Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ivka144
8. sep 2009

Jaaaj, vy telepatky.
Maja22 - iste su tu povolanejsie na vysvetlovanie a napisu ti nejaku mudrost. Ale tak sama za seba by som predsalen spominala, ze podla mna "si to niekto musi zelat" je pre mna trochu nepochopena a nepotrebna platforma. Myslim, ze Boh v ponimani Krestanov alebo Zidov a asi aj niektorych inych nabozenstiev je vyssia sila s aktualnou volou. Podla mna je Boh vyssia sila v zmysle princip - zakony, podla ktorych svet funguje. Teda ak boh ti odpusti alebo boh niekooho potresta, iste si nemyslim, ze to sa akurat teraz boh pozera a povie si, ok, odpustim, ked sa tak dobre modlis... ale proste ze zakonitosti tak funguju, ze ked olutujes, zmazes si tie negativne veci (karmicke dlhy) a naopak, ked urobis zle veci, vrati sa ti to - tak ako funguju fyzikalne zakony, fungujju aj duchovne.
Takze povedzme, ze a tu inkarnaciu urcuje Boh - v mojom ponimani princip - zakony, sila, laska...

A odkial pochadza presne neviem, ale podla mojich info sa inkarnacia nachadzala aj v biblii a uz neviem ktory papez ju okolo roku 300-400 n.l. dal vyskrtnut z biblie..., neviem vsak, ako velmi je to overitelny fakt.
Inak paci sa mi tvoj citat, lebo presne som si vsimla, ze vela velkych fyzikov tak konci (Einstein, Feynman...)
Vo vychodnej filozofii a nabozenstvach je inkarnacia ta najsamozrejmejsia vec podla mna uz tisice rokov (teda pnl)...

Ale pockam si na vieryhodnejsie nazory🙂

mywiel
8. sep 2009

Dali je to uzasné, ze si to takto pamata, vidis jeho kolega je teraz jeho ocko. Moja svagrina a jej dcéra boli predtym najlepsie kamaratky, zrejme sa vraciame k urcitym ludom aby sme dokoncili co treba a poucili sa. 😵

mywiel
8. sep 2009

Vesmir funguje podla zakona lasky, vdaka nemu aj drzi pokope, bez nej by to nebolo nic len chaos, a zmysel vsetkych tych nazvime to pravidlami je naucit sa laske. O karme som uz pisala ako to funguje... Nie je mozné povedat, ja nechcem nikdy zomriet, tak ako sme sa narodili tak aj musime ist dalej, tak isto nemozeme povedat, ja sa nechcem ucit, jednoducho clovek sa bude rodit dovtedy kym sa pouci, nasa slobodna vola je v tom ci chceme stagnovat a rodit sa sem este 100 zivotov, alebo sa ucit a narodime sa uz len 3x kym pojdeme dalej, vsetci postupuju a je na nich akou rychlostou, aj tych najpomalejsich ale Boh, Laska neopusta, miluje vsetko co stvorila. Ako som uz pisala nie je mozné dostat len jednu jedinu sancu na ucenie, jeden jediny zivot a bud skuskou prejdes alebo prepadnes a si strateny navzdy, to je pre moje pojimanie zivota nepochopitelné aky by to malo zmysel sa sem rodit? Ak nedostaneme sancu naucit sa vsetci a za jeden zivot to nik nedokaze, nik uceny z neba nespadol a je to tak.

erikasadek
8. sep 2009

ivka pekne napisane,
ano, v 4 storoci, bolo vel aveci , vymazane s biblie urcene v co sa veri , a zmizlo viera v inkarnaciu, dodallo sa po prvy krat ze , jezis je syn bozi..

