Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
5. jún 2010

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ ooo
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´o¶¶¶¶¶¶o
´´´´ ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´¶´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´¶´´´´´´´´´¶´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´´´ooooooooo´´´´´´´´¶´´´´´´¶´ ´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´oo¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o´´´´´¶´´´¶´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶¶o
´´ o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o´´´¶´¶´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´oo¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o ´´´´¶¶´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o´´´´#´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´ ´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶$´´##´¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶$´###´¶¶¶¶¶ooo
´´´´´´´´´´´´´´´´´´oo¶¶¶¶¶¶¶¶$´##´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶oo
´ ´´´´´´´´´´´oo¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶$ ###´$¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´´´´´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶$´´##´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ o
´´´´´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´#´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶o
´´´´´´´´o$¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶oo
´´´´´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´ ´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶oo
´´´´´´´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´oo¶¶¶¶¶oo
´´´´´ ´´´´´o¶¶¶¶¶¶¶¶¶
´´´´´´´´´´´´o¶¶¶¶¶o

marianka79
5. jún 2010

to len skúšam 😉

eeevvvkkkaaa
5. jún 2010

marianka,, aké spôsoby myslíš, žiadne nepoznám, každý mi vraví že sa to nedá, Vieš nejaké alebo poznáš niekoho kto by vedel? Nič v zlom, veľmi si vážim Boha, no fakt sa mi to otvorilo po velkom šoku, chcem byť taká ako predtým. Obyčajná

eeevvvkkkaaa
5. jún 2010

pekné, to ako robíš

eeevvvkkkaaa
5. jún 2010

Viete, aby ste si nemysleli, že odmietam dar, ale stalo sa to tak, že som zažila hrozný šok a od vtedy akoby som nebola vo svojom tele ale mimo tela, dušička sa nevie vrátiť späť. Preto sa tak zle cítim a nik mi nevie pomôcť, moje...

linette
5. jún 2010

marianka ja viem, ze tie cisla chodia sami od seba tak to byva 😉 skus si ich nevsimat alebo nedavat im vyznam aspon na urcitu dobu, pretoze vsade pisu nieco ine a ty si potom zmatena a prave preto daj na intuiciu 😉
alebo si ich vsimaj a prekladaj ale potom nevies ktore ti napoveda pravdu .. alebo ber do uvahy tie o ktorych hovoria viacere zdroje aspon na polku to iste .. chapes ako to myslim?
rozhodnutie je na tebe, dobre si vsetko premysli, precit a nech sa rozhodnes akokolvek bude to pre teba to dobre, presne to co potrebujes 😉

linette
5. jún 2010

marianka neviem ci to pomoze .. na cisla hovori kadekto kadeco .. ty to vies, co je k tebe najblizsie alebo co sa najviac podoba s ostatnymi zdrojmi .. tento zdroj uvadza toto:

05:55
Jste příliš na zemi, budete svědky události,
která vás z této iluze vyvede.
Příliš se nedivte.

a nepracujes s kyvadlom? .. alebo si skus vylozit karty .. predsa je to spolahlivejsie ..

linette
5. jún 2010

evka a co vsetko vidis a citis?? .. vies to opisat presnejsie?
tretie oko sa da zatvorit, vsetko sa da, len treba chciet a vediet ako ..
ked sa ti otvorilo same od seba tak to tak ma byt ..
jedna baba tu spominala, ze nejaky liecitel jej to otvoril lebo chcel aby chodila za nim (koly peniazom) .. to bolo otvorene nasilu .. nie kazdemu sa po soku otvori tretie oko, tebe sa otvorilo, lebo sa malo .. to je moj nazor ..

