená.Na znásobenie účinku sa používa zvuk. Používame špeciálny typ mantier, tzv. bídža mantry, “prvotné zvuky” alebo “semená, z ktorých vyrastá všetko ostatné”. Každá čakra má priradenú svoju vlastnú bídža mantru. Keď sa tento zvuk spieva, v tele vzniká rezonancia a tú cítiť aj v danej čakre. Čo sa týka výslovnosti, nezabúdajme, že zvuky sú zvučné a dlhé – teda “A” znie ako “aaaah” a “M” znie ako “mmmng”.Keď robíme čakrovú meditáciu, robme ju aspoň počas 7-10 dychov. Zaspievame zvuk párkrát po sebe (napríklad 3x), nadýchneme sa, zaspievame znova, znova sa nadýchneme a tak dokola.

Otvárame Tretie oko

Ruky držíme v spodnej polovici hrudníka. Prostredníky sú narovnané a dotýkajú sa špičkami a ukazujú dopredu. Ostatné prsty sú zohnuté a dotýkajú sa vonkajšou strnou dvoch horných článkov. Palce sú nasmerované k nášmu telu a dotýkajú sa špičkami.Sústredíme sa na oblasť Tretieho oka v strede čela, trochu nad obočím.Spievame OM alebo AUM.

Skopírované z helarinej stránky.
3.Technika: Otváranie tretieho oka Vizualizáciou:

1.Sadneme si/ľahneme.
2.Uvoľníme sa.
3.Začneme vizualizovať fialoví točiaci sa vír v oblasti tretieho oka.

Zhruba po 10 minútach skončíme a opakujeme každý deň.

dali4
autor
7. jan 2010

Toto je dost silné na otváranie tretieho oka, tak opatrne 😉

https://www.youtube.com/watch?v=PwRqIAK1tu8
dali4
autor
7. jan 2010

Máte niektorá doma Orgonit ? Viete o ňom niečo ?

linette
7. jan 2010

marianka, ja som na tom podobne - povodne som sa na konik zaregistrovala koly teme vestice, samozrejme ma k tomu dohnaly problemi.. uz vtedy som vidavala tuto temu, no nevkrocila som do nej.. ked sa moj problem zhorsoval tak som vkrocila do tejto temy a vtedy to postupne zacalo.. pocuvala som rady, citala temy o ktorych baby diskutovali, mala som kopec otazok - ved take cosi ma vzdy zaujimalo, dala som si par veci dokopy, pochopila som daco a ucim sa este stale a stale viacej a viacej ma to zaujima 😵
vdaka tejto teme vdacim za to, ze som neskoncila na nervovom oddeleni, pripadne, ze som neumrela v zialy.. beriem zivot tak trocha z inej stranky..
najprv to zacalo z touto temou, potom sa ku mne dostala mamina kamaratka, ktora sa tomu venuje a pozna kopec ludi z tejto oblasti a vzdy sa s nou viem dobre porozpravat.. (plno veci co mi povedala, som uz vedela a hadaj odkial? no odtadeto 😵)
moj nazor je taky, ze vzdy je niekde malinka sanca - znamenie, je len na nas ci si to vsimnete a dame tomu doraz.. vsetko pride vcas, ved nas ti hore maju radi a chcu nam len dobre a pomahaju nam a pomahaju hlavne vtedy ked to najviac potrebujeme v ten spravny cas 😵

linette
7. jan 2010

vsetky tu vieme, ze tato tema nevznikla len tak prenic, ale vznikla preto lebo mala a mala mnohe z nas usmernit a pomoct 😵

linette
7. jan 2010

dali dakujem a budem ti dakovat stale, ze si zalozila tuto temu 😵
co ta vtedy napadlo ked si zalozila tuto temu? zeby len tak zo zvedavosti? 😅

linette
7. jan 2010

dali to, co si davala link na otvorenie "tria" tak ta mantra mi je velmi znama, mam pri nej zvlastne pocity, a paci sa mi.. pocula som ju urcite volakde a tusim, ze to bolo na deekshi.. (tam pustali plno mantr, jedna bola aj taka tanecna 😀 )

linette
7. jan 2010

navody - recepty su to dobre, no ja by som to radsej neskusala.. podla mna sa to oko otvory vtedy ked je na to clovek/dusa pripraveny a ako tak sa vyzna v tych veciach a zasa nasilu by som to neotvarala.. nemuselo by to dobre dopadnut..