co dovtedy nebolo nikde pisane, a tvrdene...
mystici , boli , uplne zatrateni a ostalo to pri dogme.... 😉 to len tak v skratke;. 😉

bibula
8. sep 2009

aj ja citam viac kniha naraz-niekedy aj 5...a vacsinou kazdu ineho zanru a citam tu ,na ktoru mam chut 😅

denisocka
8. sep 2009

ked tu som,nepíšete a ked odídem,tak začnete 😝

denisocka
8. sep 2009

no volala som k nám do antikvariatu,a maju rozne anjelkse karty a ine,ale neotvaraju ich,takže neviem ako si ich prezriem 😖

mywiel
8. sep 2009

No neviem co napisat, iba to, ze aj na homosexualitu je vysvetlenie, len to musim nastudovat potom vam o tom napisem. Co sa tyka dusi, tak vsetky si prejdu zivocisne, muzské a zenské zivoty... 😉 🙂

denisocka
8. sep 2009

a čo ide najprv,živočišne a potom ludske či jak? ale rastliny asi nie? 😅

linette
8. sep 2009

fiha no to som teda zameskala.. ide odpisovat 😀

mywiel:
si ma potesila 🙂 to je dobre, ked po smrti nieje nic, ja si to tak predstavujem uz par rokov, ze ked zomrem narodim sa znova ci uz ako zena alebo ako muz v inej alebo v tej istej krajine a zacinam od znova. lenze podla mna v kazdom zivote si niekto nieco "pokasle" ved sme bez chyb neni aj ked mame mozno viac zivotov za sebou. a ked prejdeme povedzme 5 zivotmi tak sa dostavame do neba. v tom mam nejasno. ved v nebi je pekne, z nepriatelov sa stavaju najmilsie osobi, niekolko rodicov tam mame, surodencov, manzelov, atd... nemoze byt, ze sa opakujeme stale aby svet nezanikol?
ked nam v skole (este na zakladnej) jeden katechet/katechetka povedala, ze peklo neexistuje, tak kde berie istotu, ze nebo ano. mozno existuje nejaky raj, ktory volaju nebo. niekedy sa mi zda, ze ludia, ktori sa dostanu do neba tak ti tam na svoje "pozemske" city zabudaju a vnimaju iba Boha a jeho tam oslavuju. hoci to moze byt vselijako. ked sa zjavuje Panna Maria a z vyvolenymi rozprava alebo ked jej socha place - to su velke zahady a vo mne to vyvolava pocit, ktore si neviem vysvetlit a istotu, ze nebo existuje. v modlidbach sa spomina, ze na pravej strane Boha sedi Pan Jezis a na lavej strane Panna Maria, a ostatne duse su kde?
nejde mi do hlavy ako mohli farary predavat ocisce, ked su taky veriaci tak maju chciet ludom dobre, nie? a cirkev v stredoveku bola velmi zahadna. ved volakedy ked este mnisky ucili v skole tak deti bili - to sa mi tiez nepozdava.
prasacia chripka - niekto ju umelo vytvoril aby mali "zisk" teda na liekoch v lekarniach, ved kolko lekarni mame. to je od nich nepekne takto obchodovat z virusmi a hlavne ked ludia umieraju. vo svete je vela podlosti ☹
to je pravda ucime sa na vlastnych chybach, hoci ked niekto niekomu urobi zle (sposobi mu trapenie na dlhu dobu) a niekomu to chce vratit tak je smiesne aby on trpel za to, co mu spravil niekto ale vzdy je to tak. oko za oko a zub za zub sa hovori.
to o tej karme som nevedela, ze dobrymi skustkami respektive olutovanim sa mozu vymazat karmicke dlhy. uvediem smiesny priklad: vrah zabije a ked si to vsetko olutuje a zacne prispievat na charity tak si ten dlh vymaze? to o tej citlivosti si spominala, ze clovek s citlivym svedomim mam za sebou niekolko minulych zivotov. tak ja som citliva osoba (preco to neviem) a velmi mi zalezi na tom, ako sa ku mne ludia chovaju, hlavne blizky a rodina. ked mi niekto ublizi psychicky tak ja sa za to zdeptavam a rucam a odpustit je velmi tazke (aj ked viem, ze treba)
chcem ti este zagratulovat aj ja, ze tvoje dietatko zacalo chodit 🙂 uz stoji na vlastnych nohach a chodi si po svete.