skus napisat helar .. ona by to mala vediet.. 😉

linette
5. jún 2010

marianka rychlo zapni spravi .. chlapec vypadol z 10 poschodia a nic sa mu nestalo 😕 😕 😕

marianka79
5. jún 2010

ahoj lin to faaakt 😲

marianka79
5. jún 2010

@eeevvvkkkaaa ale ked si ho zavres už bude problém ho otvorit no ale ked ti to tak prekáža v živote tak asi ti to je jedno a radšej nech je zatvorené a dá sa to ako vraví lin skus niečo vygooglit je tu toho veeeela 😉

linette
5. jún 2010
marianka79
5. jún 2010

lin karty som si vykladala 17.4. si to zapisujem vykladala som si na tri karty čiže tri otázky ono nie je dobré moc často a musím si očistit karty lebo od kúpy som to neurobila tak ktovie či ukazovali správne 😖

eeevvvkkkaaa
5. jún 2010

práve že som nič nenašla, že by sa dalo zatvoriť, poradte, už som hladala všetko možné, poradte. Fakt mi to robí veľké problémy, radšej ho budem mať zavrete ako mám zblázniť, veľmi zle to znášam, trpí môj synček aj manžel, veľmi sa trápime. Ak vás zaujíma, ako sa to stalo, napíšem. Už je tomu teraz rok a som riadne z toho rozbitá.

marianka79
5. jún 2010

lin tak to nechápem žeby sa mi to prisnilo a kedy sa to stalo dnes?

marianka79
5. jún 2010

@eeevvvkkkaaa idem kuki 😉

linette
5. jún 2010

marianka kartami sa da aj tak vestit, ze kazdy den si vytiahnes jednu kartu ako kartu na dna .. nepytas sa nic, si len povies, co dnes sa ma stat, alebo co ma dnes caka .. robi to tak jedna baba .. ale nerobi to kazdy den .. si uz tak casto nevyklada.. ma zlaty tarot ..

linette
5. jún 2010

nemalo by sa vestit casto na tu istu otazku .. tam treba casovy rozdiel .. to vieme ..

linette
5. jún 2010

marianka mohla si to vycitit alebo si mohla astralne cestovat a byt tam .. 😉
neviem presny cas kedy sa to stalo .. som sem hodila clanok tam to nepisu?

linette
5. jún 2010

evka ked sa ti to stalo nemyslis zeby si sa s tym mala zmierit? .. ved predsa sa ti prirodzene otvorilo ..
skus nejakou meditaciou a prilozit si nan kamen ktory to zatvara .. vyskusaj helar ona ti poradi 😉

marianka79
5. jún 2010

@eeevvvkkkaaa IP 😉

linette
5. jún 2010

evka skus vytvorit temu alebo napis do jednej tu ci ti nevedia poradit
http://helarforum.4forum.biz/

marianka79
5. jún 2010

lin ten chlapec padol zo 17tky na 10 posch. a ja som videla ako padá z nášho okna a bývam na šiestom a ako tak padal som sa čudovala že aký je velký lebo on má niečo cez dva ročky a aj vlasy mal také tmavšie ako ten štvorročný..........ty kokso až zimomriavky ma prešli ked som to čítala 😲 😲 😲

linette
5. jún 2010

marianka telo potrebuje spat ale dusa nie.. ta je aktivna .. astralne cestovanie je normalna vec, si tam mohla byt .. 😉 vacsinou si ac pamatame ako sny.. a citila si akoby si tam bola?? ..

linette
5. jún 2010

ty si ale riadne daleko cestovala .. 😉 😅 ja som bola u nas na cintorine a niekde pri mori ale v europe ... aspon co si pamatam, ze to mohlo byt ac

marianka79
5. jún 2010

@linette dnes som napríklad vobec nemyslela na čísla došla som domov dala koláčik a ako som pozerala z okna no čo som zas nevidela 777 😝 no možem ja za to??? 😀

marianka79
5. jún 2010

lin ani nie necítila len mi bolo divné že ten jej malý akosi divno vypadá a aj ked padal akoby lietalnepadol pod okno ale takých 10m od neho a ja som sa len pozerala a potom som jej povedala to o anjeloch 😵

marianka79
5. jún 2010

možno som mu privolala anjelov na pomoc a možno to bola taká silná intuícia hlavne že je malinký v poriadku 😉

marianka79
5. jún 2010

alebo že by sa mi otváralo tretie oko 😕 😕 😕 😲 ?

marianka79
5. jún 2010

no tri dni vkuse ma bolela hlava čo mna nezvykne vobec a nič mi nepomáhalo 😕