Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
16. okt 2009

dobru noc lasky

dali4
autor
16. okt 2009

Dobrú nocku babulky 😵

mywiel
16. okt 2009

Deni ty sa normalne na tu Pehu podobas.... 😅 😕

denisocka
16. okt 2009

ja viem,ja tu pehu žerem,len ten moj hlas... mam ešte daleko

mywiel
16. okt 2009

Dali zenska strana, precitujes nieco velmi a ... 😉

mywiel
16. okt 2009

Ja som ju nepoznala ale v tych klipoch ste ako sestry. 😉

denisocka
16. okt 2009

😀 dal by boh.... v buducom živote,ale On ju pozna osobne,takže sa čoskoro stretneme aj naostro s pehou

mywiel
16. okt 2009

Cmuk cmuk uz sa fakt lucim aj ked sa tazko od vas odtrhnut... 😕 😀 😝 😉 😵

dali4
autor
16. okt 2009

Myw... asi už viem... 😉 Tak ja idem... snívať. 😵

adina22
17. okt 2009

Dobre ranko svetielka 😵 😵 😵

dali - drzim palce velmi aby vsetko dobre dopadlo,uz sa ti to blizi 😉 dakujem za tapetky,zase mam co robit ked mala zaspinka poobede 😀

adina22
17. okt 2009

myw - aj ja sa uz neviem dockat tej knihy 😅 😵 😵 To by nebola ani myw keby elfov nespomenula,patria proste k tebe 😀

adina22
17. okt 2009

deni - ako som citala tvoje prispevky vcera si plna lasky 😉 😵

denisocka
17. okt 2009

adina, babizne - guten morgen 😉

ide vikend,teda už tu je - to by sa mal meniť čas? že .... adi,nevieš o niečom v SNV.nerobia sa teraz nejake kurzy? Ja som kukala nejake v Ba ale to su daleko, a ceny 30 - 60€

nobody
17. okt 2009

pěkný víkend 🙂

adina22
17. okt 2009

deni - neviem bohuzial o nicom...jedine, ze by si nieco na nete nasla 😉

body - aj tebe pekny vikend 🙂

nobody
17. okt 2009

ahoj Adi

mywiel
17. okt 2009

Bonjour mes lumières 😵

twinflame
17. okt 2009

tak ak dnes ráno medzinárodne, potom ja zdravím v gréčtine 🙂 kalimera

mywiel
17. okt 2009

Co nové svetielka- "mes lumières"? 😕

mywiel
17. okt 2009

Tuto noc som nakupovala destké veci vo sne....ach jaj... 😅 😒 😔 potrebujem zdvihnut naladu, piste nieco.

twinflame
17. okt 2009

mne sa pacilo ako vcera denisocka napisala, ze nas to, ze sme sa stretli v tejto teme niekam posunulo. Ja to taktiez tak citim. Odovzdali sme si navzajom dolezite zazitky. Je to ale len zaciatok cesty.

mywiel
17. okt 2009

Spoznala som zaujimavych ludi, od ktorych by som sa este co mala ucit, ste mi blizky napriek internetu, som rada, ze som vas spoznala. Mozem napisat co si myslim a vy ma vzdy usmernite, alebo mi date odpoved. Dakujem. 🙂

twinflame
17. okt 2009

aj ja dakujem, niekto nedavno zalozil forum na temu "V ktorej teme sa citite najlepsie", tak ja rozhodne v tejto teme s vami.
Moj maly sa chce ist zahrat, idem sa mu venovat. Niekedy podvecer sa tu urcite zastavim. Zatial majte krasny den.

Mywiel, ked mam ja zlu naladu a potrebujem nejaky balzam na dusu, pustim si meditacnu hudbu, hoci aj na youtube.

mywiel
17. okt 2009

Ja nemam zlu naladu, len som nejaka sklesla dneska... 😒 😔

emyly
17. okt 2009

ahojte,prepáčte že vám sem tak vtrhujem... snívalo sa mi o starkej, mywiel konečne po 7-mich týždňoch 😅 tak som sa dočkala..... snívalo sa mi že sedí pri mne na posteli, že som jej rozprávala o sebe,o svojich trampotách...ona nič nehovorila len ma chytila za ruku, mala taký ľadový dotyk.... ked som ju pri sebe v tom sne zacítila, dostala som velký strach aj radosť zároveň,neviem to popísať... potom zaplakala dcérka a ja som sa zobudila.... viem že mi nikto nepovie čo presne to malo znamenať...ale mala som taký dobrý pocit z toho 😵 že konečne bola blízko...aspoň na chvílku....

mywiel
17. okt 2009

No konecne mohla prist, to je super. 😉

emyly
17. okt 2009

mywiel tak moc ma to naplňa, ale nechcem sa zasa na to viazať až moc...ja neviem, ale nemôže to byť aj preto že som celý večer plakala a myslela na ňu?

mywiel
17. okt 2009

Citila ze ju potrebujes, ona ja pri tebe stale teraz ver mi. 😉

emyly
17. okt 2009

si zlatá, dakujem, dúfam že ano, lebo teraz máme v rodine ťažké obdobie.... dva dni potom ako zomrela sa dedkovi prisnilo že mu hovorila že si aj po neho za chvílku príde.... a dedkovi je zo dňa na deň horšie, je veľmi chorý na srdiečko ☹ stále na to myslím.... k tomu moje trampoty s manželsvtom...všetko naraz ☹

mywiel
17. okt 2009

Zrejme vie, ze dedko sa nema dobre a urcitym sposobom sa trapi, tak to byva... 😕