petruci6:
nevzdavaj sa, iste ti pride chlap do cesty aj ked ho nehladas, tak ako mne.
Láska je ako motýľ. Čím viac ho zaženieš, tým viac ti uniká, ale keď ho necháš volne lietať, sadne na teba, keď to najmenej čakáš!
aj mne prisiel do cesty a to vtedy ked som ho vobec necakala - lubime sa a sme spolu skoro rok a pol (vzdy pred spanim som si predstavovala akoby mal vyzerat moj zivotny partner a predstav si, ze povahove aj rodinne aj niekore fyzicke moje predstavi o nom sa splnili) a to len budem mat 20 rokov (zeby zivotna laska takto skoro?)

dali4:
zrejme mas pravdu, ja len hladam, spoznavam, mam vela nejasnosti a startujem ako si to nazvala, ved niekedy treba zacat.
ako to robis, ze sa rozpravas s anjelom? on je pri tebe a ty ho vidis? alebo len tak sa pohodlne posadis a v mysli sa s nim rozpravas? ja sa v poslednom case tiez prihovaram k anjelikom. velmi potrebujem ich pomoc. mne z casu na cas zvykne vytriast z nicoho nic - vtedy sa hovori, ze prejde okolo duch.
tvojmu syncekovi je dobre, ze si to pamata - teda, ze ti to pekne povedal. mozno na to po case zabudne a ty mu to pripomenies. ja by som si chcela tiez pamatat minule zivoty, ale asi to tak ma byt, ze si to nepamatame. kazdy clovek si pamata len tolko, kolko ma dovolene a kolko znese.

janus:
to o tom dejavu som tiez pocula a moze byt, ze predtym ako sa znova narodime mame uryvky z nasho zivota - ved ja mam uryvky z toho mojho ked sa nieco deje tak je to take chvilkove a taky zvlastny pocit, ktory neviem opisat (niekedy sa mi zda, ze sa to opakuje aj viackrat). no parkrat sa mi stalo aj to, ze tuto som bola ked som tam este nebola.
a asi som zacala rozumiet aj homosexualom (niezeby som nim bola ale podla tohoto vysvetlenia chapem preco tolka naklonnost k tomu istemu pohlaviu), moze sa stat aj to, ze som bola v minulom zivote chlapec a v tomto zivote som dievca a zalubim sa do chlapca ktory bol v minulom zivote chlapec? alebo opacne?

denisocka:
ja reiky nepozna, ale som o tom uz pocula. to je dobre, ze sa dokazes harmonizovat a prihovarat sa k anjelom a oni si ta vypocuju 🙂 gratulujem k uzdraveniu, no keby ta to bolelo castejsie, tak radsej zajdi za lekarom - pre istotu. mozno tvoj muz na to aj veri, len si to nechce priznat - vies chlapska hrdost

bibula:
drzim palce s tou pracou nech sa vydari dobre a nech je dobre zaplatena 😉

ivka144:
ktovie preco to cirkev dala vymazat - cirkev je zahada. vsak to je historia a oni to len tak vymazu 😒 je zaujimave, ze knazi niektori su exorcisti a vyhanaju z tela diabla.

verite na to, ze do cloveka sa moze prevtelit diabol?

linette
8. sep 2009

fiha to som ale prehnala trocha 😀
vecer som si dopozerala film a isla som spat. v poslednom case vzdy ked lezim v postely sa prihovaram k anjelikom. ja mam problemi zaspat a spat (to su zrejme tie nervy) a predstavte si, ze tuto noc som spala ako zabita. a zobudila som sa skoro naobed co sa mi uz dlho nestalo. zeby mi anjelikovia pomohli dobre sa vyspat?
a snival sa mi takyto sen: bola som niekde na kupalisku a bol jeden obrovsky bazen, kde plavali delfini, ja som nevahala a skocila som ku nim - boli velmi mily, hladila som ich a bola som velmi stastna. chcela som aby ma priatel odfotil ako mi je s nimi dobre, no stihol len dve fotky urobit, co ma mrzelo. konecne pekny sen a vtom zbadam vedla seba osobu, ktoru mi ublizila, ze si plave s delfinom tiez. hned sa mi pekny sen pokazil. neviete co to asi mohlo znamenat? inak delfin je moje oblubene zvieratko.