dali4
autor
7. jan 2010

Ahoj lin 😵 , čo ma napadlo otvorit túto tému? No, ja som raz niečo hladala na internete... ale teraz už vobec neviem čo to bolo a ako som hladala, tak to čo som hladala, bolo jednou z tém MK. Videla som že je to diskusia, nemala som velmi záujem to čítat, ale "niečo" mi hovorilo mrkni na to 🙂 . Tak som sa vlastne dostala k MK. No a potom som si teda čítala tú diskusiu a stále ma niečo tahalo, tak som pozrela že o čom celý MK je. Zaujalo ma to, že sú tu rozne témy, fakt všetkého chuť a nejako som sa zamyslela nad tým, že akú tému bysom mohla tak založiť ja 😅 ... Kontakt s anjelmi je niečo, čo ma velmi zaujímalo a teda zaujíma, tak som to tam len zo srandy bachla 😅 ... O pár dní som sem prišla, že sa pozriem či niekto odpísal. Nečakala som nejaké odpovedi, neviem prečo, myslela som že sa tu nenájdu ludia so záujmom o anjelov, duchovno, ezoteriku... a bum 😵 ... Ludia sa začali chytat. Strašne ma to milo prekvapilo.

dali4
autor
7. jan 2010

lin... s tým otváraním tretieho oka máš pravdu. Tieto návody sú skor pre zdokonalenie sa, pre pokročilých. Kto začína tak by to radšej skúšat nemal.

dali4
autor
7. jan 2010

Strašne sa teším že táto téma mnohým pomohla 😵 až sa mi hrnú slzy do očí 😵 . Pomohlo to aj mne, ja som sa tu od vás vela naučila a učím sa stále...

dali4
autor
7. jan 2010

Teraz som si tak uvedomila, že to čo som vtedy hladala asi nebolo vobec doležité. Bolo to len kvoli tomu, abysom sa dostala sem na MK a otvorila tu tému. Lebo sa fakt vobec nepamatám čo to bolo, a myslím že už som to potom aj hladat prestala... Tým že som sa zaregistrovala na MK mi hento úplne vyfučalo z hlavy 😅 . Tu je další dokaz že všetko sa deje pre niečo.

dali4
autor
7. jan 2010

marianka... a k anjelom som sa dostala vďaka mojim zdravotným problémom ktoré začali zo dňa na den. Tento rok na jesen tomu budú už 4 roky čo sa to začalo. Asi trištvrte roka som riešila svoj zdravotný stav a psychiku. Lekári mi nevedeli pomoct, nosila som si od nich recepty na antidepresíva 🙄 a to bolo všetko. Potom som začala chodit k liečitelom, homeopatom... a tak som sa z toho dostala a vdaka týmto problémom som si aj uvedomila strašne vela vecí. Aj to, akú mám ja svoju úlohu v tomto živote. Potom už to išlo... moja liečitelka ma začala učit ako s anjelmi komunikovat, bolo to pár sedení a potom už som sa dala touto cestou sama 😵

lanczi
7. jan 2010

aj ja dakujem dali!

sice neprispievam len citam(az ne jedenkrat ked si mi aj odpovedala),ale uz par dni uvazujem ze ti musim napisat podakovanie a obdiv,ze aj pri dvoch malych detoch sem mas cas chodit a svojimi radami pomahat.
kvoli tebe som aj zacala citat Hovory s bohom kt.patria k tym naj.co som doteraz citala.takze vdaka.aj ostatne dievcence su moc fajn🙂
dali,ak budes mat cas aj mne vysvetlis ako sa posiela laska?
dik

dali4
autor
7. jan 2010

Ja dakujem za to, že možem komunikovat s takými super dušičkami, ako ste vy babulky 😵 Ak sa nestretneme tu na Zemi, tak dúfam že na tom druhom svete dáme reč 😉

susanne21
7. jan 2010

dali - viem,že nemôžem to nechať tak, lebo už raz som to v podstate odignorovala, viac som ti napísala do ip, ale mám dosť strach, čo sa dozviem, bo mám riadne nedoriešenú minulosť...
ja si vás prečítam od začiatku, len teraz do 28.1. mám skúšky, tak musím najprv tie zvládnuť

susanne21
7. jan 2010

marianka - sny, to sú kategória sama o sebe, tiež mám pár zošitov plne zapísaných snami a trochu viem, ako s nimi pracovať...

eeevula
7. jan 2010

Ahojky som úplne nova v písani na PC, no táto téma je už dnes malo hovorená. Pritom priatel v preklade je tvoj anjel 😵