denisocka
8. sep 2009

a kto bol ten,čo ti pokazil sen?

linette
8. sep 2009

denisocka:
z nicoho nic sa tam zjavila ta osoba, ktora mi ubliza a koly ktorej sa trapim uz hodnu chvilu (dokonca som ju zacala nenavidiet). moja radost aj ked len v sne sa rychlo skoncila, ale ta chvilka co som plavala z delfinmi bola taka pekna a taku radost som citila a zaroven volnost.

denisocka
8. sep 2009

myslín že ten sen bol dobre znamenie,aj ked,nemusela ti ho ta potvora pokaziť 😀 možno by si ju už mala prestať nenavidieť 😉 a skusiť pochopiť

linette
8. sep 2009

z tou potvorou som ja velmi vela snivala a raz som snivala nieco co sa aj splnilo = akoby ma ten sen na nieco upozornoval, nakoniec vyslo na javo, ze sa to len ma stat a mozno preto ma to na to upozornovalo, ale velmi dufam, ze sa to nestane.
a mohol znamenat aj to, aby som si dala delfinovu terapiu 😀 nemala by som ziadne namietky

bibula
8. sep 2009

linette -citat "mywiel:
si ma potesila to je dobre, ked po smrti nieje nic, ja si to tak predstavujem uz par rokov, ze ked zomrem narodim sa znova ci uz ako zena alebo ako muz v inej alebo v tej istej krajine a zacinam od znova. lenze podla mna v kazdom zivote si niekto nieco "pokasle" ved sme bez chyb neni aj ked mame mozno viac zivotov za sebou"

akoze si myslis,ze ked zo,ries o sebe nevies? a potom sa zobudis v inom tele? a zrazu mas deja vu a podobne deja....?no to mi je pekna hlupost 😀

mywiel
8. sep 2009

Deniska aj rastliny ziju... 😉 Nasa energia ma pociatok zivota v zubrienke, z ktorej je zaba atd. Najvyssie ak sa to da nazvat na "duchovnej" ceste, cize ceste stat sa clovekom su pes, macka, kon. Tieto zvierata su vyssie nez napr. divé zvierata. Vysvetlim, pri cloveku uz maju sancu sa naucit laske a zbavit sa strachu a ked toto urobia tak sa narodia ako clovek. Moja svokra sa rozpravala so svojim psom a ten jej povedal, ze teraz ked zomrie tak uz sa narodi ako clovek a nie pes, ze to bol jeho posledny zivot. A ma doma macku liecitelku, je to dost komplikované takto vypisovat, je toho tooooooolko, ale verte je to uzasné. 😉

denisocka
8. sep 2009

to som dokonca ani nepochopila,tem citat 😝

mywiel
8. sep 2009

To som len tak zhrnula, je to krasne vysvetlené v tej knihe musim ju zacat skenovat, potom to pochopis. 😉

denisocka
8. sep 2009

myw,hej tie tvoje zvieracie zaitky su pekne,ale ja trebars nechapem,prečo nemám taku velku naklonnost trebars k mačke.žeby som ju musela mať doma,alebo ako moja svokra-že ma doma hadam 20 mačiek na dvore, brrrrr

mywiel
8. sep 2009

linette ako som uz pisala predtym, 200 prvych ludskych! zivotov sa len ucime a napravame svoje chyby, clovek sa sem narodi priblizne 700x kym moze ist domov... 😵

denisocka
8. sep 2009

tak jeden život hore dole, berme to optimisticky 😝

denisocka
8. sep 2009

my napríklad sa doma "žerieme"pre cigánov, moj muž je na nich alergicky,len ideme okolo osady a už spusti nadavať,až mi je z toho zle. ja mu vždy poviem,že počkaj,až sa ty raz znova narodíš,ta budeš jeden z nich a potom takí ako ty ti budu nadavať,že jak sa budeš cítiť. ja npr. som už asi ciganka bola 😝 nemam voči nim nič,samozrejme že mi vadi,aky su -myslím tí naši,špinavy nezamestnany v drevených osadach- ale proste to chapem,je to ich kultura , nejak som voči nim zhovievava

mywiel
8. sep 2009

linette ja sa katechizmom vobec netrapim a tieto otazky pre mna nie su dolezité ze kto z akej str. sedi po boku boha atd. na to ti mozno lepsie odpovie maja. Kde beriem tu istotu, ze nebo existuje? Ani sama neviem, z tych vsetkych nadprirodzenych zazitkov co mne sa dnes vidia logické a prirodzené viem, ze nebo, teda raj, nas konecny domov odkial pochadzame je, a viem, ze peklo nie je, je to to co som pisala o tej karme, tak to beriem, ze je mnozstvo zlej karmy ktoru si urobi clovek sam, ale da sa to odstranit vsetko ked chceme, peklo je len strasenie cirkvy a vymysel ludi.

denisocka
8. sep 2009

čiže na zemi je očistec?

mywiel
8. sep 2009

deni tak dobre poviem vam pribeh...
Moja svokra ma 7 maciek, jedna z nich je Asijsky liecitel, a ked sa jej svokra pytala, ze ako je to mozné, ta macka skutocne lieci, hocikto kto pride macka si mu okamzite sadne tam na telo kde ma problém a vysiela mu dobru energiu. Ten asijsky liecitel vraj z vdacnosti z minulého zivota, lebo svokra mu nejakym sposobom niekedy pomohla, jej slubil ze ju bude vzdy sprevadzat pocas jej zivotov (svokrinych teda). A svokra sa jej pyta, ale ako mozes byt asijsky liecitel ked si macka?! A macka jej hovori, ked si na tak vysokej duchovnej urovni kde som uz ja mozes existovat naraz vo viacerych tela a na viacerych urovniach dimenziach, tu som macka, ale inde som clovek atd. To som bola z toho dost paf ked mi to svokra rozpravala. O jej psovi je toho tiez vela, je to proste uzasné, keby sme toto vedieli a pochopili tak by sme sa k zvieratam spravali zodpovednejsie a s laskou, lebo mame velku zodpovednost co sa tyka ich vyvoja. 😵

mywiel
8. sep 2009

Dakujem za gratulacie za Kayu. No ja si tiez myslim, ze som citliva a pritom viem ze sa mam toho este toooooooolko co ucit, je to akoby cim viac vies, tym viac si uvedomujes, co vsetko este nevies... 😀

mywiel
8. sep 2009

Nie ocistec ale to ako sa spravas moze tu karmu vylepsit, nevravim, ze uplne zabudnu na veci ako vrazda atd. Citate ma vobec holky ci pisem ako Talian nezrozumitelne, lebo mam pocit, ze omielam to isté uz druhu stranu... 😀 😅 😉

denisocka
8. sep 2009

ale mačky a psy su pred nami?nie? či možem byť ja raz ešte psom,ale nie liečitelom,ale klesnuť nižšie na uroven psa,mačky?

trebas moj ujko, terorizuje rodinu, teta ma s ním problemy ako psych a fyz. týranie a on ma aj psoch a cvičí ich,ale cvičí ich hladovkou a bitkou,tak toto už je nad moje sily pochopiť,to je hrozne

denisocka
8. sep 2009

som to nedokončila,či sa on može narodiť ešte jak pes,aby ho tyrali,či ako?